autentificare | inscriere PARTENERI: Tenis live
Kim Dabin (690) / Korea de Sud |
meciuri: 33 castigat: 23 procentaj: 69.7 % |
FAVORIT vs. DEFAVORIT |
pierdute ca favorit: 3 pierdute ca defavorit: 6 castigate ca fovorit: 11 castigate ca defavorit: 7 fiabilitatea ca defavorit: 46.2 % fiabilitatea ca favorit: 78.6 % |
Kim Dabin - ultimele meciuri pentru selectia facuta | |||||||||||||
22.03.24 02:00 |
sferturi de finala | Costoulas Sofia (BEL) [1] (286) | 2 | 3 | 6 | 6 | P | 1.51 | Hinode 15 000 USD |
hard | I | ||
Kim Dabin (KOS) (690) | 1 | 6 | 3 | 0 | 2.31 | ||||||||
21.03.24 02:00 |
optimi de finala | Kim Dabin (KOS) (690) | 2 | 6 | 2 | 7 | C | 1.35 | Hinode 15 000 USD |
hard | I | ||
Muramatsu Chihiro (JPN) (621) | 1 | 4 | 6 | 6 (5) | 2.84 | ||||||||
19.03.24 02:00 |
1. runda | Kim Dabin (KOS) (690) | 2 | 6 | 6 | C | 1.34 | Hinode 15 000 USD |
hard | I | |||
Lee Ya-Hsuan (TAI) [6] (413) | 0 | 1 | 3 | 2.89 | |||||||||
27.11.23 06:15 |
1. runda | Kinoshita Hayu (JPN) (820) | 1 | 7 | 4 | P | 2.90 | Yokohama calificare |
hard | I | |||
Kim Dabin (KOS) [9] (659) retras | 0 | 6 | 1 | 1.33 | |||||||||
07.10.23 04:15 |
optimi de finala | Khromacheva Irina (RUS) [5] (374) | 2 | 6 | 6 | P | 1.91 | Soul (IX) calificare |
hard | I | |||
Kim Dabin (KOS) (654) | 0 | 2 | 3 | 1.82 | |||||||||
10.09.23 03:00 |
finala | Kim Dabin (KOS) [2] (614) | 2 | 6 | 6 | C | 2.18 | Yeong Wol I 15 000 USD |
hard | I | |||
Back Dayeon (KOS) [1] (499) | 0 | 2 | 1 | 1.58 | |||||||||
09.09.23 04:09 |
semi-finala | Kim Dabin (KOS) [2] (614) | 2 | 6 | 6 | C | 1.34 | Yeong Wol I 15 000 USD |
hard | I | |||
Ahn Yu Jin (KOS) [5] (749) | 0 | 0 | 4 | 2.85 | |||||||||
08.09.23 03:15 |
sferturi de finala | Kim Dabin (KOS) [2] (614) | 2 | 6 | 6 | C | 1.31 | Yeong Wol I 15 000 USD |
hard | I | |||
Sato Hikaru (JPN) [Q] | 0 | 3 | 2 | 3.08 | |||||||||
07.09.23 04:20 |
optimi de finala | Kim Dabin (KOS) [2] (614) | 2 | 4 | 6 | 6 | C | 1.24 | Yeong Wol I 15 000 USD |
hard | I | ||
Im Heerae (KOS) (1144) | 1 | 6 | 3 | 0 | 3.53 | ||||||||
06.09.23 04:50 |
1. runda | Kim Dabin (KOS) [2] (614) | 2 | 6 | 6 | C | 1.05 | Yeong Wol I 15 000 USD |
hard | I | |||
Park Subin (KOS) [LL] (1243) | 0 | 2 | 0 | 7.32 | |||||||||
30.08.23 10:00 |
1. runda | Sato Hikaru (JPN) [Q] | 2 | 4 | 7 | 6 | P | 6.48 | Yeong Wol 15 000 USD |
hard | I | ||
Kim Dabin (KOS) [2] (614) | 1 | 6 | 6 (4) | 4 | 1.07 | ||||||||
03.08.23 ?? |
sferturi de finala | Yang Ya-Yi (TAI) [ BYE] (291) | 2 | 6 | 6 | P | World University Games 10 000 USD |
cupa | I | ||||
Kim Dabin (KOS) [ BYE] (604) | 0 | 4 | 2 | ||||||||||
02.08.23 ?? |
optimi de finala | Kim Dabin (KOS) [ BYE] (604) | 1 | 4 | 6 | 2 | C | World University Games 10 000 USD |
cupa | I | |||
Wong Hong Yi Cody (HKG) [ BYE] (332) retras | 0 | 6 | 0 | 0 | |||||||||
31.07.23 ?? |
2. runda | Kim Dabin (KOS) [ BYE] (588) | 2 | 6 | 6 | C | World University Games 10 000 USD |
cupa | I | ||||
Campino Mariana (POR) (1553) | 0 | 0 | 1 | ||||||||||
11.06.23 04:00 |
finala | Park Sohyun (KOS) (452) | 2 | 2 | 6 | 6 | P | 1.42 | Daegu 25 000 USD |
hard | I | ||
Kim Dabin (KOS) (652) | 1 | 6 | 2 | 1 | 2.57 | ||||||||
10.06.23 03:00 |
semi-finala | Kim Dabin (KOS) (652) | 2 | 4 | 6 | 6 | C | 2.00 | Daegu 25 000 USD |
hard | I | ||
Aiava Destanee (AUS) [4] (320) | 1 | 6 | 0 | 0 | 1.72 | ||||||||
09.06.23 04:30 |
sferturi de finala | Kim Dabin (KOS) (652) | 2 | 6 | 7 | C | 2.14 | Daegu 25 000 USD |
hard | I | |||
Nugroho Priska Madelyn (IND) [1] (271) | 0 | 3 | 6 (5) | 1.60 | |||||||||
08.06.23 03:00 |
optimi de finala | Kim Dabin (KOS) (652) | 2 | 6 | 6 | C | 3.85 | Daegu 25 000 USD |
hard | I | |||
Wong Hong Yi Cody (HKG) [5] (325) | 0 | 3 | 2 | 1.20 | |||||||||
07.06.23 03:00 |
1. runda | Kim Dabin (KOS) (652) | 2 | 6 | 6 | C | 2.09 | Daegu 25 000 USD |
hard | I | |||
Yamazaki Ikumi (JPN) (422) | 0 | 2 | 0 | 1.70 | |||||||||
02.06.23 07:00 |
sferturi de finala | Ma Yexin (CHN) [6] (361) | 2 | 0 | 6 | 6 | P | 1.30 | Changwon 25 000 USD |
hard | I | ||
Kim Dabin (KOS) (652) | 1 | 6 | 3 | 1 | 3.07 |