autentificare | inscriere PARTENERI: Tenis live
Salden Lara (501) / Belgia |
meciuri: 30 castigat: 18 procentaj: 60 % |
FAVORIT vs. DEFAVORIT |
pierdute ca favorit: 6 pierdute ca defavorit: 5 castigate ca fovorit: 13 castigate ca defavorit: 5 fiabilitatea ca defavorit: 50 % fiabilitatea ca favorit: 68.4 % |
Salden Lara - ultimele meciuri pentru selectia facuta | |||||||||||||
20.03.24 11:30 |
1. runda | Iamachkine Anastasia (PER) [LL] (887) | 1 | 4 | 1 | P | 5.40 | Sabadell 15 000 USD |
zgura | I | |||
Salden Lara (BEL) [7] (497) retras | 0 | 6 | 3 | 1.11 | |||||||||
09.11.23 08:30 |
optimi de finala | Fruhvirtova Brenda (CEH) [1] (133) | 2 | 6 | 6 | P | 1.05 | Heraklion (XI) III 40 000 USD |
zgura | I | |||
Salden Lara (BEL) [WC] (625) | 0 | 3 | 1 | 7.55 | |||||||||
08.11.23 10:00 |
1. runda | Salden Lara (BEL) [WC] (625) | 2 | 6 | 6 | C | 2.23 | Heraklion (XI) III 40 000 USD |
zgura | I | |||
Radisic Nika (SLO) (423) | 0 | 2 | 3 | 1.58 | |||||||||
07.10.23 09:55 |
semi-finala | Pavlou Dimitra (GRE) [1] (450) | 2 | 2 | 6 | 6 | P | 2.40 | Sibenik 15 000 USD |
zgura | I | ||
Salden Lara (BEL) [3] (646) | 1 | 6 | 3 | 4 | 1.48 | ||||||||
06.10.23 10:00 |
sferturi de finala | Salden Lara (BEL) [3] (646) | 2 | 6 | 6 | C | 1.39 | Sibenik 15 000 USD |
zgura | I | |||
Ivanova Iva (BGR) | 0 | 2 | 2 | 2.71 | |||||||||
05.10.23 11:50 |
optimi de finala | Salden Lara (BEL) [3] | 2 | 6 | 6 | C | 1.06 | Sibenik 15 000 USD |
zgura | I | |||
Baglow Eleanor (MB) | 0 | 0 | 2 | 7.21 | |||||||||
04.10.23 09:55 |
1. runda | Salden Lara (BEL) [3] (646) | 2 | 6 | 4 | 6 | C | 1.28 | Sibenik 15 000 USD |
zgura | I | ||
Voracek Eva Marie (GER) [Q] (1216) | 1 | 2 | 6 | 2 | 3.26 | ||||||||
20.09.23 12:15 |
1. runda | Kucmova Aneta (CEH) (468) | 2 | 7 | 6 | P | 1.32 | Slobozia 25 000 USD |
zgura | I | |||
Salden Lara (BEL) [Q] (684) | 0 | 5 | 0 | 3.02 | |||||||||
14.09.23 08:30 |
optimi de finala | Ambrosio Silvia (ITA) [1] (306) | 2 | 6 | 7 | P | 1.32 | Varna 25 000 USD |
zgura | I | |||
Salden Lara (BEL) [Q] (691) | 0 | 2 | 5 | 3.05 | |||||||||
13.09.23 11:50 |
1. runda | Salden Lara (BEL) [Q] (691) | 1 | 6 | 1 | C | 1.94 | Varna 25 000 USD |
zgura | I | |||
Bejenaru Karola Patricia (ROM) (534) retras | 0 | 4 | 0 | 1.73 | |||||||||
07.09.23 10:55 |
optimi de finala | Du Pree Britt (HOL) [WC] | 2 | 3 | 6 | 6 | P | 4.60 | Haren 15 000 USD |
zgura | I | ||
Salden Lara (BEL) [3] (686) | 1 | 6 | 4 | 2 | 1.13 | ||||||||
05.09.23 14:40 |
1. runda | Salden Lara (BEL) [3] (686) | 2 | 6 | 6 | C | 1.04 | Haren 15 000 USD |
zgura | I | |||
Okur Dilara (HOL) [WC] | 0 | 2 | 0 | 7.25 | |||||||||
23.08.23 14:25 |
1. runda | Soboleva Anastasiya (UCR) [5] (370) | 2 | 6 | 6 | P | 1.22 | Bydgoszcz 25 000 USD |
zgura | I | |||
Salden Lara (BEL) (686) | 0 | 0 | 0 | 3.58 | |||||||||
08.08.23 12:00 |
1. runda | Pieri Jessica (ITA) (561) | 2.50 | Koksijde 25 000 USD |
zgura | I | |||||||
Salden Lara (BEL) [WC] (634) | 1.46 | ||||||||||||
04.06.23 ?? |
Rosca Ioana Loredana (ROM) (612) | 2 | 6 | 1 | 10 | P | German Bundesliga 100 000 USD |
zgura | I | ||||
Salden Lara (BEL) (607) | 1 | 0 | 6 | 2 | |||||||||
01.06.23 14:40 |
optimi de finala | Middendorf Julia (GER) (457) | 2 | 4 | 6 | 6 | P | 1.83 | Troisdorf 25 000 USD |
zgura | I | ||
Salden Lara (BEL) [Q] (607) | 1 | 6 | 2 | 4 | 1.83 | ||||||||
31.05.23 14:25 |
1. runda | Salden Lara (BEL) [Q] (607) | 2 | 4 | 6 | 6 | C | 1.32 | Troisdorf 25 000 USD |
zgura | I | ||
Stusek Julia (GER) [WC] (875) | 1 | 6 | 2 | 3 | 3.08 | ||||||||
20.05.23 12:10 |
finala | Costoulas Sofia (BEL) [4] (326) | 2 | 6 | 6 | P | 1.61 | Feld am See 25 000 USD |
zgura | I | |||
Salden Lara (BEL) (762) | 0 | 3 | 1 | 2.14 | |||||||||
19.05.23 12:40 |
semi-finala | Salden Lara (BEL) (762) | 2 | 2 | 6 | 7 | C | 1.68 | Feld am See 25 000 USD |
zgura | I | ||
Jani Reka-Luca (HUN) [1] (147) | 1 | 6 | 3 | 5 | 2.04 | ||||||||
18.05.23 12:25 |
sferturi de finala | Salden Lara (BEL) (762) | 2 | 5 | 6 | 6 | C | 2.16 | Feld am See 25 000 USD |
zgura | I | ||
Andrianjafitrimo Tessah (FRA) (413) | 1 | 7 | 3 | 3 | 1.60 |