autentificare | inscriere PARTENERI: Tenis live
Rachapudi Prathyusha (1294) / India |
meciuri: 31 castigat: 12 procentaj: 38.7 % |
FAVORIT vs. DEFAVORIT |
pierdute ca favorit: 1 pierdute ca defavorit: 14 castigate ca fovorit: 4 castigate ca defavorit: 0 fiabilitatea ca defavorit: 100 % fiabilitatea ca favorit: 80 % |
Rachapudi Prathyusha - ultimele meciuri pentru selectia facuta | |||||||||||||
13.03.24 08:30 |
1. runda | Cilekova Laura (SVK) (1086) | 2 | 6 | 6 | P | 1.12 | Sharm El Sheikh VI 15 000 USD |
hard | I | |||
Rachapudi Prathyusha (IND) [WC] (1294) | 0 | 2 | 2 | 5.00 | |||||||||
06.03.24 08:30 |
1. runda | Weckerle Marie (LUX) (825) | 2 | 6 | 6 | P | 1.11 | Sharm El Sheikh V 15 000 USD |
hard | I | |||
Rachapudi Prathyusha (IND) [Q] (1294) | 0 | 3 | 2 | 4.99 | |||||||||
05.03.24 10:10 |
optimi de finala | Rachapudi Prathyusha (IND) [6 BYE] (1294) | 2 | 6 | 6 | C | 1.51 | Sharm El Sheikh V calificare |
hard | I | |||
Piatrushka Hanna (BLR) | 0 | 2 | 0 | 2.32 | |||||||||
04.03.24 12:00 |
2. runda | Rachapudi Prathyusha (IND) [6 BYE] (1294) | 2 | 2 | 6 | 10 | C | Sharm El Sheikh V calificare |
hard | I | |||
Ohwaki Yui (JPN) [ BYE] | 1 | 6 | 3 | 7 | |||||||||
28.02.24 12:30 |
1. runda | Burdina Evgeniya (RUS) [4] (714) | 2 | 6 | 6 | P | 1.09 | Sharm El Sheikh IV 15 000 USD |
hard | I | |||
Rachapudi Prathyusha (IND) [WC] (1294) | 0 | 3 | 3 | 5.58 | |||||||||
19.02.24 08:30 |
2. runda | Balus Irina (SVK) [3 BYE] (973) | 2 | 6 | 6 | P | Sharm El Sheikh III calificare |
hard | I | ||||
Rachapudi Prathyusha (IND) (1294) | 0 | 2 | 3 | ||||||||||
18.02.24 08:00 |
1. runda | Rachapudi Prathyusha (IND) (1294) | 2 | 6 | 6 | C | Sharm El Sheikh III calificare |
hard | I | ||||
Chen Shuchi (CHN) | 0 | 4 | 4 | ||||||||||
12.02.24 08:30 |
2. runda | Tagger Lilli (AUT) [13 BYE] (1369) | 2 | 6 | 6 | P | Sharm El Sheikh II calificare |
hard | I | ||||
Rachapudi Prathyusha (IND) (1294) | 0 | 2 | 4 | ||||||||||
11.02.24 08:00 |
1. runda | Rachapudi Prathyusha (IND) (1294) | 2 | 6 | 6 | C | Sharm El Sheikh II calificare |
hard | I | ||||
Tsion Yana (RUS) [WC] | 0 | 4 | 1 | ||||||||||
28.01.24 05:30 |
1. runda | Yamaguchi Mei (JPN) [4] (506) | 2 | 6 | 6 | P | 1.24 | Indore calificare |
hard | I | |||
Rachapudi Prathyusha (IND) (1294) | 0 | 2 | 2 | 3.49 | |||||||||
25.12.23 04:45 |
2. runda | Baszak Weronika (POL) [5 BYE] (826) | 2 | 6 | 1 | 6 | P | 1.17 | Navi Mumbai calificare |
hard | I | ||
Rachapudi Prathyusha (IND) (1294) | 1 | 4 | 6 | 2 | 4.16 | ||||||||
24.12.23 07:05 |
1. runda | Rachapudi Prathyusha (IND) (1294) | 1 | 6 | 3 | C | 1.52 | Navi Mumbai calificare |
hard | I | |||
Panwar Yashaswini (IND) retras | 0 | 1 | 0 | 2.31 | |||||||||
18.12.23 05:30 |
optimi de finala | Baharmus Humera (IND) [1] (881) | 2 | 6 | 6 | P | Solapur calificare |
hard | I | ||||
Rachapudi Prathyusha (IND) (1294) | 0 | 1 | 3 | ||||||||||
17.12.23 05:30 |
1. runda | Rachapudi Prathyusha (IND) (1294) | 2 | 6 | 6 | C | Solapur calificare |
hard | I | ||||
Paathak Paavanii (IND) [10] (1329) | 0 | 0 | 4 | ||||||||||
22.10.23 10:00 |
1. runda | Kuznetsova Ekaterina (RUS) (1381) | 2 | 6 | 6 | P | Sharm El Sheikh XVII calificare |
hard | I | ||||
Rachapudi Prathyusha (IND) (1294) | 0 | 0 | 2 | ||||||||||
16.10.23 10:30 |
2. runda | Mikhailova Maria (RUS) [10 BYE] (1560) | 2 | 7 | 4 | 12 | P | 2.08 | Sharm El Sheikh XVI calificare |
hard | I | ||
Rachapudi Prathyusha (IND) (1294) | 1 | 5 | 6 | 10 | 1.62 | ||||||||
15.10.23 09:00 |
1. runda | Rachapudi Prathyusha (IND) (1294) | 2 | 6 | 6 | C | Sharm El Sheikh XVI calificare |
hard | I | ||||
Popescu Elina (ROM) | 0 | 3 | 1 | ||||||||||
10.10.23 08:30 |
optimi de finala | Kenzhibayeva Sandugash (KAZ) [3 BYE] (1275) | 2 | 6 | 6 | P | 1.11 | Sharm El Sheikh XV calificare |
hard | I | |||
Rachapudi Prathyusha (IND) (1294) | 0 | 1 | 4 | 5.33 | |||||||||
09.10.23 08:30 |
2. runda | Rachapudi Prathyusha (IND) (1294) | 2 | 6 | 6 | C | Sharm El Sheikh XV calificare |
hard | I | ||||
Piskareva Kseniia (RUS) [14 BYE] | 0 | 3 | 1 | ||||||||||
08.10.23 09:00 |
1. runda | Rachapudi Prathyusha (IND) (1294) | 2 | 6 | 7 | C | Sharm El Sheikh XV calificare |
hard | I | ||||
Jaeger Estella (GER) | 0 | 1 | 5 |