autentificare | inscriere    PARTENERI: Tenis live

Suprafata / cupe

acoperit zgura iarba hard / cupa

Perioada

ultimele 30 de zile ultimele 90 de zile ultimele 180 de zile ultimele 360 de zile mai mult de 360 de zile

----------

2020 2019

Premiul turnamentului / bani

sub 250,000 USD < 250,000 USD

Turnamentul principal / Calificare

Principal calificare

Runde

1-a runda a 2-a runda a 3-a runda optimi sferturi semi-finale finala

Numarul meciurilor afisate

10 20 30 40 50

Include cota (in predictie)

da nu

selecteaza toate meciurile pe suprafata de joc pentru ultimele 360 de zile

Martinez Luis David / Venezuela Martos Gornes Sergio / Spania
Luis David Martinez
meciuri: 21
castigat: 14
procentaj: 66.7 %
Sergio Martos Gornes
meciuri: 17
castigat: 10
procentaj: 58.8 %
Meligeni Rodrigues Alves Felipe / Brazilia Munar Jaume / Spania
Felipe Meligeni Rodrigues Alves
meciuri: 22
castigat: 14
procentaj: 63.6 %
Jaume Munar
meciuri: 6
castigat: 4
procentaj: 66.7 %
PREDICTIE
44.94% 55.06%
Meciul selectat
21.11.20
18:00
finala Martinez Luis David (VEN) [1] /
Meligeni Rodrigues Alves Felipe (BRA)
2 6 4 10 2.07 Guayaquil (XI)
54 000 USD
zgura IH2HO
Martos Gornes Sergio (SPA) [3] /
Munar Jaume (SPA)
1 0 6 3 1.64
Martinez Luis David / Venezuela & Meligeni Rodrigues Alves Felipe / Brazilia (dublu) - ultimele meciuri pentru selectia facuta
20.11.20
19:40
semi-finala Martinez Luis David (VEN) [1] /
Meligeni Rodrigues Alves Felipe (BRA)
2 3 6 10 C 1.71 Guayaquil (XI)
54 000 USD
zgura IH2HO
Matos Rafael (1996) (BRA) [4] /
Menezes Joao (BRA)
1 6 3 5 1.98
19.11.20
00:30
optimi de finala Martinez Luis David (VEN) [1] /
Meligeni Rodrigues Alves Felipe (BRA)
2 6 6 C 1.26 Guayaquil (XI)
54 000 USD
zgura IH2HO
Lindell Christian (SUE) [WC] /
Sakamoto Pedro (BRA)
0 0 4 3.35
19.11.20
21:15
sferturi de finala Martinez Luis David (VEN) [1] /
Meligeni Rodrigues Alves Felipe (BRA)
1 C 1.51 Guayaquil (XI)
54 000 USD
zgura IH2HO
Cerundolo Francisco (ARG) /
Etcheverry Tomas Martin (ARG) retras
0 2.33
31.10.20
17:00
finala Granollers-Pujol Gerard (SPA) /
Martinez Pedro (SPA)
2 6 6 P 1.56 Marbella
50 000 USD
zgura IH2HO
Martinez Luis David (VEN) /
Romboli Fernando (BRA)
0 3 4 2.22
30.10.20
21:20
semi-finala Martinez Luis David (VEN) /
Romboli Fernando (BRA)
1 C 1.54 Marbella
50 000 USD
zgura IH2HO
Diez Steven (CAN) /
Rola Blaz (SLO) retras
0 2.29
29.10.20
10:00
sferturi de finala Martinez Luis David (VEN) /
Romboli Fernando (BRA)
1 C 1.75 Marbella
50 000 USD
zgura IH2HO
Martin Andrej (SVK) /
Oliveira Goncalo (POR) retras
0 1.94
28.10.20
12:45
optimi de finala Martinez Luis David (VEN) /
Romboli Fernando (BRA)
2 7 5 14 C 1.42 Marbella
50 000 USD
zgura IH2HO
Bonadio Riccardo (ITA) /
Galan Riveros Daniel Elahi (COL)
1 6 (4) 7 12 2.61
16.10.20
13:38
semi-finala Cervantes Inigo (SPA) /
Roca Batalla Oriol (SPA)
2 6 7 P 2.07 Alicante
43 000 USD
zgura IH2HO
Martinez Luis David (VEN) /
Reyes-Varela Miguel-Angel (MEX)
0 1 6 (1) 1.69
15.10.20
16:30
sferturi de finala Martinez Luis David (VEN) /
Reyes-Varela Miguel-Angel (MEX)
2 7 6 C 1.55 Alicante
43 000 USD
zgura IH2HO
Guinard Manuel (FRA) /
Miedler Lucas (AUT)
0 6 (3) 3 2.26
14.10.20
15:50
optimi de finala Martinez Luis David (VEN) /
Reyes-Varela Miguel-Angel (MEX)
2 7 6 C 1.07 Alicante
43 000 USD
zgura IH2HO
Misrahi Joe (FRA) /
Turriziani Alvarez Alejandro (SPA)
0 5 4 6.56
07.10.20
10:30
optimi de finala Galloway Robert (USA) /
Reese Hunter (USA)
2 7 1 11 P 2.07 Barcelona (X)
50 000 USD
zgura IH2HO
Martinez Luis David (VEN) /
Reyes-Varela Miguel-Angel (MEX)
1 6 (5) 6 9 1.66
02.10.20
12:55
semi-finala Huey Treat (FLP) /
Lammons Nathaniel (USA)
2 6 6 P 1.60 Split
60 000 USD
zgura IH2HO
Martinez Luis David (VEN) /
Reyes-Varela Miguel-Angel (MEX)
0 4 4 2.15
01.10.20
12:41
sferturi de finala Martinez Luis David (VEN) /
Reyes-Varela Miguel-Angel (MEX)
2 6 6 C 1.48 Split
60 000 USD
zgura IH2HO
Jaziri Malek (TUN) /
Sousa Pedro (POR)
0 3 2 2.45
29.09.20
15:29
optimi de finala Martinez Luis David (VEN) /
Reyes-Varela Miguel-Angel (MEX)
2 6 6 C 1.81 Split
60 000 USD
zgura IH2HO
Klizan Martin (SVK) /
Kolar Zdenek (CEH)
0 4 3 1.87
25.09.20
12:10
semi-finala Reese Hunter (USA) /
Zielinski Jan (POL)
2 6 7 P 2.15 Sibiu (VIII)
60 000 USD
zgura IH2HO
Meligeni Rodrigues Alves Felipe (BRA) /
Romboli Fernando (BRA)
0 3 5 1.60
24.09.20
14:35
sferturi de finala Goransson Andre (SUE) /
Huesler Marc-Andrea (ELV)
2 6 7 P 1.88 Sibiu (VIII)
60 000 USD
zgura IH2HO
Martinez Luis David (VEN) /
Reyes-Varela Miguel-Angel (MEX)
0 3 6 (4) 1.80
24.09.20
16:20
sferturi de finala Meligeni Rodrigues Alves Felipe (BRA) /
Romboli Fernando (BRA)
2 7 7 P 1.66 Sibiu (VIII)
60 000 USD
zgura IH2HO
Menendez-Maceiras Adrian (SPA) /
Miedler Lucas (AUT)
0 6 (3) 5 2.07
22.09.20
16:15
optimi de finala Martinez Luis David (VEN) /
Reyes-Varela Miguel-Angel (MEX)
2 6 6 C 1.13 Sibiu (VIII)
60 000 USD
zgura IH2HO
Dima Dragos (ROM) /
Kirkin Ergi (TUR)
0 3 2 4.95
22.09.20
15:50
optimi de finala Meligeni Rodrigues Alves Felipe (BRA) /
Romboli Fernando (BRA)
2 7 6 P 1.35 Sibiu (VIII)
60 000 USD
zgura IH2HO
Lock Benjamin (ZWE) /
Ortega-Olmedo Roberto (SPA)
0 6 (0) 3 2.89
17.09.20
11:00
sferturi de finala Matos Rafael (1996) (BRA) /
Menezes Joao (BRA)
2 6 7 P 2.08 Iasi (IX)
100 000 USD
zgura IH2HO
Martinez Luis David (VEN) /
Reyes-Varela Miguel-Angel (MEX)
0 4 6 (6) 1.65
Martos Gornes Sergio / Spania & Munar Jaume / Spania (dublu) - ultimele meciuri pentru selectia facuta
20.11.20
21:50
semi-finala Martos Gornes Sergio (SPA) [3] /
Munar Jaume (SPA)
2 6 6 C 1.60 Guayaquil (XI)
54 000 USD
zgura IH2HO
Cervantes Inigo (SPA) /
Roca Batalla Oriol (SPA)
0 4 3 2.16
19.11.20
19:40
sferturi de finala Martos Gornes Sergio (SPA) [3] /
Munar Jaume (SPA)
2 6 6 C 1.57 Guayaquil (XI)
54 000 USD
zgura IH2HO
Barrios Vera Marcelo Tomas (CHL) /
Tabilo Alejandro (CHL)
0 2 1 2.22
18.11.20
22:50
optimi de finala Martos Gornes Sergio (SPA) [3] /
Munar Jaume (SPA)
2 6 6 C 1.89 Guayaquil (XI)
54 000 USD
zgura IH2HO
Duran Guillermo (ARG) /
Silva Dutra Rogerio (BRA)
0 3 1 1.79
28.10.20
15:05
optimi de finala Granollers-Pujol Gerard (SPA) /
Martinez Pedro (SPA)
2 6 6 P 1.59 Marbella
50 000 USD
zgura IH2HO
Martos Gornes Sergio (SPA) /
Munar Jaume (SPA)
0 4 3 2.18
14.10.20
12:25
optimi de finala Couacaud Enzo (FRA) /
Olivetti Albano (FRA)
2 7 3 10 P 1.67 Alicante
43 000 USD
zgura IH2HO
Martos Gornes Sergio (SPA) /
Vilella Martinez Mario (SPA)
1 6 (3) 6 8 2.04
08.10.20
17:15
sferturi de finala Balaji N. Sriram (IND) /
Margaroli Luca (ELV)
2 6 6 P 1.50 Barcelona (X)
50 000 USD
zgura IH2HO
Martos Gornes Sergio (SPA) /
Vilella Martinez Mario (SPA)
0 3 4 2.38
06.10.20
13:00
optimi de finala Martos Gornes Sergio (SPA) /
Vilella Martinez Mario (SPA)
2 6 3 10 C 1.60 Barcelona (X)
50 000 USD
zgura IH2HO
Marrero Santana David (SPA) /
Zimonjic Nenad (SRB)
1 4 6 5 2.16
30.09.20
16:30
sferturi de finala Heliovaara Harri (FIN) /
Walkow Szymon (POL)
2 7 6 P 2.00 Biella (IX)
61 000 USD
zgura IH2HO
Martos Gornes Sergio (SPA) /
Ramanathan Ramkumar (IND)
0 6 (3) 4 1.71
29.09.20
12:13
optimi de finala Martos Gornes Sergio (SPA) /
Ramanathan Ramkumar (IND)
2 6 6 C 1.67 Biella (IX)
61 000 USD
zgura IH2HO
Moroni Gian Marco (ITA) /
Pellegrino Andrea (ITA)
0 2 1 2.12
03.09.20
16:05
sferturi de finala Molteni Andres (ARG) /
Nys Hugo (FRA)
2 6 6 P 1.29 Cordenons
70 000 USD
zgura IH2HO
Martos Gornes Sergio (SPA) /
Meligeni Rodrigues Alves Felipe (BRA)
0 3 2 3.22
02.09.20
15:00
optimi de finala Martos Gornes Sergio (SPA) /
Meligeni Rodrigues Alves Felipe (BRA)
2 6 6 C 2.14 Cordenons
70 000 USD
zgura IH2HO
Brkic Tomislav (BsH) /
Pellegrino Andrea (ITA)
0 3 4 1.62
27.08.20
16:35
sferturi de finala Haase Robin (HOL) /
Van De Zandschulp Botic (HOL)
2 6 6 P 1.40 Praha (VIII) I
150 000 USD
zgura IH2HO
Coppejans Kimmer (BEL) /
Martos Gornes Sergio (SPA)
0 2 3 2.68
25.08.20
15:30
optimi de finala Coppejans Kimmer (BEL) /
Martos Gornes Sergio (SPA)
2 6 6 C 3.34 Praha (VIII) I
150 000 USD
zgura IH2HO
Molteni Andres (ARG) /
Nys Hugo (FRA)
0 1 3 1.27
06.03.20
18:00
finala Cervantes Inigo (SPA) /
Roca Batalla Oriol (SPA)
2 7 6 P 1.54 Murcia
25 000 USD
zgura IH2HO
Martos Gornes Sergio (SPA) /
Perez Sanz David (SPA)
0 6 (3) 3 2.30
05.03.20
16:50
semi-finala Martos Gornes Sergio (SPA) /
Perez Sanz David (SPA)
2 6 7 C 1.98 Murcia
25 000 USD
zgura IH2HO
Bortolotti Marco (ITA) /
Esteve Lobato Eduard (SPA)
0 2 5 1.70
04.03.20
18:45
sferturi de finala Martos Gornes Sergio (SPA) /
Perez Sanz David (SPA)
2 3 6 10 C 1.45 Murcia
25 000 USD
zgura IH2HO
Boluda-Purkiss Carlos (SPA) /
Chepelev Andrey (RUS)
1 6 0 7 2.47
03.03.20
18:30
optimi de finala Martos Gornes Sergio (SPA) /
Perez Sanz David (SPA)
1 C 1.60 Murcia
25 000 USD
zgura IH2HO
Prihodko Oleg (UCR) /
Weis Alexander (ITA) retras
0 2.15
13.02.20
19:10
sferturi de finala Demoliner Marcelo (BRA) /
Middelkoop Matwe (HOL)
2 6 6 P 1.40 Buenos Aires
696 000 USD
zgura IH2HO
Munar Jaume (SPA) /
Ruud Casper (NOR)
0 3 4 2.98
11.02.20
22:35
optimi de finala Munar Jaume (SPA) /
Ruud Casper (NOR)
2 7 6 P 1.92 Buenos Aires
696 000 USD
zgura IH2HO
Bagnis Facundo (ARG) /
Delbonis Federico (ARG)
0 5 3 1.83
© COPYRIGHT PredictiiTenis.ro | Conditii generale | Link-uri | Parola pierduta | Harta site-ului | Contact
18+