autentificare | inscriere PARTENERI: Tenis live
Kazionova Ekaterina (836) / Rusia |
meciuri: 21 castigat: 14 procentaj: 66.7 % |
FAVORIT vs. DEFAVORIT |
pierdute ca favorit: 1 pierdute ca defavorit: 5 castigate ca fovorit: 7 castigate ca defavorit: 5 fiabilitatea ca defavorit: 50 % fiabilitatea ca favorit: 87.5 % |
Kazionova Ekaterina - ultimele meciuri pentru selectia facuta | |||||||||||||
29.02.24 04:55 |
optimi de finala | Kazionova Ekaterina (RUS) [Q] (914) | 2 | 3 | 7 | 6 | C | 7.07 | Gurugram 25 000 USD |
hard | I | ||
Gasanova Anastasia (RUS) [8] (473) | 1 | 6 | 5 | 4 | 1.06 | ||||||||
28.02.24 08:00 |
1. runda | Kazionova Ekaterina (RUS) [Q] (914) | 2 | 7 | 6 | C | 2.06 | Gurugram 25 000 USD |
hard | I | |||
Yashina Ekaterina (RUS) (585) | 0 | 5 | 2 | 1.64 | |||||||||
27.02.24 05:00 |
optimi de finala | Kazionova Ekaterina (RUS) [5 BYE] (914) | 2 | 6 | 6 | C | 1.02 | Gurugram calificare |
hard | I | |||
Atturu Shria (USA) (1368) | 0 | 1 | 0 | 8.89 | |||||||||
26.02.24 06:55 |
2. runda | Kazionova Ekaterina (RUS) [5 BYE] (913) | 2 | 6 | 6 | C | Gurugram calificare |
hard | I | ||||
Dadasaheb Chougule Richa (IND) | 0 | 2 | 2 | ||||||||||
27.12.23 05:30 |
1. runda | Chaudhari Vaidehi (IND) (485) | 2 | 6 | 6 | P | 1.35 | Navi Mumbai 40 000 USD |
hard | I | |||
Kazionova Ekaterina (RUS) [Q] (963) | 0 | 0 | 4 | 2.79 | |||||||||
25.12.23 10:45 |
optimi de finala | Kazionova Ekaterina (RUS) [9 BYE] (969) | 2 | 6 | 6 | C | 2.91 | Navi Mumbai calificare |
hard | I | |||
Bartone Kamilla (LET) [4 BYE] (805) | 0 | 4 | 0 | 1.34 | |||||||||
25.12.23 06:15 |
2. runda | Kazionova Ekaterina (RUS) [9 BYE] (969) | 2 | 6 | 6 | C | 1.29 | Navi Mumbai calificare |
hard | I | |||
Aleen Qamar Farhat (IND) [WC] (1364) | 0 | 0 | 4 | 3.05 | |||||||||
21.12.23 05:30 |
optimi de finala | Marcinkevica Diana (LET) [6] (345) | 2 | 6 | 7 | P | 1.08 | Solapur 25 000 USD |
hard | I | |||
Kazionova Ekaterina (RUS) [Q] (969) | 0 | 3 | 6 (5) | 5.90 | |||||||||
20.12.23 06:40 |
1. runda | Kazionova Ekaterina (RUS) [Q] (969) | 2 | 6 | 3 | 6 | C | 1.90 | Solapur 25 000 USD |
hard | I | ||
Yadlapalli Pranjala (IND) (1169) | 1 | 3 | 6 | 1 | 1.77 | ||||||||
18.12.23 05:30 |
optimi de finala | Kazionova Ekaterina (RUS) [3] (965) | 2 | 6 | 6 | C | 1.22 | Solapur calificare |
hard | I | |||
Bhandari Priyanshi (IND) [13] | 0 | 4 | 2 | 3.84 | |||||||||
17.12.23 05:30 |
1. runda | Kazionova Ekaterina (RUS) [3] (965) | 2 | 6 | 6 | C | Solapur calificare |
hard | I | ||||
Vemuri Abhaya (IND) | 0 | 3 | 3 | ||||||||||
23.11.23 12:00 |
optimi de finala | Kazionova Ekaterina (RUS) [7] (791) | 2 | 6 | 6 | C | 1.16 | Alcala de Henares 15 000 USD |
hard | I | |||
Ramos Sierra Cristina (SPA) [Q] | 0 | 3 | 4 | 4.41 | |||||||||
22.11.23 10:30 |
1. runda | Kazionova Ekaterina (RUS) [7] (791) | 2 | 3 | 6 | 6 | C | 1.15 | Alcala de Henares 15 000 USD |
hard | I | ||
Cirotte Astrid (FRA) (1171) | 1 | 6 | 1 | 2 | 4.48 | ||||||||
18.06.23 11:30 |
1. runda | Koike Ena (JPN) (1195) | 2 | 6 | 6 | P | Tauste-Zaragoza calificare |
hard | I | ||||
Kazionova Ekaterina (RUS) [10] (517) | 0 | 2 | 1 | ||||||||||
12.06.23 13:40 |
1. runda | Bondarenko Maria (RUS) (387) | 2 | 6 | 6 | P | 1.20 | Madrid (VI) I 60 000 USD |
hard | I | |||
Kazionova Ekaterina (RUS) (519) | 0 | 0 | 2 | 5.30 | |||||||||
18.04.23 11:50 |
optimi de finala | Wang Meiling (CHN) [ BYE] (737) | 2 | 6 | 6 | P | 1.53 | Sharm El Sheikh XI calificare |
hard | I | |||
Kazionova Ekaterina (RUS) [1 BYE] (466) | 0 | 1 | 1 | 2.29 | |||||||||
17.04.23 10:00 |
2. runda | Kazionova Ekaterina (RUS) [1 BYE] (456) | 2 | 6 | 6 | C | 1.02 | Sharm El Sheikh XI calificare |
hard | I | |||
Benesova Nicol (CEH) | 0 | 4 | 1 | 8.75 | |||||||||
12.04.23 18:05 |
1. runda | Astakhova Darya (RUS) [2] (187) | 1 | 6 | 1 | P | 1.25 | Sharm El Sheikh X 25 000 USD |
hard | I | |||
Kazionova Ekaterina (RUS) [Q] (456) retras | 0 | 1 | 1 | 3.43 | |||||||||
11.04.23 12:15 |
optimi de finala | Kazionova Ekaterina (RUS) [2 BYE] (456) | 2 | 2 | 6 | 10 | C | 2.03 | Sharm El Sheikh X calificare |
hard | I | ||
Khomutsianskaya Daria (BLR) [11 BYE] (652) | 1 | 6 | 3 | 7 | 1.68 | ||||||||
10.04.23 10:00 |
2. runda | Kazionova Ekaterina (RUS) [2 BYE] (456) | 2 | 6 | 6 | C | 1.01 | Sharm El Sheikh X calificare |
hard | I | |||
Benesova Nicol (CEH) [ BYE] | 0 | 4 | 0 | 9.37 |