autentificare | inscriere PARTENERI: Tenis live
Gemovic Elena (1511) / Serbia |
meciuri: 21 castigat: 8 procentaj: 38.1 % |
FAVORIT vs. DEFAVORIT |
pierdute ca favorit: 2 pierdute ca defavorit: 3 castigate ca fovorit: 4 castigate ca defavorit: 0 fiabilitatea ca defavorit: 100 % fiabilitatea ca favorit: 66.7 % |
Gemovic Elena - ultimele meciuri pentru selectia facuta | |||||||||||||
25.02.24 13:00 |
1. runda | Sijbesma Marente (HOL) [3] (1114) | 2 | 6 | 6 | P | Manacor II calificare |
hard | I | ||||
Gemovic Elena (SRB) (1511) | 0 | 3 | 3 | ||||||||||
18.02.24 ?? |
1. runda | De Koning Rikke (HOL) (1326) | 1 | 6 | 3 | P | Manacor I calificare |
hard | I | ||||
Gemovic Elena (SRB) (1511) retras | 0 | 1 | 1 | ||||||||||
11.02.24 12:00 |
1. runda | Meme Jeanne (FRA) | 2 | 3 | 6 | 10 | P | Manacor calificare |
hard | I | |||
Gemovic Elena (SRB) (1511) | 1 | 6 | 3 | 8 | |||||||||
20.12.23 11:45 |
1. runda | Lopata Anastasiya (UCR) (1345) | 2 | 6 | 6 | P | 1.44 | Antalya (XII) II 15 000 USD |
zgura | I | |||
Gemovic Elena (SRB) [Q] (1511) | 0 | 3 | 1 | 2.62 | |||||||||
19.12.23 08:00 |
optimi de finala | Gemovic Elena (SRB) [14] (1511) | 2 | 6 | 6 | C | 1.24 | Antalya (XII) II calificare |
zgura | I | |||
Shan Yu (CHN) [2 BYE] (1325) | 0 | 3 | 1 | 3.50 | |||||||||
18.12.23 10:20 |
2. runda | Gemovic Elena (SRB) [14] (1511) | 2 | 6 | 6 | C | 1.03 | Antalya (XII) II calificare |
zgura | I | |||
Mateva Aleksandra (BGR) | 0 | 4 | 3 | 8.12 | |||||||||
17.12.23 08:00 |
1. runda | Gemovic Elena (SRB) [14] (1511) | 2 | 6 | 6 | C | Antalya (XII) II calificare |
zgura | I | ||||
Bakyrdjan Yuksel (RUS) | 0 | 1 | 0 | ||||||||||
11.12.23 12:50 |
2. runda | Lazar Stefana (ROM) [10] (1466) | 2 | 6 | 6 | P | 2.71 | Antalya (XII) I calificare |
zgura | I | |||
Gemovic Elena (SRB) (1511) | 0 | 3 | 2 | 1.38 | |||||||||
10.12.23 ?? |
1. runda | Gemovic Elena (SRB) (1511) | 2 | 6 | 6 | C | Antalya (XII) I calificare |
zgura | I | ||||
Kardava Zoziya (GEO) [WC] (1116) | 0 | 3 | 3 | ||||||||||
12.06.23 18:25 |
2. runda | Kulhava Veronika (CEH) | 1 | 4 | P | 3.52 | Kursumlijska Banja VIII calificare |
zgura | I | ||||
Gemovic Elena (SRB) [5 BYE] (1511) retras | 0 | 1 | 1.23 | ||||||||||
29.05.23 09:00 |
2. runda | Kolonus Zuzanna (POL) [4 BYE] (1279) | 2 | 6 | 6 | P | 1.46 | Kursumlijska Banja VI calificare |
zgura | I | |||
Gemovic Elena (SRB) (1511) | 0 | 1 | 3 | 2.44 | |||||||||
28.05.23 09:00 |
1. runda | Gemovic Elena (SRB) (1511) | 2 | 6 | 6 | C | Kursumlijska Banja VI calificare |
zgura | I | ||||
Lopicic Andjela (SRB) | 0 | 3 | 2 | ||||||||||
24.05.23 17:05 |
1. runda | Bejenaru Karola Patricia (ROM) [3] (551) | 2 | 6 | 6 | P | 1.14 | Kursumlijska Banja V 15 000 USD |
zgura | I | |||
Gemovic Elena (SRB) [Q] (1511) | 0 | 3 | 1 | 4.61 | |||||||||
23.05.23 13:05 |
optimi de finala | Gemovic Elena (SRB) [13 BYE] (1511) | 2 | 6 | 6 | C | 1.33 | Kursumlijska Banja V calificare |
zgura | I | |||
Cvijanovic Jelena (AUS) | 0 | 1 | 4 | 2.94 | |||||||||
22.05.23 17:50 |
2. runda | Gemovic Elena (SRB) [13 BYE] (1511) | 2 | 6 | 6 | C | 1.03 | Kursumlijska Banja V calificare |
zgura | I | |||
Jankovic Iva (2006) (SRB) | 0 | 4 | 4 | 8.06 | |||||||||
19.04.23 11:00 |
Dvorackova Emma (CEH) | EUR UTR Pro Tennis Series (exh.) 25 000 USD |
cupa | I | |||||||||
Gemovic Elena (SRB) (1511) | |||||||||||||
18.04.23 11:24 |
Kostovic Teodora (SRB) | 2 | 6 | 6 | 6 | P | EUR UTR Pro Tennis Series (exh.) 25 000 USD |
cupa | I | ||||
Gemovic Elena (SRB) (1511) | 1 | 7 | 1 | 1 | |||||||||
15.04.23 09:35 |
Goina Patricia Georgiana (ROM) | 2 | 2 | 7 | 6 | P | EUR UTR Pro Tennis Series (exh.) 25 000 USD |
cupa | I | ||||
Gemovic Elena (SRB) (1511) | 1 | 6 | 6 | 3 | |||||||||
13.04.23 12:14 |
Maric Dunja (SRB) | 2 | 6 | 6 | P | EUR UTR Pro Tennis Series (exh.) 25 000 USD |
cupa | I | |||||
Gemovic Elena (SRB) (1511) | 0 | 4 | 3 | ||||||||||
12.04.23 13:03 |
Stojanovski Lara (SRB) | 2 | 6 | 6 | P | EUR UTR Pro Tennis Series (exh.) 25 000 USD |
cupa | I | |||||
Gemovic Elena (SRB) (1511) | 0 | 4 | 2 |