autentificare | inscriere PARTENERI: Tenis live
Webley-Smith Emily (1051) / Regatul Unit |
ziua de nastere: 14.07.84, 39 r. meciuri: 19 castigat: 6 procentaj: 31.6 % |
FAVORIT vs. DEFAVORIT |
pierdute ca favorit: 1 pierdute ca defavorit: 7 castigate ca fovorit: 0 castigate ca defavorit: 1 fiabilitatea ca defavorit: 87.5 % fiabilitatea ca favorit: 0 % |
Webley-Smith Emily - ultimele meciuri pentru selectia facuta | |||||||||||||
25.03.24 ?? |
1. runda | Brack Caroline (GER) [11] (1250) | 2 | 6 | 6 | P | Santa Margherita Di Pula calificare |
zgura | I | ||||
Webley-Smith Emily (MB) (1051) | 0 | 4 | 3 | ||||||||||
10.03.24 11:30 |
1. runda | Khomutsianskaya Daria (BLR) [11] (655) | 2 | 6 | 2 | 10 | P | Solarino calificare |
hard | I | |||
Webley-Smith Emily (MB) (1051) | 1 | 1 | 6 | 4 | |||||||||
04.03.24 11:50 |
optimi de finala | Ferrara Virginia (ITA) [16] (869) | 2 | 7 | 6 | P | 1.19 | Solarino (III) calificare |
hard | I | |||
Webley-Smith Emily (MB) (1051) | 0 | 5 | 3 | 4.00 | |||||||||
03.03.24 ?? |
1. runda | Webley-Smith Emily (MB) (1051) | 2 | 6 | 6 | C | Solarino (III) calificare |
hard | I | ||||
Kostiuk Mariia (UCR) | 0 | 0 | 3 | ||||||||||
19.02.24 11:15 |
2. runda | Ovcharenko Ekaterina (RUS) [9] (635) | 2 | 6 | 6 | P | 1.15 | Antalya VII calificare |
zgura | I | |||
Webley-Smith Emily (MB) (1051) | 0 | 4 | 0 | 4.37 | |||||||||
18.02.24 08:00 |
1. runda | Webley-Smith Emily (MB) (1051) | 2 | 6 | 6 | C | Antalya VII calificare |
zgura | I | ||||
Budak Irmak (TUR) | 0 | 4 | 1 | ||||||||||
12.02.24 10:35 |
2. runda | Yoruk Ilay (TUR) [5 BYE] (499) | 2 | 6 | 6 | P | 1.18 | Antalya VI calificare |
zgura | I | |||
Webley-Smith Emily (MB) (1051) | 0 | 4 | 3 | 4.12 | |||||||||
11.02.24 08:00 |
1. runda | Webley-Smith Emily (MB) (1051) | 2 | 6 | 6 | C | Antalya VI calificare |
zgura | I | ||||
Rafailovic Iva () | 0 | 2 | 1 | ||||||||||
05.02.24 11:30 |
2. runda | Demidova Diana (RUS) [13] (701) | 2 | 6 | 6 | P | 1.20 | Antalya V calificare |
zgura | I | |||
Webley-Smith Emily (MB) [WC] (1051) | 0 | 3 | 3 | 3.83 | |||||||||
04.02.24 ?? |
1. runda | Webley-Smith Emily (MB) [WC] (1051) | 2 | 6 | 6 | C | Antalya V calificare |
zgura | I | ||||
Ursan Defne (TUR) | 0 | 1 | 1 | ||||||||||
12.11.23 ?? |
Zvonareva Vera (RUS) | 2 | 6 | 6 | P | Championnat de France 100 000 USD |
acoperit | I | |||||
Webley-Smith Emily (MB) | 0 | 1 | 3 | ||||||||||
05.11.23 09:00 |
1. runda | Ricci Beatrice (ITA) [6] (769) | 2 | 6 | 6 | P | Solarino I calificare |
hard | I | ||||
Webley-Smith Emily (MB) (1051) | 0 | 4 | 4 | ||||||||||
14.08.23 10:00 |
1. runda | Dittmann Gina Marie (GER) [14] (1082) | 2 | 6 | 6 | P | Erwitte calificare |
zgura | I | ||||
Webley-Smith Emily (MB) (1051) | 0 | 2 | 1 | ||||||||||
07.06.23 11:50 |
1. runda | Mandlik Elizabeth (USA) [6] (119) | 2 | 6 | 6 | P | 1.04 | Surbiton 100 000 USD |
iarba | I | |||
Webley-Smith Emily (MB) [Q] (890) | 0 | 3 | 0 | 8.00 | |||||||||
06.06.23 ?? |
sferturi de finala | Wickmayer Yanina (BEL) [1] (140) | Surbiton calificare |
iarba | I | ||||||||
Webley-Smith Emily (MB) (890) | |||||||||||||
05.06.23 11:50 |
optimi de finala | Webley-Smith Emily (MB) (890) | 2 | 7 | 4 | 6 | C | 5.60 | Surbiton calificare |
iarba | I | ||
Chang Sophie (USA) [10] (255) | 1 | 6 (3) | 6 | 1 | 1.10 | ||||||||
04.06.23 12:00 |
1. runda | Webley-Smith Emily (MB) (890) | 2 | 3 | 6 | 6 | C | Surbiton calificare |
iarba | I | |||
Johnson Sofia (MB) [WC] | 1 | 6 | 2 | 3 | |||||||||
30.04.23 14:20 |
optimi de finala | Zhu Amy (USA) [7] (619) | 2 | 6 | 6 | P | 1.25 | Saint-Malo calificare |
zgura | I | |||
Webley-Smith Emily (MB) [WC] (890) | 0 | 1 | 2 | 3.73 | |||||||||
23.04.23 15:10 |
1. runda | Marandel Lola (FRA) [16] (1162) | 2 | 6 | 7 | P | 2.83 | Calvi calificare |
hard | I | |||
Webley-Smith Emily (MB) (890) | 0 | 4 | 6 (4) | 1.35 | |||||||||
16.04.23 14:10 |
1. runda | Appleton Emily (MB) [2] (448) | 2 | 4 | 6 | 7 | P | 1.05 | Bellinzona calificare |
zgura | I | ||
Webley-Smith Emily (MB) [WC] (890) | 1 | 6 | 2 | 5 | 6.75 |