autentificare | inscriere PARTENERI: Tenis live
Li Zhe (516) / China |
ziua de nastere: 20.09.86, 37 r. meciuri: 25 castigat: 15 procentaj: 60 % |
FAVORIT vs. DEFAVORIT |
pierdute ca favorit: 4 pierdute ca defavorit: 6 castigate ca fovorit: 9 castigate ca defavorit: 5 fiabilitatea ca defavorit: 54.5 % fiabilitatea ca favorit: 69.2 % |
Li Zhe - ultimele meciuri pentru selectia facuta | |||||||||||||
18.10.23 09:00 |
optimi de finala | Lock Benjamin (ZWE) [2] / Statham Rubin (NZL) |
2 | 3 | 7 | 11 | P | 2.37 | Shenzhen (X) I 80 000 USD |
hard | I | ||
Li Zhe (CHN) / Wong Coleman (HKG) |
1 | 6 | 5 | 9 | 1.52 | ||||||||
12.10.23 09:30 |
optimi de finala | Kalovelonis Markos (GRE) / Sinclair Colin () |
2 | 3 | 6 | 11 | P | 1.95 | Shenzhen (X) 130 000 USD |
hard | I | ||
Li Zhe (CHN) / Te Rigele (CHN) |
1 | 6 | 2 | 9 | 1.75 | ||||||||
07.10.23 09:35 |
1. runda | Gonzalez Santiago (MEX) [6] / Roger-Vasselin Edouard (FRA) |
2 | 6 | 7 | 10 | P | 1.12 | Shangai - Masters 8800 000 USD |
hard | I | ||
Li Zhe (CHN) [WC] / Sun Fajing (CHN) |
1 | 7 (2) | 6 (10 | 5 | 5.85 | ||||||||
26.09.23 08:35 |
semi-finala | Erler Alexander (AUT) [1] / Miedler Lucas (AUT) |
2 | 6 | 6 | P | 1.19 | Peking calificare |
hard | I | |||
Li Hanwen (CHN) / Li Zhe (CHN) |
0 | 3 | 2 | 4.64 | |||||||||
24.09.23 10:00 |
sferturi de finala | Murray Jamie (MB) [2] / Venus Michael (NZL) |
2 | 6 | 6 | P | 1.15 | Zhuhai (IX) 1057 000 USD |
hard | I | |||
Gao Xin (1994) (CHN) [WC] / Li Zhe (CHN) |
0 | 4 | 4 | 4.89 | |||||||||
22.09.23 08:49 |
optimi de finala | Gao Xin (1994) (CHN) [WC] / Li Zhe (CHN) |
2 | 7 | 7 | C | Zhuhai (IX) 1057 000 USD |
hard | I | ||||
Polmans Marc (AUS) / Romios Matthew Christopher (AUS) |
0 | 6 (4) | 6 (4) | ||||||||||
22.09.23 08:50 |
optimi de finala | Gao Xin (1994) (CHN) [WC] / Li Zhe (CHN) |
3.34 | Zhuhai (IX) 1057 000 USD |
hard | I | |||||||
Karatsev Aslan (RUS) / Saville Luke (AUS) |
1.29 | ||||||||||||
04.09.23 05:30 |
finala | Gerasimov Egor (BLR) / Li Zhe (CHN) |
2 | 6 | 6 | C | 1.55 | Hong Kong 25 000 USD |
hard | I | |||
Saitoh Keisuke (JPN) / Sumizawa Daisuke (JPN) |
0 | 1 | 4 | 2.24 | |||||||||
03.09.23 10:15 |
semi-finala | Gerasimov Egor (BLR) / Li Zhe (CHN) |
2 | 6 | 6 | C | 1.34 | Hong Kong 25 000 USD |
hard | I | |||
Ilagan Andre (USA) / Mo Ye Cong (CHN) |
0 | 3 | 4 | 2.87 | |||||||||
31.08.23 08:50 |
sferturi de finala | Gerasimov Egor (BLR) / Li Zhe (CHN) |
2 | 6 | 2 | 10 | C | 2.10 | Hong Kong 25 000 USD |
hard | I | ||
Huang Tsung-Hao (TAI) [2] / Jeong Yeongseok (KOS) |
1 | 4 | 6 | 8 | 1.66 | ||||||||
29.08.23 09:40 |
optimi de finala | Gerasimov Egor (BLR) / Li Zhe (CHN) |
2 | 6 | 6 | 10 | C | 1.11 | Hong Kong 25 000 USD |
hard | I | ||
Susanto David Agung (IND) / Zheng Baoluo (CHN) |
1 | 7 (6) | 4 | 6 | 5.15 | ||||||||
26.08.23 08:00 |
finala | Castelnuovo Luca (ELV) / Peliwo Filip (POL) |
2 | 7 | 7 | P | 2.26 | Zhuhai 54 000 USD |
hard | I | |||
Li Hanwen (CHN) / Li Zhe (CHN) |
0 | 5 | 6 (4) | 1.56 | |||||||||
25.08.23 11:45 |
semi-finala | Li Hanwen (CHN) / Li Zhe (CHN) |
2 | 6 | 6 | C | 2.21 | Zhuhai 54 000 USD |
hard | I | |||
Matsui Toshihide (JPN) [1 BYE] / Uesugi Kaito (JPN) |
0 | 3 | 4 | 1.57 | |||||||||
24.08.23 10:40 |
sferturi de finala | Li Hanwen (CHN) / Li Zhe (CHN) |
2 | 6 | 6 | C | 1.88 | Zhuhai 54 000 USD |
hard | I | |||
Alcantara Francis Casey (FLP) / Weber Arthur (FRA) |
0 | 1 | 2 | 1.82 | |||||||||
22.08.23 08:50 |
optimi de finala | Li Hanwen (CHN) / Li Zhe (CHN) |
2 | 6 | 5 | 10 | C | 3.01 | Zhuhai 54 000 USD |
hard | I | ||
Rai Ajeet (NZL) [3] / Saville Luke (AUS) |
1 | 4 | 7 | 8 | 1.32 | ||||||||
18.07.23 08:00 |
optimi de finala | Dong Bohua (CHN) / Gao Xin (1994) (CHN) |
2 | 7 | 6 | P | 1.18 | Fuzhou 25 000 USD |
hard | I | |||
Dai Yang (CHN) [WC] / Li Zhe (CHN) |
0 | 5 | 2 | 4.01 | |||||||||
17.06.23 06:30 |
finala | Li Zhe (CHN) [3] / Wang Aoran (CHN) |
2 | 6 | 6 | C | 1.62 | Tianjin 15 000 USD |
hard | I | |||
Bai Yan (CHN) / Dong Zhenxiong (CHN) |
0 | 4 | 2 | 2.12 | |||||||||
16.06.23 07:00 |
semi-finala | Li Zhe (CHN) [3] / Wang Aoran (CHN) |
2 | 7 | 6 | C | 1.28 | Tianjin 15 000 USD |
hard | I | |||
Zhang Tianhui (CHN) [WC] / Zhou Yi (CHN) |
0 | 6 | 3 | 3.30 | |||||||||
15.06.23 08:20 |
sferturi de finala | Li Zhe (CHN) [3] / Wang Aoran (CHN) |
1 | C | 1.28 | Tianjin 15 000 USD |
hard | I | |||||
Li Hanwen (CHN) / Sun Qian (CHN) retras |
0 | 3.40 | |||||||||||
13.06.23 08:30 |
optimi de finala | Li Zhe (CHN) [3] / Wang Aoran (CHN) |
2 | 6 | 6 | C | 1.10 | Tianjin 15 000 USD |
hard | I | |||
Tang Sheng (CHN) / Zhao Zhao (CHN) |
0 | 0 | 3 | 5.32 |