autentificare | inscriere    PARTENERI: Tenis live

Suprafata / cupe

acoperit zgura iarba hard / cupa

Perioada

ultimele 30 de zile ultimele 90 de zile ultimele 180 de zile ultimele 360 de zile mai mult de 360 de zile


----------

2024 2023

Premiul turnamentului / bani

sub 250,000 USD < 250,000 USD

Turnamentul principal / Calificare

Principal calificare

Runde

1-a runda a 2-a runda a 3-a runda optimi sferturi semi-finale finala

Numarul meciurilor afisate

10 20 30 40 50

Include cota (in predictie)

da nu


selecteaza toate meciurile pe suprafata de joc pentru ultimele 360 de zile


Srbljak Gorazd (1181) / Macedonia Poertner Lasse (1134) / Germania
Gorazd Srbljak
meciuri: 18
castigat: 7
procentaj: 38.9 %
Lasse Poertner
meciuri: 9
castigat: 3
procentaj: 33.3 %
FAVORIT vs. DEFAVORIT
pierdute ca favorit: 3
pierdute ca defavorit: 5
castigate ca fovorit: 6
castigate ca defavorit: 0
fiabilitatea ca defavorit: 100 %
fiabilitatea ca favorit: 66.7 %
pierdute ca favorit: 1
pierdute ca defavorit: 5
castigate ca fovorit: 0
castigate ca defavorit: 3
fiabilitatea ca defavorit: 62.5 %
fiabilitatea ca favorit: 0 %
STATISTICA MECIURILOR RECIPROCE PENTRU SELECTIE
castigate: 0
pierdute: 0
procentaj: %
castigate: 0
pierdute: 0
procentaj: %
PREDICTIE
55.24% 44.76%
Meciul selectat
30.05.24
10:30
optimi de finala Srbljak Gorazd (MCD) [Q] (1091) 2 7 6 Kursumlijska Banja VI
15 000 USD
zgura IH2HO
Poertner Lasse (GER) (1383) 0 5 3
Srbljak Gorazd (1181) / Macedonia / (simplu) - ultimele meciuri pentru selectia facuta
29.05.24
16:30
1. runda Srbljak Gorazd (MCD) [Q] (1091) 2 5 7 6 C 1.30 Kursumlijska Banja VI
15 000 USD
zgura IH2HO
Giraldi Carlos (SPA) [Q] 1 7 5 0 3.08
21.05.24
11:00
1. runda Villalon Nicolas (CHL) (1114) 2 6 7 P Kursumlijska Banja V
15 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) (1116) 0 4 6 (3)
16.05.24
09:00
optimi de finala Donev Gabriel (BGR) (1010) 2 6 6 P Kursumlijska Banja IV
15 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) (1159) 0 2 3
15.05.24
09:00
1. runda Srbljak Gorazd (MCD) (1159) 2 7 6 C Kursumlijska Banja IV
15 000 USD
zgura IH2HO
Tenti Fermin (ARG) [8] (840) 0 5 2
09.05.24
10:30
optimi de finala Djuric Branko (SRB) (779) 2 6 6 P Kursumlijska Banja III
25 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) (1159) 0 3 2
07.05.24
11:00
1. runda Srbljak Gorazd (MCD) (1159) 2 6 6 C 1.25 Kursumlijska Banja III
25 000 USD
zgura IH2HO
Jovic Nikola (SRB) [WC] 0 0 3 3.45
26.04.24
09:30
1. runda Demanet Emilien (BEL) (912) 2 6 6 P 1.79 Kursumlijska Banja I
15 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) [Q] (1087) 0 3 4 1.92
27.03.24
11:30
1. runda Slump Stijn (HOL) [Q] (813) 2 6 6 6 P 1.16 Antalya XII
15 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) [Q] (1071) 1 7 (8) 3 1 4.50
21.09.23
08:55
optimi de finala Gulin Svyatoslav (RUS) [2] (561) 2 6 6 6 P 1.09 Kursumlijska Banja XI
15 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) (1100) 1 2 7 (4) 1 5.70
19.09.23
15:25
1. runda Srbljak Gorazd (MCD) (1100) 2 6 7 C 1.14 Kursumlijska Banja XI
15 000 USD
zgura IH2HO
Chepik Alexander (RUS) (1167) 0 3 5 4.72
14.09.23
10:00
optimi de finala Gulin Svyatoslav (RUS) [5] (568) 2 6 6 P 1.10 Kursumlijska Banja X
15 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) (1092) 0 3 4 5.21
13.09.23
13:00
1. runda Srbljak Gorazd (MCD) (1092) 2 3 6 6 C 1.20 Kursumlijska Banja X
15 000 USD
zgura IH2HO
Mihailovic Aleksandar (SRB) [Q] 1 6 3 2 3.80
05.09.23
15:10
1. runda Radjenovic Vuk (SRB) (1461) 2 6 6 P 2.90 Pirot
15 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) (1131) 0 2 2 1.33
31.08.23
15:10
optimi de finala Bellifemine Alessandro (ITA) [Q] (1334) 2 6 5 6 P 1.84 Kursumlijska Banja IX
15 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) (1131) 1 4 7 1 1.84
30.08.23
12:45
1. runda Srbljak Gorazd (MCD) (1131) 2 6 3 6 C 1.42 Kursumlijska Banja IX
15 000 USD
zgura IH2HO
Vujic Stefan (AUS) [Q] (1645) 1 4 6 3 2.60
09.08.23
11:20
1. runda Prechtel Sebastian (GER) [3] (1130) 2 6 5 6 P 4.06 Osijek (VIII)
25 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) (583) 1 3 7 3 1.18
03.08.23
09:30
optimi de finala Bax Florent (FRA) [4] (602) 2 6 6 P 1.19 Novi Sad I
15 000 USD
zgura IH2HO
Srbljak Gorazd (MCD) [Q] (1128) 0 0 3 3.92
02.08.23
13:55
1. runda Srbljak Gorazd (MCD) [Q] (1128) 2 6 6 C 1.18 Novi Sad I
15 000 USD
zgura IH2HO
Jovic Nikola (SRB) [WC] 0 3 0 3.99
Poertner Lasse (1134) / Germania / (simplu) - ultimele meciuri pentru selectia facuta
28.05.24
11:30
1. runda Poertner Lasse (GER) (1383) 2 2 6 7 C 2.23 Kursumlijska Banja VI
15 000 USD
zgura IH2HO
Zhukov Maxim (RUS) [7] (854) 1 6 4 5 1.55
22.05.24
11:30
1. runda Andre Seydina (SEN) [6] (819) 2 6 4 6 P 1.90 Kursumlijska Banja V
15 000 USD
zgura IH2HO
Poertner Lasse (GER) (1381) 1 4 6 3 1.80
02.04.24
10:00
1. runda Klok Denys (RUS) [1] (574) 2 6 6 P 1.38 Antalya XIII
15 000 USD
zgura IH2HO
Poertner Lasse (GER) (1375) 0 1 4 2.67
18.08.23
12:10
sferturi de finala Schnaitter Jakob (GER) (884) 2 6 6 P 1.23 Ueberlingen
15 000 USD
zgura IH2HO
Poertner Lasse (GER) 0 2 4 3.58
17.08.23
12:50
optimi de finala Poertner Lasse (GER) 2 6 3 6 C 2.13 Ueberlingen
15 000 USD
zgura IH2HO
Beloborodko Illya (UCR) (945) 1 4 6 3 1.65
16.08.23
14:30
1. runda Poertner Lasse (GER) 1 5 6 3 C 4.08 Ueberlingen
15 000 USD
zgura IH2HO
Boehler Dominik (GER) [8] (783) retras 0 7 1 0 1.18
08.08.23
11:05
1. runda Broska Florian (GER) [8] (737) 2 7 6 P 1.21 Frankfurt am Main
15 000 USD
zgura IH2HO
Poertner Lasse (GER) 0 5 1 3.69
01.08.23
11:30
1. runda Moller Elmer (DAN) [1] (456) 2 6 6 P 1.03 Eindhoven
15 000 USD
zgura IH2HO
Poertner Lasse (GER) 0 3 0 8.12
26.07.23
17:45
1. runda Kuhn Nicola (GER) (867) 2 7 6 P 1.02 Metzingen
15 000 USD
zgura IH2HO
Poertner Lasse (GER) 0 6 (2) 2 8.16
18+