autentificare | inscriere PARTENERI: Tenis live
Osabuohien Adesuwa (1317) / USA |
meciuri: 53 castigat: 22 procentaj: 41.5 % |
FAVORIT vs. DEFAVORIT |
pierdute ca favorit: 0 pierdute ca defavorit: 16 castigate ca fovorit: 1 castigate ca defavorit: 3 fiabilitatea ca defavorit: 84.2 % fiabilitatea ca favorit: 100 % |
Osabuohien Adesuwa - ultimele meciuri pentru selectia facuta | |||||||||||||
18.03.24 ?? |
optimi de finala | Alhussein Abdel Aziz Lamis (EGI) [6 BYE] (572) | 2 | 6 | 7 | P | African Games cupa |
cupa | I | ||||
Osabuohien Adesuwa (USA) [11 BYE] (1316) | 0 | 3 | 5 | ||||||||||
17.03.24 ?? |
2. runda | Osabuohien Adesuwa (USA) [11 BYE] | 2 | 7 | 6 | C | African Games cupa |
cupa | I | ||||
Voavy Andraina Mitia (MDG) | 0 | 5 | 4 | ||||||||||
26.02.24 13:30 |
2. runda | Payet Pauline (FRA) [ BYE] (1065) | 1 | 6 | P | Monastir (III) calificare |
hard | I | |||||
Osabuohien Adesuwa (USA) [10 BYE] (1325) retras | 0 | 2 | |||||||||||
19.02.24 09:30 |
2. runda | Kozakova Karolina (ELV) [5 BYE] (938) | 2 | 6 | 6 | P | Monastir (II) III calificare |
hard | I | ||||
Osabuohien Adesuwa (USA) (1324) | 0 | 3 | 2 | ||||||||||
18.02.24 15:00 |
1. runda | Osabuohien Adesuwa (USA) (1324) | 2 | 6 | 6 | C | Monastir (II) III calificare |
hard | I | ||||
Budwal Isha (IND) [WC] | 0 | 4 | 0 | ||||||||||
12.02.24 13:00 |
2. runda | Nishimura Kayo (JPN) [2 BYE] (814) | 2 | 4 | 6 | 10 | P | Monastir (II) II calificare |
hard | I | |||
Osabuohien Adesuwa (USA) (1329) | 1 | 6 | 4 | 7 | |||||||||
11.02.24 13:00 |
1. runda | Osabuohien Adesuwa (USA) (1329) | 2 | 6 | 7 | C | Monastir (II) II calificare |
hard | I | ||||
Semenova Anna (RUS) (1252) | 0 | 4 | 6 (2) | ||||||||||
05.02.24 10:30 |
2. runda | Liu Le Yi (CHN) [12 BYE] (996) | 2 | 6 | 7 | P | Monastir (II) I calificare |
hard | I | ||||
Osabuohien Adesuwa (USA) (1329) | 0 | 0 | 5 | ||||||||||
04.02.24 ?? |
1. runda | Osabuohien Adesuwa (USA) (1329) | 2 | 6 | 2 | 10 | C | Monastir (II) I calificare |
hard | I | |||
Ceschi Gloria (ITA) (1153) | 1 | 4 | 6 | 6 | |||||||||
29.01.24 21:00 |
1. runda | Markham Ava (USA) [11] (621) | 2 | 6 | 6 | P | 1.08 | Rome calificare |
acoperit | I | |||
Osabuohien Adesuwa (USA) (1329) | 0 | 2 | 3 | 5.93 | |||||||||
08.01.24 19:00 |
1. runda | Ansari Carolyn (USA) (880) | 2 | 7 | 7 | P | Naples calificare |
zgura | I | ||||
Osabuohien Adesuwa (USA) (1326) | 0 | 6 | 6 | ||||||||||
22.12.23 11:10 |
optimi de finala | Wang Jiaqi (CHN) [5] (598) | 2 | 6 | 6 | P | 1.06 | Monastir XI 15 000 USD |
hard | I | |||
Osabuohien Adesuwa (USA) [Q] (1360) | 0 | 1 | 1 | 7.09 | |||||||||
21.12.23 10:40 |
1. runda | Osabuohien Adesuwa (USA) [Q] (1360) | 2 | 6 | 6 | 6 | C | 4.35 | Monastir XI 15 000 USD |
hard | I | ||
Bechri Chiraz (TUN) (906) | 1 | 7 (5) | 4 | 0 | 1.16 | ||||||||
20.12.23 14:00 |
optimi de finala | Osabuohien Adesuwa (USA) [9] (1360) | 2 | 6 | 6 | C | Monastir XI calificare |
hard | I | ||||
Wong Isabella (MB) | 0 | 3 | 4 | ||||||||||
19.12.23 13:00 |
1. runda | Osabuohien Adesuwa (USA) [9] (1360) | 2 | 6 | 6 | C | Monastir XI calificare |
hard | I | ||||
Nayak Rituparna (IND) | 0 | 2 | 0 | ||||||||||
12.12.23 09:30 |
optimi de finala | Zhabrailova Milana (RUS) [14 BYE] (762) | 2 | 6 | 6 | P | 1.04 | Monastir X calificare |
hard | I | |||
Osabuohien Adesuwa (USA) [WC BYE] (1359) | 0 | 3 | 0 | 7.36 | |||||||||
10.12.23 ?? |
2. runda | Scholl Chi Chi (USA) [1 BYE] (534) | Monastir X calificare |
hard | I | ||||||||
Osabuohien Adesuwa (USA) [WC BYE] (1362) | |||||||||||||
04.12.23 13:15 |
2. runda | Spigarelli Martina (ITA) [9 BYE] (641) | 2 | 6 | 6 | P | 1.02 | Monastir IX calificare |
hard | I | |||
Osabuohien Adesuwa (USA) [ BYE] (1369) | 0 | 2 | 2 | 8.49 | |||||||||
22.11.23 09:10 |
1. runda | Weckerle Marie (LUX) (1025) | 2 | 6 | 3 | 6 | P | 1.04 | Alcala de Henares 15 000 USD |
hard | I | ||
Osabuohien Adesuwa (USA) [Q] (1479) | 1 | 4 | 6 | 3 | 7.56 | ||||||||
21.11.23 09:00 |
optimi de finala | Osabuohien Adesuwa (USA) [13] (1479) | 2 | 6 | 6 | 10 | C | Alcala de Henares calificare |
hard | I | |||
Yardley Summer (MB) [3] | 1 | 2 | 7 (3) | 8 |