autentificare | inscriere    PARTENERI: Tenis live

Suprafata / cupe

acoperit zgura iarba hard / cupa

Perioada

ultimele 30 de zile ultimele 90 de zile ultimele 180 de zile ultimele 360 de zile mai mult de 360 de zile


----------

2024 2023

Premiul turnamentului / bani

sub 250,000 USD < 250,000 USD

Turnamentul principal / Calificare

Principal calificare

Runde

1-a runda a 2-a runda a 3-a runda optimi sferturi semi-finale finala

Numarul meciurilor afisate

10 20 30 40 50

Include cota (in predictie)

da nu


selecteaza toate meciurile pe suprafata de joc pentru ultimele 360 de zile


Parry Diane (53) / Franta Vismane Daniela (389) / Letonia
Diane Parry
ziua de nastere: 01.09.02, 21 r.
inaltime: 170 cm
avansat la Profesionisti: 2017
dreptaci
meciuri: 8
castigat: 6
procentaj: 75 %
Daniela Vismane
ziua de nastere: 10.08.00, 23 r.
dreptaci
meciuri: 24
castigat: 14
procentaj: 58.3 %
FAVORIT vs. DEFAVORIT
pierdute ca favorit: 2
pierdute ca defavorit: 0
castigate ca fovorit: 5
castigate ca defavorit: 1
fiabilitatea ca defavorit: 0 %
fiabilitatea ca favorit: 71.4 %
pierdute ca favorit: 2
pierdute ca defavorit: 8
castigate ca fovorit: 6
castigate ca defavorit: 8
fiabilitatea ca defavorit: 50 %
fiabilitatea ca favorit: 75 %
STATISTICA MECIURILOR RECIPROCE PENTRU SELECTIE
castigate: 1
pierdute: 0
procentaj: 100 %
castigate: 0
pierdute: 1
procentaj: 0 %
PREDICTIE
66.67% 33.33%
Meciul selectat
31.10.23
11:30
1. runda Parry Diane (FRA) [1] (109) 2 6 6 1.12 Heraklion (XI) II
40 000 USD
zgura IH2HO
Vismane Daniela (LET) (360) 0 2 2 5.57
Parry Diane (53) / Franta / (simplu) - ultimele meciuri pentru selectia facuta
28.10.23
10:00
semi-finala Mitu Cristina-Andreea (ROM) [7] (280) 2 6 6 P 2.27 Heraklion (XI) I
25 000 USD
zgura IH2HO
Parry Diane (FRA) [1] (109) 0 1 2 1.55
27.10.23
09:00
sferturi de finala Parry Diane (FRA) [1] (109) 2 6 6 C 1.04 Heraklion (XI) I
25 000 USD
zgura IH2HO
Vogt Marie (GER) [WC] (1262) 0 2 1 8.01
26.10.23
08:30
optimi de finala Parry Diane (FRA) [1] (109) 2 6 6 C 1.16 Heraklion (XI) I
25 000 USD
zgura IH2HO
Vismane Daniela (LET) (360) 0 4 3 4.60
25.10.23
08:30
1. runda Parry Diane (FRA) [1] (109) 2 6 6 C 1.01 Heraklion (XI) I
25 000 USD
zgura IH2HO
Smejkalova Amelie (CEH) [Q] (1136) 0 4 2 9.20
29.07.23
18:00
semi-finala Burel Clara (FRA) (84) 2 4 7 6 P 2.19 Lausanne
250 000 USD
zgura IH2HO
Parry Diane (FRA) [9] (90) 1 6 6 (2) 3 1.64
28.07.23
15:35
sferturi de finala Parry Diane (FRA) [9] (90) 2 6 6 C 1.91 Lausanne
250 000 USD
zgura IH2HO
Cornet Alize (FRA) [7] (70) 0 3 2 1.92
27.07.23
14:50
optimi de finala Parry Diane (FRA) [9] (90) 2 6 7 C 2.20 Lausanne
250 000 USD
zgura IH2HO
Kovinic Danka () (97) 0 4 5 1.68
25.07.23
14:15
1. runda Parry Diane (FRA) [9] (90) 2 7 2 6 C 1.75 Lausanne
250 000 USD
zgura IH2HO
Ferro Fiona (FRA) [WC] (257) 1 5 6 2 2.17
24.07.23
15:30
1. runda Andreeva Mirra (RUS) [6] (66) 1.17 Lausanne
250 000 USD
zgura IH2HO
Parry Diane (FRA) [9] (82) 4.97
Vismane Daniela (389) / Letonia / (simplu) - ultimele meciuri pentru selectia facuta
26.10.23
08:30
optimi de finala Parry Diane (FRA) [1] (109) 2 6 6 P 1.16 Heraklion (XI) I
25 000 USD
zgura IH2HO
Vismane Daniela (LET) (360) 0 4 3 4.60
25.10.23
08:30
1. runda Vismane Daniela (LET) (360) 2 4 6 7 C 1.19 Heraklion (XI) I
25 000 USD
zgura IH2HO
Herrmann Sina (GER) [Q] (689) 1 6 4 5 4.07
05.10.23
11:00
optimi de finala Kucmova Aneta (CEH) [Q] 2 6 6 P 1.76 Lisbon (IX)
40 000 USD
zgura IH2HO
Vismane Daniela (LET) 0 1 0 1.93
04.10.23
12:45
1. runda Vismane Daniela (LET) (358) 1 2 C 2.10 Lisbon (IX)
40 000 USD
zgura IH2HO
Oz Ipek (TUR) [4] (210) retras 0 1 1.66
30.09.23
12:45
semi-finala Ruzic Antonia (CRO) (300) 2 6 5 6 P 1.52 Kursumlijska Banja XIV
40 000 USD
zgura IH2HO
Vismane Daniela (LET) (402) 1 1 7 4 2.31
29.09.23
10:30
sferturi de finala Vismane Daniela (LET) (402) 2 6 6 C 2.40 Kursumlijska Banja XIV
40 000 USD
zgura IH2HO
Benoit Marie (BEL) [8 BYE] (223) 0 4 2 1.50
28.09.23
12:00
optimi de finala Vismane Daniela (LET) (402) 2 6 6 C 1.87 Kursumlijska Banja XIV
40 000 USD
zgura IH2HO
Sakellaridi Sapfo (GRE) [ BYE] (284) 0 4 4 1.82
27.09.23
10:30
2. runda Vismane Daniela (LET) (402) 2 6 6 C 4.44 Kursumlijska Banja XIV
40 000 USD
zgura IH2HO
Bouzas Maneiro Jessica (SPA) [1 BYE] (129) 0 3 0 1.16
26.09.23
11:00
1. runda Vismane Daniela (LET) (402) 2 6 6 C 10.70 Kursumlijska Banja XIV
40 000 USD
zgura IH2HO
Saveljic Mia (USA) [WC] 0 3 1 0.79
21.09.23
10:30
optimi de finala Dinu Cristina (ROM) [6] (301) 2 6 6 P 1.63 Pazardzhik
40 000 USD
zgura IH2HO
Vismane Daniela (LET) (392) 0 2 3 2.16
19.09.23
09:30
1. runda Vismane Daniela (LET) (392) 2 6 6 C 1.71 Pazardzhik
40 000 USD
zgura IH2HO
Zolotareva Anastasia (RUS) (457) 0 1 2 2.00
13.09.23
08:30
1. runda Vargova Nina (SVK) [Q] (771) 2 6 6 6 P 2.70 Varna
25 000 USD
zgura IH2HO
Vismane Daniela (LET) [3] (376) 1 3 7 (5) 2 1.38
30.08.23
14:30
1. runda Middendorf Julia (GER) (387) 2 6 7 P 1.51 Oldenzaal
40 000 USD
zgura IH2HO
Vismane Daniela (LET) (348) 0 4 6 (4) 2.35
23.08.23
13:00
1. runda Guth Mara (GER) (560) 2 7 6 P 2.54 Braunschweig
25 000 USD
zgura IH2HO
Vismane Daniela (LET) [5] (384) 0 5 1 1.45
20.08.23
12:00
finala Bartunkova Nikola (CEH) [8] (376) 2 6 6 P 1.37 Erwitte
25 000 USD
zgura IH2HO
Vismane Daniela (LET) [6] (363) 0 4 1 2.81
19.08.23
12:00
semi-finala Vismane Daniela (LET) [6] (363) 2 0 6 6 C 2.54 Erwitte
25 000 USD
zgura IH2HO
Lamens Suzan (HOL) [1] (278) 1 6 4 3 1.46
18.08.23
14:15
sferturi de finala Vismane Daniela (LET) [6] (363) 2 7 7 C 1.61 Erwitte
25 000 USD
zgura IH2HO
Nuudi Maileen (EST) [Q] (522) 0 5 5 2.14
17.08.23
12:00
optimi de finala Vismane Daniela (LET) [6] (363) 2 7 6 C 1.56 Erwitte
25 000 USD
zgura IH2HO
Bilardo Federica (ITA) (550) 0 6 (3) 1 2.20
16.08.23
11:55
1. runda Vismane Daniela (LET) [6] (363) 2 6 6 C 1.40 Erwitte
25 000 USD
zgura IH2HO
Kawamura Mana (JPN) [Q] (693) 0 3 2 2.65
09.08.23
15:20
1. runda Fruhvirtova Brenda (CEH) [1] (120) 2 6 6 P 1.05 Leipzig (VIII)
25 000 USD
zgura IH2HO
Vismane Daniela (LET) (360) 0 3 2 7.37
18+