autentificare | inscriere    PARTENERI: Tenis live



Suprafata / cupe

acoperit zgura iarba hard / cupa

Perioada

ultimele 30 de zile ultimele 90 de zile ultimele 180 de zile ultimele 360 de zile mai mult de 360 de zile


----------

2024 2023

Premiul turnamentului / bani

sub 250,000 USD < 250,000 USD

Turnamentul principal / Calificare

Principal calificare

Runde

1-a runda a 2-a runda a 3-a runda optimi sferturi semi-finale finala

Numarul meciurilor afisate

10 20 30 40 50


selecteaza toate optiunile


Guth Mara (566) / Germania
Mara Guth ziua de nastere: 24.06.03, 21 r.
dreptaci
meciuri: 35
castigat: 19
procentaj: 54.3 %
FAVORIT vs. DEFAVORIT
pierdute ca favorit: 4
pierdute ca defavorit: 10
castigate ca fovorit: 15
castigate ca defavorit: 2
fiabilitatea ca defavorit: 83.3 %
fiabilitatea ca favorit: 78.9 %
Guth Mara - ultimele meciuri pentru selectia facuta
06.07.24
??
Guth Mara (GER) 2 6 6 C German Bundesliga
100 000 USD
zgura I
Melnikova Marina (RUS) 0 4 3
04.07.24
09:30
1. runda Bulgaru Miriam (ROM) [2] (218) 2 2 6 6 P 1.35 Vaihingen
25 000 USD
zgura I
Guth Mara (GER) [WC] (566) 1 6 1 2 2.79
26.06.24
10:30
1. runda Daems Josy (GER) [Q] (1250) 2 7 4 6 P 6.61 Kamen
15 000 USD
zgura I
Guth Mara (GER) [3] (565) 1 6 (4) 6 3 1.07
09.06.24
??
Kanev Kathleen (GER) (496) 2 6 6 P German Bundesliga
100 000 USD
zgura I
Guth Mara (GER) (562) 0 3 2
07.06.24
??
Guth Mara (GER) 2 6 4 10 C German Bundesliga
100 000 USD
zgura I
Steiner Valentina (GER) 1 2 6 7
29.05.24
15:30
2. runda Jimenez Kasintseva Victoria (AND) [15 BYE] (276) 2 7 6 P 1.22 Otocec I
40 000 USD
zgura I
Guth Mara (GER) [Q] (562) 0 5 4 3.75
28.05.24
11:50
1. runda Guth Mara (GER) [Q] (562) 2 6 6 C 1.91 Otocec I
40 000 USD
zgura I
Lovric Pia (SLO) [WC] (498) 0 3 2 1.71
23.05.24
11:30
optimi de finala Costoulas Sofia (BEL) [1] (281) 2 2 6 6 P 1.71 Annenheim
25 000 USD
zgura I
Guth Mara (GER) (535) 1 6 1 3 1.99
20.05.24
13:00
1. runda Guth Mara (GER) (539) 2 6 6 C 1.42 Annenheim
25 000 USD
zgura I
Gavrila Oana (ROM) (514) 0 4 0 2.58
05.05.24
??
Kolodziejova Miriam (CEH) (1139) 2 6 3 13 P German Bundesliga
100 000 USD
zgura I
Guth Mara (GER) (537) 1 4 6 11
30.04.24
13:05
1. runda Martincova Tereza (CEH) (193) 2 6 7 P 1.34 Wiesbaden
100 000 USD
zgura I
Guth Mara (GER) [WC] (537) 0 4 6 (3) 2.87
11.04.24
12:00
optimi de finala Mcphee Kaylah (AUS) [3] (338) 2 6 2 6 P 1.51 Hammamet III
25 000 USD
zgura I
Guth Mara (GER) (519) 1 1 6 4 2.34
09.04.24
10:30
1. runda Guth Mara (GER) (519) 2 6 6 C 1.17 Hammamet III
25 000 USD
zgura I
Perello Saavedra Judith (SPA) [WC] (921) 0 3 3 4.08
01.11.23
10:55
1. runda Janicijevic Selena (FRA) (272) 2 5 6 6 P 1.31 Heraklion (XI) II
40 000 USD
zgura I
Guth Mara (GER) [Q] (583) 1 7 4 4 3.03
25.10.23
10:45
1. runda Amariei Ilinca Dalina (ROM) (364) 2 6 6 6 P 1.91 Heraklion (XI) I
25 000 USD
zgura I
Guth Mara (GER) [Q] (583) 1 7 (5) 3 2 1.80
21.10.23
08:55
semi-finala El Aouni Aya (MAR) (1107) 2 0 6 6 P 3.25 Heraklion (XI)
15 000 USD
zgura I
Guth Mara (GER) [2] (561) 1 6 4 4 1.33
20.10.23
12:05
sferturi de finala Guth Mara (GER) [2] (561) 2 6 6 C 1.33 Heraklion (XI)
15 000 USD
zgura I
Voracek Eva Marie (GER) [Q] (1216) 0 4 3 2.92
19.10.23
08:30
optimi de finala Guth Mara (GER) [2] (561) 2 4 6 6 C 1.16 Heraklion (XI)
15 000 USD
zgura I
Smejkalova Amelie (CEH) [Q] (1141) 1 6 4 0 4.31
18.10.23
11:00
1. runda Guth Mara (GER) [2] (470) 2 3 6 6 C 1.60 Heraklion (XI)
15 000 USD
zgura I
Kung Leonie (ELV) [Q] (561) 1 6 4 3 2.15
24.09.23
10:00
finala Pridankina Elena (RUS) [1] (473) 1 7 P 1.34 Kursumlijska Banja XIII
15 000 USD
zgura I
Guth Mara (GER) [2] (584) retras 0 6 (4) 2.89
18+