autentificare | inscriere PARTENERI: Tenis live
Bassols Ribera Marina (106) / Spania |
meciuri: 17 castigat: 12 procentaj: 70.6 % |
FAVORIT vs. DEFAVORIT |
pierdute ca favorit: 3 pierdute ca defavorit: 1 castigate ca fovorit: 9 castigate ca defavorit: 3 fiabilitatea ca defavorit: 25 % fiabilitatea ca favorit: 75 % |
Bassols Ribera Marina - ultimele meciuri pentru selectia facuta | |||||||||||||
23.02.24 16:45 |
sferturi de finala | Lamens Suzan (HOL) (203) | 2 | 5 | 7 | 6 | P | 2.32 | Porto (II) II 60 000 USD |
acoperit | I | ||
Bassols Ribera Marina (SPA) [1] (107) | 1 | 7 | 6 (5) | 4 | 1.59 | ||||||||
22.02.24 18:00 |
optimi de finala | Bassols Ribera Marina (SPA) [1] (107) | 2 | 6 | 7 | C | 1.22 | Porto (II) II 60 000 USD |
acoperit | I | |||
Koevermans Anouk (HOL) [Q] (400) | 0 | 2 | 5 | 3.64 | |||||||||
21.02.24 16:25 |
1. runda | Bassols Ribera Marina (SPA) [1] (107) | 2 | 6 | 6 | C | 1.01 | Porto (II) II 60 000 USD |
acoperit | I | |||
Couto Lena (POR) [WC] (1360) | 0 | 0 | 1 | 9.95 | |||||||||
16.02.24 15:05 |
sferturi de finala | Avdeeva Julia (RUS) (246) | 2 | 6 | 6 | P | 2.92 | Altenkirchen 60 000 USD |
acoperit | I | |||
Bassols Ribera Marina (SPA) [3] (110) | 0 | 1 | 4 | 1.36 | |||||||||
15.02.24 19:00 |
optimi de finala | Bassols Ribera Marina (SPA) [3] (110) | 2 | 6 | 6 | C | 1.47 | Altenkirchen 60 000 USD |
acoperit | I | |||
Barthel Mona (GER) (285) | 0 | 4 | 2 | 2.74 | |||||||||
14.02.24 12:40 |
1. runda | Bassols Ribera Marina (SPA) [3] (110) | 2 | 7 | 7 | C | 1.20 | Altenkirchen 60 000 USD |
acoperit | I | |||
Primorac Iva (CRO) [Q] (499) | 0 | 5 | 6 (5) | 4.50 | |||||||||
06.02.24 17:10 |
1. runda | Cristian Jaqueline (ROM) (81) | 2 | 6 | 6 | P | Cluj Napoca (X) 235 000 USD |
acoperit | I | ||||
Bassols Ribera Marina (SPA) [LL] (105) | 0 | 3 | 2 | ||||||||||
26.01.24 13:35 |
sferturi de finala | Bouzas Maneiro Jessica (SPA) (164) | 2 | 6 | 6 | P | 2.26 | Porto (II) 60 000 USD |
acoperit | I | |||
Bassols Ribera Marina (SPA) [1] (111) | 0 | 4 | 3 | 1.60 | |||||||||
25.01.24 17:55 |
optimi de finala | Bassols Ribera Marina (SPA) [1] (111) | 2 | 4 | 7 | 6 | C | 1.50 | Porto (II) 60 000 USD |
acoperit | I | ||
Charaeva Alina (RUS) [Q] (327) | 1 | 6 | 6 (3) | 3 | 2.40 | ||||||||
24.01.24 15:00 |
1. runda | Bassols Ribera Marina (SPA) [1] (111) | 2 | 6 | 6 | C | 1.33 | Porto (II) 60 000 USD |
acoperit | I | |||
Stevanovic Natalija (SRB) (185) | 0 | 4 | 1 | 2.96 | |||||||||
03.12.23 18:00 |
finala | Bassols Ribera Marina (SPA) [6] (145) | 2 | 7 | 7 | C | 2.94 | Andorra 115 000 USD |
acoperit | I | |||
Andreeva Erika (RUS) (140) | 0 | 5 | 6 (3) | 1.39 | |||||||||
02.12.23 18:55 |
semi-finala | Bassols Ribera Marina (SPA) [6] (145) | 2 | 6 | 6 | C | 2.14 | Andorra 115 000 USD |
acoperit | I | |||
Cornet Alize (FRA) [8] (118) | 0 | 4 | 2 | 1.82 | |||||||||
01.12.23 18:35 |
sferturi de finala | Bassols Ribera Marina (SPA) [6] (145) | 2 | 2 | 7 | 6 | C | 1.82 | Andorra 115 000 USD |
acoperit | I | ||
Sevastova Anastasija (LET) [WC] (1078) | 1 | 6 | 6 (4) | 4 | 1.99 | ||||||||
29.11.23 19:35 |
optimi de finala | Bassols Ribera Marina (SPA) [6] (145) | 2 | 6 | 6 | C | 1.32 | Andorra 115 000 USD |
acoperit | I | |||
Reyngold Ekaterina (RUS) (479) | 0 | 3 | 2 | 3.21 | |||||||||
27.11.23 13:00 |
1. runda | Bassols Ribera Marina (SPA) [6] (112) | 2 | 6 | 7 | C | 1.58 | Andorra 115 000 USD |
acoperit | I | |||
Noha Akugue Noma (GER) (176) | 0 | 3 | 5 | 2.29 | |||||||||
12.10.23 16:30 |
optimi de finala | Parrizas-Diaz Nuria (SPA) (132) | 2 | 7 | 4 | 6 | P | 1.75 | Rouen 115 000 USD |
acoperit | I | ||
Bassols Ribera Marina (SPA) (111) | 1 | 6 (6) | 6 | 2 | 2.05 | ||||||||
10.10.23 21:45 |
1. runda | Bassols Ribera Marina (SPA) (111) | 2 | 7 | 6 | C | 3.12 | Rouen 115 000 USD |
acoperit | I | |||
Burel Clara (FRA) [2] (73) | 0 | 5 | 4 | 1.34 |