autentificare | inscriere PARTENERI: Tenis live
Park Subin (1243) / Korea de Sud |
meciuri: 14 castigat: 5 procentaj: 35.7 % |
FAVORIT vs. DEFAVORIT |
pierdute ca favorit: 4 pierdute ca defavorit: 4 castigate ca fovorit: 1 castigate ca defavorit: 1 fiabilitatea ca defavorit: 80 % fiabilitatea ca favorit: 20 % |
Park Subin - ultimele meciuri pentru selectia facuta | |||||||||||||
12.02.24 08:30 |
2. runda | Van Emst Sarah (HOL) [4 BYE] (1036) | 2 | 4 | 6 | 10 | P | Sharm El Sheikh II calificare |
hard | I | |||
Park Subin (KOS) (1243) | 1 | 6 | 4 | 3 | |||||||||
11.02.24 10:30 |
1. runda | Park Subin (KOS) (1243) | 2 | 6 | 6 | C | Sharm El Sheikh II calificare |
hard | I | ||||
Visintini Laura (ITA) | 0 | 1 | 0 | ||||||||||
06.02.24 11:50 |
optimi de finala | Arifullina Arina (RUS) [2 BYE] (945) | 2 | 6 | 6 | P | 1.63 | Sharm El Sheikh I calificare |
hard | I | |||
Park Subin (KOS) [ BYE] (1243) | 0 | 3 | 2 | 2.05 | |||||||||
05.02.24 08:30 |
2. runda | Park Subin (KOS) [ BYE] (1243) | 2 | 6 | 6 | C | Sharm El Sheikh I calificare |
hard | I | ||||
Kalyakina Maria (RUS) [9 BYE] (1189) | 0 | 4 | 2 | ||||||||||
06.09.23 04:50 |
1. runda | Kim Dabin (KOS) [2] (614) | 2 | 6 | 6 | P | 1.05 | Yeong Wol I 15 000 USD |
hard | I | |||
Park Subin (KOS) [LL] (1243) | 0 | 2 | 0 | 7.32 | |||||||||
05.09.23 05:10 |
optimi de finala | Choi Onyu (KOS) [15] | 2 | 3 | 7 | 10 | P | 1.42 | Yeong Wol I calificare |
hard | I | ||
Park Subin (KOS) [7] (1243) | 1 | 6 | 6 (4) | 7 | 2.58 | ||||||||
04.09.23 08:40 |
2. runda | Park Subin (KOS) [7] (1243) | 2 | 6 | 6 | C | 1.05 | Yeong Wol I calificare |
hard | I | |||
Lee Gaeun (KOS) | 0 | 1 | 3 | 7.09 | |||||||||
03.09.23 08:10 |
1. runda | Park Subin (KOS) [7] (1243) | 2 | 6 | 6 | C | 1.83 | Yeong Wol I calificare |
hard | I | |||
Song Gyung Eun (KOS) | 0 | 3 | 3 | 1.82 | |||||||||
28.08.23 03:00 |
2. runda | Park Eunyeong (KOS) | 2 | 6 | 6 | P | 2.02 | Yeong Wol calificare |
hard | I | |||
Park Subin (KOS) [9 BYE] (1243) | 0 | 3 | 2 | 1.66 | |||||||||
04.06.23 09:30 |
1. runda | Song Gyung Eun (KOS) | 2 | 6 | 6 | P | 3.98 | Daegu calificare |
hard | I | |||
Park Subin (KOS) [14] (1243) | 0 | 4 | 4 | 1.19 | |||||||||
30.05.23 03:00 |
2. runda | Park Mijeong (KOS) | 2 | 3 | 6 | 10 | P | 3.13 | Changwon calificare |
hard | I | ||
Park Subin (KOS) [15] (1243) | 1 | 6 | 3 | 3 | 1.29 | ||||||||
28.05.23 12:00 |
1. runda | Park Subin (KOS) [15] (1243) | 2 | 6 | 6 | C | Changwon calificare |
hard | I | ||||
Che Sin Yu (HKG) | 0 | 2 | 2 | ||||||||||
21.05.23 06:20 |
1. runda | Guo Hanyu (CHN) [6] (672) | 2 | 6 | 6 | P | 1.02 | Goyang calificare |
hard | I | |||
Park Subin (KOS) (1243) | 0 | 0 | 0 | 9.38 | |||||||||
14.05.23 03:00 |
1. runda | Lim Eunji (KOS) | 2 | 6 | 7 | P | 4.00 | Incheon calificare |
hard | I | |||
Park Subin (KOS) (1243) | 0 | 4 | 6 (5) | 1.20 |