autentificare | inscriere    PARTENERI: Tenis live

Suprafata / cupe

acoperit zgura iarba hard / cupa

Perioada

ultimele 30 de zile ultimele 90 de zile ultimele 180 de zile ultimele 360 de zile mai mult de 360 de zile


----------

2024 2023

Premiul turnamentului / bani

sub 250,000 USD < 250,000 USD

Turnamentul principal / Calificare

Principal calificare

Runde

1-a runda a 2-a runda a 3-a runda optimi sferturi semi-finale finala

Numarul meciurilor afisate

10 20 30 40 50

Include cota (in predictie)

da nu


selecteaza toate meciurile pe suprafata de joc pentru ultimele 360 de zile


Donev Gabriel (994) / Bulgaria Srbljak Gorazd (1181) / Macedonia
Gabriel Donev
ziua de nastere: 29.06.96, 28 r.
inaltime: 180 cm
greutate: 70 kg
dreptaci
meciuri: 21
castigat: 8
procentaj: 38.1 %
Gorazd Srbljak
meciuri: 15
castigat: 6
procentaj: 40 %
FAVORIT vs. DEFAVORIT
pierdute ca favorit: 2
pierdute ca defavorit: 7
castigate ca fovorit: 0
castigate ca defavorit: 3
fiabilitatea ca defavorit: 70 %
fiabilitatea ca favorit: 0 %
pierdute ca favorit: 3
pierdute ca defavorit: 5
castigate ca fovorit: 5
castigate ca defavorit: 0
fiabilitatea ca defavorit: 100 %
fiabilitatea ca favorit: 62.5 %
STATISTICA MECIURILOR RECIPROCE PENTRU SELECTIE
castigate: 0
pierdute: 0
procentaj: %
castigate: 0
pierdute: 0
procentaj: %
PREDICTIE
42.28% 57.72%
Meciul selectat
16.05.24
09:00
optimi de finala Donev Gabriel (BGR) (1010) 2 6 6 Kursumlijska Banja IV
15 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) (1159) 0 2 3
Donev Gabriel (994) / Bulgaria / (simplu) - ultimele meciuri pentru selectia facuta
14.05.24
11:00
1. runda Donev Gabriel (BGR) (1010) 2 6 7 C Kursumlijska Banja IV
15 000 USD
zgura IH2HO
Jankanj Vlado (SRB) [WC] 0 4 6 (2)
08.05.24
09:00
1. runda Dougaz Aziz (TUN) [1] (227) 2 7 6 P Kursumlijska Banja III
25 000 USD
zgura IH2HO
Donev Gabriel (BGR) (1010) 0 6 (2) 1
16.04.24
15:00
1. runda Ivanov Simon Anthony (BGR) [7] (787) 2 6 7 7 P 1.82 Kursumlijska Banja
15 000 USD
zgura IH2HO
Donev Gabriel (BGR) (987) 1 7 (5) 6 (4) 5 1.85
08.03.24
10:30
sferturi de finala Tomescu Dan Alexandru (ROM) [4] (603) 2 6 6 P Kish Island III
15 000 USD
zgura IH2HO
Donev Gabriel (BGR) (995) 0 1 2
07.03.24
09:00
optimi de finala Donev Gabriel (BGR) (995) 2 6 6 C Kish Island III
15 000 USD
zgura IH2HO
Eqbal Ishaque (IND) [5] (812) 0 1 0
06.03.24
11:10
1. runda Donev Gabriel (BGR) (995) 2 3 6 6 C Kish Island III
15 000 USD
zgura IH2HO
Konov Samuil (BGR) [Q] (1688) 1 6 3 0
29.02.24
08:30
optimi de finala Djuric Branko (SRB) (913) 2 2 6 7 P Kish Island II
15 000 USD
zgura IH2HO
Donev Gabriel (BGR) (994) 1 6 2 5
28.02.24
12:55
1. runda Donev Gabriel (BGR) (994) 2 4 6 7 C Kish Island II
15 000 USD
zgura IH2HO
Alujas Rodrigo (MEX) (1261) 1 6 1 6 (3)
18.01.24
08:00
optimi de finala Jianu Filip Cristian (ROM) [3] (418) 2 6 6 P Antalya II
15 000 USD
zgura IH2HO
Donev Gabriel (BGR) [Q] (1011) 0 2 4
17.01.24
09:00
1. runda Donev Gabriel (BGR) [Q] (1011) 2 7 7 C Antalya II
15 000 USD
zgura IH2HO
Snitari Ilya (MLD) (735) 0 6 (3) 5
11.01.24
09:00
1. runda Schell Niklas (GER) (957) 2 6 6 P 1.81 Antalya
15 000 USD
zgura IH2HO
Donev Gabriel (BGR) (1008) 0 4 4 1.85
06.10.23
09:00
sferturi de finala Wenger Damien (ELV) [4] (398) 2 5 6 7 P 1.34 Pazardzhik III
25 000 USD
zgura IH2HO
Donev Gabriel (BGR) (1017) 1 7 4 6 (4) 2.95
05.10.23
10:50
optimi de finala Donev Gabriel (BGR) (978) 2 6 6 C 3.12 Pazardzhik III
25 000 USD
zgura IH2HO
Gima Sebastian (ROM) [8] (446) 0 3 1 1.30
03.10.23
11:40
1. runda Donev Gabriel (BGR) (978) 2 6 6 C 2.06 Pazardzhik III
25 000 USD
zgura IH2HO
Klok Denys (RUS) (562) 0 0 0 1.65
27.09.23
13:10
1. runda Tabur Clement (FRA) [2] (264) 2 6 3 6 P 1.25 Pazardzhik II
25 000 USD
zgura IH2HO
Donev Gabriel (BGR) (978) 1 2 6 1 3.45
21.09.23
11:25
optimi de finala Chepelev Andrey (RUS) [1] (504) 2 6 7 P 1.12 Kursumlijska Banja XI
15 000 USD
zgura IH2HO
Donev Gabriel (BGR) (971) 0 4 6 (5) 5.02
20.09.23
13:35
1. runda Donev Gabriel (BGR) (971) 2 7 6 C 2.32 Kursumlijska Banja XI
15 000 USD
zgura IH2HO
Obradovic Dusan (SRB) (760) 0 5 2 1.50
30.08.23
11:05
1. runda Bellifemine Alessandro (ITA) [Q] (1334) 2 6 4 6 P 1.82 Kursumlijska Banja IX
15 000 USD
zgura IH2HO
Donev Gabriel (BGR) [7] (927) 1 3 6 2 1.84
15.08.23
15:45
1. runda Rodriguez Lorenzo Joaquin (ARG) [6] (729) 2 6 7 6 P 1.74 Targu Jiu
15 000 USD
zgura IH2HO
Donev Gabriel (BGR) (916) 1 7 (4) 6 (5) 4 1.94
09.08.23
12:20
1. runda Ambrogi Luciano Emanuel (ARG) [3] (882) 2 6 6 P 2.44 Curtea De Arges
15 000 USD
zgura IH2HO
Donev Gabriel (BGR) (580) 0 0 4 1.47
Srbljak Gorazd (1181) / Macedonia / (simplu) - ultimele meciuri pentru selectia facuta
15.05.24
09:00
1. runda Srbljak Gorazd (MCD) (1159) 2 7 6 C Kursumlijska Banja IV
15 000 USD
zgura IH2HO
Tenti Fermin (ARG) [8] (840) 0 5 2
09.05.24
10:30
optimi de finala Djuric Branko (SRB) (779) 2 6 6 P Kursumlijska Banja III
25 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) (1159) 0 3 2
07.05.24
11:00
1. runda Srbljak Gorazd (MCD) (1159) 2 6 6 C 1.25 Kursumlijska Banja III
25 000 USD
zgura IH2HO
Jovic Nikola (SRB) [WC] 0 0 3 3.45
26.04.24
09:30
1. runda Demanet Emilien (BEL) (912) 2 6 6 P 1.79 Kursumlijska Banja I
15 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) [Q] (1087) 0 3 4 1.92
27.03.24
11:30
1. runda Slump Stijn (HOL) [Q] (813) 2 6 6 6 P 1.16 Antalya XII
15 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) [Q] (1071) 1 7 (8) 3 1 4.50
21.09.23
08:55
optimi de finala Gulin Svyatoslav (RUS) [2] (561) 2 6 6 6 P 1.09 Kursumlijska Banja XI
15 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) (1100) 1 2 7 (4) 1 5.70
19.09.23
15:25
1. runda Srbljak Gorazd (MCD) (1100) 2 6 7 C 1.14 Kursumlijska Banja XI
15 000 USD
zgura IH2HO
Chepik Alexander (RUS) (1167) 0 3 5 4.72
14.09.23
10:00
optimi de finala Gulin Svyatoslav (RUS) [5] (568) 2 6 6 P 1.10 Kursumlijska Banja X
15 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) (1092) 0 3 4 5.21
13.09.23
13:00
1. runda Srbljak Gorazd (MCD) (1092) 2 3 6 6 C 1.20 Kursumlijska Banja X
15 000 USD
zgura IH2HO
Mihailovic Aleksandar (SRB) [Q] 1 6 3 2 3.80
05.09.23
15:10
1. runda Radjenovic Vuk (SRB) (1461) 2 6 6 P 2.90 Pirot
15 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) (1131) 0 2 2 1.33
31.08.23
15:10
optimi de finala Bellifemine Alessandro (ITA) [Q] (1334) 2 6 5 6 P 1.84 Kursumlijska Banja IX
15 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) (1131) 1 4 7 1 1.84
30.08.23
12:45
1. runda Srbljak Gorazd (MCD) (1131) 2 6 3 6 C 1.42 Kursumlijska Banja IX
15 000 USD
zgura IH2HO
Vujic Stefan (AUS) [Q] (1645) 1 4 6 3 2.60
09.08.23
11:20
1. runda Prechtel Sebastian (GER) [3] (1130) 2 6 5 6 P 4.06 Osijek (VIII)
25 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) (583) 1 3 7 3 1.18
03.08.23
09:30
optimi de finala Bax Florent (FRA) [4] (602) 2 6 6 P 1.19 Novi Sad I
15 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) [Q] (1128) 0 0 3 3.92
02.08.23
13:55
1. runda Srbljak Gorazd (MCD) [Q] (1128) 2 6 6 C 1.18 Novi Sad I
15 000 USD
zgura IH2HO
Jovic Nikola (SRB) [WC] 0 3 0 3.99
18+