autentificare | inscriere PARTENERI: Tenis live
Koskel Anet Angelika (1223) / Estonia |
meciuri: 16 castigat: 8 procentaj: 50 % |
FAVORIT vs. DEFAVORIT |
pierdute ca favorit: 2 pierdute ca defavorit: 5 castigate ca fovorit: 2 castigate ca defavorit: 2 fiabilitatea ca defavorit: 71.4 % fiabilitatea ca favorit: 50 % |
Koskel Anet Angelika - ultimele meciuri pentru selectia facuta | |||||||||||||
16.10.23 17:00 |
1. runda | Tatarnikova Maria (RUS) (1238) | 2 | 6 | 7 | P | 1.17 | Jackson I calificare |
hard | I | |||
Koskel Anet Angelika (EST) [2] | 0 | 3 | 5 | 4.13 | |||||||||
24.09.23 17:00 |
Ngounoue Malkia (USA) | 2 | 7 | 6 | P | UTR Pro Match Series (exh.) 10 000 USD |
cupa | I | |||||
Koskel Anet Angelika (EST) (1249) | 0 | 6 | 4 | ||||||||||
23.09.23 19:00 |
Koskel Anet Angelika (EST) (1249) | 2 | 6 | 7 | C | UTR Pro Match Series (exh.) 10 000 USD |
cupa | I | |||||
Gelber Emily (USA) (1135) | 0 | 4 | 6 | ||||||||||
21.09.23 22:30 |
Koskel Anet Angelika (EST) (1249) | 2 | 6 | 6 | C | UTR Pro Match Series (exh.) 10 000 USD |
cupa | I | |||||
Ngo Gwodog Eugenie Christine (CMR) | 0 | 0 | 1 | ||||||||||
21.09.23 12:00 |
Ackman Alex (USA) | UTR Pro Match Series (exh.) 10 000 USD |
cupa | I | |||||||||
Koskel Anet Angelika (EST) (1249) | |||||||||||||
19.09.23 02:08 |
Koskel Anet Angelika (EST) (1249) | 2 | 6 | 6 | C | UTR Pro Match Series (exh.) 10 000 USD |
cupa | I | |||||
Spink Indianna (MB) | 0 | 4 | 2 | ||||||||||
03.08.23 12:00 |
optimi de finala | Hertel Anna (POL) [8] (920) | 2 | 6 | 6 | P | 1.16 | Savitaipale 15 000 USD |
zgura | I | |||
Koskel Anet Angelika (EST) (1062) | 0 | 4 | 4 | 4.40 | |||||||||
02.08.23 15:50 |
1. runda | Koskel Anet Angelika (EST) (1473) | 2 | 6 | 6 | C | 6.22 | Savitaipale 15 000 USD |
zgura | I | |||
Eto Naoko (JPN) [Q] (1062) | 0 | 1 | 1 | 1.08 | |||||||||
20.07.23 09:30 |
optimi de finala | Matoula Martha (GRE) (332) | 2 | 6 | 6 | P | 1.05 | Parnu 25 000 USD |
zgura | I | |||
Koskel Anet Angelika (EST) [WC] (1212) | 0 | 2 | 2 | 6.55 | |||||||||
19.07.23 16:25 |
1. runda | Koskel Anet Angelika (EST) [WC] (1212) | 2 | 7 | 6 | C | 3.00 | Parnu 25 000 USD |
zgura | I | |||
Behulova Bianca (SVK) (669) | 0 | 5 | 2 | 1.32 | |||||||||
13.06.23 14:55 |
1. runda | Dunne Katy (MB) (572) | 2 | 7 | 6 | P | 1.03 | Guimaraes 25 000 USD |
hard | I | |||
Koskel Anet Angelika (EST) [LL] (1176) | 0 | 5 | 0 | 8.51 | |||||||||
12.06.23 11:40 |
optimi de finala | Martinez Vaquero Ana (SPA) [15] | 2 | 6 | 2 | 10 | P | 4.83 | Guimaraes calificare |
hard | I | ||
Koskel Anet Angelika (EST) [4] (1176) | 1 | 4 | 6 | 8 | 1.14 | ||||||||
11.06.23 11:30 |
1. runda | Koskel Anet Angelika (EST) [4] (1176) | 2 | 6 | 6 | C | Guimaraes calificare |
hard | I | ||||
Franco Dias Teresa (POR) | 0 | 0 | 0 | ||||||||||
07.06.23 11:00 |
1. runda | Jorge Matilde (POR) (725) | 2 | 4 | 7 | 6 | P | 1.07 | Setubal 25 000 USD |
hard | I | ||
Koskel Anet Angelika (EST) [Q] (1176) | 1 | 6 | 5 | 0 | 6.64 | ||||||||
06.06.23 12:20 |
optimi de finala | Koskel Anet Angelika (EST) [5 BYE] (1176) | 2 | 6 | 6 | C | 1.30 | Setubal calificare |
hard | I | |||
Bovio Martina Maria (ARG) | 0 | 0 | 1 | 3.30 | |||||||||
05.06.23 11:00 |
2. runda | Koskel Anet Angelika (EST) [5 BYE] (1176) | 2 | 6 | 6 | C | 1.01 | Setubal calificare |
hard | I | |||
Pintado Erica (POR) [ BYE] | 0 | 1 | 0 | 9.25 | |||||||||
09.05.23 12:30 |
1. runda | Krokhotina Valeriia (RUS) [Q] | 2 | 6 | 6 | P | 2.46 | Vierumaki 15 000 USD |
hard | I | |||
Koskel Anet Angelika (EST) (993) | 0 | 2 | 2 | 1.45 |