member necunoscut | autentificare | inscriere | TennisPrediction.com english    PARTENERI: Tenis live


Chiasso 2019 / Elvetia, zgura , www, pav˙k / draw
premiu / bani : 25 000 USD
27.04.19
18:30
finala Bucsa Cristina (SPA) /
Kostyuk Marta (UCR)
2 6 3 10 1.78 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Fichman Sharon (CAN) /
Fourlis Jaimee (AUS)
1 1 6 7 1.86
26.04.19
16:55
semi-finala Fichman Sharon (CAN) /
Fourlis Jaimee (AUS)
2 6 6 1.31 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Molinaro Eleonora (LUX) /
Vismane Daniela (LET)
0 4 3 3.03
26.04.19
20:00
semi-finala Bucsa Cristina (SPA) /
Kostyuk Marta (UCR)
2 6 2 10 1.60 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Cristian Jaqueline Adina (ROM) /
Jani Reka-Luca (HUN)
1 4 6 4 2.10
25.04.19
13:45
sferturi de finala Bucsa Cristina (SPA) /
Kostyuk Marta (UCR)
2 6 6 1.84 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
In-Albon Ylena (ELV) /
Perrin Conny (ELV)
0 4 2 1.79
25.04.19
15:15
sferturi de finala Fichman Sharon (CAN) /
Fourlis Jaimee (AUS)
2 7 6 1.69 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Fett Jana (CRO) /
Galfi Dalma (HUN)
0 6 (3) 4 1.98
25.04.19
15:10
sferturi de finala Cristian Jaqueline Adina (ROM) /
Jani Reka-Luca (HUN)
2 6 6 1.30 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Ghitescu Andreea (ROM) /
Prisacariu Andreea (ROM)
0 1 2 3.01
24.04.19
15:30
sferturi de finala Molinaro Eleonora (LUX) /
Vismane Daniela (LET)
2 7 6 10 1.95 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Grey Sarah Beth (MB) /
Silva Eden (MB)
1 5 7 (6) 3 1.70
24.04.19
15:30
optimi de finala In-Albon Ylena (ELV) /
Perrin Conny (ELV)
2 6 6 1.13 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Ganz Fiona (ELV) /
Samir Sandra (EGI)
0 2 0 4.67
23.04.19
15:30
optimi de finala Molinaro Eleonora (LUX) /
Vismane Daniela (LET)
2 7 7 2.10 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Fetecau Irina (ROM) /
Radanovic Dejana (SRB)
0 5 6 (3) 1.57
23.04.19
17:20
optimi de finala Fett Jana (CRO) /
Galfi Dalma (HUN)
2 6 6 1.25 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Hoste Ferrer Claudia (SPA) /
Rosca Ioana Loredana (ROM)
0 0 2 3.24
23.04.19
16:55
optimi de finala Bucsa Cristina (SPA) /
Kostyuk Marta (UCR)
2 4 6 10 1.12 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Bandecchi Susan (ELV) /
Kung Leonie (ELV)
1 6 4 3 4.55
23.04.19
15:30
optimi de finala Ghitescu Andreea (ROM) /
Prisacariu Andreea (ROM)
2 6 6 1.36 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Gadient Nicole (ELV) /
Ochsner Svenja (ELV)
0 4 3 2.77
© COPYRIGHT PredictiiTenis.ro | Conditii generale | Link-uri | Parola pierduta | Harta site-ului | Contact
18+