autentificare | inscriere PARTENERI: Tenis live
Remander Stella / Finlanda |
meciuri: 27 castigat: 8 procentaj: 29.6 % |
FAVORIT vs. DEFAVORIT |
pierdute ca favorit: 0 pierdute ca defavorit: 5 castigate ca fovorit: 0 castigate ca defavorit: 1 fiabilitatea ca defavorit: 83.3 % fiabilitatea ca favorit: - % |
Remander Stella - ultimele meciuri pentru selectia facuta | |||||||||||||
24.03.24 ?? |
1. runda | Reisel Luise (GER) | 2 | 2 | 6 | 10 | P | Monastir (III) IV calificare |
hard | I | |||
Remander Stella (FIN) | 1 | 6 | 4 | 7 | |||||||||
12.03.24 ?? |
optimi de finala | Barbulescu Bianca Elena (ROM) [9 BYE] (1291) | 1 | 6 | 3 | P | Heraklion I calificare |
zgura | I | ||||
Remander Stella (FIN) retras | 0 | 2 | 0 | ||||||||||
11.03.24 09:00 |
2. runda | Remander Stella (FIN) | 2 | 6 | 6 | C | Heraklion I calificare |
zgura | I | ||||
Marcon Margherita (ITA) [6 BYE] (1198) | 0 | 4 | 4 | ||||||||||
10.03.24 09:00 |
1. runda | Remander Stella (FIN) | 2 | 6 | 6 | C | Heraklion I calificare |
zgura | I | ||||
Vyas Prisha (USA) | 0 | 1 | 0 | ||||||||||
04.03.24 09:00 |
2. runda | Parentini Vallega Montebruno Ginevra (ITA) [4 BYE] (1386) | 2 | 6 | 7 | P | Heraklion calificare |
zgura | I | ||||
Remander Stella (FIN) | 0 | 3 | 5 | ||||||||||
03.03.24 09:00 |
1. runda | Remander Stella (FIN) | 2 | 4 | 7 | 10 | C | Heraklion calificare |
zgura | I | |||
Stanisic Lana (SRB) | 1 | 6 | 5 | 8 | |||||||||
28.02.24 13:45 |
1. runda | Paukstyte Patricija (LIT) [LL] (1023) | 2 | 6 | 6 | P | 1.09 | Helsinki 25 000 USD |
acoperit | I | |||
Remander Stella (FIN) [WC] | 0 | 1 | 1 | 5.95 | |||||||||
28.02.24 13:00 |
1. runda | Bolkvadze Mariam (GEO) [Q] (363) | 1.01 | Helsinki 25 000 USD |
acoperit | I | |||||||
Remander Stella (FIN) [WC] | 15.00 | ||||||||||||
04.02.24 ?? |
1. runda | Werner Caroline (GER) (1162) | 2 | 6 | 6 | P | Monastir (II) I calificare |
hard | I | ||||
Remander Stella (FIN) [WC] | 0 | 1 | 1 | ||||||||||
28.01.24 13:00 |
1. runda | De Koning Rikke (HOL) (1293) | 2 | 4 | 6 | 10 | P | Monastir (II) calificare |
hard | I | |||
Remander Stella (FIN) | 1 | 6 | 2 | 8 | |||||||||
27.11.23 11:20 |
2. runda | Van Emst Sarah (HOL) [9 BYE] (1199) | 2 | 6 | 6 | P | Monastir VIII calificare |
hard | I | ||||
Remander Stella (FIN) [ BYE] | 0 | 1 | 3 | ||||||||||
20.11.23 13:25 |
2. runda | Lanca Sara (POR) [1 BYE] (1052) | 1 | 6 | 2 | P | Monastir VII calificare |
hard | I | ||||
Remander Stella (FIN) retras | 0 | 0 | 1 | ||||||||||
19.11.23 13:00 |
1. runda | Remander Stella (FIN) | 2 | 6 | 6 | C | Monastir VII calificare |
hard | I | ||||
Nayak Rituparna (IND) | 0 | 2 | 4 | ||||||||||
16.10.23 10:00 |
2. runda | Koussenkova Valeria (SPA) [3 BYE] (1309) | 2 | 6 | 6 | P | 1.70 | Monastir I calificare |
hard | I | |||
Remander Stella (FIN) | 0 | 4 | 1 | 1.96 | |||||||||
15.10.23 14:30 |
1. runda | Remander Stella (FIN) | 2 | 6 | 6 | C | Monastir I calificare |
hard | I | ||||
Bertonazzi Valentina (ITA) | 0 | 3 | 4 | ||||||||||
10.10.23 ?? |
optimi de finala | Bjork June (SUE) [11 BYE] | 2 | 7 | 7 | P | 1.37 | Monastir (X) II calificare |
hard | I | |||
Remander Stella (FIN) (1386) | 0 | 5 | 6 (5) | 2.72 | |||||||||
09.10.23 12:30 |
2. runda | Remander Stella (FIN) | 2 | 6 | 7 | C | 2.50 | Monastir (X) II calificare |
hard | I | |||
Domova Daria (RUS) [8 BYE] | 0 | 1 | 6 (6) | 1.45 | |||||||||
08.10.23 14:00 |
1. runda | Remander Stella (FIN) | 2 | 6 | 6 | C | Monastir (X) II calificare |
hard | I | ||||
Bertonazzi Valentina (ITA) [WC] | 0 | 4 | 2 | ||||||||||
01.10.23 10:00 |
1. runda | Osabuohien Adesuwa (USA) (1479) | 2 | 3 | 6 | 10 | P | Monastir (X) I calificare |
hard | I | |||
Remander Stella (FIN) | 1 | 6 | 3 | 7 | |||||||||
17.09.23 ?? |
1. runda | Kannan Annika (IND) | 2 | 6 | 6 | P | Kursumlijska Banja XIII calificare |
zgura | I | ||||
Remander Stella (FIN) | 0 | 1 | 3 |