autentificare | inscriere PARTENERI: Tenis live
Ignatjeva Margarita (1133) / Letonia |
meciuri: 34 castigat: 17 procentaj: 50 % |
FAVORIT vs. DEFAVORIT |
pierdute ca favorit: 4 pierdute ca defavorit: 11 castigate ca fovorit: 7 castigate ca defavorit: 6 fiabilitatea ca defavorit: 64.7 % fiabilitatea ca favorit: 63.6 % |
Ignatjeva Margarita - ultimele meciuri pentru selectia facuta | |||||||||||||
21.03.24 10:30 |
optimi de finala | Sakellaridi Sapfo (GRE) [1] (280) | 2 | 6 | 6 | P | 1.06 | Heraklion II 15 000 USD |
zgura | I | |||
Ignatjeva Margarita (LET) [WC] (1133) | 0 | 3 | 3 | 6.82 | |||||||||
19.03.24 15:00 |
1. runda | Ignatjeva Margarita (LET) [WC] (1133) | 2 | 3 | 6 | 6 | C | 2.14 | Heraklion II 15 000 USD |
zgura | I | ||
Viviani Maria Vittoria (ITA) (1017) | 1 | 6 | 3 | 0 | 1.61 | ||||||||
11.03.24 09:00 |
2. runda | Kovacicova Stella (SVK) (1331) | 2 | 6 | 6 | P | Heraklion I calificare |
zgura | I | ||||
Ignatjeva Margarita (LET) [2 BYE] (1132) | 0 | 1 | 2 | ||||||||||
06.03.24 10:00 |
1. runda | Zack Alian (ISR) [WC] | 2 | 7 | 6 | P | 2.67 | Heraklion 15 000 USD |
zgura | I | |||
Ignatjeva Margarita (LET) (1132) | 0 | 5 | 4 | 1.38 | |||||||||
15.11.23 14:15 |
1. runda | Gavrila Oana (ROM) (564) | 2 | 6 | 6 | P | 1.24 | Heraklion (XI) IV 25 000 USD |
zgura | I | |||
Ignatjeva Margarita (LET) [Q] (1161) | 0 | 0 | 1 | 3.49 | |||||||||
14.11.23 08:30 |
optimi de finala | Ignatjeva Margarita (LET) [7] (1161) | 2 | 1 | 7 | 10 | C | 2.06 | Heraklion (XI) IV calificare |
zgura | I | ||
Vanik Jana (GER) [10] (1275) | 1 | 6 | 6 (2) | 7 | 1.66 | ||||||||
12.11.23 11:00 |
1. runda | Ignatjeva Margarita (LET) [7] (1217) | 2 | 6 | 6 | C | Heraklion (XI) IV calificare |
zgura | I | ||||
Ochoa Martinez Angelica Maria (COL) | 0 | 1 | 0 | ||||||||||
07.11.23 10:35 |
optimi de finala | Gavrila Oana (ROM) [9 BYE] (571) | 2 | 6 | 6 | P | 1.32 | Heraklion (XI) III calificare |
zgura | I | |||
Ignatjeva Margarita (LET) (1217) | 0 | 4 | 1 | 2.96 | |||||||||
06.11.23 13:10 |
2. runda | Ignatjeva Margarita (LET) (1213) | 2 | 2 | 7 | 6 | C | 3.84 | Heraklion (XI) III calificare |
zgura | I | ||
Sebestova Ivana (CEH) [8 BYE] (565) | 1 | 6 | 6 (4) | 2 | 1.20 | ||||||||
05.11.23 08:00 |
1. runda | Ignatjeva Margarita (LET) (1213) | 1 | C | Heraklion (XI) III calificare |
zgura | I | ||||||
Trenery Isabelle (MB) retras | 0 | ||||||||||||
30.10.23 11:00 |
2. runda | Rocchetti Sofia (ITA) [6 BYE] (485) | 2 | 7 | 6 | P | 1.15 | Heraklion (XI) II calificare |
zgura | I | |||
Ignatjeva Margarita (LET) (1213) | 0 | 5 | 3 | 4.43 | |||||||||
29.10.23 11:00 |
1. runda | Ignatjeva Margarita (LET) (1213) | 2 | 1 | 6 | 6 | C | 1.07 | Heraklion (XI) II calificare |
zgura | I | ||
Kusy Alzugaray Janika (GTM) | 1 | 6 | 1 | 0 | 6.44 | ||||||||
24.10.23 08:30 |
optimi de finala | Zhabrailova Milana (RUS) [15] (917) | 2 | 6 | 7 | P | 1.58 | Heraklion (XI) I calificare |
zgura | I | |||
Ignatjeva Margarita (LET) (1213) | 0 | 3 | 5 | 2.18 | |||||||||
23.10.23 11:00 |
2. runda | Ignatjeva Margarita (LET) (1216) | 2 | 3 | 7 | 10 | C | 3.15 | Heraklion (XI) I calificare |
zgura | I | ||
Bouzo Zanotti Noelia (SPA) [7] (635) | 1 | 6 | 6 (7) | 7 | 1.29 | ||||||||
22.10.23 13:00 |
1. runda | Ignatjeva Margarita (LET) (1216) | 2 | 6 | 6 | C | Heraklion (XI) I calificare |
zgura | I | ||||
Bebic Anja (CRO) [WC] | 0 | 1 | 0 | ||||||||||
16.10.23 09:00 |
2. runda | Sarinova Sara (SVK) | 2 | 7 | 6 | P | Heraklion (XI) calificare |
zgura | I | ||||
Ignatjeva Margarita (LET) [5 BYE] (1218) | 0 | 5 | 4 | ||||||||||
03.08.23 09:25 |
optimi de finala | Ignatjeva Margarita (LET) (1233) | 2 | 6 | 6 | C | 1.78 | Savitaipale 15 000 USD |
zgura | I | |||
Stoilkovska Magdalena (MCD) (1363) | 0 | 3 | 4 | 1.94 | |||||||||
02.08.23 13:35 |
1. runda | Ignatjeva Margarita (LET) (1233) | 2 | 6 | 6 | C | 1.88 | Savitaipale 15 000 USD |
zgura | I | |||
Pawlak Lucie (FRA) [Q] | 0 | 2 | 3 | 1.76 | |||||||||
17.07.23 09:00 |
1. runda | Lieberman Shachf (ISR) (1311) | 2 | 6 | 6 | P | 2.15 | Parnu calificare |
zgura | I | |||
Ignatjeva Margarita (LET) [14] (1218) | 0 | 4 | 1 | 1.57 | |||||||||
02.07.23 10:00 |
1. runda | Bubelyte Klaudija (LIT) [7] (666) | 2 | 6 | 6 | P | 1.12 | Liepaja (VII) calificare |
zgura | I | |||
Ignatjeva Margarita (LET) (1208) | 0 | 4 | 2 | 5.23 |