autentificare | inscriere    PARTENERI: Tenis live

Suprafata / cupe

acoperit zgura iarba hard / cupa

Perioada

ultimele 30 de zile ultimele 90 de zile ultimele 180 de zile ultimele 360 de zile mai mult de 360 de zile

----------

2021 2020

Premiul turnamentului / bani

sub 250,000 USD < 250,000 USD

Turnamentul principal / Calificare

Principal calificare

Runde

1-a runda a 2-a runda a 3-a runda optimi sferturi semi-finale finala

Numarul meciurilor afisate

10 20 30 40 50

Include cota (in predictie)

da nu

selecteaza toate meciurile pe suprafata de joc pentru ultimele 360 de zile

Drzewiecki Karol / Polonia Horansky Filip / Slovacia
Karol Drzewiecki
meciuri: 9
castigat: 5
procentaj: 55.6 %
Filip Horansky
meciuri: 3
castigat: 1
procentaj: 33.3 %
Oliveira Goncalo / Portugalia Molcan Alex / Slovacia
Goncalo Oliveira
meciuri: 19
castigat: 12
procentaj: 63.2 %
Alex Molcan
meciuri: 6
castigat: 4
procentaj: 66.7 %
PREDICTIE
51.16% 48.84%
Meciul selectat
23.02.21
17:20
optimi de finala Drzewiecki Karol (POL) [1] /
Oliveira Goncalo (POR)
2 4 7 10 1.58 Gran Canaria (II)
50 000 USD
zgura IH2HO
Horansky Filip (SVK) /
Molcan Alex (SVK)
1 6 6 (6) 3 2.20
Drzewiecki Karol / Polonia & Oliveira Goncalo / Portugalia (dublu) - ultimele meciuri pentru selectia facuta
29.10.20
10:00
sferturi de finala Martinez Luis David (VEN) /
Romboli Fernando (BRA)
1 P 1.75 Marbella
50 000 USD
zgura IH2HO
Martin Andrej (SVK) /
Oliveira Goncalo (POR) retras
0 1.94
27.10.20
16:45
optimi de finala Martin Andrej (SVK) /
Oliveira Goncalo (POR)
2 5 6 10 P 1.91 Marbella
50 000 USD
zgura IH2HO
Cervantes Inigo (SPA) /
Roca Batalla Oriol (SPA)
1 7 4 4 1.77
17.10.20
16:05
finala Cid Subervi Roberto (DOM) /
Oliveira Goncalo (POR)
2 7 4 10 P 2.22 Lisbon (VI)
43 000 USD
zgura IH2HO
Heliovaara Harri (FIN) /
Kolar Zdenek (CEH)
1 6 (5) 6 4 1.56
16.10.20
11:00
semi-finala Cid Subervi Roberto (DOM) /
Oliveira Goncalo (POR)
2 3 6 10 P 1.62 Lisbon (VI)
43 000 USD
zgura IH2HO
Borges Nuno (POR) /
Cabral Francisco (POR)
1 6 3 8 2.13
15.10.20
16:05
sferturi de finala Cid Subervi Roberto (DOM) /
Oliveira Goncalo (POR)
2 1 6 10 P 2.11 Lisbon (VI)
43 000 USD
zgura IH2HO
Galloway Robert (USA) /
Molchanov Denys (UCR)
1 6 3 4 1.63
14.10.20
14:10
optimi de finala Diez Steven (CAN) /
Robredo Tommy (SPA)
2 7 5 10 P 2.57 Alicante
43 000 USD
zgura IH2HO
Drzewiecki Karol (POL) /
Walkow Szymon (POL)
1 6 (5) 7 7 1.43
13.10.20
18:35
optimi de finala Cid Subervi Roberto (DOM) /
Oliveira Goncalo (POR)
2 6 4 10 P 1.78 Lisbon (VI)
43 000 USD
zgura IH2HO
Domingues Joao (POR) /
Sousa Pedro (POR)
1 1 6 7 1.91
22.09.20
16:30
optimi de finala Gengel Marek (CEH) /
Kodat Toby Alex (USA)
2 6 4 12 P 1.14 Jablonec nad Nisou
25 000 USD
zgura IH2HO
Oliveira Goncalo (POR) /
Radojkovic Milan (SRB)
1 1 6 10 4.70
18.09.20
15:05
semi-finala Baez Sebastian (ARG) /
Cachin Pedro (ARG)
2 6 6 P 1.94 Praha (IX)
25 000 USD
zgura IH2HO
Kodat Toby Alex (USA) /
Oliveira Goncalo (POR)
0 4 2 1.70
17.09.20
16:00
sferturi de finala Kodat Toby Alex (USA) /
Oliveira Goncalo (POR)
2 4 7 10 P 1.70 Praha (IX)
25 000 USD
zgura IH2HO
Kopriva Vit (CEH) /
Nouza Petr (CEH)
1 6 6 (2) 8 1.96
15.09.20
15:00
optimi de finala Kodat Toby Alex (USA) /
Oliveira Goncalo (POR)
2 5 6 10 P 1.14 Praha (IX)
25 000 USD
zgura IH2HO
Krumich Martin (CEH) /
Vocel Matej (CEH)
1 7 3 3 4.50
09.09.20
11:05
sferturi de finala Balaji N. Sriram (IND) /
Sharan Divij (IND)
2 6 6 P 2.07 Prost?jov
150 000 USD
zgura IH2HO
Goransson Andre (SUE) /
Oliveira Goncalo (POR)
0 4 1 1.66
08.09.20
14:25
optimi de finala Goransson Andre (SUE) /
Oliveira Goncalo (POR)
2 6 6 P 1.63 Prost?jov
150 000 USD
zgura IH2HO
Donskoy Evgeny (RUS) /
Gabashvili Teimuraz (RUS)
0 1 4 2.11
05.09.20
14:17
finala Sitak Artem (NZL) /
Zelenay Igor (SVK)
2 7 6 P 1.65 Ostrava
60 000 USD
zgura IH2HO
Drzewiecki Karol (POL) /
Walkow Szymon (POL)
0 5 4 2.12
04.09.20
16:15
semi-finala Drzewiecki Karol (POL) /
Walkow Szymon (POL)
2 6 6 12 C 2.24 Ostrava
60 000 USD
zgura IH2HO
Griekspoor Tallon (HOL) /
Haase Robin (HOL)
1 3 7 (2) 10 1.57
03.09.20
16:45
sferturi de finala Drzewiecki Karol (POL) /
Walkow Szymon (POL)
2 4 6 10 C 2.42 Ostrava
60 000 USD
zgura IH2HO
Lindstedt Robert (SUE) /
Stakhovsky Sergiy (UCR)
1 6 3 5 1.49
02.09.20
16:40
optimi de finala Drzewiecki Karol (POL) /
Walkow Szymon (POL)
2 6 7 C 2.50 Ostrava
60 000 USD
zgura IH2HO
Goransson Andre (SUE) /
Oliveira Goncalo (POR)
0 4 6 (4) 1.50
29.08.20
15:15
finala Arends Sander (HOL) /
Pel David (HOL)
2 7 7 P 1.78 Praha (VIII) I
150 000 USD
zgura IH2HO
Goransson Andre (SUE) /
Oliveira Goncalo (POR)
0 5 6 (5) 1.93
28.08.20
13:30
semi-finala Goransson Andre (SUE) /
Oliveira Goncalo (POR)
2 6 4 10 P 2.26 Praha (VIII) I
150 000 USD
zgura IH2HO
Haase Robin (HOL) /
Van De Zandschulp Botic (HOL)
1 3 6 5 1.55
27.08.20
15:35
sferturi de finala Goransson Andre (SUE) /
Oliveira Goncalo (POR)
2 5 6 10 P 2.28 Praha (VIII) I
150 000 USD
zgura IH2HO
Herbert Pierre-Hugues (FRA) /
Olivetti Albano (FRA)
1 7 2 8 1.53
Horansky Filip / Slovacia & Molcan Alex / Slovacia (dublu) - ultimele meciuri pentru selectia facuta
31.07.20
14:00
sferturi de finala Novansky Michal (SVK) /
Pokorny Lukas (SVK)
2 7 6 P Zilina (SVK Tour)
10 000 USD
zgura IH2HO
Gombos Norbert (SVK) /
Horansky Filip (SVK)
0 6 (6) 1
31.07.20
15:30
sferturi de finala Kulich Adam (SVK) /
Novak Jakub (SVK)
1 P Zilina (SVK Tour)
10 000 USD
zgura IH2HO
Klein Lukas (SVK) /
Molcan Alex (SVK) retras
0
12.07.20
19:15
finala Klein Lukas (SVK) /
Molcan Alex (SVK)
2 6 6 P 1.25 SVK Privatbanka Open
10 000 USD
zgura IH2HO
Fekete Janos (SVK) /
Minarik Kristof (SVK)
0 2 1 3.42
11.07.20
16:30
semi-finala Klein Lukas (SVK) /
Molcan Alex (SVK)
2 6 6 P 1.09 SVK Privatbanka Open
10 000 USD
zgura IH2HO
Dobry Martin (SVK) /
Liska Tomas (SVK)
0 2 1 5.90
10.07.20
16:00
sferturi de finala Klein Lukas (SVK) /
Molcan Alex (SVK)
2 6 6 P SVK Privatbanka Open
10 000 USD
zgura IH2HO
Karol Milos (SVK) /
Nad Peter (SVK)
0 3 2
19.06.20
17:00
semi-finala Gombos Norbert (SVK) /
Klein Lukas (SVK)
2 6 6 P 1.59 Bratislava Open (exh.)
10 000 USD
zgura IH2HO
Horansky Filip (SVK) /
Molcan Alex (SVK)
0 3 4 2.18
18.06.20
17:10
sferturi de finala Horansky Filip (SVK) /
Molcan Alex (SVK)
2 6 6 C 1.11 Bratislava Open (exh.)
10 000 USD
zgura IH2HO
Dobry Martin (SVK) /
Puskar Samuel (SVK)
0 2 4 6.00
© COPYRIGHT PredictiiTenis.ro | Conditii generale | Link-uri | Parola pierduta | Harta site-ului | Contact
18+