autentificare | inscriere PARTENERI: Tenis live
Vasa Eero (1007) / Finlanda |
meciuri: 22 castigat: 10 procentaj: 45.5 % |
FAVORIT vs. DEFAVORIT |
pierdute ca favorit: 1 pierdute ca defavorit: 10 castigate ca fovorit: 5 castigate ca defavorit: 4 fiabilitatea ca defavorit: 71.4 % fiabilitatea ca favorit: 83.3 % |
Vasa Eero - ultimele meciuri pentru selectia facuta | |||||||||||||
29.03.24 10:00 |
sferturi de finala | Vasa Eero (FIN) [Q] (1007) | 2 | 7 | 6 | C | 3.23 | Antalya XII 15 000 USD |
zgura | I | |||
Tiurnev Evgenii (RUS) [3] (518) | 0 | 6 (3) | 3 | 1.29 | |||||||||
28.03.24 13:00 |
optimi de finala | Vasa Eero (FIN) [Q] (1007) | 1 | 4 | C | 1.29 | Antalya XII 15 000 USD |
zgura | I | ||||
Mujakic Alen (GER) [Q] (1549) retras | 0 | 1 | 3.06 | ||||||||||
27.03.24 09:30 |
1. runda | Vasa Eero (FIN) [Q] (1007) | 2 | 6 | 4 | 7 | C | 1.47 | Antalya XII 15 000 USD |
zgura | I | ||
Chirita Ioan Alexandru (ROM) [LL] (1010) | 1 | 1 | 6 | 6 (5) | 2.42 | ||||||||
14.03.24 13:00 |
optimi de finala | Faria Jaime (POR) [6] (347) | 2 | 6 | 6 | 7 | P | 1.07 | Vale do Lobo 25 000 USD |
hard | I | ||
Vasa Eero (FIN) [Q] (1008) | 1 | 7 (7) | 4 | 5 | 7.17 | ||||||||
13.03.24 11:30 |
1. runda | Vasa Eero (FIN) [Q] (1008) | 2 | 7 | 6 | C | 2.70 | Vale do Lobo 25 000 USD |
hard | I | |||
Pereira Tiago (POR) [WC] (733) | 0 | 6 (5) | 4 | 1.38 | |||||||||
06.03.24 11:00 |
1. runda | Durasovic Viktor (NOR) (427) | 2 | 6 | 6 | P | 1.17 | Quinta Do Lago 25 000 USD |
hard | I | |||
Vasa Eero (FIN) [Q] (1008) | 0 | 3 | 1 | 4.24 | |||||||||
03.02.24 16:30 |
Rocha Henrique (POR) (243) | 2 | 6 | 7 | P | Davis Cup S cupa |
cupa | I | |||||
Vasa Eero (FIN) (1005) | 0 | 4 | 5 | ||||||||||
24.01.24 13:00 |
1. runda | Orlov Vladyslav (UCR) [6] (600) | 2 | 5 | 6 | 6 | P | 1.61 | Bagnoles de l'Orne 15 000 USD |
acoperit | I | ||
Vasa Eero (FIN) (1002) | 1 | 7 | 4 | 2 | 2.10 | ||||||||
16.01.24 12:05 |
1. runda | Vandermeersch Cyril (FRA) (840) | 2 | 6 | 6 | P | 1.71 | Bressuire 15 000 USD |
acoperit | I | |||
Vasa Eero (FIN) (1002) | 0 | 3 | 4 | 2.03 | |||||||||
06.12.23 13:10 |
1. runda | Echeverria John (SPA) [8] (592) | 2 | 6 | 6 | P | 1.76 | Madrid (XII) 15 000 USD |
zgura | I | |||
Vasa Eero (FIN) [Q] (1062) | 0 | 2 | 4 | 1.91 | |||||||||
01.12.23 13:30 |
sferturi de finala | Vasa Eero (FIN) (1063) | 2 | 6 | 5 | 6 | C | Madrid (XI) 15 000 USD |
hard | I | |||
Perez Sanz David (SPA) [7] (688) | 1 | 4 | 7 | 4 | |||||||||
30.11.23 08:55 |
optimi de finala | Vasa Eero (FIN) (1063) | 2 | 3 | 6 | 6 | C | 2.42 | Madrid (XI) 15 000 USD |
hard | I | ||
Jodar Rafael (SPA) | 1 | 6 | 2 | 2 | 1.46 | ||||||||
28.11.23 12:15 |
1. runda | Vasa Eero (FIN) (1063) | 2 | 6 | 6 | C | 1.85 | Madrid (XI) 15 000 USD |
hard | I | |||
Simkiss Luke (MB) (841) | 0 | 1 | 1 | 1.85 | |||||||||
06.11.23 17:40 |
1. runda | Muller Alexandre (FRA) [4] (83) | 2 | 6 | 6 | P | 1.03 | Helsinki (XI) 50 000 USD |
acoperit | I | |||
Vasa Eero (FIN) [WC] (1019) | 0 | 4 | 3 | 8.80 | |||||||||
18.10.23 12:50 |
1. runda | Tabur Clement (FRA) [1] | 2 | 1 | 6 | 6 | P | 1.12 | Tavira I 25 000 USD |
hard | I | ||
Vasa Eero (FIN) [Q] | 1 | 6 | 3 | 4 | 5.22 | ||||||||
18.08.23 12:00 |
sferturi de finala | Vasa Eero (FIN) (1371) | 2 | 6 | 7 | C | 1.33 | Ystad 25 000 USD |
zgura | I | |||
Pel Stijn (HOL) [Q] (1995) | 0 | 3 | 6 (7) | 2.89 | |||||||||
17.08.23 10:45 |
optimi de finala | Vasa Eero (FIN) (1371) | 2 | 7 | 6 | C | 2.11 | Ystad 25 000 USD |
zgura | I | |||
Hallquist Lithen John (SUE) [WC] (1389) | 0 | 5 | 2 | 1.60 | |||||||||
16.08.23 15:15 |
1. runda | Vasa Eero (FIN) (1371) | 2 | 6 | 6 | C | 1.42 | Ystad 25 000 USD |
zgura | I | |||
Jansson Oskar (SUE) [Q] (1578) | 0 | 2 | 1 | 2.58 | |||||||||
09.08.23 16:30 |
1. runda | Nicod Jakub (CEH) (1113) | 2 | 4 | 6 | 6 | P | 1.47 | Lodz 25 000 USD |
zgura | I | ||
Vasa Eero (FIN) (1117) | 1 | 6 | 4 | 4 | 2.43 | ||||||||
04.08.23 09:30 |
1. runda | Gola Andrea (ITA) [LL] (1161) | 2 | 6 | 0 | 7 | P | 1.85 | Hyvinkaa 15 000 USD |
zgura | I | ||
Vasa Eero (FIN) (1116) | 1 | 2 | 6 | 6 (6) | 1.85 |