autentificare | inscriere    PARTENERI: Tenis live

Suprafata / cupe

acoperit zgura iarba hard / cupa

Perioada

ultimele 30 de zile ultimele 90 de zile ultimele 180 de zile ultimele 360 de zile mai mult de 360 de zile


----------

2024 2023

Premiul turnamentului / bani

sub 250,000 USD < 250,000 USD

Turnamentul principal / Calificare

Principal calificare

Runde

1-a runda a 2-a runda a 3-a runda optimi sferturi semi-finale finala

Numarul meciurilor afisate

10 20 30 40 50

Include cota (in predictie)

da nu


selecteaza toate meciurile pe suprafata de joc pentru ultimele 360 de zile


Demanet Emilien (787) / Belgia Srbljak Gorazd (1181) / Macedonia
Emilien Demanet
ziua de nastere: 25.04.05, 19 r.
dreptaci
meciuri: 1
castigat: 0
procentaj: 0 %
Gorazd Srbljak
meciuri: 11
castigat: 4
procentaj: 36.4 %
FAVORIT vs. DEFAVORIT
pierdute ca favorit: 1
pierdute ca defavorit: 0
castigate ca fovorit: 0
castigate ca defavorit: 0
fiabilitatea ca defavorit: 0 %
fiabilitatea ca favorit: 0 %
pierdute ca favorit: 3
pierdute ca defavorit: 4
castigate ca fovorit: 4
castigate ca defavorit: 0
fiabilitatea ca defavorit: 100 %
fiabilitatea ca favorit: 57.1 %
STATISTICA MECIURILOR RECIPROCE PENTRU SELECTIE
castigate: 0
pierdute: 0
procentaj: %
castigate: 0
pierdute: 0
procentaj: %
PREDICTIE
52.67% 47.33%
Meciul selectat
26.04.24
09:30
1. runda Demanet Emilien (BEL) (912) 2 6 6 Kursumlijska Banja I
15 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) [Q] (1087) 0 3 4
Demanet Emilien (787) / Belgia / (simplu) - ultimele meciuri pentru selectia facuta
19.04.24
11:45
1. runda Pisaric Aleksa (SRB) [Q] (1378) 2 6 3 10 P 3.33 Kursumlijska Banja
15 000 USD
zgura IH2HO
Demanet Emilien (BEL) (916) 1 3 6 7 1.26
Srbljak Gorazd (1181) / Macedonia / (simplu) - ultimele meciuri pentru selectia facuta
27.03.24
11:30
1. runda Slump Stijn (HOL) [Q] (813) 2 6 6 6 P 1.16 Antalya XII
15 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) [Q] (1071) 1 7 (8) 3 1 4.50
21.09.23
08:55
optimi de finala Gulin Svyatoslav (RUS) [2] (561) 2 6 6 6 P 1.09 Kursumlijska Banja XI
15 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) (1100) 1 2 7 (4) 1 5.70
19.09.23
15:25
1. runda Srbljak Gorazd (MCD) (1100) 2 6 7 C 1.14 Kursumlijska Banja XI
15 000 USD
zgura IH2HO
Chepik Alexander (RUS) (1167) 0 3 5 4.72
14.09.23
10:00
optimi de finala Gulin Svyatoslav (RUS) [5] (568) 2 6 6 P 1.10 Kursumlijska Banja X
15 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) (1092) 0 3 4 5.21
13.09.23
13:00
1. runda Srbljak Gorazd (MCD) (1092) 2 3 6 6 C 1.20 Kursumlijska Banja X
15 000 USD
zgura IH2HO
Mihailovic Aleksandar (SRB) [Q] 1 6 3 2 3.80
05.09.23
15:10
1. runda Radjenovic Vuk (SRB) (1461) 2 6 6 P 2.90 Pirot
15 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) (1131) 0 2 2 1.33
31.08.23
15:10
optimi de finala Bellifemine Alessandro (ITA) [Q] (1334) 2 6 5 6 P 1.84 Kursumlijska Banja IX
15 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) (1131) 1 4 7 1 1.84
30.08.23
12:45
1. runda Srbljak Gorazd (MCD) (1131) 2 6 3 6 C 1.42 Kursumlijska Banja IX
15 000 USD
zgura IH2HO
Vujic Stefan (AUS) [Q] (1645) 1 4 6 3 2.60
09.08.23
11:20
1. runda Prechtel Sebastian (GER) [3] (1130) 2 6 5 6 P 4.06 Osijek (VIII)
25 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) (583) 1 3 7 3 1.18
03.08.23
09:30
optimi de finala Bax Florent (FRA) [4] (602) 2 6 6 P 1.19 Novi Sad I
15 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) [Q] (1128) 0 0 3 3.92
02.08.23
13:55
1. runda Srbljak Gorazd (MCD) [Q] (1128) 2 6 6 C 1.18 Novi Sad I
15 000 USD
zgura IH2HO
Jovic Nikola (SRB) [WC] 0 3 0 3.99
18+