autentificare | inscriere    PARTENERI: Tenis live



Suprafata / cupe

acoperit zgura iarba hard / cupa

Perioada

ultimele 30 de zile ultimele 90 de zile ultimele 180 de zile ultimele 360 de zile mai mult de 360 de zile

----------

2021 2020

Premiul turnamentului / bani

sub 250,000 USD < 250,000 USD

Turnamentul principal / Calificare

Principal calificare

Runde

1-a runda a 2-a runda a 3-a runda optimi sferturi semi-finale finala

Numarul meciurilor afisate

10 20 30 40 50

selecteaza toate optiunile

Olivetti Albano (933) / Franta
Albano Olivetti meciuri: 36
castigat: 24
procentaj: 66.7 %
FAVORIT vs. DEFAVORIT
pierdute ca favorit: 8
pierdute ca defavorit: 4
castigate ca fovorit: 17
castigate ca defavorit: 7
fiabilitatea ca defavorit: 36.4 %
fiabilitatea ca favorit: 68 %
Olivetti Albano - ultimele meciuri pentru selectia facuta
21.01.21
13:20
sferturi de finala Goransson Andre (SUE) [2] /
Pel David (HOL)
2 6 6 10 P 1.85 Istanbul (IX)
104 000 USD
hard I
Hoang Antoine (FRA) /
Olivetti Albano (FRA)
1 7 (5) 4 5 1.85
20.01.21
15:10
optimi de finala Hoang Antoine (FRA) /
Olivetti Albano (FRA)
2 7 4 10 C 2.00 Istanbul (IX)
104 000 USD
hard I
Margaroli Luca (ELV) /
Molchanov Denys (UCR)
1 5 6 6 1.71
04.12.20
17:50
semi-finala Glasspool Lloyd (MB) [4] /
Heliovaara Harri (FIN)
2 6 6 P 2.16 Maia (XI)
50 000 USD
acoperit I
Begemann Andre (GER) [2] /
Olivetti Albano (FRA)
0 3 4 1.59
03.12.20
18:15
sferturi de finala Begemann Andre (GER) [2] /
Olivetti Albano (FRA)
2 7 6 C 1.33 Maia (XI)
50 000 USD
acoperit I
Blancaneaux Geoffrey (FRA) /
Serdarusic Nino (CRO)
0 5 4 2.98
01.12.20
16:30
optimi de finala Begemann Andre (GER) [2] /
Olivetti Albano (FRA)
2 6 7 C 1.60 Maia (XI)
50 000 USD
acoperit I
Halys Quentin (FRA) /
Lamasine Tristan (FRA)
0 3 6 (3) 2.16
21.11.20
14:50
finala Begemann Andre (GER) [1] /
Olivetti Albano (FRA)
2 6 6 C 1.51 Ortisei
50 000 USD
acoperit I
Sabanov Ivan (CRO) /
Sabanov Matej (CRO)
0 3 2 2.33
20.11.20
18:40
semi-finala Begemann Andre (GER) [1] /
Olivetti Albano (FRA)
2 7 6 C 1.26 Ortisei
50 000 USD
acoperit I
Forti Francesco (ITA) /
Gaio Federico (ITA)
0 6 (3) 1 3.35
19.11.20
15:52
sferturi de finala Begemann Andre (GER) [1] /
Olivetti Albano (FRA)
2 6 6 C 1.23 Ortisei
50 000 USD
acoperit I
Geerts Michael (BEL) /
Lenz Julian (GER)
0 3 3 3.52
18.11.20
16:00
optimi de finala Begemann Andre (GER) [1] /
Olivetti Albano (FRA)
2 6 6 C 1.02 Ortisei
50 000 USD
acoperit I
Ejupovic Elmar (GER) [WC] /
Rieder Horst (ITA)
0 3 4 8.75
12.11.20
15:50
sferturi de finala Guinard Manuel (FRA) /
Rinderknech Arthur (FRA)
2 6 4 10 P 2.26 Bratislava
90 000 USD
acoperit I
Arneodo Romain (MCO) /
Olivetti Albano (FRA)
1 4 6 5 1.55
11.11.20
10:05
optimi de finala Arneodo Romain (MCO) /
Olivetti Albano (FRA)
2 6 7 C 1.55 Bratislava
90 000 USD
acoperit I
Sabanov Ivan (CRO) /
Sabanov Matej (CRO)
0 3 6 (5) 2.24
06.11.20
19:10
finala Barrere Gregoire (FRA) /
Olivetti Albano (FRA)
2 6 6 C 1.71 Parma I
50 000 USD
acoperit I
Doumbia Sadio (FRA) /
Reboul Fabien (FRA)
0 2 4 1.98
05.11.20
16:40
semi-finala Barrere Gregoire (FRA) /
Olivetti Albano (FRA)
2 7 6 C 1.90 Parma I
50 000 USD
acoperit I
Arneodo Romain (MCO) /
Margaroli Luca (ELV)
0 6 (6) 4 1.79
04.11.20
15:20
sferturi de finala Barrere Gregoire (FRA) /
Olivetti Albano (FRA)
2 7 6 C 1.35 Parma I
50 000 USD
acoperit I
Bocchi Lorenzo (ITA) /
Ornago Fabrizio (ITA)
0 6 (6) 2 2.89
27.10.20
15:27
optimi de finala Huesler Marc-Andrea (ELV) /
Majchrzak Kamil (POL)
2 6 6 10 P 2.21 Hamburg (XI) I
50 000 USD
acoperit I
Cressy Maxime (USA) /
Olivetti Albano (FRA)
1 7 (2) 4 4 1.59
23.10.20
16:20
semi-finala Glasspool Lloyd (MB) /
Lawson Alex (USA)
2 6 6 12 P 1.72 Ismaning
70 000 USD
acoperit I
Kolar Zdenek (CEH) /
Olivetti Albano (FRA)
1 4 7 (8) 10 1.98
22.10.20
15:35
sferturi de finala Kolar Zdenek (CEH) /
Olivetti Albano (FRA)
2 6 6 10 C 1.51 Ismaning
70 000 USD
acoperit I
Korda Sebastian (USA) /
Nakashima Brandon (USA)
1 7 (4) 3 3 2.33
20.10.20
18:00
optimi de finala Kolar Zdenek (CEH) /
Olivetti Albano (FRA)
2 6 6 10 C 1.68 Ismaning
70 000 USD
acoperit I
Romboli Fernando (BRA) /
Yang Tsung-Hua (TAI)
1 3 7 (6) 7 2.03
17.10.20
16:35
finala Couacaud Enzo (FRA) /
Olivetti Albano (FRA)
2 4 6 10 C 2.05 Alicante
43 000 USD
zgura I
Cervantes Inigo (SPA) /
Roca Batalla Oriol (SPA)
1 6 4 2 1.68
16.10.20
15:20
semi-finala Couacaud Enzo (FRA) /
Olivetti Albano (FRA)
2 7 5 10 C 2.03 Alicante
43 000 USD
zgura I
Granollers-Pujol Gerard (SPA) /
Martinez Pedro (SPA)
1 6 (5) 7 7 1.68
© COPYRIGHT PredictiiTenis.ro | Conditii generale | Link-uri | Parola pierduta | Harta site-ului | Contact
18+