autentificare | inscriere    PARTENERI: Tenis live



Suprafata / cupe

acoperit zgura iarba hard / cupa

Perioada

ultimele 30 de zile ultimele 90 de zile ultimele 180 de zile ultimele 360 de zile mai mult de 360 de zile

----------

2021 2020

Premiul turnamentului / bani

sub 250,000 USD < 250,000 USD

Turnamentul principal / Calificare

Principal calificare

Runde

1-a runda a 2-a runda a 3-a runda optimi sferturi semi-finale finala

Numarul meciurilor afisate

10 20 30 40 50

selecteaza toate optiunile

Begemann Andre (782) / Germania
Andre Begemann ziua de nastere: 12.07.84, 36 r.
inaltime: 188 cm
greutate: 90 kg
avansat la Profesionisti: 2008
dreptaci
meciuri: 29
castigat: 18
procentaj: 62.1 %
FAVORIT vs. DEFAVORIT
pierdute ca favorit: 4
pierdute ca defavorit: 7
castigate ca fovorit: 15
castigate ca defavorit: 3
fiabilitatea ca defavorit: 70 %
fiabilitatea ca favorit: 78.9 %
Begemann Andre - ultimele meciuri pentru selectia facuta
10.01.21
13:35
sferturi de finala Mektic Nikola (CRO) [1] /
Pavic Mate (CRO)
2 6 6 P 1.22 Antalya (I)
300 000 USD
hard I
Basilashvili Nikoloz (GEO) /
Begemann Andre (GER)
0 0 1 4.12
08.01.21
13:00
optimi de finala Basilashvili Nikoloz (GEO) /
Begemann Andre (GER)
2 6 6 C 1.09 Antalya (I)
300 000 USD
hard I
Akkoyun Umut (TUR) [WC] /
Turker Mert Naci (TUR)
0 2 3 6.49
04.12.20
17:50
semi-finala Glasspool Lloyd (MB) [4] /
Heliovaara Harri (FIN)
2 6 6 P 2.16 Maia (XI)
50 000 USD
acoperit I
Begemann Andre (GER) [2] /
Olivetti Albano (FRA)
0 3 4 1.59
03.12.20
18:15
sferturi de finala Begemann Andre (GER) [2] /
Olivetti Albano (FRA)
2 7 6 C 1.33 Maia (XI)
50 000 USD
acoperit I
Blancaneaux Geoffrey (FRA) /
Serdarusic Nino (CRO)
0 5 4 2.98
01.12.20
16:30
optimi de finala Begemann Andre (GER) [2] /
Olivetti Albano (FRA)
2 6 7 C 1.60 Maia (XI)
50 000 USD
acoperit I
Halys Quentin (FRA) /
Lamasine Tristan (FRA)
0 3 6 (3) 2.16
21.11.20
14:50
finala Begemann Andre (GER) [1] /
Olivetti Albano (FRA)
2 6 6 C 1.51 Ortisei
50 000 USD
acoperit I
Sabanov Ivan (CRO) /
Sabanov Matej (CRO)
0 3 2 2.33
20.11.20
18:40
semi-finala Begemann Andre (GER) [1] /
Olivetti Albano (FRA)
2 7 6 C 1.26 Ortisei
50 000 USD
acoperit I
Forti Francesco (ITA) /
Gaio Federico (ITA)
0 6 (3) 1 3.35
19.11.20
15:52
sferturi de finala Begemann Andre (GER) [1] /
Olivetti Albano (FRA)
2 6 6 C 1.23 Ortisei
50 000 USD
acoperit I
Geerts Michael (BEL) /
Lenz Julian (GER)
0 3 3 3.52
18.11.20
16:00
optimi de finala Begemann Andre (GER) [1] /
Olivetti Albano (FRA)
2 6 6 C 1.02 Ortisei
50 000 USD
acoperit I
Ejupovic Elmar (GER) [WC] /
Rieder Horst (ITA)
0 3 4 8.75
05.11.20
14:45
sferturi de finala Glasspool Lloyd (MB) /
Lawson Alex (USA)
2 6 6 P 1.53 Eckental
50 000 USD
acoperit I
Begemann Andre (GER) /
Lenz Julian (GER)
0 3 3 2.35
04.11.20
12:42
optimi de finala Begemann Andre (GER) /
Lenz Julian (GER)
2 6 6 C 1.55 Eckental
50 000 USD
acoperit I
Gabashvili Teimuraz (RUS) /
Safiullin Roman (RUS)
0 4 3 2.26
29.10.20
16:15
sferturi de finala Huesler Marc-Andrea (ELV) /
Majchrzak Kamil (POL)
2 7 6 P 2.27 Hamburg (XI) I
50 000 USD
acoperit I
Begemann Andre (GER) /
Pel David (HOL)
0 6 (2) 3 1.54
28.10.20
19:23
optimi de finala Begemann Andre (GER) /
Pel David (HOL)
2 6 7 C 1.16 Hamburg (XI) I
50 000 USD
acoperit I
Moeller Marvin (GER) /
Wiskandt Max (GER)
0 2 5 4.44
24.10.20
14:00
finala Begemann Andre (GER) /
Pel David (HOL)
2 5 7 10 C 2.00 Ismaning
70 000 USD
acoperit I
Glasspool Lloyd (MB) /
Lawson Alex (USA)
1 7 6 (2) 4 1.68
23.10.20
14:30
semi-finala Begemann Andre (GER) /
Pel David (HOL)
2 7 6 C 1.40 Ismaning
70 000 USD
acoperit I
Cerretani Jamie (USA) /
Weissborn Tristan-Samuel (AUT)
0 5 3 2.68
22.10.20
17:20
sferturi de finala Begemann Andre (GER) /
Pel David (HOL)
2 6 6 10 C 1.60 Ismaning
70 000 USD
acoperit I
Galdos Sergio (PER) /
Huesler Marc-Andrea (ELV)
1 2 7 (5) 3 2.13
20.10.20
19:30
optimi de finala Begemann Andre (GER) /
Pel David (HOL)
2 6 6 C 1.66 Ismaning
70 000 USD
acoperit I
Lenz Julian (GER) /
Maden Yannick (GER)
0 3 2 2.05
24.09.20
14:00
sferturi de finala Reese Hunter (USA) /
Zielinski Jan (POL)
2 6 6 P 2.64 Sibiu (VIII)
60 000 USD
zgura I
Begemann Andre (GER) /
Mergea Florin (ROM)
0 4 4 1.45
23.09.20
17:00
optimi de finala Begemann Andre (GER) /
Mergea Florin (ROM)
2 6 6 C 1.39 Sibiu (VIII)
60 000 USD
zgura I
Cervantes Inigo (SPA) /
Roca Batalla Oriol (SPA)
0 1 2 2.67
15.09.20
14:20
optimi de finala Galloway Robert (USA) /
Hach Verdugo Hans (MEX)
2 6 7 P 2.10 Iasi (IX)
100 000 USD
zgura I
Begemann Andre (GER) /
Mergea Florin (ROM)
0 1 5 1.65
© COPYRIGHT PredictiiTenis.ro | Conditii generale | Link-uri | Parola pierduta | Harta site-ului | Contact
18+