autentificare | inscriere    PARTENERI: Tenis live

COTE OFERITE 19.05.24


«« 19.05.24 »»

ATP SIMPLU

Roma / Italia
premiu / bani : 8791 000 USD
17:00 Zverev Alexander (GER) [3 BYE] (5) 1.33 ITAI
Jarry Nicolas (CHL) [21 BYE] (24) 3.60
Lyon / Franta
premiu / bani : 600 000 USD
12:30 Vukic Aleksandar (AUS) (70) 1.66 ITAI
McDonald Mackenzie (USA) (76) 2.23
14:30 Muller Alexandre (FRA) [WC] (109) 1.45 ITAI
Gasquet Richard (FRA) [WC] (113) 2.71
Geneva / Elvetia
premiu / bani : 586 000 USD
14:00 Baez Sebastian (ARG) [5] (19) 1.23 ITAI
Nagal Sumit (IND) (93) 4.12
15:30 Altmaier Daniel (GER) (78) 1.75 ITAI
Carballes Baena Roberto (SPA) (62) 2.08
Bordeaux / Franta
premiu / bani : 205 000 USD
14:30 Fils Arthur (FRA) [1 BYE] (34) 1.63 ITAI
Martinez Pedro (SPA) [2 BYE] (51) 2.27
Turin (V) / Italia
premiu / bani : 200 000 USD
12:00 Musetti Lorenzo (ITA) [1 BYE] (29) 1.41 ITAI
Passaro Francesco (ITA) [WC] (240) 2.86
Pensacola (V) / USA
premiu / bani : 25 000 USD
19:00 Andrade Andres (ECU) [4] (374) 1.62 ITAI
Habib Hady (LBN) [2] (286) 2.18
Kachreti / Georgia
premiu / bani : 25 000 USD
08:00 Oliel Yshai (ISR) (393) 2.27 ITAI
Tiurnev Evgenii (RUS) [Q] (493) 1.57
Reggio Emilia / Italia
premiu / bani : 25 000 USD
11:00 Sels Jelle (HOL) (435) 2.44 ITAI
Klizan Martin (SVK) [WC] (713) 1.47
Luan / China
premiu / bani : 25 000 USD
04:00 Sun Fajing (CHN) [2] (425) 2 6 6 1.24 ITAI
Mo Ye Cong (CHN) (659) 0 3 1 3.57
Vic / Spania
premiu / bani : 25 000 USD
11:30 Pedrico Kravtsov Albert (SPA) [Q] (1286) 4.50 ITAI
Buse Ignacio (PER) [6] (388) 1.15
Kingston / Jamaica
premiu / bani : 15 000 USD
17:00 Pannu Kiranpal (NZL) [3] (645) 1.33 ITAI
Shah Aryan (IND) (1096) 2.98
Monastir (V) I / Tunisia
premiu / bani : 15 000 USD
10:30 Rivet Maxence (FRA) [6] (738) 3.32 ITAI
Bouquier Arthur (FRA) [2] (510) 1.27
Neuquen / Argentina
premiu / bani : 15 000 USD
16:00 Lingua Lavallen Alejo Lorenzo (ARG) [7] (665) 1.56 ITAI
Kestelboim Mariano (ARG) [4] (572) 2.22
Antalya XIX / Turcia
premiu / bani : 15 000 USD
09:30 Milev Yanaki (BGR) [1] (550) 2.51 ITAI
Budkov Kjaer Nicolai (NOR) (897) 1.45
Kursumlijska Banja IV / Serbia
premiu / bani : 15 000 USD
10:00 Dellavedova Matthew (AUS) [1] (437) 2.54 ITAI
Butvilas Edas (LIT) [3] (532) 1.45
Prijedor / Bosnia si Hertegovina
premiu / bani : 15 000 USD
11:00 Cias Pawel (POL) [6] (603) 1.49 ITAI
Jong Sander (HOL) [2] (517) 2.42
Addis Ababa / Etiopia
premiu / bani : 15 000 USD
10:00 Lock Benjamin (ZWE) [1] (371) 1.21 ITAI
Fantini Luca (ITA) [7] (893) 3.86
Kalmar / Suedia
premiu / bani : 15 000 USD
11:00 Bouquet Lucas (FRA) [7] (847) 2.23 ITAI
Vasa Eero (FIN) (905) 1.58
Lyon / Franta
calificare
10:30 Gaston Hugo (FRA) [4] (96) 2.05 ITAI
Cachin Pedro (ARG) [5] (99) 1.70
11:00 Daniel Taro (JPN) [1] (82) 1.11 ITAI
Fanselow Sebastian (GER) (298) 5.27
12:30 Sanchez Izquierdo Nikolas (SPA) (261) 2.18 ITAI
Barranco Cosano Javier (SPA) (259) 1.62
12:30 Galan Daniel Elahi (COL) [3] (90) 2.25 ITAI
Mayot Harold (FRA) [7] (130) 1.57
Kachreti I / Georgia
calificare
08:05 Stewart Hamish (MB) [2] (492) 2 7 6 1.29 ITAI
Metreveli Aleksandre (GEO) (957) 0 6 (5) 4 3.25
08:05 Bar Biryukov Petr (RUS) (800) 2 6 7 3.50 ITAI
Simakin Ilia (RUS) [9] (608) 0 1 6 (5) 1.23
08:10 Matsuda Ryuki (JPN) [5] (534) 2 7 7 1.14 ITAI
Stevenson Kelsey (CAN) (1701) 0 6 (5) 6 (2) 4.90
09:35 Lomakin Grigoriy (KAZ) (805) 2.80 ITAI
Agafonov Egor (RUS) [10] (615) 1.38
09:55 Blanch Ulises (USA) [1] (489) 1.01 ITAI
Giorgadze Giorgi (GEO) [WC] (1940) 11.00
10:10 Reynolds Finn (NZL) (1649) 3.19 ITAI
Arutiunian Erik (BLR) [12] (793) 1.27
11:00 Karlovskiy Evgeny (RUS) [4] (498) 1.30 ITAI
Tamm Kristjan (EST) [WC] (1026) 3.01
11:00 Jones Ben (MB) (947) 2.63 ITAI
Philippov Evgeny (RUS) [11] (657) 1.39
11:25 Ayeni Alafia (USA) [6] (536) 1.01 ITAI
Shvangiradze Aleksandre (GEO) [WC] 11.00
12:30 Zhu Michael (USA) (839) 3.82 ITAI
Vylegzhanin Nikolay (RUS) [7] (575) 1.20
12:30 Lobanov Aleksandr (RUS) (1040) 4.07 ITAI
Bouzige Moerani (AUS) [8] (584) 1.18
13:00 Tiurnev Evgenii (RUS) [Q] (493) 1.02 ITAI
Tsitsipas Pavlos (GRE) (1217) 10.00
Augsburg / Germania
calificare
10:00 Krumich Martin (CEH) [1] (385) 1.34 ITAI
Dedura-Palomero Diego (GER) [WC] (1577) 2.81
10:00 Krutykh Oleksii (UCR) [6] (432) 1.12 ITAI
Saraiva Dos Santos Paulo Andre (BRA) (863) 5.40
10:00 Giacomini Luca (ITA) (598) 3.66 ITAI
Edmund Kyle (MB) [7] (440) 1.21
11:30 Alves Mateus (2001) (BRA) [5] (424) 1.83 ITAI
Ferrari Gianmarco (ITA) (595) 1.85
11:30 Laaksonen Henri (ELV) (671) 2.74 ITAI
Gombos Norbert (SVK) [12] (509) 1.36
11:30 Oetzbach Adrian (GER) (518) 3.60 ITAI
Iannaccone Federico (ITA) [9] (474) 1.25
13:00 Wiedenmann Luca (GER) (639) 2.20 ITAI
Kivattsev Kirill (RUS) [10] (477) 1.60
13:00 Silva Frederico Ferreira (POR) [3] (408) 1.32 ITAI
Potenza Luca (ITA) (565) 3.10
13:00 Dutra da Silva Daniel (BRA) [2] (400) 1.07 ITAI
Marysko Vincent (GER) [WC] (1227) 6.80
14:30 Kelm Yannik (GER) [WC] (1304) 2.00 ITAI
Dzhavakian Yurii (UCR) [11] (486) 1.72
14:30 Engel Justin (GER) [WC] (1237) 1.75 ITAI
Colson Tibo (BEL) [8] (458) 1.97
14:30 Picchione Andrea (ITA) [4] (418) 1.25 ITAI
Pereira Jose (BRA) (557) 3.31
Geneva / Elvetia
calificare
11:00 Moreno De Alboran Nicolas (USA) [4] (136) 1.33 ITAI
Ficovich Juan Pablo (ARG) [5] (232) 2.99
11:00 Kovacevic Aleksandar (USA) [2] (89) 1.50 ITAI
Shelbayh Abedallah (IOR) [7] (244) 2.40
12:00 Goffin David (BEL) [3] (114) 1.30 ITAI
Brouwer Gijs (HOL) [6] (241) 3.40
12:30 Ofner Sebastian (AUT) [1] (46) 1.29 ITAI
Gakhov Ivan (RUS) (274) 3.20
Skopje (V) / Macedonia
calificare
10:30 Dodig Matej (CRO) [1] (373) 1.05 ITAI
Ho Ray (TAI) (917) 7.24
10:30 Bittoun Kouzmine Constantin (FRA) [6] (484) 1.01 ITAI
Huseinovikj Amar (MCD) [WC] 11.00
10:30 Prado Angelo Juan Carlos (BOL) [3] (446) 1.24 ITAI
Fomin Sergey (UZB) (642) 3.46
10:30 Milojevic Nikola (SRB) (1170) 3.25 ITAI
Melzer Gerald (AUT) [7] (497) 1.29
12:00 Donski Alexander (BGR) (961) 3.66 ITAI
Oberleitner Neil (AUT) [12] (562) 1.21
12:00 Nijboer Ryan (HOL) [4] (463) 1.01 ITAI
Goldhoff George (USA) (1701) 9.13
12:00 Deari Shendrit (MCD) [WC] (1831) 7.40 ITAI
Pavlovic Luka (FRA) [9] (515) 1.06
12:00 Zormann Marcelo (BRA) (994) 5.45 ITAI
Basilashvili Nikoloz (GEO) [10] (531) 1.10
13:30 Grabul Dimitar (MCD) [WC] (1599) 11.00 ITAI
Mikrut Luka (CRO) [8] (502) 1.02
13:30 Kym Jerome (ELV) [5] (478) 1.04 ITAI
Bugarikj Berk (MCD) [WC] (1720) 8.40
13:30 Added Dan (FRA) [2] (407) 1.52 ITAI
Nikles Johan (ELV) (967) 2.36
15:00 Puttergill Calum (AUS) (880) 3.65 ITAI
Seggerman Ryan (USA) [11] (545) 1.24

WTA SIMPLU

Strasbourg / Franta
premiu / bani : 922 000 USD
12:00 Kalinina Anhelina (UCR) (31) 2.28 ITAI
Pavlyuchenkova Anastasia (RUS) [8] (21) 1.63
12:00 Fernandez Leylah (CAN) (34) 2.03 ITAI
Potapova Anastasia (RUS) (43) 1.73
12:30 Pliskova Karolina (CEH) [WC] (52) 2.05 ITAI
Burel Clara (FRA) (45) 1.77
14:00 Parry Diane (FRA) (50) 3.45 ITAI
Svitolina Elina (UCR) [7] (19) 1.28
Rabat (V) / Maroc
premiu / bani : 251 000 USD
15:00 Sorribes Tormo Sara (SPA) [3] (47) 1.10 ITAI
Dart Harriet (MB) (85) 6.66
16:30 Rakhimova Kamilla (RUS) (98) 3.72 ITAI
Townsend Taylor (USA) (59) 1.27
Paris / Franta
premiu / bani : 115 000 USD
14:30 Navarro Emma (USA) [1] (22) 1.47 ITAI
Shnaider Diana (RUS) [6] (62) 2.65
Madrid (V) / Spania
premiu / bani : 100 000 USD
11:00 Romero Gormaz Leyre (SPA) [WC] (262) 2.42 ITAI
Uchijima Moyuka (JPN) [7] (110) 1.50
Kurume / Japonia
premiu / bani : 60 000 USD
04:00 Bektas Emina (USA) [1] (97) 2 7 3 6 1.64 ITAI
Rodionova Arina (AUS) [2] (108) 1 6 (1) 6 3 2.26
Anning / China
premiu / bani : 40 000 USD
07:00 Shi Han (CHN) [6] (465) 2 6 6 2.72 ITAI
Li Zongyu (CHN) [3] (412) 0 4 3 1.45
Bethany Beach / USA
premiu / bani : 25 000 USD
15:30 Urhobo Akasha (USA) (506) 1.33 ITAI
Rinaldo Persson Kajsa (SUE) [8] (488) 2.95
Toyama / Japonia
premiu / bani : 15 000 USD
04:00 Nishimura Kayo (JPN) [6] (846) 2 6 7 1.83 ITAI
Wu Ho Ching (HKG) [2] (622) 0 4 5 1.83
Antalya XIX / Turcia
premiu / bani : 15 000 USD
09:30 Urgesi Federica (ITA) (1050) 1.43 ITAI
Soke Duru (TUR) [Q] 2.55
Kursumlijska Banja IV / Serbia
premiu / bani : 15 000 USD
11:00 Geerlings Ariana (SPA) [4] (641) 1.43 ITAI
Stankovic Anja (SRB) [2] (585) 2.55
Monastir (V) II / Tunisia
premiu / bani : 15 000 USD
10:30 Khayrutdinova Ekaterina (RUS) [Q] 1.27 ITAI
Refaat Merna (EGI) (856) 3.36
Kranjska Gora / Slovenia
premiu / bani : 15 000 USD
10:30 Hindova Denisa (CEH) [5] (571) 4.64 ITAI
Samsonova Laura (CEH) (828) 1.16
10:30 Gavrila Oana (ROM) [4] (514) 1.25 ITAI
Svatikova Laura (SVK) (1085) 3.75
UTR Pro Match Series (exh.) / USA
premiu / bani : 10 000 USD
01:15 Ricci Campbell (USA) 2 6 6 2.00 ITAI
Malmkjaer Emma Kamper (DAN) 0 4 1 1.73
01:57 Nguyen Avery (VTM) 2 6 6 1.10 ITAI
Gyuro Eliie (USA) 0 3 1 6.50
19:00 Kratzer Ashley (USA) (1137) 1.20 ITAI
Campana Carolyn (USA) (1126) 4.33
19:00 Hamilton Alanis (USA) (1365) 1.40 ITAI
Kiss Camille (USA) 2.75
20:00 Castillo Meza Midori (USA) 1.62 ITAI
Molnar Bianca (USA) 2.20
20:00 Chung Kayla (USA) 1.80 ITAI
Nguyen Avery (VTM) 1.91
21:00 Ricci Campbell (USA) 2.10 ITAI
McPhillips Kyle S. (USA) (1168) 1.67
Otocec / Slovenia
calificare
10:00 Hodzic Mina (GER) [6] (801) 1.00 ITAI
Najzer Kaja (SLO) [WC] 17.00
10:00 Lanisek Ana (SLO) 4.10 ITAI
Jaruskova Timea (SVK) [11] (1199) 1.18
10:00 Smejkal Lara (USA) (1318) 1.59 ITAI
Vojcinakova Ingrid (SVK) [13] (1224) 2.16
11:20 Zund Sylvie (LIE) [7] (816) 1.67 ITAI
Krockova Natalia (SVK) (1355) 2.10
11:25 Grubor Ana (CAN) [8] (821) 1.83 ITAI
Webley-Smith Emily (MB) (1204) 1.83
11:30 Vnuk Zala (SLO) 17.00 ITAI
Greco lucchina Greta (ITA) [12] (1206) 1.00
12:50 Hrdinkova Denise (CEH) [5] (779) 1.25 ITAI
Borodulina Victoria (RUS) 3.75
12:55 Djurasic Marija (SRB) 3.00 ITAI
Mazzoni Juliette (FRA) [15] (1306) 1.36
13:00 Ribnikar Mia Sara (SLO) [WC] 9.00 ITAI
Juric Noka (SLO) [14] (1229) 1.04
14:20 Radakovic Laura (BsH) (1329) 1.12 ITAI
Mazzoni Emma (FRA) [16] (1343) 5.50
14:25 Marenk Meta (SLO) 8.00 ITAI
Okuwaki Rinon (JPN) [9] (872) 1.06
14:30 Znuderl Anamari (SLO) 11.00 ITAI
Obradovic Andrea (SRB) [10] (1011) 1.02
Rabat (V) / Maroc
calificare
13:00 Krunic Alexandra (SRB) (508) 2.09 ITAI
Chwalinska Maja (POL) (279) 1.67
13:00 Brancaccio Nuria (ITA) (292) 1.12 ITAI
Rodriguez Victoria (MEX) (328) 5.08
13:00 Rosatello Camilla (ITA) (293) 1.56 ITAI
Spiteri Dalila (ITA) (336) 2.34
14:30 Curmi Francesca (MLT) (300) 2.10 ITAI
Cengiz Berfu (TUR) (356) 1.68
Goyang / Korea de Sud
calificare
04:45 Ku Yeon Woo (KOS) [6] (478) 2 6 6 1.01 ITAI
Han Kahyeon (KOS) [WC] 0 1 0 13.00
04:50 Yang Yidi (CHN) [14] (602) 2 6 5 6 1.83 ITAI
Jang Gaeul (KOS) [WC] (1122) 1 2 7 2 1.83
05:30 Hule Petra (AUS) [4] (461) 1.12 ITAI
Yoshioka Kisa (JPN) (703) 5.50
06:15 Saigo Rina (JPN) [7] (480) 2 6 4 6 1.22 ITAI
Ahn Yu Jin (KOS) (813) 1 3 6 1 4.00
06:45 Arakawa Haruna (JPN) [5] (472) 2 7 6 1.04 ITAI
Jeong Ui Su (KOS) [WC] 0 5 2 9.00
09:05 Yamaguchi Mei (JPN) [8] (505) 1.12 ITAI
Wi Hwui Won (KOS) (1365) 5.50
09:25 Plipuech Peangtarn (THA) [3] (450) 1.06 ITAI
Lee Eunji (2001) (KOS) [WC] 8.00
09:35 Saigo Yukina (JPN) (861) 8.00 ITAI
Matsuda Misaki (JPN) [10] (525) 1.06
10:25 Guo Meiqi (CHN) (743) 5.50 ITAI
Gasanova Anastasia (RUS) [9] (515) 1.12
Strasbourg / Franta
calificare
10:10 Bouzkova Marie (CEH) [1] (39) 1.44 ITAI
Bucsa Cristina (SPA) [6] (70) 2.55
10:10 Frech Magdalena (POL) [3] (55) 1.63 ITAI
Saville Daria (AUS) [7] (84) 2.20
10:10 Putintseva Yulia (KAZ) [2] (41) 1.28 ITAI
Krueger Ashlyn (USA) [5] (66) 3.25
11:30 Paquet Chloe (FRA) (133) 2.25 ITAI
Andreeva Erika (RUS) [8] (100) 1.58

ATP DUBLU

Roma / Italia
premiu / bani : 8791 000 USD
12:00 Granollers-Pujol Marcel (SPA) /
Zeballos Horacio (ARG)
1.79 IT
Arevalo Marcelo (ESV) /
Pavic Mate (CRO)
2.03
Lyon / Franta
premiu / bani : 600 000 USD
16:00 Gonzalez Santiago (MEX) /
Roger-Vasselin Edouard (FRA)
1.08 IT
Lamasine Tristan (FRA) /
Paris Tom (FRA)
6.32
Geneva / Elvetia
premiu / bani : 586 000 USD
14:00 Bellier Antoine (ELV) /
Paul Jakub (ELV)
3.74 IT
Frantzen Constantin (GER) /
Jebens Hendrik (GER)
1.22
Bordeaux / Franta
premiu / bani : 205 000 USD
11:00 Halys Quentin (FRA) /
Mahut Nicolas (FRA)
2.07 IT
Cash Julian (MB) /
Galloway Robert (USA)
1.68
Turin (V) / Italia
premiu / bani : 200 000 USD
14:00 Mies Andreas (GER) /
Skupski Neal (MB)
1.77 IT
Heliovaara Harri (FIN) /
Patten Henry (MB)
1.95

WTA DUBLU

Roma / Italia
premiu / bani : 5535 000 USD
13:30 Gauff Cori (USA) /
Routliffe Erin (NZL)
1.90 IT
Errani Sara (ITA) /
Paolini Jasmine (ITA)
1.90
Strasbourg / Franta
premiu / bani : 922 000 USD
13:00 Krueger Ashlyn (USA) /
Stephens Sloane A. (USA)
2.13 IT
Krawczyk Desirae (USA) /
Mattek Bethanie (USA)
1.67
13:30 Eikeri Ulrikke (NOR) /
Neel Ingrid (EST)
1.91 IT
Olmos Giuliana (MEX) /
Panova Alexandra (RUS)
1.80
15:00 Kato Miyu (JPN) /
Kichenok Nadiya (UCR)
2.15 IT
Shibahara Ena (JPN) /
Wang Xinyu (CHN)
1.70
Rabat (V) / Maroc
premiu / bani : 251 000 USD
16:00 Guo Hanyu (CHN) /
Jiang Xinyu (CHN)
1.60 IT
Moratelli Angelica (ITA) /
Rosatello Camilla (ITA)
2.20
biletul tau
CONDITIILE COMPETITIEI
In competitie poate lua parte orice utilizator inregistrat pe serverul nostru, care are mai mult de 18 ani. Scopul concurentului este acela de a obtine cel mai mare index de succes in luna actuala, care este calculat ca diferenta dintre procentajul meciurilor castigatoare unde pronosticul a fost corect si numarul total de meciuri. Fiecare utilizator poate adauga maxim 4 predictii in fiecare zi. Castigatorul lunii devine utilizatorul care a acumulat in luna respectiva cel mai mare index de succes.
© COPYRIGHT PredictiiTenis.ro | Conditii generale | Link-uri | Parola pierduta | Harta site-ului | Contact
18+