necunoscut | autentificare | inscriere    PARTENERI: Tenis live

Rodez 2020 / Franta, hard
calificare
15.10.20
??
optimi de finala Weightman Oscar (MB) 2 4 6 11 I H2H O
Mugevicius Lukas (LIT) 1 6 0 9
15.10.20
??
optimi de finala Breut Lilian (FRA) 2 6 6 I H2H O
Quayle David (MB) 0 0 4
14.10.20
??
2. runda Breut Lilian (FRA) 2 6 1 10 I H2H O
Ajavon Liova (FRA) 1 2 6 4
14.10.20
??
2. runda Quayle David (MB) 2 2 7 10 I H2H O
Zhuk Uladzislau (BLR) 1 6 5 7
14.10.20
??
2. runda Weightman Oscar (MB) 2 6 7 I H2H O
Bronka Adam (AUS) 0 2 6 (2)
14.10.20
??
2. runda Mugevicius Lukas (LIT) 2 7 6 I H2H O
Modica Sacha (MB) 0 6 (1) 4
13.10.20
??
1. runda Weightman Oscar (MB) 2 6 6 I H2H O
Janis Jason (GER) 0 0 1
12.10.20
16:15
optimi de finala Droguet Titouan (FRA) 2 6 6 1.28 I H2H O
Bouquier Arthur (FRA) 0 1 3 3.50
12.10.20
18:30
optimi de finala Loffhagen George (MB) 2 6 6 1.36 I H2H O
Blanchet Ugo (FRA) 0 4 3 3.00
12.10.20
16:45
optimi de finala Laurent Thomas (FRA) 2 6 1 10 I H2H O
Reboul Fabien (FRA) 1 3 6 3
12.10.20
17:15
optimi de finala Virtanen Otto (FIN) 2 6 6 I H2H O
Olivieri Genaro Alberto (ARG) 0 3 4
12.10.20
18:15
optimi de finala Poullain Lucas (FRA) 2 6 6 I H2H O
Eysseric Jonathan (FRA) 0 2 1
12.10.20
18:35
optimi de finala Garcian Axel (FRA) 2 7 6 10 I H2H O
Bertrand Robin (FRA) 1 6 (4) 7 (5) 2
12.10.20
16:50
optimi de finala Robert Quentin (1994) (FRA) 2 6 6 2.50 I H2H O
Smith Roy (USA) 0 4 3 1.50
12.10.20
14:50
optimi de finala Briand Jurgen (FRA) 2 6 6 5.50 I H2H O
Velotti Agustin (ARG) 0 1 3 1.12
12.10.20
14:50
1. runda Bertrand Robin (FRA) 2 4 6 10 I H2H O
Tabur Clement (FRA) 1 6 3 4
12.10.20
09:05
1. runda Briand Jurgen (FRA) 2 6 6 3.40 I H2H O
Royer Valentin (FRA) 0 4 1 1.30
12.10.20
08:55
1. runda Robert Quentin (1994) (FRA) 2 6 6 1.06 I H2H O
Deschamps Allan (FRA) 0 1 2 8.00
12.10.20
09:00
1. runda Smith Roy (USA) 2 6 6 I H2H O
Martinou Brice (FRA) 0 1 0
12.10.20
11:55
1. runda Blanchet Ugo (FRA) 2 6 6 8.50 I H2H O
Tatlot Johan Sebastien (FRA) 0 3 4 1.05
12.10.20
11:55
1. runda Loffhagen George (MB) 2 6 2 10 1.16 I H2H O
Wenger Damien (ELV) 1 3 6 3 4.50
12.10.20
12:15
1. runda Laurent Thomas (FRA) 2 6 6 10 1.02 I H2H O
Arribage Theo (FRA) 1 4 7 (2) 3 10.50
12.10.20
10:20
1. runda Reboul Fabien (FRA) 2 7 6 1.12 I H2H O
Verdier Thibault (FRA) 0 5 4 5.50
12.10.20
10:30
1. runda Bouquier Arthur (FRA) 2 6 6 2.37 I H2H O
Lopez Villasenor Gerardo (MEX) 0 2 1 1.53
12.10.20
10:15
1. runda Droguet Titouan (FRA) 2 6 6 1.44 I H2H O
Pietri Benjamin (FRA) 0 3 2 2.62
12.10.20
14:05
1. runda Poullain Lucas (FRA) 2 6 6 1.30 I H2H O
Cayre Paul (FRA) 0 2 1 3.40
12.10.20
13:30
1. runda Eysseric Jonathan (FRA) 2 6 7 1.16 I H2H O
Voisin Emilien (FRA) 0 2 6 (2) 4.50
12.10.20
15:10
1. runda Garcian Axel (FRA) 2 3 6 10 4.50 I H2H O
Gautier Alexis (FRA) 1 6 2 7 1.16
12.10.20
13:40
1. runda Virtanen Otto (FIN) 2 6 6 1.00 I H2H O
Hugounenq Arthur (FRA) 0 3 3 21.00
© COPYRIGHT PredictiiTenis.ro | Conditii generale | Link-uri | Parola pierduta | Harta site-ului | Contact
18+