member necunoscut | autentificare | inscriere | TennisPrediction.com english    PARTENERI: Tenis live


Saint-Gaudens 2019 / Franta, zgura , www, LIVE, pav˙k / draw
premiu / bani : 60 000 USD
18.05.19
16:10
finala Di Giuseppe Martina (ITA) /
Gatto-Monticone Giulia (ITA)
2 6 6 2.23 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Kalinskaya Anna (RUS) /
Lansere Sofya (RUS)
0 1 1 1.55
16.05.19
18:50
semi-finala Di Giuseppe Martina (ITA) /
Gatto-Monticone Giulia (ITA)
2 3 6 10 1.50 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Arcangioli Manon (FRA) /
Reix Sherazad (FRA)
1 6 4 3 2.25
16.05.19
17:15
semi-finala Kalinskaya Anna (RUS) /
Lansere Sofya (RUS)
2 3 6 10 1.51 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Danilina Anna (KAZ) /
Thombare Prarthana G. (IND)
1 6 3 4 2.32
15.05.19
15:00
sferturi de finala Danilina Anna (KAZ) /
Thombare Prarthana G. (IND)
2 6 7 1.60 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Lechemia Elixane (FRA) /
Partaud Marine (FRA)
0 4 6 (4) 2.12
15.05.19
16:00
sferturi de finala Di Giuseppe Martina (ITA) /
Gatto-Monticone Giulia (ITA)
2 3 6 11 2.31 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Dart Harriet (MB) /
Kovinic Danka ()
1 6 3 9 1.51
15.05.19
16:00
sferturi de finala Kalinskaya Anna (RUS) /
Lansere Sofya (RUS)
2 6 6 1.36 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Rosatello Camilla (ITA) /
Silva Eden (MB)
0 3 1 2.75
15.05.19
17:30
sferturi de finala Arcangioli Manon (FRA) /
Reix Sherazad (FRA)
2 6 6 2.47 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Ivakhnenko Valentyna (RUS) /
Serban Raluca Georgiana (CYP)
0 1 1 1.43
14.05.19
13:10
optimi de finala Danilina Anna (KAZ) /
Thombare Prarthana G. (IND)
2 6 6 1.51 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Strakhova Valeriya (UCR) /
Ureke Anna (RUS)
0 3 1 2.26
14.05.19
18:10
optimi de finala Lechemia Elixane (FRA) /
Partaud Marine (FRA)
2 6 6 2.54 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Hesse Amandine (FRA) /
Ponchet Jessika (FRA)
0 3 4 1.41
14.05.19
16:30
optimi de finala Rosatello Camilla (ITA) /
Silva Eden (MB)
2 6 6 1.06 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Bua Tatiana (ARG) /
Mdlulwa Warona (JAR)
0 2 1 6.38
14.05.19
14:40
optimi de finala Kalinskaya Anna (RUS) /
Lansere Sofya (RUS)
2 6 6 1.46 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Andrianjafitrimo Tessah (FRA) /
Tan Harmony (FRA)
0 4 2 2.39
14.05.19
16:00
optimi de finala Arcangioli Manon (FRA) /
Reix Sherazad (FRA)
2 6 6 1.60 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Bencheikh Loudmilla (FRA) /
Cakarevic Sara (FRA)
0 2 2 2.09
14.05.19
16:00
optimi de finala Ivakhnenko Valentyna (RUS) /
Serban Raluca Georgiana (CYP)
1 1.70 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Haas Barbara (AUT) /
Ormaechea Paula (ARG)
0 1.95
14.05.19
17:40
optimi de finala Di Giuseppe Martina (ITA) /
Gatto-Monticone Giulia (ITA)
2 6 7 1.60 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Gauff Cori (USA) /
Uzcategui Aymet (VEN)
0 1 5 2.12
© COPYRIGHT PredictiiTenis.ro | Conditii generale | Link-uri | Parola pierduta | Harta site-ului | Contact
18+