autentificare | inscriere    PARTENERI: Tenis live

Suprafata / cupe

acoperit zgura iarba hard / cupa

Perioada

ultimele 30 de zile ultimele 90 de zile ultimele 180 de zile ultimele 360 de zile mai mult de 360 de zile


----------

2024 2023

Premiul turnamentului / bani

sub 250,000 USD < 250,000 USD

Turnamentul principal / Calificare

Principal calificare

Runde

1-a runda a 2-a runda a 3-a runda optimi sferturi semi-finale finala

Numarul meciurilor afisate

10 20 30 40 50

Include cota (in predictie)

da nu


selecteaza toate meciurile pe suprafata de joc pentru ultimele 360 de zile


Srbljak Gorazd (1181) / Macedonia Tenti Fermin (823) / Argentina
Gorazd Srbljak
meciuri: 14
castigat: 5
procentaj: 35.7 %
Fermin Tenti
ziua de nastere: 14.06.97, 27 r.
inaltime: 181 cm
greutate: 74 kg
dreptaci
meciuri: 39
castigat: 18
procentaj: 46.2 %
FAVORIT vs. DEFAVORIT
pierdute ca favorit: 3
pierdute ca defavorit: 5
castigate ca fovorit: 5
castigate ca defavorit: 0
fiabilitatea ca defavorit: 100 %
fiabilitatea ca favorit: 62.5 %
pierdute ca favorit: 3
pierdute ca defavorit: 18
castigate ca fovorit: 9
castigate ca defavorit: 7
fiabilitatea ca defavorit: 72 %
fiabilitatea ca favorit: 75 %
STATISTICA MECIURILOR RECIPROCE PENTRU SELECTIE
castigate: 0
pierdute: 0
procentaj: %
castigate: 0
pierdute: 0
procentaj: %
PREDICTIE
48.63% 51.37%
Meciul selectat
15.05.24
09:00
1. runda Srbljak Gorazd (MCD) (1159) 2 7 6 Kursumlijska Banja IV
15 000 USD
zgura IH2HO
Tenti Fermin (ARG) [8] (840) 0 5 2
Srbljak Gorazd (1181) / Macedonia / (simplu) - ultimele meciuri pentru selectia facuta
09.05.24
10:30
optimi de finala Djuric Branko (SRB) (779) 2 6 6 P Kursumlijska Banja III
25 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) (1159) 0 3 2
07.05.24
11:00
1. runda Srbljak Gorazd (MCD) (1159) 2 6 6 C 1.25 Kursumlijska Banja III
25 000 USD
zgura IH2HO
Jovic Nikola (SRB) [WC] 0 0 3 3.45
26.04.24
09:30
1. runda Demanet Emilien (BEL) (912) 2 6 6 P 1.79 Kursumlijska Banja I
15 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) [Q] (1087) 0 3 4 1.92
27.03.24
11:30
1. runda Slump Stijn (HOL) [Q] (813) 2 6 6 6 P 1.16 Antalya XII
15 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) [Q] (1071) 1 7 (8) 3 1 4.50
21.09.23
08:55
optimi de finala Gulin Svyatoslav (RUS) [2] (561) 2 6 6 6 P 1.09 Kursumlijska Banja XI
15 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) (1100) 1 2 7 (4) 1 5.70
19.09.23
15:25
1. runda Srbljak Gorazd (MCD) (1100) 2 6 7 C 1.14 Kursumlijska Banja XI
15 000 USD
zgura IH2HO
Chepik Alexander (RUS) (1167) 0 3 5 4.72
14.09.23
10:00
optimi de finala Gulin Svyatoslav (RUS) [5] (568) 2 6 6 P 1.10 Kursumlijska Banja X
15 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) (1092) 0 3 4 5.21
13.09.23
13:00
1. runda Srbljak Gorazd (MCD) (1092) 2 3 6 6 C 1.20 Kursumlijska Banja X
15 000 USD
zgura IH2HO
Mihailovic Aleksandar (SRB) [Q] 1 6 3 2 3.80
05.09.23
15:10
1. runda Radjenovic Vuk (SRB) (1461) 2 6 6 P 2.90 Pirot
15 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) (1131) 0 2 2 1.33
31.08.23
15:10
optimi de finala Bellifemine Alessandro (ITA) [Q] (1334) 2 6 5 6 P 1.84 Kursumlijska Banja IX
15 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) (1131) 1 4 7 1 1.84
30.08.23
12:45
1. runda Srbljak Gorazd (MCD) (1131) 2 6 3 6 C 1.42 Kursumlijska Banja IX
15 000 USD
zgura IH2HO
Vujic Stefan (AUS) [Q] (1645) 1 4 6 3 2.60
09.08.23
11:20
1. runda Prechtel Sebastian (GER) [3] (1130) 2 6 5 6 P 4.06 Osijek (VIII)
25 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) (583) 1 3 7 3 1.18
03.08.23
09:30
optimi de finala Bax Florent (FRA) [4] (602) 2 6 6 P 1.19 Novi Sad I
15 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) [Q] (1128) 0 0 3 3.92
02.08.23
13:55
1. runda Srbljak Gorazd (MCD) [Q] (1128) 2 6 6 C 1.18 Novi Sad I
15 000 USD
zgura IH2HO
Jovic Nikola (SRB) [WC] 0 3 0 3.99
Tenti Fermin (823) / Argentina / (simplu) - ultimele meciuri pentru selectia facuta
21.04.24
17:00
finala Mena Facundo (ARG) [1] (401) 2 6 6 P 1.11 Santiago (IV)
15 000 USD
zgura IH2HO
Tenti Fermin (ARG) [8] (914) 0 2 3 5.40
20.04.24
16:30
semi-finala Tenti Fermin (ARG) [8] (914) 2 6 7 7 C 1.86 Santiago (IV)
15 000 USD
zgura IH2HO
Nunez Daniel Antonio (CHL) [7] (902) 1 7 (3) 5 6 (3) 1.82
19.04.24
18:30
sferturi de finala Tenti Fermin (ARG) [8] (914) 2 7 6 C 1.73 Santiago (IV)
15 000 USD
zgura IH2HO
Ribero Franco (ARG) [Q] (1073) 0 6 (3) 2 2.00
18.04.24
17:30
optimi de finala Tenti Fermin (ARG) [8] (914) 2 4 6 6 C 1.41 Santiago (IV)
15 000 USD
zgura IH2HO
Villalon Nicolas (CHL) (1147) 1 6 3 1 2.70
16.04.24
22:00
1. runda Tenti Fermin (ARG) [8] (914) 2 6 6 6 C 1.60 Santiago (IV)
15 000 USD
zgura IH2HO
Bruna Nicolas (CHL) (1246) 1 1 7 (4) 2 2.15
03.04.24
16:00
1. runda Midon Lautaro (ARG) [5] (505) 2 6 6 P 1.14 Bragado
15 000 USD
zgura IH2HO
Tenti Fermin (ARG) (910) 0 3 2 4.50
27.03.24
15:00
1. runda Monzon Ignacio (ARG) [3] (528) 2 6 5 6 P 1.50 Buenos Aires (III) I
15 000 USD
zgura IH2HO
Tenti Fermin (ARG) (949) 1 2 7 3 2.50
22.03.24
15:30
optimi de finala La Serna Juan Manuel (ARG) [8] (920) 2 6 6 6 P 1.55 Punta del Este (III) I
15 000 USD
zgura IH2HO
Tenti Fermin (ARG) (949) 1 3 7 (4) 4 2.20
19.03.24
15:30
1. runda Tenti Fermin (ARG) (949) 2 6 6 C 1.17 Punta del Este (III) I
15 000 USD
zgura IH2HO
Alvarado Berrospi Alberto Odiseo (PER) (1277) 0 2 4 4.17
16.03.24
14:00
sferturi de finala Lehmann Nikos (ARG) (1277) 2 6 6 P 2.60 Punta del Este (III)
15 000 USD
zgura IH2HO
Tenti Fermin (ARG) (917) 0 4 1 1.41
15.03.24
14:30
optimi de finala Tenti Fermin (ARG) (917) 2 7 6 C Punta del Este (III)
15 000 USD
zgura IH2HO
Aboian Leonardo (ARG) [4] (688) 0 6 3
13.03.24
18:30
1. runda Tenti Fermin (ARG) (917) 2 6 4 6 C 1.63 Punta del Este (III)
15 000 USD
zgura IH2HO
Estevez Juan (ARG) (1131) 1 4 6 2 2.07
21.02.24
16:00
1. runda Descotte Matias Franco (ARG) (530) 2 6 4 6 P 1.42 Villa Maria
15 000 USD
zgura IH2HO
Tenti Fermin (ARG) [Q] (896) 1 4 6 2 2.53
14.02.24
14:00
1. runda Barrena Alex (ARG) [6] (412) 2 6 6 P 1.19 Punta del Este (II) I
25 000 USD
zgura IH2HO
Tenti Fermin (ARG) [Q] (896) 0 4 3 3.99
01.12.23
22:00
sferturi de finala Aboian Valerio (ARG) [5] (487) 2 3 6 6 P 1.25 Santa Cruz (XI)
15 000 USD
zgura IH2HO
Tenti Fermin (ARG) (918) 1 6 3 3 3.46
30.11.23
20:00
optimi de finala Tenti Fermin (ARG) (918) 2 4 7 6 C 3.41 Santa Cruz (XI)
15 000 USD
zgura IH2HO
Rodriguez Lorenzo Joaquin (ARG) [4] (544) 1 6 5 3 1.25
29.11.23
20:00
1. runda Tenti Fermin (ARG) (918) 2 6 6 C 10.00 Santa Cruz (XI)
15 000 USD
zgura IH2HO
Berdecio Flores Daniel (BOL) [WC] 0 1 1 1.01
21.11.23
18:00
1. runda Gimenez Igor (BRA) (847) 2 6 1 6 P 2.05 Santa Cruz
15 000 USD
zgura IH2HO
Tenti Fermin (ARG) (951) 1 4 6 1 1.64
17.11.23
20:00
sferturi de finala Aboian Valerio (ARG) [2] (919) 2 6 6 P 1.45 Cochabamba
15 000 USD
zgura IH2HO
Tenti Fermin (ARG) (526) 0 4 2 2.48
16.11.23
19:00
optimi de finala Tenti Fermin (ARG) (919) 2 6 6 C 2.25 Cochabamba
15 000 USD
zgura IH2HO
La Vela Giuseppe (ITA) [5] (782) 0 4 2 1.54
18+