autentificare | inscriere PARTENERI: Tenis live
Dunne Katy (322) / Regatul Unit |
meciuri: 42 castigat: 26 procentaj: 61.9 % |
FAVORIT vs. DEFAVORIT |
pierdute ca favorit: 7 pierdute ca defavorit: 9 castigate ca fovorit: 17 castigate ca defavorit: 9 fiabilitatea ca defavorit: 50 % fiabilitatea ca favorit: 70.8 % |
Dunne Katy - ultimele meciuri pentru selectia facuta | |||||||||||||
25.01.24 09:30 |
optimi de finala | Branstine Carson (CAN) [Q] (902) | 2 | 6 | 7 | P | 1.67 | Monastir (I) III 25 000 USD |
hard | I | |||
Dunne Katy (MB) (372) | 0 | 3 | 6 (2) | 2.01 | |||||||||
24.01.24 09:30 |
1. runda | Dunne Katy (MB) (372) | 2 | 1 | 7 | 6 | C | 1.22 | Monastir (I) III 25 000 USD |
hard | I | ||
Lee Eunhye (2000) (KOS) [LL] | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.61 | ||||||||
16.12.23 09:00 |
semi-finala | Pridankina Elena (RUS) [4] (386) | 2 | 7 | 6 | P | 1.52 | Sharm El Sheikh XXIV 25 000 USD |
hard | I | |||
Dunne Katy (MB) [2] (363) | 0 | 6 (5) | 0 | 2.35 | |||||||||
15.12.23 10:30 |
sferturi de finala | Dunne Katy (MB) [2] (363) | 2 | 6 | 7 | C | 1.60 | Sharm El Sheikh XXIV 25 000 USD |
hard | I | |||
Melnikova Marina (RUS) [8] (525) | 0 | 1 | 6 (4) | 2.16 | |||||||||
14.12.23 08:30 |
optimi de finala | Dunne Katy (MB) [2] (363) | 2 | 6 | 6 | C | 1.16 | Sharm El Sheikh XXIV 25 000 USD |
hard | I | |||
Lin Fang An (TAI) [Q] (1173) | 0 | 0 | 1 | 4.42 | |||||||||
13.12.23 14:30 |
1. runda | Dunne Katy (MB) [2] (363) | 2 | 6 | 6 | C | 1.30 | Sharm El Sheikh XXIV 25 000 USD |
hard | I | |||
Sugnaux Tess (ELV) [Q] (1240) | 0 | 1 | 3 | 3.05 | |||||||||
29.11.23 09:00 |
1. runda | Kung Leonie (ELV) (448) | 2 | 6 | 6 | P | 2.84 | Limassol (XI) I 25 000 USD |
hard | I | |||
Dunne Katy (MB) (369) | 0 | 4 | 3 | 1.34 | |||||||||
23.11.23 09:00 |
optimi de finala | Maloney Eliz (MB) (618) | 2 | 6 | 6 | P | 3.36 | Limassol (XI) 25 000 USD |
hard | I | |||
Dunne Katy (MB) (367) | 0 | 4 | 3 | 1.26 | |||||||||
21.11.23 11:15 |
1. runda | Dunne Katy (MB) (367) | 2 | 7 | 6 | C | 1.58 | Limassol (XI) 25 000 USD |
hard | I | |||
Kraus Sinja (AUT) [3] (195) | 0 | 5 | 2 | 2.15 | |||||||||
04.10.23 15:45 |
1. runda | Lee Gyeong Seo (KOS) [Q] (351) | 2 | 6 | 6 | P | 4.51 | Baza 25 000 USD |
hard | I | |||
Dunne Katy (MB) (875) | 0 | 3 | 4 | 1.15 | |||||||||
28.09.23 10:30 |
optimi de finala | Berberovic Nefisa (BsH) (431) | 2 | 6 | 6 | P | 2.60 | Santarem 25 000 USD |
hard | I | |||
Dunne Katy (MB) (348) | 0 | 0 | 1 | 1.41 | |||||||||
26.09.23 16:25 |
1. runda | Dunne Katy (MB) (348) | 2 | 6 | 6 | C | 1.47 | Santarem 25 000 USD |
hard | I | |||
Silva Eden (MB) (360) | 0 | 4 | 4 | 2.41 | |||||||||
19.08.23 13:40 |
semi-finala | Eala Alexandra (FLP) [3] (248) | 2 | 1 | 7 | 6 | P | 1.55 | Aldershot 25 000 USD |
hard | I | ||
Dunne Katy (MB) (373) | 1 | 6 | 6 (4) | 3 | 2.34 | ||||||||
18.08.23 15:45 |
sferturi de finala | Dunne Katy (MB) (373) | 2 | 6 | 6 | C | 1.24 | Aldershot 25 000 USD |
hard | I | |||
Marcinkevica Diana (LET) (423) | 0 | 1 | 3 | 3.56 | |||||||||
17.08.23 15:15 |
optimi de finala | Dunne Katy (MB) (373) | 1 | 5 | 7 | 0 | C | 1.95 | Aldershot 25 000 USD |
hard | I | ||
Palicova Barbora (CEH) [2] (236) retras | 0 | 7 | 6 (9) | 0 | 1.75 | ||||||||
15.08.23 12:40 |
1. runda | Dunne Katy (MB) (373) | 2 | 6 | 6 | C | 1.53 | Aldershot 25 000 USD |
hard | I | |||
Rajecki Amelia (MB) [WC] (789) | 0 | 2 | 2 | 2.31 | |||||||||
09.08.23 13:10 |
1. runda | Grey Sarah Beth (MB) [Q] (469) | 1 | 5 | P | 1.16 | Roehampton I 25 000 USD |
hard | I | ||||
Dunne Katy (MB) (570) retras | 0 | 5 | 4.51 | ||||||||||
05.08.23 13:10 |
finala | Dunne Katy (MB) (469) | 2 | 6 | 3 | 6 | C | 2.05 | Foxhills 25 000 USD |
hard | I | ||
Gibson Talia (AUS) (361) | 1 | 4 | 6 | 4 | 1.67 | ||||||||
04.08.23 11:30 |
semi-finala | Dunne Katy (MB) (469) | 2 | 6 | 6 | C | 1.77 | Foxhills 25 000 USD |
hard | I | |||
Aiava Destanee (AUS) [3] (288) | 0 | 4 | 0 | 1.92 | |||||||||
03.08.23 11:00 |
sferturi de finala | Dunne Katy (MB) (469) | 2 | 6 | 6 | C | 2.00 | Foxhills 25 000 USD |
hard | I | |||
Garland Joanna (TAI) [2] (258) | 0 | 4 | 4 | 1.73 |