autentificare | inscriere    PARTENERI: Tenis live

Suprafata / cupe

acoperit zgura iarba hard / cupa

Perioada

ultimele 30 de zile ultimele 90 de zile ultimele 180 de zile ultimele 360 de zile mai mult de 360 de zile

----------

2022 2021

Premiul turnamentului / bani

sub 250,000 USD < 250,000 USD

Turnamentul principal / Calificare

Principal calificare

Runde

1-a runda a 2-a runda a 3-a runda optimi sferturi semi-finale finala

Numarul meciurilor afisate

10 20 30 40 50

Include cota (in predictie)

da nu

selecteaza toate meciurile pe suprafata de joc pentru ultimele 360 de zile

Babic Zvonimir / Croatia Kadhe Arjun / India
Zvonimir Babic
meciuri: 24
castigat: 12
procentaj: 50 %
Arjun Kadhe
meciuri: 35
castigat: 17
procentaj: 48.6 %
Wehnelt Kai / Germania Romboli Fernando / Brazilia
Kai Wehnelt
meciuri: 47
castigat: 33
procentaj: 70.2 %
Fernando Romboli
ziua de nastere: 04.01.89, 33 r.
inaltime: 180 cm
greutate: 82 kg
meciuri: 61
castigat: 32
procentaj: 52.5 %
PREDICTIE
39.66% 60.34%
Meciul selectat
23.09.22
10:15
optimi de finala Babic Zvonimir (CRO) /
Wehnelt Kai (GER)
2 5 7 10 3.15 Sibiu (VIII)
50 000 USD
zgura IH2HO
Kadhe Arjun (IND) /
Romboli Fernando (BRA)
1 7 5 3 1.33
Babic Zvonimir / Croatia & Wehnelt Kai / Germania (dublu) - ultimele meciuri pentru selectia facuta
10.09.22
12:00
finala Boitan Gabi Adrian (ROM) [1] /
Wehnelt Kai (GER)
1 P 1.49 Constanta (IX)
15 000 USD
zgura IH2HO
Antonescu Vasile (ROM) [2] /
Tomescu Dan Alexandru (ROM) retras
0 2.46
09.09.22
13:45
semi-finala Boitan Gabi Adrian (ROM) [1] /
Wehnelt Kai (GER)
2 6 6 10 P 1.33 Constanta (IX)
15 000 USD
zgura IH2HO
Bielinskyi Oleksandr (UCR) /
Vanta Valentin (ROM)
1 7 (3) 2 2 2.95
08.09.22
16:15
sferturi de finala Boitan Gabi Adrian (ROM) [1] /
Wehnelt Kai (GER)
2 6 6 P 1.05 Constanta (IX)
15 000 USD
zgura IH2HO
Agostini Simone (ITA) /
Baiant Razvan (CAN)
0 0 0 7.50
07.09.22
16:55
optimi de finala Boitan Gabi Adrian (ROM) [1] /
Wehnelt Kai (GER)
2 6 6 P Constanta (IX)
15 000 USD
zgura IH2HO
Catani Leonardo (ITA) /
Rieder Horst (ITA)
0 4 1
07.09.22
15:45
optimi de finala Boitan Gabi Adrian (ROM) [1] /
Wehnelt Kai (GER)
Constanta (IX)
15 000 USD
zgura IH2HO
Apostol Bogdan Ionut (ROM) /
Henning Benedikt (GER)
02.09.22
17:35
semi-finala Arribage Theo (FRA) /
Droguet Titouan (FRA)
2 6 4 11 P 1.41 Toulouse (VIII)
50 000 USD
zgura IH2HO
Babic Zvonimir (CRO) /
Matuszewski Piotr (POL)
1 2 6 9 2.75
01.09.22
15:15
sferturi de finala Babic Zvonimir (CRO) /
Matuszewski Piotr (POL)
2 6 7 C 1.87 Toulouse (VIII)
50 000 USD
zgura IH2HO
Giustino Lorenzo (ITA) /
Trungelliti Marco (ARG)
0 2 5 1.87
31.08.22
10:00
optimi de finala Ferrari Gianmarco (ITA) [WC] /
Piraino Gabriele (ITA)
2 4 6 10 P 2.16 Como
43 000 USD
zgura IH2HO
Frantzen Constantin (GER) /
Wehnelt Kai (GER)
1 6 4 8 1.60
31.08.22
13:35
optimi de finala Babic Zvonimir (CRO) /
Matuszewski Piotr (POL)
2 6 6 11 C 2.98 Toulouse (VIII)
50 000 USD
zgura IH2HO
Drzewiecki Karol (POL) [4] /
Niklas-Salminen Patrik (FIN)
1 7 (3) 4 9 1.33
27.08.22
10:30
finala Dalla Valle Enrico (ITA) /
Ocleppo Julian (ITA)
2 6 6 10 P 1.60 Caslano
25 000 USD
zgura IH2HO
Wehnelt Kai (GER) [3] /
Zahraj Patrick (GER)
1 7 (12 2 6 2.20
26.08.22
12:50
semi-finala Wehnelt Kai (GER) [3] /
Zahraj Patrick (GER)
2 6 6 P 1.22 Caslano
25 000 USD
zgura IH2HO
Jermar Jan (CEH) /
Pecak Stepan (CEH)
0 1 2 3.76
25.08.22
17:40
sferturi de finala Bozemoj Brian (HOL) [WC] /
Jans Jarno (HOL)
2 6 6 P 2.21 Oldenzaal
25 000 USD
zgura IH2HO
Babic Zvonimir (CRO) [3] /
Gadamauri Buvaysar (BEL)
0 4 2 1.57
25.08.22
17:20
sferturi de finala Wehnelt Kai (GER) [3] /
Zahraj Patrick (GER)
2 6 4 12 P 1.18 Caslano
25 000 USD
zgura IH2HO
Moghini Gabriele (ELV) /
Schiavetti Pietro (ITA)
1 3 6 10 4.08
23.08.22
16:45
optimi de finala Babic Zvonimir (CRO) [3] /
Gadamauri Buvaysar (BEL)
2 6 6 C 1.11 Oldenzaal
25 000 USD
zgura IH2HO
Bischof Finn (GER) [WC] /
Williams Aaron James (GER)
0 3 1 5.38
23.08.22
14:00
optimi de finala Wehnelt Kai (GER) [3] /
Zahraj Patrick (GER)
2 6 6 P 1.27 Caslano
25 000 USD
zgura IH2HO
Gola Andrea (ITA) /
Rieder Horst (ITA)
0 2 2 3.27
20.08.22
19:20
finala Wehnelt Kai (GER) [3] /
Zahraj Patrick (GER)
2 6 6 P Muttenz
151 000 USD
zgura IH2HO
Moundir Adam (MAR) /
Yang Jimmy (GER)
0 3 2
20.08.22
17:30
semi-finala Wehnelt Kai (GER) [3] /
Zahraj Patrick (GER)
2 6 6 P 1.39 Muttenz
151 000 USD
zgura IH2HO
Iamachkine Pedro (PER) /
Mora Maxime (FRA)
0 4 2 2.68
19.08.22
11:00
sferturi de finala Wehnelt Kai (GER) [3] /
Zahraj Patrick (GER)
2 7 7 P 2.08 Muttenz
151 000 USD
zgura IH2HO
Iannaccone Federico (ITA) /
Ocleppo Julian (ITA)
0 6 (7) 5 1.64
19.08.22
21:15
finala Casanova Hernan (ARG) [1 BYE] /
Dellien Murkel (BOL)
2 6 4 10 P 1.44 Koksijde
151 000 USD
zgura IH2HO
Babic Zvonimir (CRO) [2 BYE] /
Freund Simon (SUE)
1 1 6 5 2.60
18.08.22
15:10
optimi de finala Wehnelt Kai (GER) [3] /
Zahraj Patrick (GER)
2 6 7 P 1.83 Muttenz
151 000 USD
zgura IH2HO
Staeheli Luca (ELV) /
Wenger Damien (ELV)
0 4 5 1.83
Kadhe Arjun / India & Romboli Fernando / Brazilia (dublu) - ultimele meciuri pentru selectia facuta
31.08.22
10:40
optimi de finala Janvier Maxime (FRA) /
Jaziri Malek (TUN)
1 6 1 P 2.14 Toulouse (VIII)
50 000 USD
zgura IH2HO
Kadhe Arjun (IND) [3] /
Romboli Fernando (BRA) retras
0 3 0 1.66
24.08.22
12:00
optimi de finala Balaji N. Sriram (IND) [4] /
Nedunchezhiyan Jeevan (IND)
2 3 7 10 P 1.48 Banja Luka
50 000 USD
zgura IH2HO
Kadhe Arjun (IND) /
Romboli Fernando (BRA)
1 6 6 (7) 5 2.44
10.08.22
18:05
optimi de finala Molchanov Denys (UCR) /
Zelenay Igor (SVK)
2 7 6 P 1.86 San Marino
70 000 USD
zgura IH2HO
Olivetti Albano (FRA) [2] /
Romboli Fernando (BRA)
0 5 4 1.86
04.08.22
19:25
sferturi de finala Brown Dustin (GER) [3] /
Vavassori Andrea (ITA)
2 1 7 11 P 1.42 Cordenons
50 000 USD
zgura IH2HO
Copil Marius (ROM) /
Romboli Fernando (BRA)
1 6 6 (3) 9 2.72
03.08.22
15:30
optimi de finala Copil Marius (ROM) /
Romboli Fernando (BRA)
2 3 6 10 P 2.46 Cordenons
50 000 USD
zgura IH2HO
Cornea Vlad Victor (ROM) /
Kolar Zdenek (CEH)
1 6 3 6 1.49
26.07.22
16:04
optimi de finala Matos Rafael (1996) (BRA) [2] /
Vega Hernandez David (SPA)
2 3 6 11 P 1.35 Umag
586 000 USD
zgura IH2HO
Olivetti Albano (FRA) /
Romboli Fernando (BRA)
1 6 3 9 2.89
20.07.22
15:45
optimi de finala Fallert Fabian (GER) /
Jebens Hendrik (GER)
2 7 6 P 2.36 Trieste
50 000 USD
zgura IH2HO
Darderi Luciano (ITA) [3] /
Romboli Fernando (BRA)
0 6 (3) 2 1.55
20.07.22
11:00
optimi de finala Martin Andrej (SVK) /
Sandkaulen Tim (GER)
3.37 Trieste
50 000 USD
zgura IH2HO
Darderi Luciano (ITA) [3] /
Romboli Fernando (BRA)
1.27
15.07.22
17:45
semi-finala Hidalgo Diego (ECU) [2] /
Rodriguez Cristian (COL)
2 6 6 P 1.83 Iasi (VII)
100 000 USD
zgura IH2HO
Darderi Luciano (ITA) [3] /
Romboli Fernando (BRA)
0 3 2 1.88
14.07.22
21:25
sferturi de finala Hidalgo Diego (ECU) [2] /
Rodriguez Cristian (COL)
2 7 6 P 1.40 Iasi (VII)
100 000 USD
zgura IH2HO
Kadhe Arjun (IND) /
Tsitsipas Petros (GRE)
0 5 1 2.78
14.07.22
17:30
sferturi de finala Darderi Luciano (ITA) [3] /
Romboli Fernando (BRA)
2 3 6 10 P 1.84 Iasi (VII)
100 000 USD
zgura IH2HO
Demoliner Marcelo (BRA) /
Meligeni Rodrigues Alves Felipe (BRA)
1 6 3 3 1.87
13.07.22
11:30
optimi de finala Darderi Luciano (ITA) [3] /
Romboli Fernando (BRA)
1 P 1.16 Iasi (VII)
100 000 USD
zgura IH2HO
Chepelev Andrey (RUS) /
Shevchenko Alexander (RUS) retras
0 4.40
13.07.22
16:00
optimi de finala Kadhe Arjun (IND) /
Tsitsipas Petros (GRE)
2 6 3 10 C 1.87 Iasi (VII)
100 000 USD
zgura IH2HO
Lomakin Grigoriy (KAZ) /
Prihodko Oleg (UCR)
1 3 6 7 1.81
06.07.22
11:00
optimi de finala Molchanov Denys (UCR) /
Zelenay Igor (SVK)
2 7 2 10 P 1.81 Braunschweig
70 000 USD
zgura IH2HO
Olivetti Albano (FRA) [3] /
Romboli Fernando (BRA)
1 6 (1) 6 5 1.90
30.06.22
17:36
sferturi de finala Fallert Fabian (GER) /
Jebens Hendrik (GER)
2 6 3 10 P 2.68 Luedenscheid
50 000 USD
zgura IH2HO
Olivetti Albano (FRA) [1] /
Romboli Fernando (BRA)
1 2 6 4 1.39
29.06.22
13:31
optimi de finala Olivetti Albano (FRA) [1] /
Romboli Fernando (BRA)
2 7 6 P 1.40 Luedenscheid
50 000 USD
zgura IH2HO
Matuszewski Piotr (POL) /
Sachko Vitaliy (UCR)
0 6 (5) 1 2.65
25.06.22
13:00
finala Darderi Luciano (ITA) [4] /
Romboli Fernando (BRA)
2 6 2 10 P 2.14 Milan (VI)
44 000 USD
zgura IH2HO
Hidalgo Diego (ECU) [2] /
Rodriguez Cristian (COL)
1 4 6 5 1.66
24.06.22
14:25
semi-finala Darderi Luciano (ITA) [4] /
Romboli Fernando (BRA)
2 6 7 P 1.51 Milan (VI)
44 000 USD
zgura IH2HO
Lomakin Grigoriy (KAZ) /
Manafov Vladyslav (UCR)
0 2 6 (4) 2.39
23.06.22
14:15
sferturi de finala Fayziev Sanjar (UZB) /
Karlovskiy Evgeny (RUS)
2 6 2 10 P 1.92 Oeiras II
50 000 USD
zgura IH2HO
Cerretani Jamie (USA) [4] /
Kadhe Arjun (IND)
1 3 6 5 1.79
23.06.22
14:45
sferturi de finala Darderi Luciano (ITA) [4] /
Romboli Fernando (BRA)
2 4 6 10 P 1.45 Milan (VI)
44 000 USD
zgura IH2HO
Matuszewski Piotr (POL) /
Paulson Andrew (CEH)
1 6 2 8 2.65
© COPYRIGHT PredictiiTenis.ro | Conditii generale | Link-uri | Parola pierduta | Harta site-ului | Contact
18+