autentificare | inscriere    PARTENERI: Tenis live

COTE OFERITE 07.10.22


«« 07.10.22 »»

ATP SIMPLU

Astana / Kazahstan
premiu / bani : 2054 000 USD
08:10 Rublev Andrey (RUS) [5] (51) 2 6 6 1.26 IT
Mannarino Adrian (FRA) (9) 0 1 2 4.12
10:05 Tsitsipas Stefanos (GRE) [3] (6) 1.76 IT
Hurkacz Hubert (POL) [7] (10) 2.13
14:00 Khachanov Karen (RUS) (18) 6.80 IT
Djokovic Novak (SRB) [WC] (7) 1.12
15:30 Bautista-Agut Roberto (SPA) (21) 3.00 IT
Medvedev Daniil (RUS) [2] (4) 1.42
Tokyo (Japan Open) / Japonia
premiu / bani : 2046 000 USD
06:05 Tiafoe Frances (USA) [4] (19) 2 6 6 1.50 IT
Kecmanovic Miomir (SRB) (33) 0 0 4 2.69
07:40 Kwon Soon Woo (KOS) (68) 2 6 6 1.44 IT
Martinez Pedro (SPA) (120) 0 3 0 2.92
11:10 Fritz Taylor Harry (USA) [3] (20) 1 2.63 IT
Kyrgios Nick (AUS) [5] (11) retras 0 1.52
12:30 Shapovalov Denis (CAN) [7] (22) 2.25 IT
Coric Borna (CRO) [9] (28) 1.68
Parma / Italia
premiu / bani : 150 000 USD
14:00 Carballes Baena Roberto (SPA) [1] (77) 1.42 IT
Kopriva Vit (CEH) (154) 2.87
14:00 Skatov Timofey (KAZ) (209) 1.78 IT
Valkusz Mate (HUN) [Q] (281) 2.03
15:30 Mager Gianluca (ITA) (184) 2.83 IT
Lajovic Dusan (SRB) [2] (85) 1.43
17:00 Vavassori Andrea (ITA) (202) 2.14 IT
Kovalik Jozef (SVK) (156) 1.71
Tiburon / USA
premiu / bani : 108 000 USD
01:55 Jubb Paul (MB) (215) 2 6 6 1.31 IT
Michelsen Alex (USA) [Q] (913) 0 2 3 3.17
21:00 Escobedo Ernesto (USA) [7] (200) 2.07 IT
Svajda Zachary (USA) (379) 1.76
21:30 Jubb Paul (MB) (215) 1.78 IT
Galarneau Alexis (CAN) (243) 2.04
23:00 Kudla Denis (USA) [1] (100) 1.72 IT
Couacaud Enzo (FRA) [5] (188) 2.12
Mouilleron-Le-Captif / Franta
premiu / bani : 90 000 USD
14:00 Sels Jelle (HOL) (173) 1.83 IT
Virtanen Otto (FIN) (273) 1.99
15:30 Briand Jurgen (FRA) [Q] (487) 4.57 IT
Machac Tomas (CEH) [8] (110) 1.20
18:30 Gombos Norbert (SVK) [7] (97) 2.11 IT
Gaston Hugo (FRA) [3] (79) 1.73
20:00 Pospisil Vasek (CAN) [WC] (136) 2.00 IT
Wolf Jeffrey John (USA) [2] (75) 1.72
Campinas / Brazilia
premiu / bani : 54 000 USD
16:00 Choinski Jan (MB) [Q] (457) 2.33 IT
Muller Alexandre (FRA) [7] (145) 1.60
17:30 Bertola Remy (ELV) [LL] (450) 3.05 IT
Mena Facundo (ARG) [8] (157) 1.39
19:00 Juarez Facundo (ARG) [Q] (334) 4.00 IT
Varillas Juan Pablo (PER) [2] (107) 1.25
23:00 Darderi Luciano (ITA) (187) 2.68 IT
Bagnis Facundo (ARG) [3] (111) 1.47
Gwangju / Korea de Sud
premiu / bani : 54 000 USD
04:05 Gomez Emilio (ECU) [1] (102) 2 6 1 6 3.53 IT
Nam Ji Sung (KOS) [Q] (590) 1 1 6 1 1.30
04:05 Polmans Marc (AUS) (787) 2 4 6 6 1.78 IT
Neuchrist Maximilian (AUT) (341) 1 6 1 3 2.04
05:55 Eubanks Christopher (USA) [4] (161) 2 7 7 1.65 IT
Marterer Maximilian (GER) [8] (137) 0 6 (1) 6 (1) 2.23
06:30 Piros Zsombor (HUN) [7] (160) 2 6 6 1.93 IT
Hijikata Rinky (AUS) (194) 0 2 1 1.87
Alicante / Spania
premiu / bani : 43 000 USD
11:00 Kuzmanov Dimitar (BGR) [4] (172) 2.03 IT
Marozsan Fabian (HUN) [7] (185) 1.79
12:30 Caruso Salvatore (ITA) (285) 2.75 IT
Klein Lukas (SVK) [8] (222) 1.40
15:00 Silva Frederico Ferreira (POR) (261) 2.21 IT
Arnaldi Matteo (ITA) [3] (158) 1.67
17:00 Nava Emilio (USA) [6] (176) 1.48 IT
Hardt Nick (DOM) (255) 2.65
Santa Margherita Di Pula VIII / Italia
premiu / bani : 25 000 USD
13:00 Neumayer Lukas (AUT) [1] (302) 1.54 IT
Stodder Timo (GER) [6] (413) 2.26
14:30 Lavagno Edoardo (ITA) [5] (364) 1.50 IT
Basso Andrea (ITA) (979) 2.37
Sheffield / Regatul Unit
premiu / bani : 25 000 USD
11:00 Hussey Giles (MB) (547) 2.80 IT
Gunneswaran Prajnesh (IND) [3] (350) 1.39
12:40 Fery Arthur (MB) (656) 1.41 IT
Poljicak Mili (CRO) [7] (516) 2.70
Tay Ninh IV / Vietnam
premiu / bani : 25 000 USD
05:00 Wong Chak Lam Coleman (HKG) (1040) 2 6 6 1.20 IT
Trongcharoenchaikul Wishaya (THA) (1165) 0 3 4 4.33
05:00 Rai Ajeet (NZL) [7] (709) 2 6 6 4.17 IT
Hsu Yu Hsiou (TAI) [2] (383) 0 3 4 1.18
05:00 Ly Nam Hoang (VTM) [1] (270) 2 6 6 1.10 IT
Singh Digvijay Pratap (IND) [6] (679) 0 2 2 5.67
05:00 Weber Arthur (FRA) [Q] (1173) 2 6 6 2.11 IT
Kumasaka Takuya (JPN) (971) 0 4 1 1.63
Zaragoza / Spania
premiu / bani : 25 000 USD
11:00 Gakhov Ivan (RUS) [1] (259) 1.90 IT
Esteve Lobato Eduard (SPA) [5] (392) 1.78
13:10 Jorda Sanchis David (SPA) [Q] (726) 2.90 IT
Lopez San Martin Alvaro (SPA) (426) 1.35
18:00 Perez Contri Sergi (SPA) [Q] (763) 2.52 IT
Wessels Louis (GER) [2] (276) 1.45
18:00 Nijboer Ryan (HOL) [Q] (755) 4.40 IT
Barranco Cosano Javier (SPA) [3] (312) 1.16
Cairns / Australia
premiu / bani : 25 000 USD
03:00 Ellis Blake (AUS) (1185) 2 3 7 6 1.71 IT
Beale Jeremy (AUS) (940) 1 6 6 (1) 2 1.99
03:00 Walton Adam (AUS) [6] (423) 2 6 7 1.51 IT
McCabe James (AUS) [4] (485) 0 4 6 (2) 2.34
03:00 Sinclair Colin () (613) 2 6 4 6 1.94 IT
Harper Mitchell (AUS) (996) 1 4 6 2 1.75
04:30 Bolt Alex (AUS) (1504) 2 6 3 7 1.40 IT
Sekulic Philip (AUS) [7] (544) 1 1 6 6 (6) 2.75
Nevers / Franta
premiu / bani : 25 000 USD
11:00 Ghibaudo Antoine (FRA) [WC] 3.79 IT
Gueymard Wayenburg Sascha (FRA) [3] (429) 1.21
12:00 Reymond Arthur (FRA) [6] (522) 2.48 IT
Onclin Gauthier (BEL) [2] (396) 1.48
12:30 Hoang Antoine (FRA) [4] (434) 1.45 IT
Martineau Matteo (FRA) [5] (448) 2.55
14:30 Collignon Raphael (BEL) [1] (322) 1.46 IT
Debru Gabriel (FRA) [8] (548) 2.50
Sharm El Sheikh XIII / Egipt
premiu / bani : 15 000 USD
10:00 Rottoli Lorenzo (ITA) (742) 2.55 IT
Te Rigele (CHN) [2] (543) 1.45
10:00 Borg Leo (SUE) [4] (584) 1.52 IT
Purtseladze Saba (GEO) (685) 2.32
10:00 Sorger Sebastian (AUT) (1076) 5.26 IT
Tkemaladze Zura (GEO) (907) 1.12
10:00 Serafini Marcello (ITA) [1] (525) 2.10 IT
Deckers Alec (HOL) [8] (662) 1.66
Maputo / Mozambic
premiu / bani : 15 000 USD
09:30 Kovapitukted Palaphoom (THA) (1041) 2.55 IT
Beckley Alec (JAR) [3] (730) 1.44
09:30 Jovic Viktor (SRB) [4] (792) 1.26 IT
Sibanda Mehluli Don Ayanda (ZWE) (1540) 3.43
11:10 Bocchi Lorenzo (ITA) [1] (653) 2.55 IT
Colson Tibo (BEL) [5] (838) 1.45
11:10 Van Wyk Kris (JAR) [8] (878) 2.04 IT
Montsi Khololwam (JAR) [2] (688) 1.70
Manizales / Columbia
premiu / bani : 15 000 USD
16:00 Huertas Del Pino Conner (PER) [5] (614) 2.17 IT
Huertas Del Pino Arklon (PER) [2] (486) 1.59
16:00 Bertran Peter (DOM) [4] (556) 1.40 IT
Loureiro Joao Victor Couto (BRA) (887) 2.68
17:30 Heide Gustavo (BRA) [1] (473) 1.15 IT
Buitrago Nicolas (COL) (812) 4.53
17:30 Lilov Victor (USA) (813) 2.02 IT
Panta Jorge (PER) [3] (530) 1.69
Sozopol / Bulgaria
premiu / bani : 15 000 USD
09:00 Strombachs Robert (LET) [5] (564) 1.15 IT
Szajrych Jasza (POL) (1181) 4.53
09:00 Kasnikowski Maks (POL) [2] (610) 1 7 3 1.64 IT
Frunza Nicolae (ROM) [8] (499) retras 0 5 0 2.10
09:00 Donski Alexander (BGR) (652) 1.45 IT
Pieczkowski Olaf (POL) (915) 2.52
11:10 Orlov Vladyslav (UCR) [3] (459) 1.73 IT
Gima Sebastian (ROM) [7] (579) 1.97
Ithaca / USA
premiu / bani : 15 000 USD
16:00 Opitz Jannik (GER) [Q] (1860) 2.00 IT
O'Hoisin Osgar (IRL) [6] (872) 1.71
16:00 McNally John (USA) [4] (704) 1.37 IT
Inchauspe Paul (FRA) (1265) 2.82
17:30 Goodger Joshua (MB) [Q] 3.04 IT
Trotter James Kent (JPN) [2] (655) 1.32
17:30 Ross Gianni (USA) [WC] (1258) 2.25 IT
Papoe Radu Mihai (ROM) (937) 1.55
Monastir (X) I / Tunisia
premiu / bani : 15 000 USD
10:00 Sun Fajing (CHN) [5] (713) 1.26 IT
Steiner Maik (GER) (1014) 3.45
11:30 Hamza Reguig Samir (ALG) (1282) 4.50 IT
Yamanaka Taiyo (JPN) (1004) 1.16
11:30 Evans Tom (AUS) [Q] (1406) 3.30 IT
Huang Tsung-Hao (TAI) [7] (759) 1.28
11:40 Kaliyanda Poonacha Niki (IND) (852) 2.41 IT
Mu Tao (CHN) [2] (624) 1.49
Villa Carlos Paz / Argentina
premiu / bani : 15 000 USD
15:00 Descotte Matias Franco (ARG) [1] (460) 1.32 IT
Carou Ignacio (URU) [5] (622) 3.04
15:00 Gimenez Igor (BRA) (1153) 2.77 IT
De La Fuente Santiago (ARG) (945) 1.38
16:30 Kestelboim Mariano (ARG) (745) 1.79 IT
Barrena Alex (ARG) [7] (707) 1.90
16:30 Midon Lautaro (ARG) (891) 1.06 IT
Ratti Lucio (ARG) [WC] 7.04

WTA SIMPLU

Ostrava (X) / Cehia
premiu / bani : 528 000 USD
14:00 Krejcikova Barbora (CEH) (23) 1.16 IT
Parks Alycia (USA) [Q] (144) 5.66
15:30 Swiatek Iga (POL) [1 BYE] (1) 1.17 IT
McNally Caty (USA) [Q] (151) 5.35
18:00 Rybakina Elena (KAZ) (26) 1.89 IT
Kvitova Petra (CEH) [WC] (20) 1.97
19:30 Martincova Tereza (CEH) [WC] (78) 3.16 IT
Alexandrova Ekaterina (RUS) (21) 1.39
Monastir / Tunisia
premiu / bani : 251 000 USD
12:00 Zidansek Tamara (SLO) (101) 2.88 IT
Cornet Alize (FRA) [3] (37) 1.42
13:30 Parry Diane (FRA) (65) 4.27 IT
Kudermetova Veronika (RUS) [2] (12) 1.22
15:00 Jabeur Ons (TUN) [1] (2) 1.21 IT
Liu Claire (USA) (73) 4.42
20:00 Uchijima Moyuka (JPN) [Q] (124) 4.68 IT
Mertens Elise (BEL) [5] (42) 1.19
Rancho Santa Fe I / USA
premiu / bani : 80 000 USD
19:00 Zacarias Marcela (MEX) (229) 2.61 IT
Eala Alexandra (FLP) [Q] (281) 1.50
19:00 Scott Katrina (USA) (184) 2.22 IT
Hibino Nao (JPN) [4] (140) 1.66
20:30 Krueger Ashlyn (USA) (205) 2.35 IT
Sanders Storm (AUS) [Q] (275) 1.59
20:30 Shnaider Diana (RUS) (217) 1.44 IT
Kalieva Elvina (USA) [WC] (219) 2.79
Trnava (X) / Slovacia
premiu / bani : 60 000 USD
11:00 Lumsden Maia (MB) (684) 5.74 IT
Swan Katie (MB) [3] (129) 1.14
11:00 Kartal Sonay (MB) [8] (209) 1.78 IT
Diatchenko Vitalia (RUS) [2] (116) 2.04
12:40 Lapko Vera (BLR) [Q] (365) 2.10 IT
Lys Eva (GER) [5] (168) 1.75
12:40 Wang Xinyu (CHN) [1] (88) 1.12 IT
Jamrichova Renata (SVK) [Q] 6.40
Cairns / Australia
premiu / bani : 25 000 USD
06:30 Failla Jessica (USA) (263) 1 7 2 3.23 IT
Cabrera Lizette (AUS) [3] (541) 0 6 (3) 1 1.29
09:30 Hon Priscilla (AUS) [1] (173) 2 6 6 1.39 IT
Gibson Talia (AUS) [8] (412) 0 0 4 2.73
10:00 Birrell Kimberly (AUS) [4] (323) 2 6 6 1.46 IT
Bozovic Alexandra (AUS) [5] (276) 0 3 4 2.50
10:00 Hontama Mai (JPN) [2] (924) 2 6 6 1.07 IT
Mcphee Kaylah (AUS) (261) 0 2 3 6.66
Sozopol / Bulgaria
premiu / bani : 25 000 USD
09:00 Glushkova Denislava (BGR) [WC] (1056) 2.01 IT
Yoruk Ilay (TUR) [Q] (519) 1.72
09:00 Stolmar Rebeka (HUN) [Q] (597) 4.10 IT
Dmitruk Kristina (BLR) [7] (287) 1.20
09:00 Bondarenko Maria (RUS) (364) 1.81 IT
Malygina Elena (EST) (394) 1.87
11:10 Topalova Gergana (BGR) (332) 1.46 IT
Nguyen Tan Lucie (FRA) (385) 2.49
Santa Margherita Di Pula (X) / Italia
premiu / bani : 25 000 USD
13:00 Vicens Mas Rosa (SPA) [4] (243) 1.31 IT
Urgesi Federica (ITA) [WC] (963) 3.09
13:00 In-Albon Ylena (ELV) [1] (156) 1.59 IT
Rosatello Camilla (ITA) [7] (244) 2.18
13:00 Hennemann Caijsa Wilda (SUE) (347) 3.68 IT
Schunk Nastasja Mariana (GER) [3] (208) 1.23
13:00 Hobgarski Katharina (GER) [6] (218) 1.24 IT
Simion Oana Georgeta (ROM) [Q] (448) 3.50
Redding / USA
premiu / bani : 25 000 USD
02:00 Chang Hanna (USA) [5] (257) 2 6 4 6 1.81 IT
Guerrero Alvarez Eva (SPA) (363) 1 3 6 4 1.87
20:00 Thandi Karman Kaur (IND) [8] (321) 2.55 IT
Day Kayla (USA) [2] (212) 1.44
20:00 Kessler Mccartney (USA) [Q] (1102) 3.54 IT
Hovde Liv (USA) [WC] (776) 1.24
21:30 Glatch Alexa (USA) 1.78 IT
Chang Hanna (USA) [5] 1.90
Hua Hin (IX) / Tailanda
premiu / bani : 25 000 USD
08:00 Ma Yexin (CHN) (457) 2.41 IT
Costoulas Sofia (BEL) (496) 1.50
08:00 Sawangkaew Mananchaya (THA) [WC] (862) 2.26 IT
Reyngold Ekaterina (RUS) [3] (284) 1.57
08:00 Bai Zhuoxuan (CHN) (531) 1.27 IT
Cheapchandej Patcharin (THA) [Q] (695) 3.32
08:00 You Xiaodi (CHN) [4] (304) 2.36 IT
Kumkhum Luksika (THA) [7] (354) 1.52
Sibenik / Croatia
premiu / bani : 25 000 USD
10:00 Jani Reka-Luca (HUN) [1] (105) 1.67 IT
Wurth Tara (CRO) [6] (207) 2.04
10:00 Shymanovich Iryna (BLR) (437) 1.62 IT
Bouzas Maneiro Jessica (SPA) (264) 2.12
11:30 Herdzelas Dea (BsH) [7] (242) 4.20 IT
Jeanjean Leolia (FRA) [2] (133) 1.19
11:30 Lukas Tena (CRO) [5] (206) 2.14 IT
Romero Gormaz Leyre (SPA) [4] (199) 1.63
Baza / Spania
premiu / bani : 15 000 USD
10:00 Marandel Lola (FRA) (1358) 5.02 IT
Parres Azcoitia Olga (SPA) [7] (942) 1.13
11:30 Santos Ana Filipa (POR) [3] (902) 6.71 IT
Kolb Nadya (UCR) [8] (900) 1.07
13:00 Saner Julita (SUE) [5] (998) 3.61 IT
Peyre Lucia (ARG) [2] (832) 1.23
16:00 Granwehr Alina (ELV) [6] (968) 1.16 IT
Moreno Arias Lidia (SPA) [4] (916) 4.40
Reims (X) / Franta
premiu / bani : 15 000 USD
11:30 Boisson Lois (FRA) (716) 1.50 IT
Wirges Angelina (GER) (758) 2.41
13:00 Naef Celine (ELV) (874) 1.82 IT
Rinaldo Persson Kajsa (SUE) [4] (490) 1.86
15:30 Bornay Jade (FRA) [WC] (921) 2.59 IT
Ganz Fiona (ELV) [8] (673) 1.43
19:00 Dartron Emeline (FRA) [3] (561) 2.27 IT
Leonard Manon (FRA) [7] (703) 1.54
Sharm El Sheikh XIII / Egipt
premiu / bani : 15 000 USD
10:00 Kostic Tamara (AUT) (1233) 2.15 IT
Sadikovic Amra (ELV) [WC] (811) 1.61
10:00 Yang Vivian (NZL) [Q] 3.54 IT
Stoiber Ranah Akua (MB) [6] (907) 1.24
10:00 Van Impe Amelie (BEL) [7] (948) 2.75 IT
Iatcenko Polina (RUS) [2] (634) 1.39
11:30 Bejenaru Karola Patricia (ROM) [5] (678) 1.18 IT
Bestetti Giuliana (ITA) (1210) 4.18
Eldorado I / Argentina
premiu / bani : 15 000 USD
12:00 Ferreira Turchetto Maria Carolina (BRA) [Q] 1.07 IT
Arangio Gala (ITA) [8] (1151) 6.60
12:00 Rossini Tiziana (ARG) (1400) 3.62 IT
Astete Fernanda (CHL) [2] (710) 1.23
12:00 Vangelova Ani (BGR) [3] (844) 5.45 IT
Giovannini Luisina (ARG) 1.11
13:30 Plaza Araujo Luana (BRA) (1448) 8.13 IT
Lene Emma (FRA) (1170) 1.04
Monastir I / Tunisia
premiu / bani : 15 000 USD
10:00 Lee Ya-Hsin (TAI) [WC] (1400) 1.12 IT
Milenkovic Kristina (ELV) [7] (974) 5.25
10:00 Wei Sijia (CHN) [1] (537) 1 6 1 1.04 IT
Lazarenko Kateryna (UCR) [Q] 0 1 0 8.13
10:00 Kubo Kyoka (JPN) [WC] 2.52 IT
Karamoko Naima (ELV) (1134) 1.45
11:00 Villet Marie (FRA) [6] (888) 1.95 IT
Luikham Jennifer (IND) [4] (686) 1.76

ATP DUBLU

Astana / Kazahstan
premiu / bani : 2054 000 USD
10:05 Granollers-Pujol Marcel (SPA) /
Zeballos Horacio (ARG)
2.50 IT
Mektic Nikola (CRO) /
Pavic Mate (CRO)
1.54
11:45 Mannarino Adrian (FRA) /
Martin Fabrice (FRA)
2.88 IT
Hurkacz Hubert (POL) /
Zielinski Jan (POL)
1.42
Tokyo (Japan Open) / Japonia
premiu / bani : 2046 000 USD
09:10 Matos Rafael (1996) (BRA) /
Vega Hernandez David (SPA)
2 7 6 2.08 IT
Gille Sander (BEL) /
Vliegen Joran (BEL)
0 5 4 1.75
Parma / Italia
premiu / bani : 150 000 USD
15:30 Martinez Luis David (VEN) /
Zelenay Igor (SVK)
1.94 IT
O'Mara Jonny (MB) /
Oswald Philipp (AUT)
1.78
17:00 Brkic Tomislav (BsH) /
Cacic Nikola (SRB)
1.41 IT
Balaji N. Sriram (IND) /
Nedunchezhiyan Jeevan (IND)
2.80
Tiburon / USA
premiu / bani : 108 000 USD
?? Broom Charles (MB) /
Frantzen Constantin (GER)
2 6 6 10 3.38 IT
Harris Andrew (AUS) /
Saville Luke (AUS)
1 3 7 (8) 7 1.26
01:10 Riedi Leandro (ELV) /
Vacherot Valentin (MCO)
2 7 6 3.60 IT
Cash Julian (MB) /
Patten Henry (MB)
0 6 (5) 3 1.23
20:00 Clark Ezekiel (USA) /
Perez Alfredo (USA)
2.28 IT
Broom Charles (MB) /
Frantzen Constantin (GER)
1.57
22:30 Riedi Leandro (ELV) /
Vacherot Valentin (MCO)
1.49 IT
Banthia Siddhant (IND) /
Overbeck Carl Emil (DAN)
2.47
Mouilleron-Le-Captif / Franta
premiu / bani : 90 000 USD
11:15 Durasovic Viktor (NOR) /
Niklas-Salminen Patrik (FIN)
2.65 IT
Arends Sander (HOL) /
Pel David (HOL)
1.45
12:30 Raja Purav (IND) /
Sharan Divij (IND)
1.42 IT
Arribage Theo (FRA) /
Johnson Luke (MB)
2.75
Gwangju / Korea de Sud
premiu / bani : 54 000 USD
07:00 Barrientos Nicolas (COL) /
Reyes-Varela Miguel-Angel (MEX)
1.34 IT
Chung Yunseong (KOS) /
Kovacevic Aleksandar (USA)
2.90
09:30 Bhambri Yuki (IND) /
Myneni Saketh (IND)
2 6 6 1.40 IT
Marterer Maximilian (GER) /
Neuchrist Maximilian (AUT)
0 3 2 2.80
Campinas / Brazilia
premiu / bani : 54 000 USD
02:30 Luz Orlando (BRA) /
Zormann Marcelo (BRA)
2 6 6 1.36 IT
Ribeiro Eduardo (BRA) /
Roveri Sidney Gabriel (BRA)
0 2 0 3.00
17:00 Paz Juan Pablo (ARG) /
Pereira Jose (BRA)
4.80 IT
Andreozzi Guido (ARG) /
Duran Guillermo (ARG)
1.16
18:30 Luz Orlando (BRA) /
Zormann Marcelo (BRA)
1.86 IT
Arias Boris (BOL) /
Zeballos Federico (BOL)
1.86
Alicante / Spania
premiu / bani : 43 000 USD
12:00 Haase Robin (HOL) /
Olivetti Albano (FRA)
1.50 IT
De Jong Jesper (HOL) /
Stevens Bart (HOL)
2.48
16:00 Caruso Salvatore (ITA) /
Gaio Federico (ITA)
1.87 IT
Fayziev Sanjar (UZB) /
Fomin Sergey (UZB)
1.87
Zaragoza / Spania
premiu / bani : 25 000 USD
12:00 Gonzalez Fernandez Mario (SPA) /
Lofman Aleksi (FIN)
3.15 IT
Rubio Fierros Alan Fernando (MEX) /
Vanshelboim Eric (UCR)
1.31
14:30 Kiger Mac (USA) /
Maloney Patrick (2000) (USA)
2.07 IT
Llamas Ruiz Pablo (SPA) /
Winter Lopez Benjamin (SPA)
1.65
Sheffield / Regatul Unit
premiu / bani : 25 000 USD
14:00 Hussey Giles (MB) /
Monday Johannus (MB)
1.83 IT
Vasa Eero (FIN) /
Whitehouse Mark (MB)
1.83
Cairns / Australia
premiu / bani : 25 000 USD
07:55 Seelig Kyle (USA) /
Sinclair Colin ()
2 6 6 1.83 IT
Addison Aaron (AUS) /
Puttergill Calum (AUS)
0 3 4 1.84
08:10 McCabe James (AUS) /
Walton Adam (AUS)
2 6 6 10 2.55 IT
Beale Jeremy (AUS) /
Fancutt Thomas John (AUS)
1 3 7 (5) 6 1.43
Nevers / Franta
premiu / bani : 25 000 USD
16:00 Gueymard Wayenburg Sascha (FRA) /
Hoang Antoine (FRA)
1.23 IT
Duncan Scott (MB) /
Mackinlay James (MB)
3.60
16:00 Martineau Matteo (FRA) /
Reymond Arthur (FRA)
1.71 IT
Gomez Federico Agustin (ARG) /
Willis Marcus (MB)
1.98
Santa Margherita Di Pula VIII / Italia
premiu / bani : 25 000 USD
14:30 Bertuccioli Federico (ITA) /
Dalla Valle Enrico (ITA)
1.98 IT
Libietis Mikelis (LET) /
Stodder Timo (GER)
1.71
14:30 Campana Federico (ITA) /
Malgaroli Leonardo (ITA)
3.20 IT
Castagnola Luca (ITA) /
Neumayer Lukas (AUT)
1.29
Tay Ninh IV / Vietnam
premiu / bani : 25 000 USD
08:15 Masabayashi Tomohiro (JPN) /
Wong Chak Lam Coleman (HKG)
2 6 3 10 1.81 IT
Bayldon Blake (AUS) /
Imamura Masamichi (JPN)
1 3 6 7 1.86
08:30 Hsu Yu Hsiou (TAI) /
Trongcharoenchaikul Wishaya (THA)
2 7 6 11 1.33 IT
Isarow Pruchya (THA) /
Sinha Nitin Kumar (IND)
1 6 (6) 7 (6) 9 3.05
Sozopol / Bulgaria
premiu / bani : 15 000 USD
12:00 Duran Tuncay (TUR) /
Szajrych Jasza (POL)
4.50 IT
Kasnikowski Maks (POL) /
Pieczkowski Olaf (POL)
1.17
12:00 Donev Gabriel (BGR) /
Ivanov Simon Anthony (BGR)
1.57 IT
Milev Yanaki (BGR) /
Nesterov Petr (BGR)
2.25
Manizales / Columbia
premiu / bani : 15 000 USD
19:00 Fernandez Flores Diego (CHL) /
Pereira Miguel Fernando (CHL)
1.28 IT
Esquici Lorenzo (BRA) /
Leal Vitor (BRA)
3.25
Sharm El Sheikh XIII / Egipt
premiu / bani : 15 000 USD
11:30 El Sallaly Akram (EGI) /
Safwat Mohamed (EGI)
1.87 IT
Pokorny Lukas (SVK) /
Purtseladze Saba (GEO)
1.83
11:30 Privara Peter Benjamin (SVK) /
Zgola Borys (POL)
2.23 IT
Te Rigele (CHN) /
Zheng Baoluo (CHN)
1.58
Monastir (X) I / Tunisia
premiu / bani : 15 000 USD
15:00 Kuzuhara Bruno (USA) /
Sun Fajing (CHN)
1.33 IT
Abderrahman Wissam (TUN) /
Jans Jarno (HOL)
2.95
Villa Carlos Paz / Argentina
premiu / bani : 15 000 USD
20:00 Bruna Nicolas (CHL) /
Falabella Lautaro Agustin (ARG)
4.60 IT
Egea Franco Emanuel (ARG) /
Hidalgo Gabriel Alejandro (ARG)
1.15
20:00 Cundom Julian (ARG) /
Simonit Ezequiel (ARG)
4.20 IT
Galarza Juan Ignacio (ARG) /
Lipovsek Puches Tomas (SLO)
1.17
Maputo / Mozambic
premiu / bani : 15 000 USD
14:00 Jovic Viktor (SRB) /
Ouakaa Aziz (TUN)
1.34 IT
Beckley Alec (JAR) /
Sibanda Mehluli Don Ayanda (ZWE)
2.90
Ithaca / USA
premiu / bani : 15 000 USD
19:00 McNally John (USA) /
Sigouin Benjamin (CAN)
1.48 IT
Catanzariti A.J. (USA) /
O'Hoisin Osgar (IRL)
2.43
19:00 Mostardi Nico (USA) /
Opitz Jannik (GER)
2.07 IT
Nortey Isaac Nortie (GHA) /
Trotter James Kent (JPN)
1.65

WTA DUBLU

Ostrava (X) / Cehia
premiu / bani : 528 000 USD
12:00 Flipkens Kirsten (BEL) /
Siegemund Laura (GER)
1.46 IT
Eikeri Ulrikke (NOR) /
Mihalikova Tereza (SVK)
2.75
Monastir / Tunisia
premiu / bani : 251 000 USD
21:30 Kuzmova Viktoria (SVK) /
Ruse Elena Gabriela (ROM)
1.89 IT
Kato Miyu (JPN) /
Kulikov Angela (USA)
1.91
Rancho Santa Fe I / USA
premiu / bani : 80 000 USD
01:35 Kalieva Elvina (USA) /
Kawa Katarzyna (POL)
2 3 6 14 2.28 IT
Hibino Nao (JPN) /
Santamaria Sabrina (USA)
1 6 4 12 1.53
01:45 Krueger Ashlyn (USA) /
Montgomery Robin (USA)
2 6 3 10 1.84 IT
Hartono Arianne (HOL) /
Sharma Astra (AUS)
1 3 6 5 1.84
22:30 Olmos Giuliana (MEX) /
Zacarias Marcela (MEX)
1.09 IT
Hui Katherine (USA) /
Tjen Janice (IND)
6.21
Trnava (X) / Slovacia
premiu / bani : 60 000 USD
15:00 Bolkvadze Mariam (GEO) /
Lumsden Maia (MB)
1.59 IT
Kazionova Ekaterina (RUS) /
Kubareva Anna (BLR)
2.16
15:00 Kartal Sonay (MB) /
Swan Katie (MB)
1.76 IT
Marcinkevica Diana (LET) /
Perrin Conny (ELV)
1.97
Redding / USA
premiu / bani : 25 000 USD
00:50 Mcadoo Rasheeda (USA) /
Poznikhirenko Ganna (UCR)
2 5 6 10 2.07 IT
Loeb Jamie (USA) /
Osborne Alexandra (AUS)
1 7 2 6 1.65
01:00 Glatch Alexa (USA) /
Sutjiadi Aldila (IND)
2 7 6 1.21 IT
Pedretti Thasa Grana (BRA) /
Zhu Amy (USA)
0 5 2 3.80
03:30 Kessler Mccartney (USA) /
Sahdiieva Anita (UCR)
1 4.70 IT
Chong Eudice Wong (HKG) /
Mikulskyte Justina (LIT) retras
0 1.14
Sozopol / Bulgaria
premiu / bani : 25 000 USD
12:00 Khromacheva Irina (RUS) /
Malygina Elena (EST)
1.48 IT
Shapatava Sophia (GEO) /
Webley-Smith Emily (MB)
2.47
12:00 Ghioroaie Ylona-Georgiana (ROM) /
Stolmar Rebeka (HUN)
1.05 IT
Glushkova Denislava (BGR) /
Mihaylova Gebriela (BGR)
7.60
Sibenik / Croatia
premiu / bani : 25 000 USD
13:00 Salkova Dominika (CEH) /
Struplova Julie (CEH)
3.55 IT
Falkowska Weronika (POL) /
Fourlis Jaimee (AUS)
1.24
14:30 Shymanovich Iryna (BLR) /
Yang Ya-Yi (TAI)
1.65 IT
Christofi Eleni (GRE) /
Rosca Christina (USA)
2.07
Hua Hin (IX) / Tailanda
premiu / bani : 25 000 USD
11:10 Ainitdinova Gozal (KAZ) /
Maklakova Ekaterina (RUS)
1.40 IT
Cheapchandej Patcharin (THA) /
Sawangkaew Mananchaya (THA)
2.75
11:15 Pliphuech Peangthan (THA) /
Sema Erika (JPN)
1.14 IT
Ma Yexin (CHN) /
Takayama Chihiro (JPN)
4.90
Santa Margherita Di Pula (X) / Italia
premiu / bani : 25 000 USD
13:00 Anshba Amina (RUS) /
Semenistaja Darja (LET)
1.83 IT
Aney Jessie (USA) /
Sakellaridi Sapfo (GRE)
1.83
14:30 Herrmann Sina (GER) /
Steur Joelle Lilly Sophie (GER)
2.70 IT
Rosatello Camilla (ITA) /
Zantedeschi Aurora (ITA)
1.39
Cairns / Australia
premiu / bani : 25 000 USD
09:40 Aiava Destanee (AUS) /
Mays Lisa (AUS)
2 6 6 1.85 IT
Hontama Mai (JPN) /
Jones Makenna (USA)
0 3 4 1.85
10:10 Bains Naiktha (MB) /
Bozovic Alexandra (AUS)
1.49 IT
Parnaby Alana (AUS) /
Preston Taylah (AUS)
2.46
Eldorado I / Argentina
premiu / bani : 15 000 USD
16:00 Bonardi Berta (ARG) /
Rossini Tiziana (ARG)
1.19 IT
Burstein Maria Victoria (ARG) /
Mutilba Valentina (ARG)
4.00
16:00 Astete Fernanda (CHL) /
Konishi Camargo Silva Julia (BRA)
2.06 IT
Ayala Lourdes (ARG) /
Vangelova Ani (BGR)
1.65
18:30 Giovannini Luisina (ARG) /
Lene Emma (FRA)
1.12 IT
Gomez Pezuela Cano Marian (MEX) /
Moyano Luciana (ARG)
5.00
Baza / Spania
premiu / bani : 15 000 USD
16:00 Peyre Lucia (ARG) /
Santos Ana Filipa (POR)
2.22 IT
Llinares Domingo Lucia (SPA) /
Parres Azcoitia Olga (SPA)
1.54
Monastir I / Tunisia
premiu / bani : 15 000 USD
15:00 Baranovska Alisa (UCR) /
Kubo Kyoka (JPN)
4.00 IT
Lee Ya-Hsin (TAI) /
Tsao Chia Yi (TAI)
1.19
15:00 Mariani Matilde (ITA) /
Zawadzka Joanna (POL)
7.80 IT
Nugroho Priska Madelyn (IND) /
Wei Sijia (CHN)
1.04
Reims (X) / Franta
premiu / bani : 15 000 USD
18:00 Noel Mallaurie (FRA) /
Yerolymos Margot (FRA)
1.83 IT
Balus Irina (SVK) /
Naef Celine (ELV)
1.83
Sharm El Sheikh XIII / Egipt
premiu / bani : 15 000 USD
12:30 Paukstyte Patricija (LIT) /
Yang Vivian (NZL)
2.10 IT
Koevermans Anouk (HOL) /
Van Impe Amelie (BEL)
1.66
12:30 Kostic Tamara (AUT) /
Moccia Carlotta (ITA)
3.40 IT
Cisovska Romana (SVK) /
Matusova Barbora (1999) (SVK)
1.27
biletul tau
CONDITIILE COMPETITIEI
In competitie poate lua parte orice utilizator inregistrat pe serverul nostru, care are mai mult de 18 ani. Scopul concurentului este acela de a obtine cel mai mare index de succes in luna actuala, care este calculat ca diferenta dintre procentajul meciurilor castigatoare unde pronosticul a fost corect si numarul total de meciuri. Fiecare utilizator poate adauga maxim 4 predictii in fiecare zi. Castigatorul lunii devine utilizatorul care a acumulat in luna respectiva cel mai mare index de succes.
© COPYRIGHT PredictiiTenis.ro | Conditii generale | Link-uri | Parola pierduta | Harta site-ului | Contact
18+