autentificare | inscriere PARTENERI: Tenis live
Sepa Iva (1357) / Serbia |
meciuri: 32 castigat: 18 procentaj: 56.3 % |
FAVORIT vs. DEFAVORIT |
pierdute ca favorit: 3 pierdute ca defavorit: 6 castigate ca fovorit: 9 castigate ca defavorit: 2 fiabilitatea ca defavorit: 75 % fiabilitatea ca favorit: 75 % |
Sepa Iva - ultimele meciuri pentru selectia facuta | |||||||||||||
30.10.23 16:00 |
1. runda | Penickova Annika (USA) (1367) | 2 | 6 | 6 | P | 2.49 | Norman calificare |
acoperit | I | |||
Sepa Iva (SRB) [6] | 0 | 3 | 2 | 1.48 | |||||||||
07.08.23 09:30 |
2. runda | Tian Fangran (CHN) [4] (704) | 2 | 6 | 6 | P | 1.09 | Osijek (VIII) calificare |
zgura | I | |||
Sepa Iva (SRB) (1379) | 0 | 3 | 0 | 5.50 | |||||||||
06.08.23 10:00 |
1. runda | Sepa Iva (SRB) (1379) | 2 | 6 | 6 | C | Osijek (VIII) calificare |
zgura | I | ||||
Stoppel Jasmina (KAZ) [WC] | 0 | 1 | 0 | ||||||||||
21.06.23 15:45 |
optimi de finala | Maric Dunja (SRB) [10 BYE] | 2 | 3 | 6 | 10 | P | 2.36 | Prokuplje calificare |
zgura | I | ||
Sepa Iva (SRB) [4 BYE] (1339) | 1 | 6 | 1 | 4 | 1.50 | ||||||||
20.06.23 16:30 |
2. runda | Sepa Iva (SRB) [4 BYE] (1339) | 2 | 6 | 6 | C | 1.01 | Prokuplje calificare |
zgura | I | |||
Mihaljevic Tara (SRB) | 0 | 3 | 1 | 10.00 | |||||||||
07.06.23 11:00 |
1. runda | Pavlou Dimitra (GRE) [Q] (670) | 2 | 6 | 6 | P | 1.20 | Kursumlijska Banja VII 25 000 USD |
zgura | I | |||
Sepa Iva (SRB) [Q] | 0 | 3 | 1 | 3.72 | |||||||||
06.06.23 09:00 |
optimi de finala | Sepa Iva (SRB) [ BYE] | 2 | 7 | 6 | C | 1.80 | Kursumlijska Banja VII calificare |
zgura | I | |||
Carbonaro Giulia (ITA) [6 BYE] (999) | 0 | 5 | 4 | 1.86 | |||||||||
05.06.23 10:40 |
2. runda | Sepa Iva (SRB) [ BYE] | 2 | 6 | 6 | C | 1.05 | Kursumlijska Banja VII calificare |
zgura | I | |||
Stosovic Milica (SRB) | 0 | 0 | 4 | 7.46 | |||||||||
29.05.23 13:40 |
2. runda | Tiron Evelyne Christelle Atticia (ROM) | 2 | 6 | 6 | P | 1.61 | Kursumlijska Banja VI calificare |
zgura | I | |||
Sepa Iva (SRB) [12 BYE] | 0 | 3 | 1 | 2.10 | |||||||||
23.05.23 11:30 |
optimi de finala | Baglow Eleanor (MB) [3 BYE] (1257) | 2 | 6 | 6 | P | 3.70 | Kursumlijska Banja V calificare |
zgura | I | |||
Sepa Iva (SRB) [9 BYE] | 0 | 3 | 2 | 1.22 | |||||||||
22.05.23 12:15 |
2. runda | Sepa Iva (SRB) [9 BYE] | 2 | 6 | 6 | C | 1.09 | Kursumlijska Banja V calificare |
zgura | I | |||
Petrova Katerina (RUS) | 0 | 2 | 0 | 5.63 | |||||||||
17.05.23 11:05 |
1. runda | Dinu Cristina (ROM) [6] (308) | 2 | 2 | 6 | 6 | P | 1.09 | Kursumlijska Banja IV 25 000 USD |
zgura | I | ||
Sepa Iva (SRB) [Q] | 1 | 6 | 2 | 2 | 5.64 | ||||||||
16.05.23 10:25 |
optimi de finala | Sepa Iva (SRB) | 2 | 6 | 6 | C | 2.14 | Kursumlijska Banja IV calificare |
zgura | I | |||
Baszak Weronika (POL) [10 BYE] (708) | 0 | 1 | 2 | 1.58 | |||||||||
15.05.23 13:20 |
2. runda | Sepa Iva (SRB) | 1 | 5 | C | 6.15 | Kursumlijska Banja IV calificare |
zgura | I | ||||
Laskevich Evialina (BLR) [4 BYE] (608) retras | 0 | 4 | 1.07 | ||||||||||
14.05.23 14:00 |
1. runda | Sepa Iva (SRB) | 2 | 6 | 6 | C | Kursumlijska Banja IV calificare |
zgura | I | ||||
Gao Zi Yi (CHN) | 0 | 2 | 2 | ||||||||||
10.05.23 14:30 |
1. runda | Wang Meiling (CHN) [2] (745) | 2 | 6 | 6 | P | 1.13 | Kursumlijska Banja III 15 000 USD |
zgura | I | |||
Sepa Iva (SRB) [Q] | 0 | 3 | 2 | 4.74 | |||||||||
09.05.23 11:40 |
optimi de finala | Sepa Iva (SRB) [7 BYE] | 2 | 6 | 6 | C | 1.28 | Kursumlijska Banja III calificare |
zgura | I | |||
Stojanova Jana (MCD) [14 BYE] | 0 | 3 | 0 | 3.15 | |||||||||
08.05.23 18:15 |
2. runda | Sepa Iva (SRB) [7 BYE] | 2 | 6 | 6 | C | 1.05 | Kursumlijska Banja III calificare |
zgura | I | |||
Mitic Masa (SRB) | 0 | 0 | 1 | 7.00 | |||||||||
04.05.23 16:05 |
optimi de finala | Falkner Ziva (SLO) [2] (515) | 2 | 4 | 6 | 6 | P | 1.11 | Kursumlijska Banja II 15 000 USD |
zgura | I | ||
Sepa Iva (SRB) [Q] | 1 | 6 | 1 | 3 | 5.50 | ||||||||
03.05.23 16:20 |
1. runda | Sepa Iva (SRB) [Q] | 2 | 7 | 6 | C | 1.18 | Kursumlijska Banja II 15 000 USD |
zgura | I | |||
Parentini Vallega Montebruno Ginevra (ITA) (1258) | 0 | 5 | 0 | 3.96 |