autentificare | inscriere    PARTENERI: Tenis live



Suprafata / cupe

acoperit zgura iarba hard / cupa

Perioada

ultimele 30 de zile ultimele 90 de zile ultimele 180 de zile ultimele 360 de zile mai mult de 360 de zile


----------

2024 2023

Premiul turnamentului / bani

sub 250,000 USD < 250,000 USD

Turnamentul principal / Calificare

Principal calificare

Runde

1-a runda a 2-a runda a 3-a runda optimi sferturi semi-finale finala

Numarul meciurilor afisate

10 20 30 40 50


selecteaza toate optiunile


Kolb Nadya (599) / Ucraina
Nadya Kolb ziua de nastere: 19.01.93, 31 r.
dreptaci
meciuri: 56
castigat: 30
procentaj: 53.6 %
FAVORIT vs. DEFAVORIT
pierdute ca favorit: 5
pierdute ca defavorit: 21
castigate ca fovorit: 17
castigate ca defavorit: 10
fiabilitatea ca defavorit: 67.7 %
fiabilitatea ca favorit: 77.3 %
Kolb Nadya - ultimele meciuri pentru selectia facuta
11.06.24
12:20
optimi de finala Spiteri Dalila (ITA) [5] (327) 2 6 6 P 1.28 Biarritz
calificare
zgura I
Kolb Nadya (UCR) (613) 0 2 1 3.14
10.06.24
16:30
1. runda Kolb Nadya (UCR) (612) 2 6 6 C 2.02 Biarritz
calificare
zgura I
Scilipoti Sebastianna (ELV) [15] (532) 0 2 0 1.69
12.05.24
17:05
1. runda Buyukakcay Cagla (TUR) (447) 2 6 6 P 1.66 Madrid (V)
calificare
zgura I
Kolb Nadya (UCR) (627) 0 1 4 2.07
07.05.24
09:30
optimi de finala Lew Yan Foon Astrid (FRA) (599) 2 6 6 P 1.37 Saint-Gaudens
calificare
zgura I
Kolb Nadya (UCR) (627) 0 3 1 2.76
06.05.24
10:30
1. runda Kolb Nadya (UCR) (625) 2 6 4 7 C 3.38 Saint-Gaudens
calificare
zgura I
Silva Eden (MB) [6] (439) 1 2 6 6 (6) 1.26
08.04.24
10:00
1. runda Esquiva Banuls Charo (SPA) [WC] (961) 2 6 7 P 1.83 Zaragoza
calificare
zgura I
Kolb Nadya (UCR) [13] (628) 0 2 5 1.83
03.02.24
16:35
1. runda Stefanini Lucrezia (ITA) [8] (153) 2 6 6 P 1.07 Cluj Napoca (X)
calificare
acoperit I
Kolb Nadya (UCR) (625) 0 0 0 7.36
31.01.24
11:35
1. runda Erjavec Veronika (SLO) (190) 2 6 6 P 1.16 Porto (II) I
40 000 USD
acoperit I
Kolb Nadya (UCR) [LL] (625) 0 3 4 4.30
29.01.24
11:35
optimi de finala Radisic Nika (SLO) [5 BYE] (401) 2 7 3 6 P 1.83 Porto (II) I
calificare
acoperit I
Kolb Nadya (UCR) [14] (628) 1 6 (4) 6 3 1.83
28.01.24
??
1. runda Kolb Nadya (UCR) [14] (628) 2 6 7 C 1.38 Porto (II) I
calificare
acoperit I
Weckerle Marie (LUX) (919) 0 0 5 2.72
27.11.23
16:10
1. runda Maleckova Jesika (CEH) [1] (441) 2 6 7 P 1.30 Trnava (XI)
calificare
acoperit I
Kolb Nadya (UCR) (610) 0 0 5 3.05
19.11.23
15:40
1. runda Stamatova Julia (BGR) (689) 2 1 6 7 P 2.12 Valencia (ESP) I
calificare
zgura I
Kolb Nadya (UCR) [13] (633) 1 6 4 6 (5) 1.62
17.11.23
10:00
sferturi de finala Tatu Sarah (MB) [Q] (1220) 2 3 6 6 P 2.92 Nules
15 000 USD
zgura I
Kolb Nadya (UCR) [3] (633) 1 6 2 2 1.32
16.11.23
10:00
optimi de finala Kolb Nadya (UCR) [3] (633) 2 6 6 C 1.04 Nules
15 000 USD
zgura I
Oliver Sanchez Maria (SPA) [Q] (1342) 0 1 4 7.56
15.11.23
09:30
1. runda Kolb Nadya (UCR) [3] (633) 2 6 6 C 1.15 Nules
15 000 USD
zgura I
Bandurowska Xenia (POL) (1076) 0 1 0 4.40
10.11.23
11:00
semi-finala Geerlings Ariana (SPA) (923) 2 6 6 P 1.33 Castellon
15 000 USD
zgura I
Kolb Nadya (UCR) [8] (626) 0 3 2 2.97
09.11.23
10:30
sferturi de finala Kolb Nadya (UCR) [8] (626) 2 6 6 C 1.20 Castellon
15 000 USD
zgura I
Llinares Domingo Lucia (SPA) (849) 0 2 3 3.96
08.11.23
11:30
optimi de finala Kolb Nadya (UCR) [8] (626) 2 5 6 6 C 1.14 Castellon
15 000 USD
zgura I
Traversi Costanza (ITA) [Q] (1281) 1 7 4 0 4.71
07.11.23
13:00
1. runda Kolb Nadya (UCR) [8] (626) 2 6 6 C 1.38 Castellon
15 000 USD
zgura I
Genís Salas Martina (SPA) 0 3 4 2.65
30.10.23
10:25
optimi de finala Berecoechea Nahia (FRA) [8] (535) 2 6 6 P 1.41 Nantes
calificare
acoperit I
Kolb Nadya (UCR) [14] (721) 0 4 0 2.61
18+