autentificare | inscriere PARTENERI: Tenis live
Baglow Eleanor (1242) / Regatul Unit |
meciuri: 31 castigat: 15 procentaj: 48.4 % |
FAVORIT vs. DEFAVORIT |
pierdute ca favorit: 3 pierdute ca defavorit: 8 castigate ca fovorit: 7 castigate ca defavorit: 6 fiabilitatea ca defavorit: 57.1 % fiabilitatea ca favorit: 70 % |
Baglow Eleanor - ultimele meciuri pentru selectia facuta | |||||||||||||
16.10.23 10:00 |
2. runda | Reisel Luise (GER) | 2 | 6 | 6 | P | 3.32 | Monastir I calificare |
hard | I | |||
Baglow Eleanor (MB) [2 BYE] (1255) | 0 | 3 | 2 | 1.26 | |||||||||
09.10.23 12:30 |
2. runda | Syrtveit Carina (NOR) | 2 | 6 | 6 | P | 2.81 | Monastir (X) II calificare |
hard | I | |||
Baglow Eleanor (MB) [1 BYE] (1259) | 0 | 4 | 3 | 1.36 | |||||||||
05.10.23 11:50 |
optimi de finala | Salden Lara (BEL) [3] | 2 | 6 | 6 | P | 1.06 | Sibenik 15 000 USD |
zgura | I | |||
Baglow Eleanor (MB) | 0 | 0 | 2 | 7.21 | |||||||||
04.10.23 15:00 |
1. runda | Baglow Eleanor (MB) (1259) | 1 | 6 | 3 | C | 1.56 | Sibenik 15 000 USD |
zgura | I | |||
Turkmen Doga (TUR) (1137) retras | 0 | 4 | 0 | 2.23 | |||||||||
18.09.23 09:00 |
2. runda | Arsic Anastasija (SRB) | 2 | 6 | 6 | P | 2.50 | Kursumlijska Banja XIII calificare |
zgura | I | |||
Baglow Eleanor (MB) [8 BYE] (1260) | 0 | 2 | 4 | 1.45 | |||||||||
14.09.23 10:00 |
optimi de finala | Guth Mara (GER) [1] (559) | 2 | 6 | 6 | P | 1.07 | Kursumlijska Banja XII 15 000 USD |
zgura | I | |||
Baglow Eleanor (MB) (1260) | 0 | 2 | 2 | 6.73 | |||||||||
13.09.23 10:30 |
1. runda | Baglow Eleanor (MB) (1260) | 2 | 6 | 6 | C | 1.03 | Kursumlijska Banja XII 15 000 USD |
zgura | I | |||
Popovic Mia (BsH) (1178) | 0 | 4 | 4 | 9.50 | |||||||||
02.08.23 13:00 |
1. runda | Kuczer Daria (POL) (1319) | 2 | 6 | 6 | 6 | P | 1.41 | Savitaipale 15 000 USD |
zgura | I | ||
Baglow Eleanor (MB) (1194) | 1 | 0 | 7 (6) | 0 | 2.55 | ||||||||
22.06.23 13:50 |
optimi de finala | Saner Julita (SUE) [6] (836) | 2 | 7 | 5 | 6 | P | 1.76 | Gdansk 15 000 USD |
zgura | I | ||
Baglow Eleanor (MB) [Q] (1195) | 1 | 6 (5) | 7 | 3 | 1.93 | ||||||||
21.06.23 14:35 |
1. runda | Baglow Eleanor (MB) [Q] (1195) | 2 | 6 | 6 | C | 2.23 | Gdansk 15 000 USD |
zgura | I | |||
Piangerelli Anastasia (ITA) [Q] (1125) | 0 | 1 | 3 | 1.53 | |||||||||
20.06.23 09:30 |
optimi de finala | Baglow Eleanor (MB) [2] (1195) | 2 | 7 | 7 | C | 1.61 | Gdansk calificare |
zgura | I | |||
Gruszczynska Rozalia (POL) | 0 | 5 | 5 | 2.13 | |||||||||
19.06.23 ?? |
1. runda | Baglow Eleanor (MB) [2] (1182) | 2 | 6 | 6 | C | 1.20 | Gdansk calificare |
zgura | I | |||
Koprowska Hanna (POL) [WC] | 0 | 0 | 0 | 3.60 | |||||||||
31.05.23 16:30 |
1. runda | Valente Denise (ITA) (829) | 2 | 6 | 6 | P | 1.63 | Kursumlijska Banja VI 15 000 USD |
zgura | I | |||
Baglow Eleanor (MB) [Q] (1277) | 0 | 4 | 4 | 2.06 | |||||||||
30.05.23 10:50 |
optimi de finala | Baglow Eleanor (MB) [3 BYE] (1277) | 2 | 6 | 7 | C | 1.82 | Kursumlijska Banja VI calificare |
zgura | I | |||
Tiron Evelyne Christelle Atticia (ROM) | 0 | 3 | 5 | 1.82 | |||||||||
29.05.23 13:30 |
2. runda | Baglow Eleanor (MB) [3 BYE] (1257) | 2 | 6 | 6 | C | 1.02 | Kursumlijska Banja VI calificare |
zgura | I | |||
Samardzic Kristina (2003) (GER) [WC] | 0 | 1 | 3 | 9.25 | |||||||||
27.05.23 10:00 |
semi-finala | Kulambayeva Zhibek (KAZ) [1] (447) | 2 | 1 | 6 | 6 | P | 1.09 | Kursumlijska Banja V 15 000 USD |
zgura | I | ||
Baglow Eleanor (MB) [Q] (1257) | 1 | 6 | 4 | 1 | 5.92 | ||||||||
26.05.23 17:00 |
sferturi de finala | Baglow Eleanor (MB) [Q] (1257) | 2 | 1 | 6 | 6 | C | 3.85 | Kursumlijska Banja V 15 000 USD |
zgura | I | ||
Valente Denise (ITA) (820) | 1 | 6 | 4 | 2 | 1.20 | ||||||||
25.05.23 09:20 |
optimi de finala | Baglow Eleanor (MB) [Q] (1257) | 2 | 6 | 3 | 6 | C | 4.26 | Kursumlijska Banja V 15 000 USD |
zgura | I | ||
Scilipoti Sebastianna (ELV) [5] (630) | 1 | 4 | 6 | 3 | 1.18 | ||||||||
24.05.23 13:50 |
1. runda | Baglow Eleanor (MB) [Q] (1257) | 2 | 7 | 6 | C | 5.17 | Kursumlijska Banja V 15 000 USD |
zgura | I | |||
Zhang Ruien (CHN) [Q] | 0 | 5 | 3 | 1.11 | |||||||||
23.05.23 11:30 |
optimi de finala | Baglow Eleanor (MB) [3 BYE] (1257) | 2 | 6 | 6 | C | 3.70 | Kursumlijska Banja V calificare |
zgura | I | |||
Sepa Iva (SRB) [9 BYE] | 0 | 3 | 2 | 1.22 |