autentificare | inscriere    PARTENERI: Tenis live

Suprafata / cupe

acoperit zgura iarba hard / cupa

Perioada

ultimele 30 de zile ultimele 90 de zile ultimele 180 de zile ultimele 360 de zile mai mult de 360 de zile

----------

2021 2020

Premiul turnamentului / bani

sub 250,000 USD < 250,000 USD

Turnamentul principal / Calificare

Principal calificare

Runde

1-a runda a 2-a runda a 3-a runda optimi sferturi semi-finale finala

Numarul meciurilor afisate

10 20 30 40 50

Include cota (in predictie)

da nu

selecteaza toate meciurile pe suprafata de joc pentru ultimele 360 de zile

Arneodo Romain / Monaco Monroe Nick / USA
Romain Arneodo
meciuri: 14
castigat: 5
procentaj: 35.7 %
Nick Monroe
ziua de nastere: 12.04.82, 38 r.
inaltime: 177 cm
greutate: 72 kg
avansat la Profesionisti: 2004
meciuri: 4
castigat: 3
procentaj: 75 %
Paire Benoit / Franta Sitak Artem / Noua Zeelanda
Benoit Paire
ziua de nastere: 08.05.89, 31 r.
meciuri: 4
castigat: 2
procentaj: 50 %
Artem Sitak
ziua de nastere: 08.02.86, 35 r.
inaltime: 180 cm
greutate: 71 kg
avansat la Profesionisti: 0000
meciuri: 13
castigat: 7
procentaj: 53.8 %
PREDICTIE
44.08% 55.92%
Meciul selectat
23.02.21
??
optimi de finala Arneodo Romain (MCO) /
Paire Benoit (FRA)
2 3 6 10 2.28 Cordoba
400 000 USD
zgura IH2HO
Monroe Nick (USA) /
Sitak Artem (NZL)
1 6 3 6 1.55
Arneodo Romain / Monaco & Paire Benoit / Franta (dublu) - ultimele meciuri pentru selectia facuta
28.10.20
12:55
optimi de finala Gaio Federico (ITA) /
Pellegrino Andrea (ITA)
2 6 6 P 2.08 Marbella
50 000 USD
zgura IH2HO
Arneodo Romain (MCO) /
Vega Hernandez David (SPA)
0 3 2 1.65
13.10.20
18:30
optimi de finala Luz Orlando (BRA) /
Menezes Joao (BRA)
2 7 6 P 1.67 Lisbon (VI)
43 000 USD
zgura IH2HO
Arneodo Romain (MCO) /
Romboli Fernando (BRA)
0 6 (5) 2 2.04
07.10.20
12:30
optimi de finala Luz Orlando (BRA) /
Popko Dmitry (KAZ)
2 4 6 11 P 1.84 Barcelona (X)
50 000 USD
zgura IH2HO
Arneodo Romain (MCO) /
Olivetti Albano (FRA)
1 6 2 9 1.82
01.10.20
16:30
sferturi de finala Glasspool Lloyd (MB) /
Lawson Alex (USA)
2 7 4 10 P 1.74 Biella (IX)
61 000 USD
zgura IH2HO
Arneodo Romain (MCO) /
Vega Hernandez David (SPA)
1 6 (3) 6 3 2.02
01.10.20
17:20
2. runda Bonzi Benjamin (FRA) /
Hoang Antoine (FRA)
2 6 6 P 1.56 Paris (French open)
6947 000 USD
zgura IH2HO
Mannarino Adrian (FRA) /
Paire Benoit (FRA)
0 3 1 2.34
30.09.20
13:25
optimi de finala Arneodo Romain (MCO) /
Vega Hernandez David (SPA)
2 6 7 C 1.45 Biella (IX)
61 000 USD
zgura IH2HO
Arnaboldi Andrea (ITA) /
Baldi Filippo (ITA)
0 4 5 2.53
29.09.20
20:40
1. runda Mannarino Adrian (FRA) /
Paire Benoit (FRA)
2 7 7 P 1.64 Paris (French open)
6947 000 USD
zgura IH2HO
Tiafoe Frances (USA) /
Withrow Jackson J. (USA)
0 5 5 2.20
24.09.20
10:05
sferturi de finala Brkic Tomislav (BsH) /
Cacic Nikola (SRB)
2 6 7 P 1.65 Forli
100 000 USD
zgura IH2HO
Arneodo Romain (MCO) /
Nedovyesov Aleksandr (KAZ)
0 4 6 (2) 2.09
22.09.20
13:35
optimi de finala Arneodo Romain (MCO) /
Nedovyesov Aleksandr (KAZ)
2 1 6 10 C 2.56 Forli
100 000 USD
zgura IH2HO
Molteni Andres (ARG) /
Nys Hugo (FRA)
1 6 3 8 1.45
17.09.20
14:10
optimi de finala Melzer Jurgen (AUT) /
Roger-Vasselin Edouard (FRA)
2 6 6 P 1.81 Roma
5791 000 USD
zgura IH2HO
Mahut Nicolas (FRA) /
Paire Benoit (FRA)
0 2 4 1.94
16.09.20
13:15
1. runda Mahut Nicolas (FRA) /
Paire Benoit (FRA)
2 7 2 10 P 2.52 Roma
5791 000 USD
zgura IH2HO
Kubot Lukasz (POL) /
Melo Marcelo (BRA)
1 6 (6) 6 6 1.45
11.09.20
14:00
sferturi de finala Bolelli Simone (ITA) /
Gonzalez Maximo (ARG)
2 6 6 P 1.58 Aix en Provence
150 000 USD
zgura IH2HO
Arneodo Romain (MCO) /
Halys Quentin (FRA)
0 4 2 2.28
09.09.20
18:00
optimi de finala Arneodo Romain (MCO) /
Halys Quentin (FRA)
1 C 1.76 Aix en Provence
150 000 USD
zgura IH2HO
Huey Treat (FLP) /
Lammons Nathaniel (USA) retras
0 1.90
04.09.20
16:55
semi-finala Molteni Andres (ARG) /
Nys Hugo (FRA)
2 6 6 10 P 1.54 Cordenons
70 000 USD
zgura IH2HO
Arneodo Romain (MCO) /
Weissborn Tristan-Samuel (AUT)
1 3 7 (5) 8 2.30
03.09.20
17:45
sferturi de finala Arneodo Romain (MCO) /
Weissborn Tristan-Samuel (AUT)
2 6 6 C 1.57 Cordenons
70 000 USD
zgura IH2HO
Cid Subervi Roberto (DOM) /
Tabilo Alejandro (CHL)
0 3 0 2.32
02.09.20
19:00
optimi de finala Arneodo Romain (MCO) /
Weissborn Tristan-Samuel (AUT)
2 6 6 C 1.40 Cordenons
70 000 USD
zgura IH2HO
Giustino Lorenzo (ITA) /
Viola Matteo (ITA)
0 2 3 2.74
26.08.20
14:35
optimi de finala Herbert Pierre-Hugues (FRA) /
Olivetti Albano (FRA)
2 2 6 10 P 1.55 Praha (VIII) I
150 000 USD
zgura IH2HO
Arneodo Romain (MCO) /
Weissborn Tristan-Samuel (AUT)
1 6 3 6 2.26
19.08.20
12:30
optimi de finala Goransson Andre (SUE) /
Oliveira Goncalo (POR)
2 6 6 P 2.00 Praha (VIII)
100 000 USD
zgura IH2HO
Arneodo Romain (MCO) /
Weissborn Tristan-Samuel (AUT)
0 3 4 1.73
Monroe Nick / USA & Sitak Artem / Noua Zeelanda (dublu) - ultimele meciuri pentru selectia facuta
27.11.20
20:00
semi-finala Cervantes Inigo (SPA) /
Roca Batalla Oriol (SPA)
2 7 7 P 2.68 Lima
44 000 USD
zgura IH2HO
Escobar Gonzalo (ECU) [1] /
Sitak Artem (NZL)
0 6 (7) 5 1.40
26.11.20
20:00
sferturi de finala Escobar Gonzalo (ECU) [1] /
Sitak Artem (NZL)
2 7 6 P 1.22 Lima
44 000 USD
zgura IH2HO
Huertas Del Pino Conner (PER) [ BYE] /
Panta Jorge (PER)
0 6 (9) 2 3.94
24.11.20
16:05
optimi de finala Escobar Gonzalo (ECU) [1] /
Sitak Artem (NZL)
2 7 6 P 1.52 Lima
44 000 USD
zgura IH2HO
Alvarez Nicolas (PER) [WC] /
Jarry Nicolas (CHL)
0 5 4 2.31
14.10.20
14:30
sferturi de finala Daniell Marcus (NZL) /
Oswald Philipp (AUT)
2 6 7 P 2.03 Sardinia
300 000 USD
zgura IH2HO
Sitak Artem (NZL) /
Zelenay Igor (SVK)
0 3 6 (3) 1.68
13.10.20
15:25
optimi de finala Sitak Artem (NZL) /
Zelenay Igor (SVK)
1 P 1.57 Sardinia
300 000 USD
zgura IH2HO
Andujar Pablo (SPA) /
Cuevas Pablo (URU) retras
0 2.35
07.10.20
11:00
optimi de finala Arevalo Marcelo (ESV) /
Brkic Tomislav (BsH)
2 7 6 P 1.90 Parma
150 000 USD
zgura IH2HO
Sitak Artem (NZL) /
Zelenay Igor (SVK)
0 6 (5) 4 1.76
06.10.20
17:35
sferturi de finala Koolhof Wesley (HOL) /
Mektic Nikola (CRO)
2 6 6 P 1.34 Paris (French open)
6947 000 USD
zgura IH2HO
Monroe Nick (USA) /
Paul Tommy (USA)
0 4 4 3.21
04.10.20
18:30
optimi de finala Monroe Nick (USA) /
Paul Tommy (USA)
2 6 5 7 C 2.43 Paris (French open)
6947 000 USD
zgura IH2HO
Cuevas Pablo (URU) /
Lopez Feliciano (SPA)
1 4 7 6 (7) 1.48
01.10.20
18:35
2. runda Monroe Nick (USA) /
Paul Tommy (USA)
2 7 2 6 C 4.73 Paris (French open)
6947 000 USD
zgura IH2HO
Kubot Lukasz (POL) /
Melo Marcelo (BRA)
1 5 6 3 1.15
29.09.20
11:10
1. runda Coria Federico (ARG) /
Schwartzman Diego (ARG)
2 7 3 6 P 2.36 Paris (French open)
6947 000 USD
zgura IH2HO
Sitak Artem (NZL) /
Zelenay Igor (SVK)
1 6 (4) 6 4 1.55
29.09.20
18:10
1. runda Monroe Nick (USA) /
Paul Tommy (USA)
2 6 5 7 C 2.33 Paris (French open)
6947 000 USD
zgura IH2HO
Behar Ariel (URU) /
Escobar Gonzalo (ECU)
1 3 7 6 (4) 1.52
05.09.20
14:17
finala Sitak Artem (NZL) /
Zelenay Igor (SVK)
2 7 6 P 1.65 Ostrava
60 000 USD
zgura IH2HO
Drzewiecki Karol (POL) /
Walkow Szymon (POL)
0 5 4 2.12
04.09.20
12:05
semi-finala Sitak Artem (NZL) /
Zelenay Igor (SVK)
2 7 1 10 P 2.10 Ostrava
60 000 USD
zgura IH2HO
Arends Sander (HOL) /
Pel David (HOL)
1 6 (4) 6 8 1.67
03.09.20
16:05
sferturi de finala Sitak Artem (NZL) /
Zelenay Igor (SVK)
2 6 6 10 P 1.62 Ostrava
60 000 USD
zgura IH2HO
Kolar Zdenek (CEH) /
Rosol Lukas (CEH)
1 3 7 (5) 7 2.21
02.09.20
17:20
optimi de finala Sitak Artem (NZL) /
Zelenay Igor (SVK)
2 6 6 P 1.23 Ostrava
60 000 USD
zgura IH2HO
Paulson Andrew (CEH) /
Svrcina Dalibor (CEH)
0 4 2 3.64
26.08.20
13:35
optimi de finala Hach Verdugo Hans (MEX) /
Vega Hernandez David (SPA)
2 7 6 P 3.28 Praha (VIII) I
150 000 USD
zgura IH2HO
Sitak Artem (NZL) /
Zelenay Igor (SVK)
0 6 (4) 4 1.29
19.08.20
18:45
optimi de finala Ivashka Ilya (BLR) /
Nagal Sumit (IND)
2 3 6 10 P 2.52 Praha (VIII)
100 000 USD
zgura IH2HO
Sitak Artem (NZL) /
Zelenay Igor (SVK)
1 6 3 8 1.46
© COPYRIGHT PredictiiTenis.ro | Conditii generale | Link-uri | Parola pierduta | Harta site-ului | Contact
18+