autentificare | inscriere    PARTENERI: Tenis live



Suprafata / cupe

acoperit zgura iarba hard / cupa

Perioada

ultimele 30 de zile ultimele 90 de zile ultimele 180 de zile ultimele 360 de zile mai mult de 360 de zile


----------

2024 2023

Premiul turnamentului / bani

sub 250,000 USD < 250,000 USD

Turnamentul principal / Calificare

Principal calificare

Runde

1-a runda a 2-a runda a 3-a runda optimi sferturi semi-finale finala

Numarul meciurilor afisate

10 20 30 40 50


selecteaza toate optiunile


Srbljak Gorazd (1181) / Macedonia
Gorazd Srbljak meciuri: 26
castigat: 9
procentaj: 34.6 %
FAVORIT vs. DEFAVORIT
pierdute ca favorit: 4
pierdute ca defavorit: 10
castigate ca fovorit: 7
castigate ca defavorit: 0
fiabilitatea ca defavorit: 100 %
fiabilitatea ca favorit: 63.6 %
Srbljak Gorazd - ultimele meciuri pentru selectia facuta
11.07.24
12:00
optimi de finala Bondioli Federico (ITA) [7] (866) 2 6 6 P 1.32 Kursumlijska Banja XI
15 000 USD
zgura I
Srbljak Gorazd (MCD) (1181) 0 1 2 2.93
10.07.24
13:30
1. runda Srbljak Gorazd (MCD) (1181) 2 1 7 6 C 1.29 Kursumlijska Banja XI
15 000 USD
zgura I
Torres Fernandez Benjamín Ignacio (CHL) (1272) 1 6 5 0 3.18
25.06.24
12:30
1. runda Hrazdil Jan (CEH) (1132) 2 6 6 P 1.35 Belgrade (VII)
15 000 USD
zgura I
Srbljak Gorazd (MCD) (1135) 0 3 3 2.79
19.06.24
12:00
1. runda Pisaric Aleksa (SRB) [Q] (1313) 2 7 6 P 1.85 Kursumlijska Banja IX
15 000 USD
zgura I
Srbljak Gorazd (MCD) (1101) 0 6 (1) 4 1.83
12.06.24
11:30
1. runda Purtseladze Saba (GEO) [5] (619) 2 7 6 P 1.38 Kursumlijska Banja VIII
15 000 USD
zgura I
Srbljak Gorazd (MCD) (1068) 0 6 (2) 3 2.70
04.06.24
11:30
1. runda Pawelski Martyn (POL) [3] (484) 2 6 7 P 1.26 Kursumlijska Banja VII
25 000 USD
zgura I
Srbljak Gorazd (MCD) (1091) 0 2 6 (3) 3.33
31.05.24
10:30
sferturi de finala Milev Yanaki (BGR) [3] (536) 2 6 4 6 P 1.15 Kursumlijska Banja VI
15 000 USD
zgura I
Srbljak Gorazd (MCD) [Q] (1091) 1 1 6 3 4.20
30.05.24
10:30
optimi de finala Srbljak Gorazd (MCD) [Q] (1091) 2 7 6 C Kursumlijska Banja VI
15 000 USD
zgura I
Poertner Lasse (GER) (1383) 0 5 3
29.05.24
16:30
1. runda Srbljak Gorazd (MCD) [Q] (1091) 2 5 7 6 C 1.30 Kursumlijska Banja VI
15 000 USD
zgura I
Giraldi Carlos (SPA) [Q] 1 7 5 0 3.08
21.05.24
11:00
1. runda Villalon Nicolas (CHL) (1114) 2 6 7 P Kursumlijska Banja V
15 000 USD
zgura I
Srbljak Gorazd (MCD) (1116) 0 4 6 (3)
16.05.24
09:00
optimi de finala Donev Gabriel (BGR) (1010) 2 6 6 P Kursumlijska Banja IV
15 000 USD
zgura I
Srbljak Gorazd (MCD) (1159) 0 2 3
15.05.24
09:00
1. runda Srbljak Gorazd (MCD) (1159) 2 7 6 C Kursumlijska Banja IV
15 000 USD
zgura I
Tenti Fermin (ARG) [8] (840) 0 5 2
09.05.24
10:30
optimi de finala Djuric Branko (SRB) (779) 2 6 6 P Kursumlijska Banja III
25 000 USD
zgura I
Srbljak Gorazd (MCD) (1159) 0 3 2
07.05.24
11:00
1. runda Srbljak Gorazd (MCD) (1159) 2 6 6 C 1.25 Kursumlijska Banja III
25 000 USD
zgura I
Jovic Nikola (SRB) [WC] 0 0 3 3.45
26.04.24
09:30
1. runda Demanet Emilien (BEL) (912) 2 6 6 P 1.79 Kursumlijska Banja I
15 000 USD
zgura I
Srbljak Gorazd (MCD) [Q] (1087) 0 3 4 1.92
27.03.24
11:30
1. runda Slump Stijn (HOL) [Q] (813) 2 6 6 6 P 1.16 Antalya XII
15 000 USD
zgura I
Srbljak Gorazd (MCD) [Q] (1071) 1 7 (8) 3 1 4.50
21.09.23
08:55
optimi de finala Gulin Svyatoslav (RUS) [2] (561) 2 6 6 6 P 1.09 Kursumlijska Banja XI
15 000 USD
zgura I
Srbljak Gorazd (MCD) (1100) 1 2 7 (4) 1 5.70
19.09.23
15:25
1. runda Srbljak Gorazd (MCD) (1100) 2 6 7 C 1.14 Kursumlijska Banja XI
15 000 USD
zgura I
Chepik Alexander (RUS) (1167) 0 3 5 4.72
14.09.23
10:00
optimi de finala Gulin Svyatoslav (RUS) [5] (568) 2 6 6 P 1.10 Kursumlijska Banja X
15 000 USD
zgura I
Srbljak Gorazd (MCD) (1092) 0 3 4 5.21
13.09.23
13:00
1. runda Srbljak Gorazd (MCD) (1092) 2 3 6 6 C 1.20 Kursumlijska Banja X
15 000 USD
zgura I
Mihailovic Aleksandar (SRB) [Q] 1 6 3 2 3.80
18+