member necunoscut | autentificare | inscriere | TennisPrediction.com english    PARTENERI: Tenis live


Antalya II 2020 / Turcia, zgura , www, LIVE
premiu / bani : 15 000 USD
18.01.20
11:30
finala Kulambayeva Zhibek (KAZ) /
Ma Yexin (CHN)
2 6 6 1.72 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Laskutova Ksenia (RUS) /
Ureke Anna (RUS)
0 4 2 1.92
17.01.20
12:35
semi-finala Laskutova Ksenia (RUS) /
Ureke Anna (RUS)
2 6 6 1.96 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Oliynykova Oleksandra (CRO) /
Scholl Chi Chi (USA)
0 1 4 1.71
17.01.20
12:35
semi-finala Kulambayeva Zhibek (KAZ) /
Ma Yexin (CHN)
2 1 6 10 2.31 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Njiric Silvia (CRO) /
Potocnik Nina (SLO)
1 6 4 5 1.51
16.01.20
11:00
sferturi de finala Kulambayeva Zhibek (KAZ) /
Ma Yexin (CHN)
2 7 6 1.21 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Han Jiangxue (CHN) /
Li Yixuan (CHN)
0 5 3 3.75
16.01.20
12:30
sferturi de finala Laskutova Ksenia (RUS) /
Ureke Anna (RUS)
2 6 7 10 1.82 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Pachkaleva Taisya (RUS) /
Traversi Costanza (ITA)
1 7 (13 6 (6) 5 1.84
16.01.20
11:00
sferturi de finala Oliynykova Oleksandra (CRO) /
Scholl Chi Chi (USA)
2 6 6 1.14 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Nefedova Anastasia (1999) (USA) /
Rudiukova Nina (RUS)
0 2 3 4.81
16.01.20
11:00
sferturi de finala Njiric Silvia (CRO) /
Potocnik Nina (SLO)
2 6 6 1.02 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Davydova Anna (RUS) /
Sonoda Ayano (JPN)
0 0 1 8.82
14.01.20
14:30
optimi de finala Laskutova Ksenia (RUS) /
Ureke Anna (RUS)
2 6 6 1.20 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Aponasenko Vasilisa (RUS) /
Losciale Valentina (ITA)
0 0 1 3.76
14.01.20
12:45
optimi de finala Pachkaleva Taisya (RUS) /
Traversi Costanza (ITA)
2 6 6 1.48 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Aksu Ayla (TUR) /
Turkmen Doga (TUR)
0 3 3 2.25
14.01.20
12:40
optimi de finala Oliynykova Oleksandra (CRO) /
Scholl Chi Chi (USA)
2 6 6 1.09 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Okuno Ayaka (JPN) /
Uberoi Nikita (USA)
0 1 1 5.76
14.01.20
15:00
optimi de finala Nefedova Anastasia (1999) (USA) /
Rudiukova Nina (RUS)
2 6 6 1.14 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Gram Olivia (DAN) /
Zhabrailova Milana (RUS)
0 1 1 4.69
14.01.20
14:00
optimi de finala Han Jiangxue (CHN) /
Li Yixuan (CHN)
2 7 6 1.18 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Glaude Laure Line (BEL) /
Welker Emily (GER)
0 6 3 4.02
14.01.20
14:05
optimi de finala Kulambayeva Zhibek (KAZ) /
Ma Yexin (CHN)
2 6 6 1.25 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Kawagishi Nana (JPN) /
Kobayashi Honoka (JPN)
0 2 3 3.20
14.01.20
11:00
optimi de finala Davydova Anna (RUS) /
Sonoda Ayano (JPN)
2 6 6 1.76 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Demidova Diana (RUS) /
Demidova Liubov (RUS)
0 4 3 1.89
14.01.20
11:00
optimi de finala Njiric Silvia (CRO) /
Potocnik Nina (SLO)
2 6 7 1.29 informatiile meciului / compara jucatori (meciuri similare pentru ultimele 360 de zile)
Cortez Llorca Lucia (SPA) /
Fossa Huergo Nicole (ITA)
0 3 6 (5) 3.40
© COPYRIGHT PredictiiTenis.ro | Conditii generale | Link-uri | Parola pierduta | Harta site-ului | Contact
18+