autentificare | inscriere    PARTENERI: Tenis live

Suprafata / cupe

acoperit zgura iarba hard / cupa

Perioada

ultimele 30 de zile ultimele 90 de zile ultimele 180 de zile ultimele 360 de zile mai mult de 360 de zile


----------

2024 2023

Premiul turnamentului / bani

sub 250,000 USD < 250,000 USD

Turnamentul principal / Calificare

Principal calificare

Runde

1-a runda a 2-a runda a 3-a runda optimi sferturi semi-finale finala

Numarul meciurilor afisate

10 20 30 40 50

Include cota (in predictie)

da nu


selecteaza toate meciurile pe suprafata de joc pentru ultimele 360 de zile


Ruzic Antonia (201) / Croatia Vismane Daniela (389) / Letonia
Antonia Ruzic
ziua de nastere: 20.01.03, 21 r.
dreptaci
meciuri: 14
castigat: 9
procentaj: 64.3 %
Daniela Vismane
ziua de nastere: 10.08.00, 23 r.
dreptaci
meciuri: 19
castigat: 12
procentaj: 63.2 %
FAVORIT vs. DEFAVORIT
pierdute ca favorit: 0
pierdute ca defavorit: 5
castigate ca fovorit: 6
castigate ca defavorit: 3
fiabilitatea ca defavorit: 62.5 %
fiabilitatea ca favorit: 100 %
pierdute ca favorit: 2
pierdute ca defavorit: 5
castigate ca fovorit: 5
castigate ca defavorit: 7
fiabilitatea ca defavorit: 41.7 %
fiabilitatea ca favorit: 71.4 %
STATISTICA MECIURILOR RECIPROCE PENTRU SELECTIE
castigate: 0
pierdute: 0
procentaj: %
castigate: 0
pierdute: 0
procentaj: %
PREDICTIE
67.74% 32.26%
Meciul selectat
30.09.23
12:45
semi-finala Ruzic Antonia (CRO) (300) 2 6 5 6 1.36 Kursumlijska Banja XIV
40 000 USD
zgura IH2HO
Vismane Daniela (LET) (402) 1 1 7 4 2.86
Ruzic Antonia (201) / Croatia / (simplu) - ultimele meciuri pentru selectia facuta
29.09.23
12:10
sferturi de finala Ruzic Antonia (CRO) (300) 2 6 6 C 1.35 Kursumlijska Banja XIV
40 000 USD
zgura IH2HO
Matoula Martha (GRE) (325) 0 0 3 2.89
28.09.23
13:30
optimi de finala Ruzic Antonia (CRO) (300) 2 6 6 C 1.70 Kursumlijska Banja XIV
40 000 USD
zgura IH2HO
Dinu Cristina (ROM) (295) 0 3 0 2.03
27.09.23
16:00
2. runda Ruzic Antonia (CRO) (300) 2 6 6 C 2.07 Kursumlijska Banja XIV
40 000 USD
zgura IH2HO
Makarova Ekaterina (1996) (RUS) [9 BYE] (241) 0 2 2 1.65
26.09.23
14:05
1. runda Ruzic Antonia (CRO) (300) 2 4 6 6 C 1.03 Kursumlijska Banja XIV
40 000 USD
zgura IH2HO
Herea Carmen Andreea (ROM) [WC] (1167) 1 6 1 2 8.39
20.09.23
15:00
optimi de finala Bondar Anna (HUN) [7] (105) 2 6 6 P 1.19 Parma
115 000 USD
zgura IH2HO
Ruzic Antonia (CRO) [Q] (320) 0 1 4 4.39
18.09.23
14:05
1. runda Ruzic Antonia (CRO) [Q] (326) 2 6 7 C 1.96 Parma
115 000 USD
zgura IH2HO
Pedone Georgia (ITA) [WC] (392) 0 3 6 (2) 1.77
17.09.23
11:05
sferturi de finala Ruzic Antonia (CRO) [4] (326) 2 6 6 C 1.01 Parma
calificare
zgura IH2HO
Bocchi Elena (ITA) [WC] 0 3 2 10.75
13.09.23
14:35
optimi de finala Sonmez Zeynep (TUR) (177) 2 3 6 6 P 1.76 Ljubljana (IX)
115 000 USD
zgura IH2HO
Ruzic Antonia (CRO) (326) 1 6 3 2 2.10
11.09.23
14:10
1. runda Ruzic Antonia (CRO) (274) 2 6 6 C 2.53 Ljubljana (IX)
115 000 USD
zgura IH2HO
Serban Raluca Georgiana (CYP) [7] (156) 0 2 0 1.47
05.09.23
16:50
1. runda Havlickova Lucie (CEH) [7] (220) 2 6 6 P 1.73 Montreux
60 000 USD
zgura IH2HO
Ruzic Antonia (CRO) (274) 0 3 3 2.01
25.08.23
11:00
sferturi de finala Ristic Mia (SRB) [Q] (415) 2 6 6 P 1.51 Prerov
60 000 USD
zgura IH2HO
Ruzic Antonia (CRO) [8] (287) 0 1 0 2.31
24.08.23
10:05
optimi de finala Ruzic Antonia (CRO) [8] (287) 2 6 7 C 1.54 Prerov
60 000 USD
zgura IH2HO
Sakellaridi Sapfo (GRE) (295) 0 4 6 (6) 2.26
23.08.23
10:05
1. runda Ruzic Antonia (CRO) [8] (287) 2 7 6 C 1.11 Prerov
60 000 USD
zgura IH2HO
Laboutkova Aneta (CEH) [Q] (579) 0 5 1 5.30
16.08.23
13:55
1. runda Hercog Polona (SLO) [Q] (580) 2 6 6 P 1.57 Vrnjacka Banja
25 000 USD
zgura IH2HO
Ruzic Antonia (CRO) [3] (287) 0 4 2 2.20
Vismane Daniela (389) / Letonia / (simplu) - ultimele meciuri pentru selectia facuta
29.09.23
10:30
sferturi de finala Vismane Daniela (LET) (402) 2 6 6 C 2.40 Kursumlijska Banja XIV
40 000 USD
zgura IH2HO
Benoit Marie (BEL) [8 BYE] (223) 0 4 2 1.50
28.09.23
12:00
optimi de finala Vismane Daniela (LET) (402) 2 6 6 C 1.87 Kursumlijska Banja XIV
40 000 USD
zgura IH2HO
Sakellaridi Sapfo (GRE) [ BYE] (284) 0 4 4 1.82
27.09.23
10:30
2. runda Vismane Daniela (LET) (402) 2 6 6 C 4.44 Kursumlijska Banja XIV
40 000 USD
zgura IH2HO
Bouzas Maneiro Jessica (SPA) [1 BYE] (129) 0 3 0 1.16
26.09.23
11:00
1. runda Vismane Daniela (LET) (402) 2 6 6 C 10.70 Kursumlijska Banja XIV
40 000 USD
zgura IH2HO
Saveljic Mia (USA) [WC] 0 3 1 0.79
21.09.23
10:30
optimi de finala Dinu Cristina (ROM) [6] (301) 2 6 6 P 1.63 Pazardzhik
40 000 USD
zgura IH2HO
Vismane Daniela (LET) (392) 0 2 3 2.16
19.09.23
09:30
1. runda Vismane Daniela (LET) (392) 2 6 6 C 1.71 Pazardzhik
40 000 USD
zgura IH2HO
Zolotareva Anastasia (RUS) (457) 0 1 2 2.00
13.09.23
08:30
1. runda Vargova Nina (SVK) [Q] (771) 2 6 6 6 P 2.70 Varna
25 000 USD
zgura IH2HO
Vismane Daniela (LET) [3] (376) 1 3 7 (5) 2 1.38
30.08.23
14:30
1. runda Middendorf Julia (GER) (387) 2 6 7 P 1.51 Oldenzaal
40 000 USD
zgura IH2HO
Vismane Daniela (LET) (348) 0 4 6 (4) 2.35
23.08.23
13:00
1. runda Guth Mara (GER) (560) 2 7 6 P 2.54 Braunschweig
25 000 USD
zgura IH2HO
Vismane Daniela (LET) [5] (384) 0 5 1 1.45
20.08.23
12:00
finala Bartunkova Nikola (CEH) [8] (376) 2 6 6 P 1.37 Erwitte
25 000 USD
zgura IH2HO
Vismane Daniela (LET) [6] (363) 0 4 1 2.81
19.08.23
12:00
semi-finala Vismane Daniela (LET) [6] (363) 2 0 6 6 C 2.54 Erwitte
25 000 USD
zgura IH2HO
Lamens Suzan (HOL) [1] (278) 1 6 4 3 1.46
18.08.23
14:15
sferturi de finala Vismane Daniela (LET) [6] (363) 2 7 7 C 1.61 Erwitte
25 000 USD
zgura IH2HO
Nuudi Maileen (EST) [Q] (522) 0 5 5 2.14
17.08.23
12:00
optimi de finala Vismane Daniela (LET) [6] (363) 2 7 6 C 1.56 Erwitte
25 000 USD
zgura IH2HO
Bilardo Federica (ITA) (550) 0 6 (3) 1 2.20
16.08.23
11:55
1. runda Vismane Daniela (LET) [6] (363) 2 6 6 C 1.40 Erwitte
25 000 USD
zgura IH2HO
Kawamura Mana (JPN) [Q] (693) 0 3 2 2.65
09.08.23
15:20
1. runda Fruhvirtova Brenda (CEH) [1] (120) 2 6 6 P 1.05 Leipzig (VIII)
25 000 USD
zgura IH2HO
Vismane Daniela (LET) (360) 0 3 2 7.37
29.07.23
14:30
semi-finala Gabric Anna (GER) [WC] (985) 2 6 6 P 1.73 Horb
25 000 USD
zgura IH2HO
Vismane Daniela (LET) (380) 0 4 4 2.13
28.07.23
12:00
sferturi de finala Vismane Daniela (LET) (380) 2 6 0 7 C 1.40 Horb
25 000 USD
zgura IH2HO
Herrmann Sina (GER) [Q] (597) 1 3 6 5 2.69
27.07.23
11:55
optimi de finala Vismane Daniela (LET) (380) 2 6 6 C 1.95 Horb
25 000 USD
zgura IH2HO
Wagner Stephanie (GER) [Q] (628) 0 3 2 1.73
26.07.23
14:30
1. runda Vismane Daniela (LET) (380) 2 6 6 C 2.73 Horb
25 000 USD
zgura IH2HO
Romero Gormaz Leyre (SPA) [1] (187) 0 3 4 1.36
18+