necunoscut | autentificare | inscriere    PARTENERI: Tenis live

Monastir IV 2020 / Tunisia, hard
premiu / bani : 15 000 USD
18.10.20
10:30
finala Carle Maria Lourdes (ARG) 2 6 2 6 1.34 I H2H O
Falkowska Weronika (POL) 1 3 6 1 2.94
17.10.20
10:30
semi-finala Falkowska Weronika (POL) 2 6 7 2.38 I H2H O
Cavalle-Reimers Ivonne (SPA) 0 3 6 (3) 1.50
17.10.20
10:40
semi-finala Carle Maria Lourdes (ARG) 2 6 6 2.01 I H2H O
Gatica Barbara (CHL) 0 0 2 1.71
16.10.20
10:30
sferturi de finala Gatica Barbara (CHL) 1 6 4 1.65 I H2H O
Evtimova Dia (BGR) 0 4 0 2.08
16.10.20
10:30
sferturi de finala Falkowska Weronika (POL) 2 6 6 1.30 I H2H O
Ibbou Ines (ALG) 0 1 2 3.15
16.10.20
12:05
sferturi de finala Cavalle-Reimers Ivonne (SPA) 2 6 3 6 1.30 I H2H O
Ukolova Anna (RUS) 1 3 6 1 3.15
16.10.20
10:30
sferturi de finala Carle Maria Lourdes (ARG) 2 6 7 1.04 I H2H O
Ureke Anna (RUS) 0 3 5 7.60
15.10.20
10:00
optimi de finala Carle Maria Lourdes (ARG) 2 6 6 1.10 I H2H O
Vishnevskaya Ekaterina (RUS) 0 2 2 5.50
15.10.20
13:10
optimi de finala Ureke Anna (RUS) 2 6 7 1.03 I H2H O
Podbiol Zofia (POL) 0 4 5 7.62
15.10.20
11:35
optimi de finala Falkowska Weronika (POL) 2 6 6 1.09 I H2H O
Mettraux Marie (ELV) 0 3 0 5.55
15.10.20
11:30
optimi de finala Ukolova Anna (RUS) 2 1 6 6 2.55 I H2H O
Ponomar Lisa (GER) 1 6 4 2 1.43
15.10.20
11:30
optimi de finala Evtimova Dia (BGR) 2 6 6 1.06 I H2H O
Pereira Rebeca (BRA) 0 1 2 6.56
15.10.20
12:25
optimi de finala Ibbou Ines (ALG) 2 6 6 1.99 I H2H O
Kanev Kathleen (GER) 0 4 2 1.70
15.10.20
11:30
optimi de finala Gatica Barbara (CHL) 2 6 6 1.24 I H2H O
Mansouri Yasmine (FRA) 0 3 2 3.48
15.10.20
10:00
optimi de finala Cavalle-Reimers Ivonne (SPA) 2 6 6 1.17 I H2H O
Westbury Katherine (NZL) 0 3 2 4.31
14.10.20
11:30
1. runda Pereira Rebeca (BRA) 2 6 6 1.53 I H2H O
Gram Olivia (DAN) 0 3 2 2.29
14.10.20
10:00
1. runda Evtimova Dia (BGR) 2 4 6 6 1.55 I H2H O
Ignatjeva Margarita (LET) 1 6 1 4 2.26
14.10.20
12:45
1. runda Ibbou Ines (ALG) 2 6 6 1.16 I H2H O
Tanasescu Maria (CAN) 0 0 1 4.21
14.10.20
10:00
1. runda Ukolova Anna (RUS) 2 6 6 1.01 I H2H O
Dell'edera Francesca (ITA) 0 3 2 8.89
14.10.20
10:00
1. runda Ponomar Lisa (GER) 2 6 6 1.02 I H2H O
Benvegnu Alice (ITA) 0 0 1 8.66
13.10.20
13:30
1. runda Falkowska Weronika (POL) 2 5 6 6 2.01 I H2H O
Malygina Elena (EST) 1 7 3 3 1.70
13.10.20
10:00
1. runda Westbury Katherine (NZL) 2 6 6 1.06 I H2H O
Semenistaja Marija (LET) 0 0 1 7.01
13.10.20
12:05
1. runda Vishnevskaya Ekaterina (RUS) 2 6 6 1.01 I H2H O
Kurz Viktoria (AUT) 0 0 0 10.16
13.10.20
11:55
1. runda Podbiol Zofia (POL) 2 6 6 1.55 I H2H O
Graovac Angelina (AUS) 0 3 3 2.22
13.10.20
10:00
1. runda Ureke Anna (RUS) 2 3 6 6 1.42 I H2H O
Zund Sylvie (LIE) 1 6 0 1 2.59
13.10.20
10:00
1. runda Kanev Kathleen (GER) 2 6 3 6 1.69 I H2H O
Semenistaja Darja (LET) 1 1 6 1 2.01
13.10.20
13:05
1. runda Mettraux Marie (ELV) 2 6 6 6.25 I H2H O
Vanlangendonck Eliessa (BEL) 0 4 3 1.07
13.10.20
11:30
1. runda Mansouri Yasmine (FRA) 2 6 6 1.01 I H2H O
Mihail Diana Maria (ROM) 0 0 0 9.48
© COPYRIGHT PredictiiTenis.ro | Conditii generale | Link-uri | Parola pierduta | Harta site-ului | Contact
18+