autentificare | inscriere    PARTENERI: Tenis live

Suprafata / cupe

acoperit zgura iarba hard / cupa

Perioada

ultimele 30 de zile ultimele 90 de zile ultimele 180 de zile ultimele 360 de zile mai mult de 360 de zile


----------

2024 2023

Premiul turnamentului / bani

sub 250,000 USD < 250,000 USD

Turnamentul principal / Calificare

Principal calificare

Runde

1-a runda a 2-a runda a 3-a runda optimi sferturi semi-finale finala

Numarul meciurilor afisate

10 20 30 40 50

Include cota (in predictie)

da nu


selecteaza toate meciurile pe suprafata de joc pentru ultimele 360 de zile


Radisic Nika (388) / Slovenia Arias Manjon Paula (764) / Spania
Nika Radisic
ziua de nastere: 19.03.00, 24 r.
dreptaci
meciuri: 40
castigat: 26
procentaj: 65 %
Paula Arias Manjon
meciuri: 6
castigat: 3
procentaj: 50 %
FAVORIT vs. DEFAVORIT
pierdute ca favorit: 5
pierdute ca defavorit: 9
castigate ca fovorit: 18
castigate ca defavorit: 6
fiabilitatea ca defavorit: 60 %
fiabilitatea ca favorit: 78.3 %
pierdute ca favorit: 0
pierdute ca defavorit: 3
castigate ca fovorit: 3
castigate ca defavorit: 0
fiabilitatea ca defavorit: 100 %
fiabilitatea ca favorit: 100 %
STATISTICA MECIURILOR RECIPROCE PENTRU SELECTIE
castigate: 0
pierdute: 0
procentaj: %
castigate: 0
pierdute: 0
procentaj: %
PREDICTIE
68.18% 31.82%
Meciul selectat
19.11.23
16:25
1. runda Radisic Nika (SLO) [7] (420) 2 6 6 1.28 Valencia (ESP) I
calificare
zgura IH2HO
Arias Manjon Paula (SPA) (722) 0 2 4 3.30
Radisic Nika (388) / Slovenia / (simplu) - ultimele meciuri pentru selectia facuta
08.11.23
10:00
1. runda Salden Lara (BEL) [WC] (625) 2 6 6 P 2.23 Heraklion (XI) III
40 000 USD
zgura IH2HO
Radisic Nika (SLO) (423) 0 2 3 1.58
31.10.23
11:05
optimi de finala Guth Mara (GER) [11 BYE] (583) 1 3 7 4 P 1.69 Heraklion (XI) II
calificare
zgura IH2HO
Radisic Nika (SLO) [2 BYE] (417) retras 0 6 5 0 1.97
30.10.23
09:30
2. runda Radisic Nika (SLO) [2 BYE] (417) 2 6 6 C 1.43 Heraklion (XI) II
calificare
zgura IH2HO
Bojovic Jana (SRB) (676) 0 2 2 2.55
17.10.23
13:25
1. runda Pedone Georgia (ITA) (318) 2 6 3 7 P 1.95 Santa Margherita Di Pula (X) I
25 000 USD
zgura IH2HO
Radisic Nika (SLO) (421) 1 4 6 5 1.74
10.10.23
15:10
1. runda Bara Irina (ROM) [2] (420) 2 3 6 6 P 1.41 Santa Margherita Di Pula (X)
25 000 USD
zgura IH2HO
Radisic Nika (SLO) (192) 1 6 3 0 2.56
28.09.23
12:00
optimi de finala Boisson Lois (FRA) [Q] (427) 2 6 6 P 1.74 Kursumlijska Banja XIV
40 000 USD
zgura IH2HO
Radisic Nika (SLO) [Q] (444) 0 4 2 2.04
27.09.23
13:40
2. runda Radisic Nika (SLO) [Q] (444) 2 7 6 C 3.20 Kursumlijska Banja XIV
40 000 USD
zgura IH2HO
Bara Irina (ROM) [4 BYE] (193) 0 5 4 1.30
26.09.23
13:20
1. runda Radisic Nika (SLO) [Q] (444) 2 6 6 C 1.77 Kursumlijska Banja XIV
40 000 USD
zgura IH2HO
Maklakova Ekaterina (RUS) (445) 0 3 2 1.90
25.09.23
16:45
optimi de finala Radisic Nika (SLO) [5] (471) 2 6 6 C 1.18 Kursumlijska Banja XIV
calificare
zgura IH2HO
Tucakovic Suana (BsH) (869) 0 1 2 4.00
24.09.23
15:35
1. runda Radisic Nika (SLO) [5] (471) 2 6 6 C 1.16 Kursumlijska Banja XIV
calificare
zgura IH2HO
Eraydin Basak (TUR) (1057) 0 1 3 4.25
22.09.23
10:30
sferturi de finala Buyukakcay Cagla (TUR) [4] (285) 2 6 6 P 1.55 Pazardzhik
40 000 USD
zgura IH2HO
Radisic Nika (SLO) [Q] (471) 0 2 4 2.24
21.09.23
11:15
optimi de finala Radisic Nika (SLO) [Q] (471) 2 7 7 C 2.57 Pazardzhik
40 000 USD
zgura IH2HO
Stollar Fanny (HUN) [7] (308) 0 5 5 1.41
20.09.23
13:35
1. runda Radisic Nika (SLO) [Q] (471) 2 6 4 6 C 1.47 Pazardzhik
40 000 USD
zgura IH2HO
Terziyska Julia (BGR) [LL] (735) 1 4 6 3 2.45
18.09.23
11:55
optimi de finala Radisic Nika (SLO) [1] (453) 2 6 6 C 1.82 Pazardzhik
calificare
zgura IH2HO
Fetecau Irina (ROM) [12] (645) 0 3 0 1.82
17.09.23
12:30
1. runda Radisic Nika (SLO) [1] (453) 2 6 6 C 1.47 Pazardzhik
calificare
zgura IH2HO
Vargova Nina (SVK) (771) 0 2 3 2.39
01.09.23
17:00
semi-finala Primorac Iva (CRO) [Q] (931) 2 6 6 P 1.72 Trieste
25 000 USD
zgura IH2HO
Radisic Nika (SLO) (570) 0 0 0 1.96
01.09.23
11:30
sferturi de finala Radisic Nika (SLO) (570) 2 6 6 C 2.74 Trieste
25 000 USD
zgura IH2HO
Fita Boluda Angela (SPA) (441) 0 3 1 1.36
31.08.23
13:05
optimi de finala Radisic Nika (SLO) (570) 2 2 6 6 C 1.25 Trieste
25 000 USD
zgura IH2HO
Schaefer Anne Jr. (GER) [Q] (662) 1 6 3 1 3.50
30.08.23
11:30
1. runda Radisic Nika (SLO) (570) 2 6 7 C 1.17 Trieste
25 000 USD
zgura IH2HO
Muramatsu Chihiro (JPN) [Q] (549) 0 1 5 4.25
27.08.23
11:00
finala Jakupovic Dalila (SLO) [1] (255) 2 6 6 P 1.25 Bydgoszcz
25 000 USD
zgura IH2HO
Radisic Nika (SLO) (589) 0 2 1 3.53
Arias Manjon Paula (764) / Spania / (simplu) - ultimele meciuri pentru selectia facuta
10.11.23
11:00
semi-finala Fita Boluda Angela (SPA) [1] (468) 2 6 6 P 1.36 Castellon
15 000 USD
zgura IH2HO
Arias Manjon Paula (SPA) (718) 0 0 2 2.95
09.11.23
10:30
sferturi de finala Arias Manjon Paula (SPA) (718) 2 6 6 C 1.22 Castellon
15 000 USD
zgura IH2HO
Roura Llaverias Ruth (SPA) [WC] (1188) 0 3 4 3.58
08.11.23
10:00
optimi de finala Arias Manjon Paula (SPA) (718) 2 7 7 C 1.83 Castellon
15 000 USD
zgura IH2HO
Osterreicher Mavie (AUT) (925) 0 5 5 1.83
07.11.23
13:00
1. runda Arias Manjon Paula (SPA) (718) 2 6 6 C 1.82 Castellon
15 000 USD
zgura IH2HO
Petretic Laia (FRA) [7] (701) 0 2 0 1.82
17.09.23
12:15
1. runda Fetecau Irina (ROM) [12] (645) 2 6 6 P 1.42 Pazardzhik
calificare
zgura IH2HO
Arias Manjon Paula (SPA) (740) 0 2 1 2.57
28.08.23
16:00
1. runda Lemaitre Tiphanie (FRA) [2] (499) 2 6 3 6 P 1.39 Praha (VIII)
calificare
zgura IH2HO
Arias Manjon Paula (SPA) (732) 1 1 6 3 2.69
18+