autentificare | inscriere    PARTENERI: Tenis live

Suprafata / cupe

acoperit zgura iarba hard / cupa

Perioada

ultimele 30 de zile ultimele 90 de zile ultimele 180 de zile ultimele 360 de zile mai mult de 360 de zile

----------

2020 2019

Premiul turnamentului / bani

sub 250,000 USD < 250,000 USD

Turnamentul principal / Calificare

Principal calificare

Runde

1-a runda a 2-a runda a 3-a runda optimi sferturi semi-finale finala

Numarul meciurilor afisate

10 20 30 40 50

Include cota (in predictie)

da nu

selecteaza toate meciurile pe suprafata de joc pentru ultimele 360 de zile

Begemann Andre / Germania Sabanov Ivan / Croatia
Andre Begemann
ziua de nastere: 12.07.84, 36 r.
inaltime: 188 cm
greutate: 90 kg
avansat la Profesionisti: 2008
dreptaci
meciuri: 15
castigat: 11
procentaj: 73.3 %
Ivan Sabanov
meciuri: 18
castigat: 9
procentaj: 50 %
Olivetti Albano / Franta Sabanov Matej / Croatia
Albano Olivetti
dreptaci
meciuri: 22
castigat: 15
procentaj: 68.2 %
Matej Sabanov
meciuri: 18
castigat: 9
procentaj: 50 %
PREDICTIE
56.99% 43.01%
Meciul selectat
21.11.20
14:50
finala Begemann Andre (GER) [1] /
Olivetti Albano (FRA)
2 6 6 1.51 Ortisei
50 000 USD
acoperit IH2HO
Sabanov Ivan (CRO) /
Sabanov Matej (CRO)
0 3 2 2.33
Begemann Andre / Germania & Olivetti Albano / Franta (dublu) - ultimele meciuri pentru selectia facuta
20.11.20
18:40
semi-finala Begemann Andre (GER) [1] /
Olivetti Albano (FRA)
2 7 6 C 1.26 Ortisei
50 000 USD
acoperit IH2HO
Forti Francesco (ITA) /
Gaio Federico (ITA)
0 6 (3) 1 3.35
19.11.20
15:52
sferturi de finala Begemann Andre (GER) [1] /
Olivetti Albano (FRA)
2 6 6 C 1.23 Ortisei
50 000 USD
acoperit IH2HO
Geerts Michael (BEL) /
Lenz Julian (GER)
0 3 3 3.52
18.11.20
16:00
optimi de finala Begemann Andre (GER) [1] /
Olivetti Albano (FRA)
2 6 6 C 1.02 Ortisei
50 000 USD
acoperit IH2HO
Ejupovic Elmar (GER) [WC] /
Rieder Horst (ITA)
0 3 4 8.75
12.11.20
15:50
sferturi de finala Guinard Manuel (FRA) /
Rinderknech Arthur (FRA)
2 6 4 10 P 2.26 Bratislava
90 000 USD
acoperit IH2HO
Arneodo Romain (MCO) /
Olivetti Albano (FRA)
1 4 6 5 1.55
11.11.20
10:05
optimi de finala Arneodo Romain (MCO) /
Olivetti Albano (FRA)
2 6 7 P 1.55 Bratislava
90 000 USD
acoperit IH2HO
Sabanov Ivan (CRO) /
Sabanov Matej (CRO)
0 3 6 (5) 2.24
06.11.20
19:10
finala Barrere Gregoire (FRA) /
Olivetti Albano (FRA)
2 6 6 P 1.71 Parma I
50 000 USD
acoperit IH2HO
Doumbia Sadio (FRA) /
Reboul Fabien (FRA)
0 2 4 1.98
05.11.20
14:45
sferturi de finala Glasspool Lloyd (MB) /
Lawson Alex (USA)
2 6 6 P 1.53 Eckental
50 000 USD
acoperit IH2HO
Begemann Andre (GER) /
Lenz Julian (GER)
0 3 3 2.35
05.11.20
16:40
semi-finala Barrere Gregoire (FRA) /
Olivetti Albano (FRA)
2 7 6 P 1.90 Parma I
50 000 USD
acoperit IH2HO
Arneodo Romain (MCO) /
Margaroli Luca (ELV)
0 6 (6) 4 1.79
04.11.20
12:42
optimi de finala Begemann Andre (GER) /
Lenz Julian (GER)
2 6 6 C 1.55 Eckental
50 000 USD
acoperit IH2HO
Gabashvili Teimuraz (RUS) /
Safiullin Roman (RUS)
0 4 3 2.26
04.11.20
15:20
sferturi de finala Barrere Gregoire (FRA) /
Olivetti Albano (FRA)
2 7 6 P 1.35 Parma I
50 000 USD
acoperit IH2HO
Bocchi Lorenzo (ITA) /
Ornago Fabrizio (ITA)
0 6 (6) 2 2.89
29.10.20
16:15
sferturi de finala Huesler Marc-Andrea (ELV) /
Majchrzak Kamil (POL)
2 7 6 P 2.27 Hamburg (XI) I
50 000 USD
acoperit IH2HO
Begemann Andre (GER) /
Pel David (HOL)
0 6 (2) 3 1.54
28.10.20
19:23
optimi de finala Begemann Andre (GER) /
Pel David (HOL)
2 6 7 C 1.16 Hamburg (XI) I
50 000 USD
acoperit IH2HO
Moeller Marvin (GER) /
Wiskandt Max (GER)
0 2 5 4.44
27.10.20
15:27
optimi de finala Huesler Marc-Andrea (ELV) /
Majchrzak Kamil (POL)
2 6 6 10 P 2.21 Hamburg (XI) I
50 000 USD
acoperit IH2HO
Cressy Maxime (USA) /
Olivetti Albano (FRA)
1 7 (2) 4 4 1.59
24.10.20
14:00
finala Begemann Andre (GER) /
Pel David (HOL)
2 5 7 10 C 2.00 Ismaning
70 000 USD
acoperit IH2HO
Glasspool Lloyd (MB) /
Lawson Alex (USA)
1 7 6 (2) 4 1.68
23.10.20
14:30
semi-finala Begemann Andre (GER) /
Pel David (HOL)
2 7 6 C 1.40 Ismaning
70 000 USD
acoperit IH2HO
Cerretani Jamie (USA) /
Weissborn Tristan-Samuel (AUT)
0 5 3 2.68
23.10.20
16:20
semi-finala Glasspool Lloyd (MB) /
Lawson Alex (USA)
2 6 6 12 P 1.72 Ismaning
70 000 USD
acoperit IH2HO
Kolar Zdenek (CEH) /
Olivetti Albano (FRA)
1 4 7 (8) 10 1.98
22.10.20
15:35
sferturi de finala Kolar Zdenek (CEH) /
Olivetti Albano (FRA)
2 6 6 10 P 1.51 Ismaning
70 000 USD
acoperit IH2HO
Korda Sebastian (USA) /
Nakashima Brandon (USA)
1 7 (4) 3 3 2.33
22.10.20
17:20
sferturi de finala Begemann Andre (GER) /
Pel David (HOL)
2 6 6 10 C 1.60 Ismaning
70 000 USD
acoperit IH2HO
Galdos Sergio (PER) /
Huesler Marc-Andrea (ELV)
1 2 7 (5) 3 2.13
20.10.20
18:00
optimi de finala Kolar Zdenek (CEH) /
Olivetti Albano (FRA)
2 6 6 10 P 1.68 Ismaning
70 000 USD
acoperit IH2HO
Romboli Fernando (BRA) /
Yang Tsung-Hua (TAI)
1 3 7 (6) 7 2.03
20.10.20
19:30
optimi de finala Begemann Andre (GER) /
Pel David (HOL)
2 6 6 C 1.66 Ismaning
70 000 USD
acoperit IH2HO
Lenz Julian (GER) /
Maden Yannick (GER)
0 3 2 2.05
Sabanov Ivan / Croatia & Sabanov Matej / Croatia (dublu) - ultimele meciuri pentru selectia facuta
20.11.20
14:00
semi-finala Sabanov Ivan (CRO) /
Sabanov Matej (CRO)
2 3 7 10 C 2.68 Ortisei
50 000 USD
acoperit IH2HO
Cressy Maxime (USA) /
Rinderknech Arthur (FRA)
1 6 6 (3) 5 1.42
19.11.20
12:40
sferturi de finala Sabanov Ivan (CRO) /
Sabanov Matej (CRO)
2 4 6 10 C 1.95 Ortisei
50 000 USD
acoperit IH2HO
Cerretani Jamie (USA) [4] /
Margaroli Luca (ELV)
1 6 3 6 1.74
17.11.20
13:45
optimi de finala Sabanov Ivan (CRO) /
Sabanov Matej (CRO)
2 6 7 C 1.60 Ortisei
50 000 USD
acoperit IH2HO
Celikbilek Altug (TUR) /
Grenier Hugo (FRA)
0 2 6 (1) 2.16
11.11.20
10:05
optimi de finala Arneodo Romain (MCO) /
Olivetti Albano (FRA)
2 6 7 P 1.55 Bratislava
90 000 USD
acoperit IH2HO
Sabanov Ivan (CRO) /
Sabanov Matej (CRO)
0 3 6 (5) 2.24
04.11.20
17:45
optimi de finala Huesler Marc-Andrea (ELV) /
Majchrzak Kamil (POL)
2 6 6 P 1.65 Eckental
50 000 USD
acoperit IH2HO
Sabanov Ivan (CRO) /
Sabanov Matej (CRO)
0 2 3 2.07
25.10.20
17:20
finala Drzewiecki Karol (POL) /
Walkow Szymon (POL)
2 6 6 P 1.70 Wien
calificare
acoperit IH2HO
Sabanov Ivan (CRO) /
Sabanov Matej (CRO)
0 4 1 2.10
24.10.20
17:40
semi-finala Sabanov Ivan (CRO) /
Sabanov Matej (CRO)
2 7 7 C 1.82 Wien
calificare
acoperit IH2HO
Miedler Lucas (AUT) /
Rodionov Jurij (AUT)
0 6 (3) 6 (0) 1.90
25.02.20
18:00
optimi de finala Margaroli Luca (ELV) /
Vavassori Andrea (ITA)
2 7 6 P 2.06 Pau
70 000 USD
acoperit IH2HO
Sabanov Ivan (CRO) /
Sabanov Matej (CRO)
0 5 3 1.65
18.02.20
17:30
optimi de finala Bemelmans Ruben (BEL) /
Masur Daniel (GER)
2 6 3 10 P 1.98 Koblenz
50 000 USD
acoperit IH2HO
Sabanov Ivan (CRO) /
Sabanov Matej (CRO)
1 4 6 6 1.71
14.02.20
19:45
sferturi de finala Bemelmans Ruben (BEL) /
Brown Dustin (GER)
2 6 7 P 1.88 Cherbourg
58 000 USD
acoperit IH2HO
Sabanov Ivan (CRO) /
Sabanov Matej (CRO)
0 2 6 (4) 1.79
11.02.20
19:05
optimi de finala Sabanov Ivan (CRO) /
Sabanov Matej (CRO)
2 6 7 C 1.34 Cherbourg
58 000 USD
acoperit IH2HO
Vatutin Alexey (RUS) /
Zapata Miralles Bernabe (SPA)
0 2 5 2.99
06.02.20
13:05
sferturi de finala Murray Jamie (MB) /
Skupski Neal (MB)
2 3 6 10 P 1.17 Montpellier
585 000 USD
acoperit IH2HO
Sabanov Ivan (CRO) /
Sabanov Matej (CRO)
1 6 2 2 4.31
04.02.20
18:25
optimi de finala Sabanov Ivan (CRO) /
Sabanov Matej (CRO)
2 7 7 C 2.76 Montpellier
585 000 USD
acoperit IH2HO
Carreno-Busta Pablo (SPA) /
Sousa Joao (POR)
0 6 (7) 6 (8) 1.38
02.02.20
14:05
finala Golubev Andrey (KAZ) /
Nedovyesov Aleksandr (KAZ)
2 6 6 P 1.56 Quimper
50 000 USD
acoperit IH2HO
Sabanov Ivan (CRO) /
Sabanov Matej (CRO)
0 4 2 2.32
01.02.20
13:00
semi-finala Sabanov Ivan (CRO) /
Sabanov Matej (CRO)
2 6 6 C 2.09 Quimper
50 000 USD
acoperit IH2HO
Raja Purav (IND) /
Shamasdin Adil (CAN)
0 2 3 1.65
30.01.20
17:50
sferturi de finala Sabanov Ivan (CRO) /
Sabanov Matej (CRO)
2 6 6 C 1.57 Quimper
50 000 USD
acoperit IH2HO
Garcia-Lopez Guillermo (SPA) /
Ortega-Olmedo Roberto (SPA)
0 1 3 2.20
29.01.20
21:25
optimi de finala Sabanov Ivan (CRO) /
Sabanov Matej (CRO)
2 6 6 C 2.20 Quimper
50 000 USD
acoperit IH2HO
Bemelmans Ruben (BEL) /
Masur Daniel (GER)
0 2 4 1.58
23.01.20
22:40
optimi de finala Guinard Manuel (FRA) /
Rinderknech Arthur (FRA)
2 7 6 P 1.88 Rennes
50 000 USD
acoperit IH2HO
Sabanov Ivan (CRO) /
Sabanov Matej (CRO)
0 5 4 1.80
© COPYRIGHT PredictiiTenis.ro | Conditii generale | Link-uri | Parola pierduta | Harta site-ului | Contact
18+