autentificare | inscriere    PARTENERI: Tenis live

Suprafata / cupe

acoperit zgura iarba hard / cupa

Perioada

ultimele 30 de zile ultimele 90 de zile ultimele 180 de zile ultimele 360 de zile mai mult de 360 de zile

----------

2021 2020

Premiul turnamentului / bani

sub 250,000 USD < 250,000 USD

Turnamentul principal / Calificare

Principal calificare

Runde

1-a runda a 2-a runda a 3-a runda optimi sferturi semi-finale finala

Numarul meciurilor afisate

10 20 30 40 50

Include cota (in predictie)

da nu

selecteaza toate meciurile pe suprafata de joc pentru ultimele 360 de zile

Galloway Robert / USA Daniel Taro / Japonia
Robert Galloway
meciuri: 4
castigat: 2
procentaj: 50 %
Taro Daniel
meciuri: 0
castigat: 0
procentaj: 0 %
Lawson Alex / USA Jung Jason / Taipei
Alex Lawson
meciuri: 19
castigat: 12
procentaj: 63.2 %
Jason Jung
ziua de nastere: 15.06.89, 31 r.
inaltime: 173 cm
greutate: 60 kg
meciuri: 0
castigat: 0
procentaj: 0 %
PREDICTIE
53.25% 46.75%
Meciul selectat
23.02.21
06:23
optimi de finala Galloway Robert (USA) /
Lawson Alex (USA)
2 7 6 1.36 Singapore (III)
400 000 USD
acoperit IH2HO
Daniel Taro (JPN) /
Jung Jason (TAI)
0 5 3 3.03
Galloway Robert / USA & Lawson Alex / USA (dublu) - ultimele meciuri pentru selectia facuta
17.02.21
10:40
optimi de finala Glasspool Lloyd (MB) /
Heliovaara Harri (FIN)
2 6 6 10 P 1.65 Biella (II) I
150 000 USD
acoperit IH2HO
Galloway Robert (USA) /
Lawson Alex (USA)
1 7 (2) 3 8 2.08
12.02.21
13:05
semi-finala Walkow Szymon (POL) /
Zielinski Jan (POL)
2 6 6 10 P 1.74 Biella (II)
50 000 USD
acoperit IH2HO
Galloway Robert (USA) [4] /
Lawson Alex (USA)
1 4 7 (5) 6 2.02
11.02.21
11:45
sferturi de finala Galloway Robert (USA) [4] /
Lawson Alex (USA)
2 7 5 10 C 1.68 Biella (II)
50 000 USD
acoperit IH2HO
Cerretani Jamie (USA) /
Shamasdin Adil (CAN)
1 6 (3) 7 7 2.05
10.02.21
12:10
optimi de finala Galloway Robert (USA) [4] /
Lawson Alex (USA)
2 6 6 C 1.03 Biella (II)
50 000 USD
acoperit IH2HO
Buscaglione Pietro (ITA) [WC] /
Fonio Giovanni (ITA)
0 1 2 9.96
19.11.20
11:05
sferturi de finala Cressy Maxime (USA) /
Rinderknech Arthur (FRA)
2 6 7 P 1.66 Ortisei
50 000 USD
acoperit IH2HO
Glasspool Lloyd (MB) [2] /
Lawson Alex (USA)
0 4 6 (1) 2.05
17.11.20
12:20
optimi de finala Glasspool Lloyd (MB) [2] /
Lawson Alex (USA)
2 5 7 10 P 1.50 Ortisei
50 000 USD
acoperit IH2HO
Heliovaara Harri (FIN) /
Niklas-Salminen Patrik (FIN)
1 7 6 (6) 8 2.32
11.11.20
17:50
optimi de finala Cerretani Jamie (USA) /
Margaroli Luca (ELV)
2 7 4 12 P 2.11 Bratislava
90 000 USD
acoperit IH2HO
Glasspool Lloyd (MB) /
Lawson Alex (USA)
1 6 (3) 6 10 1.63
07.11.20
14:10
finala Brown Dustin (GER) /
Hoang Antoine (FRA)
2 6 7 13 P 2.04 Eckental
50 000 USD
acoperit IH2HO
Glasspool Lloyd (MB) /
Lawson Alex (USA)
1 7 (8) 5 11 1.70
06.11.20
15:30
semi-finala Glasspool Lloyd (MB) /
Lawson Alex (USA)
2 7 6 10 P 1.87 Eckental
50 000 USD
acoperit IH2HO
Huesler Marc-Andrea (ELV) /
Majchrzak Kamil (POL)
1 6 (2) 7 (6) 6 1.83
05.11.20
14:45
sferturi de finala Glasspool Lloyd (MB) /
Lawson Alex (USA)
2 6 6 P 1.53 Eckental
50 000 USD
acoperit IH2HO
Begemann Andre (GER) /
Lenz Julian (GER)
0 3 3 2.35
04.11.20
20:00
optimi de finala Glasspool Lloyd (MB) /
Lawson Alex (USA)
2 7 6 P 1.38 Eckental
50 000 USD
acoperit IH2HO
Marterer Maximilian (GER) /
Weissborn Tristan-Samuel (AUT)
0 6 (4) 3 2.75
31.10.20
20:15
finala Huesler Marc-Andrea (ELV) /
Majchrzak Kamil (POL)
2 6 1 20 P 2.38 Hamburg (XI) I
50 000 USD
acoperit IH2HO
Glasspool Lloyd (MB) /
Lawson Alex (USA)
1 3 6 18 1.50
30.10.20
13:05
semi-finala Glasspool Lloyd (MB) /
Lawson Alex (USA)
2 7 6 P 1.61 Hamburg (XI) I
50 000 USD
acoperit IH2HO
Brown Dustin (GER) /
Cerretani Jamie (USA)
0 5 3 2.15
29.10.20
15:45
sferturi de finala Glasspool Lloyd (MB) /
Lawson Alex (USA)
2 6 6 P 1.28 Hamburg (XI) I
50 000 USD
acoperit IH2HO
Sanchez Martinez Benito (GER) /
Stebe Cedrik-Marcel (GER)
0 1 3 3.27
28.10.20
17:50
optimi de finala Glasspool Lloyd (MB) /
Lawson Alex (USA)
2 6 6 P 1.47 Hamburg (XI) I
50 000 USD
acoperit IH2HO
Lenz Julian (GER) /
Maden Yannick (GER)
0 3 2 2.43
24.10.20
14:00
finala Begemann Andre (GER) /
Pel David (HOL)
2 5 7 10 P 2.00 Ismaning
70 000 USD
acoperit IH2HO
Glasspool Lloyd (MB) /
Lawson Alex (USA)
1 7 6 (2) 4 1.68
23.10.20
16:20
semi-finala Glasspool Lloyd (MB) /
Lawson Alex (USA)
2 6 6 12 P 1.72 Ismaning
70 000 USD
acoperit IH2HO
Kolar Zdenek (CEH) /
Olivetti Albano (FRA)
1 4 7 (8) 10 1.98
22.10.20
19:10
sferturi de finala Glasspool Lloyd (MB) /
Lawson Alex (USA)
2 6 3 10 P 1.98 Ismaning
70 000 USD
acoperit IH2HO
Hoang Antoine (FRA) /
Masur Daniel (GER)
1 4 6 8 1.71
21.10.20
21:15
optimi de finala Glasspool Lloyd (MB) /
Lawson Alex (USA)
2 5 6 10 P 1.84 Ismaning
70 000 USD
acoperit IH2HO
Raja Purav (IND) /
Ramanathan Ramkumar (IND)
1 7 3 4 1.84
Daniel Taro / Japonia & Jung Jason / Taipei (dublu) - ultimele meciuri pentru selectia facuta
Nu sunt meciuri disponibile.
© COPYRIGHT PredictiiTenis.ro | Conditii generale | Link-uri | Parola pierduta | Harta site-ului | Contact
18+