necunoscut | autentificare | inscriere    PARTENERI: Tenis live

Fed Cup - S 2020 / , cupa , www
cupa
07.03.20
13:10
Zheng Saisai (CHN) 2 6 6 I H2H O
Jang Su Jeong (KOS) 0 1 0
07.03.20
14:50
Zhang Shuai (CHN) 2 6 7 I H2H O
Han Na-Lae (KOS) 0 3 5
07.03.20
13:05
Nugroho Priska Madelyn (IND) 2 6 0 6 I H2H O
Bhosale Rutuja (IND) 1 3 6 3
07.03.20
16:00
Raina Ankita (IND) 2 6 6 I H2H O
Sutjiadi Aldila (IND) 0 3 3
07.03.20
13:10
Yang Ya Yi (TAI) 2 6 6 I H2H O
Normurodova Setora (UZB) 0 3 0
07.03.20
14:35
Sharipova Sabina (UZB) 2 6 7 I H2H O
Liang En Shuo (TAI) 0 2 5
06.03.20
13:05
Jang Su Jeong (KOS) 2 7 6 I H2H O
Nugroho Priska Madelyn (IND) 0 5 3
06.03.20
15:40
Han Na-Lae (KOS) 2 6 6 1.48 I H2H O
Sutjiadi Aldila (IND) 0 4 1 2.43
06.03.20
13:10
Zheng Saisai (CHN) 2 6 6 I H2H O
Karimjanova Yasmina (UZB) 0 0 1
06.03.20
14:25
Wang Qiang (CHN) 2 6 6 1.12 I H2H O
Sharipova Sabina (UZB) 0 1 3 4.99
06.03.20
13:05
Bhosale Rutuja (IND) 2 6 3 7 I H2H O
Yang Ya Yi (TAI) 1 3 6 6 (6)
06.03.20
16:10
Liang En Shuo (TAI) 2 3 6 6 1.82 I H2H O
Raina Ankita (IND) 1 6 2 3 1.82
05.03.20
13:10
Nugroho Priska Madelyn (IND) 2 6 6 I H2H O
Abduraimova Nigina (UZB) 0 0 4
05.03.20
13:10
Zheng Saisai (CHN) 2 6 6 I H2H O
Yang Ya Yi (TAI) 0 1 2
05.03.20
14:40
Wang Qiang (CHN) 2 6 6 I H2H O
Liang En Shuo (TAI) 0 3 3
05.03.20
13:10
Bhosale Rutuja (IND) 2 7 6 I H2H O
Jang Su Jeong (KOS) 0 5 4
05.03.20
15:35
Han Na-Lae (KOS) 2 6 6 I H2H O
Raina Ankita (IND) 0 4 0
05.03.20
14:45
Sutjiadi Aldila (IND) 2 3 7 6 I H2H O
Amanmuradova Akgul (UZB) 1 6 5 4
04.03.20
15:10
Liang En Shuo (TAI) 2 6 6 I H2H O
Han Na-Lae (KOS) 0 4 2
04.03.20
13:00
Jang Su Jeong (KOS) 2 6 6 I H2H O
Yang Ya Yi (TAI) 0 3 1
04.03.20
13:00
Zheng Saisai (CHN) 2 6 6 I H2H O
Tjen Janice (IND) 0 1 1
04.03.20
15:30
Wang Qiang (CHN) 2 6 6 I H2H O
Sutjiadi Aldila (IND) 0 3 3
04.03.20
13:00
Bhosale Rutuja (IND) 2 2 6 7 I H2H O
Amanmuradova Akgul (UZB) 1 6 2 5
04.03.20
16:30
Raina Ankita (IND) 2 7 6 I H2H O
Sharipova Sabina (UZB) 0 5 1
03.03.20
14:55
Wang Qiang (CHN) 2 1 6 6 I H2H O
Raina Ankita (IND) 1 6 2 4
03.03.20
13:10
Zhang Shuai (CHN) 2 6 6 I H2H O
Bhosale Rutuja (IND) 0 4 2
03.03.20
13:10
Jang Su Jeong (KOS) 2 6 6 I H2H O
Amanmuradova Akgul (UZB) 0 3 4
03.03.20
15:00
Han Na-Lae (KOS) 2 5 6 6 I H2H O
Sharipova Sabina (UZB) 1 7 4 3
03.03.20
13:10
Nugroho Priska Madelyn (IND) 2 6 6 6 I H2H O
Yang Ya Yi (TAI) 1 4 7 (10 0
03.03.20
16:00
Sutjiadi Aldila (IND) 2 6 4 6 I H2H O
Liang En Shuo (TAI) 1 2 6 2
09.02.20
03:05
Sevastova Anastasija (LET) 2 7 3 7 4.60 I H2H O
Williams Serena (USA) 1 6 (5) 6 6 (4) 1.17
09.02.20
00:40
Ostapenko Jelena (LET) 2 6 2 6 2.92 I H2H O
Kenin Sofia (USA) 1 3 6 2 1.37
08.02.20
06:15
Williams Serena (USA) 2 7 7 1.23 I H2H O
Ostapenko Jelena (LET) 0 6 (4) 6 (3) 5.10
08.02.20
04:40
Kenin Sofia (USA) 2 6 6 1.29 I H2H O
Sevastova Anastasija (LET) 0 2 2 3.79
08.02.20
13:00
Sorribes Tormo Sara (SPA) 1.25 I H2H O
Doi Misaki (JPN) 3.75
08.02.20
11:05
Suarez-Navarro Carla (SPA) 1.94 I H2H O
Osaka Naomi (JPN) 1.75
08.02.20
13:10
Bertens Kiki (HOL) 2 6 6 1.56 I H2H O
Sabalenka Aryna (BLR) 0 4 4 2.38
08.02.20
13:05
Fernandez Leylah Annie (CAN) 2 6 7 6.33 I H2H O
Bencic Belinda (ELV) 0 2 6 (3) 1.10
08.02.20
13:05
Alexandrova Ekaterina (RUS) 2 7 3 7 1.35 I H2H O
Bogdan Ana (ROM) 1 5 6 5 2.96
08.02.20
15:05
Teichmann Jil Belen (ELV) 2 6 6 1.27 I H2H O
Dabrowski Gabriela (CAN) 0 3 4 3.58
08.02.20
15:00
Sasnovich Aliaksandra (BLR) 2 0 7 6 1.71 I H2H O
Rus Arantxa (HOL) 1 6 5 2 2.09
08.02.20
15:15
Ruse Elena Gabriela (ROM) 4.02 I H2H O
Kudermetova Veronika (RUS) 1.23
08.02.20
??
Ivanov Valentina (NZL) 2 7 6 I H2H O
Rivera Shaira Hope (FLP) 0 5 1
08.02.20
01:30
Hourigan Paige Mary (NZL) 2 6 6 1.09 I H2H O
Capadocia Marian Jade (FLP) 0 2 3 6.13
08.02.20
00:30
Chanta Aunchisa (THA) 2 6 6 6 I H2H O
Suhail Ushna (PAK) 1 3 7 (3) 2
08.02.20
00:30
Del Carmen Nadine (GUM) 2 0 7 6 1.16 I H2H O
Altansarnai Jargal (MNG) 1 6 5 2 4.40
08.02.20
00:30
Tan Hx Izabella (SGP) 2 6 6 I H2H O
Toymyradova Bahar (TKM) 0 1 3
08.02.20
13:40
Mertens Elise (BEL) 2 6 7 1.35 I H2H O
Putintseva Yulia (KAZ) 0 1 6 (1) 3.18
08.02.20
16:50
Pereira Teliana (BRA) 3.00 I H2H O
Maria Tatiana (GER) 1.45
08.02.20
14:40
Siegemund Laura (GER) 2 6 6 1.10 I H2H O
Ce Gabriela (BRA) 0 1 2 6.50
08.02.20
15:30
Bonaventure Ysaline (BEL) 2.61 I H2H O
Diyas Zarina (KAZ) 1.47
08.02.20
18:00
Schmiedlova Karolina Anna (SVK) 2 7 6 1.32 I H2H O
Dart Harriet (MB) 0 5 3 3.38
08.02.20
16:00
Kuzmova Viktoria (SVK) 1.51 I H2H O
Watson Heather (MB) 2.45
08.02.20
10:55
Yastremska Dayana (UCR) 2 6 6 I H2H O
Malygina Elena (EST) 0 3 1
08.02.20
13:20
Kontaveit Anett (EST) 2 6 6 6 2.12 I H2H O
Svitolina Elina (UCR) 1 3 7 (5) 2 1.66
08.02.20
12:05
Cocciaretto Elisabetta (ITA) 2 6 6 I H2H O
Boskovic Lea (CRO) 0 3 3
08.02.20
13:50
Giorgi Camila (ITA) 2 7 6 1.28 I H2H O
Fett Jana (CRO) 0 6 (4) 4 3.46
08.02.20
12:05
Shinikova Isabella (BGR) 2 6 6 I H2H O
Grammatikopoulou Valentini (GRE) 0 3 1
08.02.20
13:25
Tomova Viktoriya (BGR) 2 6 6 1.22 I H2H O
Papamichail Despina (GRE) 0 2 4 3.98
08.02.20
10:05
Juvan Kaja (SLO) 2 6 6 I H2H O
Danilovic Olga (SRB) 0 2 2
08.02.20
11:35
Stojanovic Nina (SRB) 2 6 7 I H2H O
Zidansek Tamara (SLO) 0 4 5
08.02.20
10:05
Swiatek Iga (POL) 2 7 4 6 I H2H O
Bjorklund Mirjam (SUE) 1 5 6 3
08.02.20
13:10
Linette Magda (POL) 2 7 6 1.30 I H2H O
Larsson Johanna (SUE) 0 5 4 3.40
08.02.20
15:45
Cengiz Berfu (TUR) 2 6 6 I H2H O
Cornelius Tiffany (LUX) 0 2 2
08.02.20
17:10
Ozgen Pemra (TUR) 2 6 6 1.74 I H2H O
Molinaro Eleonora (LUX) 0 3 4 2.04
08.02.20
11:05
Suarez-Navarro Carla (SPA) 2 6 6 I H2H O
Nara Kurumi (JPN) 0 1 3
08.02.20
16:10
Watson Heather (MB) 2 6 7 1.40 I H2H O
Sramkova Rebecca (SVK) 0 0 5 2.83
08.02.20
16:00
Cepede Royg Veronica (PRI) 2 6 6 I H2H O
Olmos Giuliana (MEX) 0 1 3
08.02.20
14:10
Contreras Gomez Fernanda (MEX) 2 6 1 6 I H2H O
Escauriza Lara (PRI) 1 1 6 3
08.02.20
14:10
Podoroska Nadia (ARG) 2 7 6 I H2H O
Arango Emiliana (COL) 0 5 2
08.02.20
16:00
Ormaechea Paula (ARG) 2 6 6 I H2H O
Osorio Serrano Maria Camila (COL) 0 4 4
08.02.20
14:10
Gatica Barbara (CHL) 2 6 6 I H2H O
Uzcategui Aymet (VEN) 0 2 0
08.02.20
15:30
Gamiz Andrea (VEN) 2 7 4 6 I H2H O
Seguel Daniela (CHL) 1 6 (3) 6 0
08.02.20
16:00
Flipkens Kirsten (BEL) 2 6 6 I H2H O
Diyas Zarina (KAZ) 0 3 4
08.02.20
16:05
Cristian Jaqueline Adina (ROM) 2 7 6 I H2H O
Kudermetova Veronika (RUS) 0 5 3
07.02.20
16:10
Schmiedlova Karolina Anna (SVK) 2 6 6 1.76 I H2H O
Watson Heather (MB) 0 2 3 2.05
07.02.20
18:15
Kuzmova Viktoria (SVK) 2 6 6 7 1.41 I H2H O
Dart Harriet (MB) 1 7 (3) 3 5 2.95
07.02.20
16:35
Mertens Elise (BEL) 2 1 6 6 1.38 I H2H O
Diyas Zarina (KAZ) 1 6 2 1 3.40
07.02.20
18:55
Putintseva Yulia (KAZ) 2 3 7 6 1.96 I H2H O
Bonaventure Ysaline (BEL) 1 6 6 (2) 2 1.70
07.02.20
14:10
Teichmann Jil Belen (ELV) 2 7 6 1.66 I H2H O
Fernandez Leylah Annie (CAN) 0 6 (4) 4 2.13
07.02.20
16:00
Bencic Belinda (ELV) 1.18 I H2H O
Bouchard Eugenie (CAN) 5.09
07.02.20
15:10
Alexandrova Ekaterina (RUS) 2 6 6 1.15 I H2H O
Ruse Elena Gabriela (ROM) 0 1 4 4.60
07.02.20
16:45
Bogdan Ana (ROM) 2 6 6 6 2.32 I H2H O
Kudermetova Veronika (RUS) 1 3 7 (5) 1 1.67
07.02.20
14:10
Bertens Kiki (HOL) 2 6 6 6 1.18 I H2H O
Sasnovich Aliaksandra (BLR) 1 7 (5) 2 1 4.81
07.02.20
16:45
Sabalenka Aryna (BLR) 2 6 6 1.50 I H2H O
Rus Arantxa (HOL) 0 2 3 2.38
07.02.20
12:10
Sorribes Tormo Sara (SPA) 2 6 6 4.35 I H2H O
Osaka Naomi (JPN) 0 0 3 1.19
07.02.20
14:00
Suarez-Navarro Carla (SPA) 2 6 6 1.28 I H2H O
Doi Misaki (JPN) 0 3 4 3.82
07.02.20
16:10
Siegemund Laura (GER) 2 6 6 1.19 I H2H O
Pereira Teliana (BRA) 0 3 3 4.18
07.02.20
18:40
Maria Tatiana (GER) 2 6 7 1.20 I H2H O
Ce Gabriela (BRA) 0 3 6 (5) 4.07
07.02.20
06:22
Ivanov Valentina (NZL) 2 6 6 I H2H O
Pang Sarah (SGP) 0 1 1
07.02.20
06:22
Hourigan Paige Mary (NZL) 2 6 6 I H2H O
Tan Hx Izabella (SGP) 0 1 1
07.02.20
06:22
Patrimonio Anna Clarice (FLP) 2 6 6 I H2H O
Klycheva Arzuv (TKM) 0 1 2
07.02.20
??
Rivera Shaira Hope (FLP) 2 6 6 I H2H O
Karajayeva Rozhan (TKM) 0 2 0
07.02.20
09:35
Momkoonthod Tamachan (THA) 2 6 6 I H2H O
Lai Katrina (GUM) 0 0 0
07.02.20
06:22
Sawasdee Watsachol (THA) 2 6 6 I H2H O
Del Carmen Nadine (GUM) 0 2 3
07.02.20
14:00
Kulikova Anastasia (FIN) 2 6 6 2.62 I H2H O
Gorgodze Ekaterine (GEO) 0 2 4 1.44
07.02.20
15:30
Bolkvadze Mariam (GEO) 2 7 6 1.20 I H2H O
Orpana Oona (FIN) 0 5 4 3.75
07.02.20
14:00
Barritza Karen (DAN) 2 6 6 1.36 I H2H O
Bechri Chiraz (TUN) 0 1 4 3.00
07.02.20
15:30
Jabeur Ons (TUN) 2 6 6 1.36 I H2H O
Tauson Clara (DAN) 0 4 4 2.98
07.02.20
14:00
Samir Sandra (EGI) 2 6 7 1.06 I H2H O
Ciobanu Daniela (MLD) 0 1 5 8.00
07.02.20
15:45
Sherif Mayar (EGI) 2 6 1 7 1.02 I H2H O
Vdovenco Anastasia (MLD) 1 4 6 6 (5) 10.88
07.02.20
16:10
Bencic Belinda (ELV) 2 6 6 1.08 I H2H O
Dabrowski Gabriela (CAN) 0 1 2 7.01
07.02.20
13:24
Bereznyak Shelly (ISR) 2 6 6 I H2H O
Fonte Maria Ines (POR) 0 3 2
07.02.20
15:35
Glushko Lina (ISR) 2 6 6 1.83 I H2H O
Jorge Francisca (POR) 0 4 0 1.83
07.02.20
14:10
Arango Emiliana (COL) 2 6 6 I H2H O
Escauriza Lara (PRI) 0 2 1
07.02.20
15:40
Cepede Royg Veronica (PRI) 2 6 6 I H2H O
Osorio Serrano Maria Camila (COL) 0 1 3
07.02.20
14:05
Bosio Victoria (ARG) 2 7 6 I H2H O
Hayashida Daianne (PER) 0 5 1
07.02.20
15:55
Ormaechea Paula (ARG) 2 6 6 1.05 I H2H O
Ccuno Romina (PER) 0 1 1 8.50
07.02.20
14:10
Contreras Gomez Fernanda (MEX) 2 4 6 6 I H2H O
Gatica Barbara (CHL) 1 6 3 2
07.02.20
16:30
Seguel Daniela (CHL) 2 6 6 1.32 I H2H O
Olmos Giuliana (MEX) 0 2 4 3.13
07.02.20
14:10
Krunic Alexandra (SRB) 2 6 3 6 I H2H O
Bjorklund Mirjam (SUE) 1 2 6 3
07.02.20
16:25
Larsson Johanna (SUE) 2 6 6 2.92 I H2H O
Stojanovic Nina (SRB) 0 1 0 1.35
07.02.20
14:05
Swiatek Iga (POL) 2 6 6 I H2H O
Cengiz Berfu (TUR) 0 3 0
07.02.20
15:35
Linette Magda (POL) 2 6 6 I H2H O
Ozgen Pemra (TUR) 0 0 3
07.02.20
15:10
Yastremska Dayana (UCR) 2 6 6 I H2H O
Boskovic Lea (CRO) 0 4 4
07.02.20
16:55
Svitolina Elina (UCR) 2 6 3 6 1.05 I H2H O
Fett Jana (CRO) 1 3 6 1 7.88
07.02.20
15:10
Cocciaretto Elisabetta (ITA) 2 6 6 I H2H O
Pavlou Dimitra (GRE) 0 1 2
07.02.20
16:25
Paolini Jasmine (ITA) 2 6 6 1.01 I H2H O
Laki Michaela (GRE) 0 1 4 15.00
07.02.20
15:05
Malygina Elena (EST) 2 7 6 I H2H O
Klaffner Melanie (AUT) 0 6 (5) 2
07.02.20
17:00
Kontaveit Anett (EST) 2 6 6 1.08 I H2H O
Grabher Julia (AUT) 0 1 2 6.62
07.02.20
23:10
Sawasdee Watsachol (THA) 2 6 6 I H2H O
Qureshi Mahin (PAK) 0 3 0
07.02.20
23:05
Lai Katrina (GUM) 2 6 6 I H2H O
Battur Shinejargal (MNG) 0 2 2
07.02.20
23:05
Pang Sarah (SGP) 2 7 6 I H2H O
Klycheva Arzuv (TKM) 0 5 2
06.02.20
00:40
Altansarnai Jargal (MNG) 2 6 6 4.32 I H2H O
Tan Tammy (SGP) 0 2 2 1.17
06.02.20
00:30
Capadocia Marian Jade (FLP) 2 6 6 6.94 I H2H O
Jandakate Chompoothip (THA) 0 3 3 1.07
06.02.20
00:30
Hourigan Paige Mary (NZL) 2 6 6 I H2H O
Mahboob Khan Sarah (PAK) 0 2 0
06.02.20
06:28
Fanning Emily (NZL) 2 6 6 I H2H O
Qureshi Mahin (PAK) 0 0 2
06.02.20
14:30
Gorgodze Ekaterine (GEO) 2 6 6 I H2H O
Bechri Chiraz (TUN) 0 1 3
06.02.20
15:25
Jabeur Ons (TUN) 2 6 6 I H2H O
Bolkvadze Mariam (GEO) 0 2 2
06.02.20
14:30
Bereznyak Shelly (ISR) 2 6 6 I H2H O
Ciobanu Daniela (MLD) 0 3 1
06.02.20
15:30
Glushko Lina (ISR) 2 6 6 I H2H O
Vdovenco Anastasia (MLD) 0 4 1
06.02.20
14:30
Kulikova Anastasia (FIN) 2 6 6 I H2H O
Fonte Maria Ines (POR) 0 0 3
06.02.20
16:00
Jorge Francisca (POR) 2 6 6 I H2H O
Orpana Oona (FIN) 0 3 3
06.02.20
13:55
Samir Sandra (EGI) 2 6 7 I H2H O
Barritza Karen (DAN) 0 3 6 (7)
06.02.20
16:35
Tauson Clara (DAN) 2 6 6 I H2H O
Sherif Mayar (EGI) 0 1 1
06.02.20
16:05
Danilovic Olga (SRB) 2 6 6 I H2H O
Correia Laura (LUX) 0 1 2
06.02.20
17:30
Molinaro Eleonora (LUX) 2 6 6 3.90 I H2H O
Stojanovic Nina (SRB) 0 3 3 1.22
06.02.20
15:10
Yastremska Dayana (UCR) 2 6 6 I H2H O
Shinikova Isabella (BGR) 0 2 1
06.02.20
16:25
Svitolina Elina (UCR) 2 7 6 I H2H O
Tomova Viktoriya (BGR) 0 6 (5) 3
06.02.20
16:05
Swiatek Iga (POL) 2 6 6 I H2H O
Radisic Nika (SLO) 0 2 1
06.02.20
17:30
Linette Magda (POL) 2 7 6 1.50 I H2H O
Zidansek Tamara (SLO) 0 5 4 2.53
06.02.20
14:10
Escauriza Lara (PRI) 2 7 0 6 I H2H O
Uzcategui Aymet (VEN) 1 5 6 4
06.02.20
16:45
Cepede Royg Veronica (PRI) 2 6 6 I H2H O
Gamiz Andrea (VEN) 0 4 3
06.02.20
14:10
Podoroska Nadia (ARG) 2 6 6 I H2H O
Gatica Barbara (CHL) 0 2 3
06.02.20
16:05
Ormaechea Paula (ARG) 2 6 6 I H2H O
Seguel Daniela (CHL) 0 3 3
06.02.20
14:10
Contreras Gomez Fernanda (MEX) 2 6 6 I H2H O
Soares Camila (PER) 0 0 1
06.02.20
15:20
Olmos Giuliana (MEX) 2 7 7 I H2H O
Ccuno Romina (PER) 0 6 (2) 5
06.02.20
15:05
Grammatikopoulou Valentini (GRE) 2 6 6 I H2H O
Kraus Sinja (AUT) 0 4 4
06.02.20
15:05
Cocciaretto Elisabetta (ITA) 2 6 6 I H2H O
Malygina Elena (EST) 0 1 1
06.02.20
16:25
Grammatikopoulou Valentini (GRE) 2 6 6 I H2H O
Kraus Sinja (AUT) 0 4 4
06.02.20
16:35
Grabher Julia (AUT) 2 1 6 7 I H2H O
Papamichail Despina (GRE) 1 6 4 5
06.02.20
16:35
Kontaveit Anett (EST) 2 6 4 7 I H2H O
Giorgi Camila (ITA) 1 3 6 6 (4)
05.02.20
06:06
Lai Katrina (GUM) 2 6 6 I H2H O
Klycheva Arzuv (TKM) 0 2 1
05.02.20
06:07
Del Carmen Nadine (GUM) 2 6 7 I H2H O
Toymyradova Bahar (TKM) 0 3 6 (3)
05.02.20
07:45
Suhail Ushna (PAK) 2 6 6 I H2H O
Pang Sarah (SGP) 0 0 0
05.02.20
06:07
Tan Hx Izabella (SGP) 2 6 6 I H2H O
Mahboob Khan Sarah (PAK) 0 2 1
05.02.20
07:45
Ivanov Valentina (NZL) 2 6 6 I H2H O
Enkhbayar Bolor (MNG) 0 0 0
05.02.20
07:36
Fanning Emily (NZL) 2 6 6 I H2H O
Erdenebat Erdenesuren (MNG) 0 1 0
05.02.20
14:00
Glushko Lina (ISR) 2 6 6 I H2H O
Bechri Chiraz (TUN) 0 1 2
05.02.20
15:00
Jabeur Ons (TUN) 2 6 6 1.04 I H2H O
Katic Vlada (ISR) 0 4 0 8.23
05.02.20
14:00
Gorgodze Ekaterine (GEO) 2 6 6 I H2H O
Tishchenko Iana (MLD) 0 0 0
05.02.20
15:00
Bolkvadze Mariam (GEO) 2 7 6 1.02 I H2H O
Vdovenco Anastasia (MLD) 0 5 3 11.63
05.02.20
14:00
Barritza Karen (DAN) 2 6 6 I H2H O
Murta Ines (POR) 0 1 0
05.02.20
16:00
Tauson Clara (DAN) 2 6 6 1.10 I H2H O
Jorge Francisca (POR) 0 1 1 5.87
05.02.20
14:00
Kulikova Anastasia (FIN) 2 6 6 I H2H O
Samir Sandra (EGI) 0 1 2
05.02.20
15:45
Orpana Oona (FIN) 2 6 6 4.13 I H2H O
Sherif Mayar (EGI) 0 4 2 1.20
05.02.20
15:05
Boskovic Lea (CRO) 2 2 6 6 2.41 I H2H O
Shinikova Isabella (BGR) 1 6 4 4 1.48
05.02.20
17:15
Tomova Viktoriya (BGR) 2 6 6 1.52 I H2H O
Fett Jana (CRO) 0 2 4 2.37
05.02.20
15:05
Giorgi Camila (ITA) 2 4 6 6 1.03 I H2H O
Antonitsch Mira (AUT) 1 6 3 0 9.23
05.02.20
17:05
Paolini Jasmine (ITA) 2 6 6 1.21 I H2H O
Grabher Julia (AUT) 0 3 1 4.46
05.02.20
15:05
Grammatikopoulou Valentini (GRE) 2 6 4 7 1.32 I H2H O
Malygina Elena (EST) 1 4 6 6 (8) 2.99
05.02.20
17:50
Kontaveit Anett (EST) 2 3 6 6 1.00 I H2H O
Papamichail Despina (GRE) 1 6 3 0 9.75
05.02.20
14:10
Gatica Barbara (CHL) 2 6 6 I H2H O
Guzman Dana (PER) 0 1 1
05.02.20
15:35
Seguel Daniela (CHL) 2 6 6 I H2H O
Ccuno Romina (PER) 0 0 0
05.02.20
14:15
Podoroska Nadia (ARG) 2 6 6 I H2H O
Contreras Gomez Fernanda (MEX) 0 2 0
05.02.20
15:45
Olmos Giuliana (MEX) 2 6 6 I H2H O
Ormaechea Paula (ARG) 0 3 4
05.02.20
15:40
Osorio Serrano Maria Camila (COL) 2 7 6 I H2H O
Gamiz Andrea (VEN) 0 6 (4) 4
05.02.20
14:15
Arango Emiliana (COL) 2 6 6 I H2H O
Cancini Mary Victoria (VEN) 0 1 2
05.02.20
16:05
Bjorklund Mirjam (SUE) 2 6 6 1.01 I H2H O
Cornelius Tiffany (LUX) 0 1 3 10.75
05.02.20
16:05
Juvan Kaja (SLO) 2 6 7 1.07 I H2H O
Eraydin Basak (TUR) 0 4 5 6.90
05.02.20
17:40
Molinaro Eleonora (LUX) 2 0 6 6 2.55 I H2H O
Larsson Johanna (SUE) 1 6 3 1 1.46
05.02.20
18:05
Ozgen Pemra (TUR) 2 6 5 6 5.00 I H2H O
Zidansek Tamara (SLO) 1 3 7 2 1.12
05.02.20
23:00
Tan Hx Izabella (SGP) 2 6 7 1.26 I H2H O
Erdenebat Erdenesuren (MNG) 0 1 5 3.33
05.02.20
23:00
Chanta Aunchisa (THA) 2 6 6 1.01 I H2H O
Patrimonio Anna Clarice (FLP) 0 1 4 10.38
04.02.20
05:26
Erdenebat Erdenesuren (MNG) 2 6 6 I H2H O
Qureshi Mahin (PAK) 0 3 1
04.02.20
04:32
Suhail Ushna (PAK) 2 6 6 I H2H O
Altansarnai Jargal (MNG) 0 3 0
04.02.20
05:26
Chanta Aunchisa (THA) 2 6 6 I H2H O
Klycheva Arzuv (TKM) 0 2 1
04.02.20
04:32
Jandakate Chompoothip (THA) 2 6 6 I H2H O
Toymyradova Bahar (TKM) 0 0 1
04.02.20
04:32
Patrimonio Anna Clarice (FLP) 2 6 6 I H2H O
Lai Katrina (GUM) 0 3 2
04.02.20
04:32
Capadocia Marian Jade (FLP) 2 6 6 I H2H O
Del Carmen Nadine (GUM) 0 0 4
04.02.20
14:15
Gorgodze Ekaterine (GEO) 2 6 4 6 1.17 I H2H O
Glushko Lina (ISR) 1 3 6 4 4.41
04.02.20
16:15
Bolkvadze Mariam (GEO) 2 7 6 1.21 I H2H O
Katic Vlada (ISR) 0 6 (5) 1 4.07
04.02.20
14:15
Samir Sandra (EGI) 2 4 6 6 1.23 I H2H O
Fonte Maria Ines (POR) 1 6 4 2 3.77
04.02.20
16:50
Sherif Mayar (EGI) 2 6 6 7 1.06 I H2H O
Jorge Matilde (POR) 1 7 (5) 4 6 (6) 7.52
04.02.20
13:23
Bechri Chiraz (TUN) 2 6 6 I H2H O
Ciobanu Daniela (MLD) 0 2 3
04.02.20
15:30
Jabeur Ons (TUN) 2 6 6 1.02 I H2H O
Vdovenco Anastasia (MLD) 0 2 0 11.00
04.02.20
15:30
Kulikova Anastasia (FIN) 2 2 6 6 I H2H O
Barritza Karen (DAN) 1 6 3 3
04.02.20
16:20
Tauson Clara (DAN) 2 6 7 1.12 I H2H O
Orpana Oona (FIN) 0 4 6 (5) 5.23
© COPYRIGHT PredictiiTenis.ro | Conditii generale | Link-uri | Parola pierduta | Harta site-ului | Contact
18+