autentificare | inscriere PARTENERI: Tenis live
Gimbrere Jasmijn (552) / Olanda |
meciuri: 53 castigat: 27 procentaj: 50.9 % |
FAVORIT vs. DEFAVORIT |
pierdute ca favorit: 9 pierdute ca defavorit: 15 castigate ca fovorit: 15 castigate ca defavorit: 7 fiabilitatea ca defavorit: 68.2 % fiabilitatea ca favorit: 62.5 % |
Gimbrere Jasmijn - ultimele meciuri pentru selectia facuta | |||||||||||||
11.02.24 10:55 |
1. runda | Gillan Alice (MB) (767) | 1 | P | 1.95 | Roehampton (II) calificare |
acoperit | I | |||||
Gimbrere Jasmijn (HOL) [15] (550) | 0 | 1.69 | |||||||||||
06.02.24 13:00 |
1. runda | Boskovic Lea (CRO) [5] (217) | 2 | 7 | 7 | P | 1.18 | Edgbaston 40 000 USD |
acoperit | I | |||
Gimbrere Jasmijn (HOL) [Q] (550) | 0 | 5 | 5 | 4.09 | |||||||||
05.02.24 14:30 |
optimi de finala | Gimbrere Jasmijn (HOL) [9] (549) | 2 | 4 | 7 | 7 | C | 2.17 | Edgbaston calificare |
acoperit | I | ||
Keller Nadine (ELV) [1] (427) | 1 | 6 | 5 | 5 | 1.57 | ||||||||
04.02.24 11:00 |
1. runda | Gimbrere Jasmijn (HOL) [9] (549) | 2 | 6 | 3 | 6 | C | 1.33 | Edgbaston calificare |
acoperit | I | ||
Wilson Emma (MB) (974) | 1 | 3 | 6 | 4 | 2.88 | ||||||||
18.01.24 12:25 |
optimi de finala | Bolkvadze Mariam (GEO) (481) | 2 | 6 | 6 | 6 | P | 1.27 | Sunderland 25 000 USD |
acoperit | I | ||
Gimbrere Jasmijn (HOL) [Q] (524) | 1 | 1 | 7 (8) | 3 | 3.23 | ||||||||
16.01.24 11:00 |
1. runda | Gimbrere Jasmijn (HOL) [Q] (524) | 2 | 3 | 6 | 6 | C | 1.69 | Sunderland 25 000 USD |
acoperit | I | ||
Nuudi Maileen (EST) (478) | 1 | 6 | 3 | 3 | 2.01 | ||||||||
15.01.24 15:55 |
optimi de finala | Gimbrere Jasmijn (HOL) [4] (527) | 2 | 6 | 7 | C | 1.30 | Sunderland calificare |
acoperit | I | |||
Lopez Martinez Carmen (SPA) [15] (1046) | 0 | 2 | 5 | 3.00 | |||||||||
14.01.24 12:40 |
1. runda | Gimbrere Jasmijn (HOL) [4] (527) | 2 | 7 | 6 | C | Sunderland calificare |
acoperit | I | ||||
Brooks Amelie (MB) [WC] | 0 | 6 (4) | 3 | ||||||||||
10.01.24 12:35 |
1. runda | Grey Sarah Beth (MB) (424) | 2 | 6 | 7 | P | 1.34 | Loughborough 25 000 USD |
acoperit | I | |||
Gimbrere Jasmijn (HOL) [LL] (527) | 0 | 3 | 6 (7) | 2.86 | |||||||||
08.01.24 11:00 |
optimi de finala | Frey Anna (USA) | 2 | 6 | 6 | P | 2.57 | Loughborough calificare |
acoperit | I | |||
Gimbrere Jasmijn (HOL) [4] (527) | 0 | 2 | 4 | 1.42 | |||||||||
07.01.24 12:40 |
1. runda | Gimbrere Jasmijn (HOL) [4] (527) | 2 | 3 | 7 | 10 | C | 1.11 | Loughborough calificare |
acoperit | I | ||
Moore Ciara (MB) [WC] | 1 | 6 | 5 | 7 | 5.00 | ||||||||
14.12.23 17:00 |
sferturi de finala | Bakker Annelin (HOL) [Q] (973) | 2 | 1 | 6 | 6 | P | Nat. Champ. Netherlands 50 000 USD |
acoperit | I | |||
Gimbrere Jasmijn (HOL) [2 BYE] (524) | 1 | 6 | 4 | 4 | |||||||||
28.11.23 17:00 |
1. runda | Abbagnato Anastasia (ITA) (592) | 2 | 6 | 6 | P | 2.06 | Selva Gardena 25 000 USD |
acoperit | I | |||
Gimbrere Jasmijn (HOL) (519) | 0 | 2 | 1 | 1.63 | |||||||||
21.11.23 12:25 |
1. runda | Bartone Kamilla (LET) [Q] (1141) | 2 | 4 | 6 | 6 | P | 1.60 | Ortisei 25 000 USD |
acoperit | I | ||
Gimbrere Jasmijn (HOL) [Q] (522) | 1 | 6 | 3 | 4 | 2.05 | ||||||||
19.11.23 14:00 |
optimi de finala | Gimbrere Jasmijn (HOL) [3 BYE] (546) | 2 | 6 | 6 | C | 1.08 | Ortisei calificare |
acoperit | I | |||
Cilekova Laura (SVK) [10 BYE] (1020) | 0 | 0 | 3 | 6.05 | |||||||||
17.11.23 11:00 |
sferturi de finala | Eala Alexandra (FLP) [9] (204) | 2 | 6 | 6 | P | 1.14 | Petange (IX) 40 000 USD |
acoperit | I | |||
Gimbrere Jasmijn (HOL) [Q] (546) | 0 | 3 | 2 | 4.52 | |||||||||
16.11.23 12:05 |
optimi de finala | Gimbrere Jasmijn (HOL) [Q] (546) | 2 | 6 | 6 | C | 5.35 | Petange (IX) 40 000 USD |
acoperit | I | |||
Avdeeva Julia (RUS) (244) | 0 | 3 | 4 | 1.11 | |||||||||
14.11.23 17:00 |
1. runda | Gimbrere Jasmijn (HOL) [Q] (546) | 2 | 4 | 6 | 6 | C | 3.37 | Petange (IX) 40 000 USD |
acoperit | I | ||
Wolff Vivian (USA) [Q] (395) | 1 | 6 | 4 | 2 | 1.26 | ||||||||
13.11.23 16:10 |
optimi de finala | Gimbrere Jasmijn (HOL) [10] (551) | 2 | 6 | 6 | C | 2.24 | Petange (IX) calificare |
acoperit | I | |||
Falkner Ziva (SLO) [3 BYE] (416) | 0 | 4 | 2 | 1.55 | |||||||||
12.11.23 11:55 |
1. runda | Gimbrere Jasmijn (HOL) [10] (551) | 2 | 6 | 6 | 6 | C | 1.83 | Petange (IX) calificare |
acoperit | I | ||
Morderger Yana (GER) (677) | 1 | 7 (4) | 4 | 3 | 1.83 |