autentificare | inscriere    PARTENERI: Tenis live



Suprafata / cupe

acoperit zgura iarba hard / cupa

Perioada

ultimele 30 de zile ultimele 90 de zile ultimele 180 de zile ultimele 360 de zile mai mult de 360 de zile


----------

2024 2023

Premiul turnamentului / bani

sub 250,000 USD < 250,000 USD

Turnamentul principal / Calificare

Principal calificare

Runde

1-a runda a 2-a runda a 3-a runda optimi sferturi semi-finale finala

Numarul meciurilor afisate

10 20 30 40 50


selecteaza toate optiunile


Pisaric Aleksa (1272) / Serbia
Aleksa Pisaric meciuri: 17
castigat: 6
procentaj: 35.3 %
FAVORIT vs. DEFAVORIT
pierdute ca favorit: 2
pierdute ca defavorit: 7
castigate ca fovorit: 3
castigate ca defavorit: 3
fiabilitatea ca defavorit: 70 %
fiabilitatea ca favorit: 60 %
Pisaric Aleksa - ultimele meciuri pentru selectia facuta
05.07.24
10:30
sferturi de finala Kellovsky Dominik (CEH) [4] (634) 2 6 6 P 1.23 Kursumlijska Banja X
15 000 USD
zgura I
Pisaric Aleksa (SRB) (1272) 0 3 2 3.56
04.07.24
10:00
optimi de finala Pisaric Aleksa (SRB) (1272) 2 6 3 6 C 3.63 Kursumlijska Banja X
15 000 USD
zgura I
Djuric Branko (SRB) [7] (722) 1 4 6 3 1.22
03.07.24
11:30
1. runda Pisaric Aleksa (SRB) (1272) 2 7 6 C 1.21 Kursumlijska Banja X
15 000 USD
zgura I
Bogo Enrique (BRA) [Q] (1984) 0 6 (2) 4 3.71
27.06.24
11:30
1. runda Radjenovic Vuk (SRB) (1104) 2 7 5 6 P 1.71 Belgrade (VII)
15 000 USD
zgura I
Pisaric Aleksa (SRB) [WC] (1309) 1 5 7 2 1.94
20.06.24
16:00
optimi de finala Nedic Andrej (BsH) [4] (1313) 2 6 6 P 1.26 Kursumlijska Banja IX
15 000 USD
zgura I
Pisaric Aleksa (SRB) [Q] (767) 0 2 2 3.33
19.06.24
12:00
1. runda Pisaric Aleksa (SRB) [Q] (1313) 2 7 6 C 1.85 Kursumlijska Banja IX
15 000 USD
zgura I
Srbljak Gorazd (MCD) (1101) 0 6 (1) 4 1.83
08.05.24
10:30
1. runda Gueymard Wayenburg Sascha (FRA) [4] (530) 2 6 6 P 1.05 Kursumlijska Banja III
25 000 USD
zgura I
Pisaric Aleksa (SRB) (1307) 0 4 3 7.05
25.04.24
16:30
1. runda Butulija Boris (SRB) (909) 2 0 6 10 P Kursumlijska Banja I
15 000 USD
zgura I
Pisaric Aleksa (SRB) [WC] (1380) 1 6 2 5
20.04.24
13:30
optimi de finala Jovic Viktor (SRB) [8] (783) 2 6 6 P Kursumlijska Banja
15 000 USD
zgura I
Pisaric Aleksa (SRB) [Q] (1378) 0 3 4
19.04.24
11:45
1. runda Pisaric Aleksa (SRB) [Q] (1378) 2 6 3 10 C 3.33 Kursumlijska Banja
15 000 USD
zgura I
Demanet Emilien (BEL) (916) 1 3 6 7 1.26
20.09.23
11:05
1. runda Milev Yanaki (BGR) [3] (567) 2 7 6 P 1.07 Kursumlijska Banja XI
15 000 USD
zgura I
Pisaric Aleksa (SRB) (1692) 0 6 (8) 2 6.17
14.09.23
14:30
optimi de finala Dancu Vlad Andrei (ROM) [6] (714) 2 6 6 P 1.05 Kursumlijska Banja X
15 000 USD
zgura I
Pisaric Aleksa (SRB) (1683) 0 4 3 7.20
12.09.23
14:00
1. runda Pisaric Aleksa (SRB) (1683) 1 2 C 1.05 Kursumlijska Banja X
15 000 USD
zgura I
Fomin Ivan (RUS) [WC] retras 0 1 7.59
06.09.23
11:20
1. runda Markovic Sasa (SRB) [WC] (2021) 2 6 6 P 1.82 Pirot
15 000 USD
zgura I
Pisaric Aleksa (SRB) (2068) 0 4 2 1.82
31.08.23
13:00
optimi de finala Misasi Giannicola (ITA) (1382) 2 6 6 P 1.88 Kursumlijska Banja IX
15 000 USD
zgura I
Pisaric Aleksa (SRB) (2068) 0 2 2 1.81
30.08.23
13:00
1. runda Pisaric Aleksa (SRB) (2068) 2 6 7 C 1.44 Kursumlijska Banja IX
15 000 USD
zgura I
Markovski Obrad (MCD) (1216) 0 4 5 2.48
02.08.23
11:30
1. runda Aboian Valerio (ARG) [1] (453) 2 6 6 P 1.25 Novi Sad I
15 000 USD
zgura I
Pisaric Aleksa (SRB) (2049) 0 4 3 3.49
18+