autentificare | inscriere    PARTENERI: Tenis live

Suprafata / cupe

acoperit zgura iarba hard / cupa

Perioada

ultimele 30 de zile ultimele 90 de zile ultimele 180 de zile ultimele 360 de zile mai mult de 360 de zile

----------

2022 2021

Premiul turnamentului / bani

sub 250,000 USD < 250,000 USD

Turnamentul principal / Calificare

Principal calificare

Runde

1-a runda a 2-a runda a 3-a runda optimi sferturi semi-finale finala

Numarul meciurilor afisate

10 20 30 40 50

Include cota (in predictie)

da nu

selecteaza toate meciurile pe suprafata de joc pentru ultimele 360 de zile

Farjat Tomas / Argentina Alvarado Berrospi Alberto Odiseo / Peru
Tomas Farjat
meciuri: 21
castigat: 11
procentaj: 52.4 %
Alberto Odiseo Alvarado Berrospi
meciuri: 3
castigat: 1
procentaj: 33.3 %
Huertas Del Pino Arklon / Peru Faigenbaum Francisco / Argentina
Arklon Huertas Del Pino
meciuri: 39
castigat: 32
procentaj: 82.1 %
Francisco Faigenbaum
meciuri: 5
castigat: 1
procentaj: 20 %
PREDICTIE
52.38% 47.62%
Meciul selectat
04.08.22
21:35
sferturi de finala Farjat Tomas (ARG) [2] /
Huertas Del Pino Arklon (PER)
2 6 6 Portoviejo
25 000 USD
zgura IH2HO
Alvarado Berrospi Alberto Odiseo (PER) [WC] /
Faigenbaum Francisco (ARG)
0 1 3
Farjat Tomas / Argentina & Huertas Del Pino Arklon / Peru (dublu) - ultimele meciuri pentru selectia facuta
02.08.22
19:30
optimi de finala Farjat Tomas (ARG) [2] /
Huertas Del Pino Arklon (PER)
2 5 6 10 C Portoviejo
25 000 USD
zgura IH2HO
Diaz Jalil Angel (ECU) /
Gomez Mateo (COL)
1 7 1 3
07.07.22
21:25
sferturi de finala Alves Mateus (2001) (BRA) [ BYE] /
Zukas Matias (ARG)
2 7 6 P 1.87 Bogota (IX)
50 000 USD
zgura IH2HO
Huertas Del Pino Arklon (PER) /
Juarez Facundo (ARG)
0 6 (2) 3 1.87
06.07.22
21:15
optimi de finala Huertas Del Pino Arklon (PER) /
Juarez Facundo (ARG)
2 7 7 P 1.24 Bogota (IX)
50 000 USD
zgura IH2HO
Ogura Kosuke (JPN) /
Pannu Kiranpal (NZL)
0 6 (6) 6 (7) 3.57
25.06.22
19:30
finala Huertas Del Pino Arklon (PER) [3] /
Huertas Del Pino Conner (PER)
2 7 4 11 P 1.58 Buenos Aires (VI)
40 000 USD
zgura IH2HO
Descotte Matias Franco (ARG) /
Lingua Lavallen Alejo Lorenzo (ARG)
1 5 6 9 2.24
25.06.22
16:00
semi-finala Huertas Del Pino Arklon (PER) [3] /
Huertas Del Pino Conner (PER)
1 P 1.41 Buenos Aires (VI)
40 000 USD
zgura IH2HO
Carou Ignacio (URU) /
Villanueva Gonzalo (ARG) retras
0 2.70
23.06.22
17:45
sferturi de finala Huertas Del Pino Arklon (PER) [3] /
Huertas Del Pino Conner (PER)
1 P 1.55 Buenos Aires (VI)
40 000 USD
zgura IH2HO
Barrena Alex (ARG) /
Martinez Mateo Nicolas (ARG) retras
0 2.36
22.06.22
17:45
optimi de finala Gomez-Herrera Carlos (SPA) [2] /
Jaziri Malek (TUN)
2 6 3 10 P 1.39 Buenos Aires (VI)
40 000 USD
zgura IH2HO
Farjat Tomas (ARG) /
Panta Jorge (PER)
1 4 6 8 2.76
21.06.22
20:30
optimi de finala Huertas Del Pino Arklon (PER) [3] /
Huertas Del Pino Conner (PER)
2 6 6 P 1.02 Buenos Aires (VI)
40 000 USD
zgura IH2HO
Estevarena Juan Cruz (ARG) [WC] /
Giamichelle Santiago (ARG)
0 1 2 11.00
17.06.22
17:00
semi-finala Alvarez Nicolas (PER) /
Dellien Murkel (BOL)
2 7 6 P 2.90 Corrientes
37 000 USD
zgura IH2HO
Huertas Del Pino Arklon (PER) [2] /
Huertas Del Pino Conner (PER)
0 6 (4) 1 1.38
16.06.22
21:00
sferturi de finala Huertas Del Pino Arklon (PER) [2] /
Huertas Del Pino Conner (PER)
2 6 7 P 1.66 Corrientes
37 000 USD
zgura IH2HO
Mayer Leonardo (ARG) [WC] /
Monzon Ignacio (ARG)
0 1 6 (5) 2.10
15.06.22
16:30
optimi de finala Huertas Del Pino Arklon (PER) [2] /
Huertas Del Pino Conner (PER)
2 6 4 10 P 1.25 Corrientes
37 000 USD
zgura IH2HO
De La Fuente Santiago (ARG) /
Juarez Facundo (ARG)
1 4 6 5 3.48
07.06.22
20:30
optimi de finala Mendoza Alejandro (BOL) /
Urrea Andres (COL)
2 6 7 P 1.86 Quito II
15 000 USD
zgura IH2HO
Farjat Tomas (ARG) [2] /
Otegui Juan Bautista (ARG)
0 3 6 (5) 1.79
04.06.22
18:00
finala Dellien Murkel (BOL) [1] /
Huertas Del Pino Arklon (PER)
2 6 7 P Quito I
15 000 USD
zgura IH2HO
Mendoza Alejandro (BOL) [2] /
Panta Jorge (PER)
0 3 5
04.06.22
16:00
semi-finala Dellien Murkel (BOL) [1] /
Huertas Del Pino Arklon (PER)
2 6 6 P Quito I
15 000 USD
zgura IH2HO
Gomez Juan Sebastian (COL) /
Osorio Juan Sebastian (COL)
0 3 2
03.06.22
23:45
sferturi de finala Dellien Murkel (BOL) [1] /
Huertas Del Pino Arklon (PER)
2 7 7 P 1.16 Quito I
15 000 USD
zgura IH2HO
Buitrago Nicolas (COL) /
Hoyos Alejandro (COL)
0 6 (4) 6 (4) 4.57
02.06.22
20:20
optimi de finala Farjat Tomas (ARG) [3] /
Otegui Juan Bautista (ARG)
2 6 6 C 1.28 Quito I
15 000 USD
zgura IH2HO
Becerra Otarola Ignacio Antonio (CHL) /
Castro Cristobal (CHL)
0 2 2 3.21
02.06.22
23:25
sferturi de finala Loureiro Joao Victor Couto (BRA) /
Ribeiro Eduardo (BRA)
2 6 3 10 P 2.00 Quito I
15 000 USD
zgura IH2HO
Farjat Tomas (ARG) [3] /
Otegui Juan Bautista (ARG)
1 3 6 6 1.70
02.06.22
22:15
optimi de finala Dellien Murkel (BOL) [1] /
Huertas Del Pino Arklon (PER)
2 6 6 P Quito I
15 000 USD
zgura IH2HO
Duarte Andrei (COL) [WC] /
Osorio Hernandez Juan-Carlos (ECU)
0 4 0
28.05.22
22:28
finala Gimenez Igor (BRA) /
Zanellato Nicolas (BRA)
2 6 7 P 3.66 Quito
15 000 USD
zgura IH2HO
Dellien Murkel (BOL) [1] /
Huertas Del Pino Arklon (PER)
0 2 6 (5) 1.20
27.05.22
20:50
semi-finala Dellien Murkel (BOL) [1] /
Huertas Del Pino Arklon (PER)
2 6 7 P 1.15 Quito
15 000 USD
zgura IH2HO
Nunez Daniel Antonio (CHL) /
Santibanez Sebastian (CHL)
0 1 6 (4) 4.80
Alvarado Berrospi Alberto Odiseo / Peru & Faigenbaum Francisco / Argentina (dublu) - ultimele meciuri pentru selectia facuta
02.08.22
20:30
optimi de finala Alvarado Berrospi Alberto Odiseo (PER) [WC] /
Faigenbaum Francisco (ARG)
2 6 6 10 C 3.24 Portoviejo
25 000 USD
zgura IH2HO
Moncada Salazar John (ECU) [WC] /
Zapata Duenas Frank (ECU)
1 1 7 (3) 6 1.28
30.03.22
20:30
optimi de finala Farjat Tomas (ARG) /
Monzon Ignacio (ARG)
2 6 6 P 1.27 Rosario
25 000 USD
zgura IH2HO
Faigenbaum Francisco (ARG) [WC] /
Villanueva Gonzalo (ARG)
0 4 3 3.23
16.12.21
??
optimi de finala Bruna Nicolas (CHL) [3] /
Pereira Miguel Fernando (CHL)
2 7 6 P Lambare
15 000 USD
zgura IH2HO
Faigenbaum Francisco (ARG) /
Simonit Ezequiel (ARG)
0 5 4
07.12.21
20:00
optimi de finala Gomez Federico Agustin (ARG) /
Vilaro Alejo (ARG)
2 6 6 P 1.12 Rio Cuarto
25 000 USD
zgura IH2HO
Faigenbaum Francisco (ARG) /
Postay Alan (ARG)
0 2 4 5.50
17.11.21
23:10
optimi de finala Molina Luis (1999) (BOL) /
Salazar Amador (CHL)
2 6 6 P 1.16 Cochabamba
15 000 USD
zgura IH2HO
Faigenbaum Francisco (ARG) /
Lema Nicolas Agustin (ARG)
0 2 4 4.39
16.11.21
23:50
optimi de finala Hess Sean (ARG) /
Lopez Linquet Leonardo (ARG)
2 2 6 10 P 1.31 Cochabamba
15 000 USD
zgura IH2HO
Alvarado Berrospi Alberto Odiseo (PER) /
Nusdeo Joao Marcos (BRA)
1 6 4 7 2.87
12.10.21
23:05
optimi de finala Dutra da Silva Daniel (BRA) /
Leite Wilson (BRA)
2 6 6 P 1.07 Lima (X) I
25 000 USD
zgura IH2HO
Alvarado Berrospi Alberto Odiseo (PER) /
Colacioppo Giulio (ITA)
0 2 3 7.50
© COPYRIGHT PredictiiTenis.ro | Conditii generale | Link-uri | Parola pierduta | Harta site-ului | Contact
18+