necunoscut | autentificare | inscriere    PARTENERI: Tenis live

Sharm El Sheikh VI 2020 / Egipt, hard
calificare
14.10.20
??
2. runda Quayle David (MB) 2 2 7 10 I H2H O
Zhuk Uladzislau (BLR) 1 6 5 7
14.10.20
??
2. runda Breut Lilian (FRA) 2 6 1 10 I H2H O
Ajavon Liova (FRA) 1 2 6 4
14.10.20
??
2. runda Allen Louis (MB) 2 6 6 10 I H2H O
Presuhn Bastien (GER) 1 7 4 7
14.10.20
??
2. runda Gibbens Jack (MB) 2 6 6 I H2H O
De Beer Amaury (MRT) 0 0 0
14.10.20
??
2. runda Loof Thijmen (HOL) 2 6 7 10 I H2H O
Davies George (MB) 1 7 5 5
14.10.20
??
2. runda Heger Tim (GER) 2 6 6 I H2H O
Lavric Samoil (ROM) 0 0 0
14.10.20
??
2. runda Pustovit Alexander (RUS) I H2H O
Schonenberg Tom (GER)
14.10.20
??
2. runda Alcalde Juan Ignacio (ARG) 2 6 4 10 I H2H O
Roveri Sidney Gabriel (BRA) 1 4 6 8
14.10.20
??
2. runda Sigurdsson Egill (ISL) 2 6 6 I H2H O
Ben Fraj Skander (TUN) 0 3 0
14.10.20
??
2. runda Michalski Daniel (POL) 2 6 6 I H2H O
Bron Hugo (FRA) 0 2 2
14.10.20
??
2. runda Weightman Oscar (MB) 2 6 7 I H2H O
Bronka Adam (AUS) 0 2 6
14.10.20
??
2. runda Mugevicius Lukas (LIT) 2 7 6 I H2H O
Modica Sacha (MB) 0 6 4
13.10.20
12:40
optimi de finala Matusova Barbora (1999) (SVK) 2 6 5 10 1.15 I H2H O
Fouad Hala (EGI) 1 3 7 4 4.39
13.10.20
11:35
optimi de finala Saidenova Noel (RUS) 2 6 6 1.60 I H2H O
Aney Jessie (USA) 0 3 2 2.10
13.10.20
10:00
optimi de finala Fossa Huergo Nicole (ITA) 2 6 2 11 1.55 I H2H O
Arbuthnott Emily (MB) 1 4 6 9 2.21
13.10.20
10:00
optimi de finala Ulyashchenko Anna (USA) 1 3 1.58 I H2H O
Lindh Gallagher Emilie (MB) 0 2 2.26
13.10.20
10:50
optimi de finala Scholsen Helene (BEL) 2 6 4 10 1.38 I H2H O
Djakovic Mihaela (SRB) 1 3 6 4 2.69
13.10.20
10:00
optimi de finala Davis Emma (USA) 2 6 6 1.18 I H2H O
Conway Jasmine (MB) 0 1 1 4.09
13.10.20
??
optimi de finala Weightman Oscar (MB) I H2H O
Mugevicius Lukas (LIT)
13.10.20
??
1. runda Weightman Oscar (MB) 2 6 6 I H2H O
Janis Jason (GER) 0 0 1
13.10.20
??
optimi de finala Breut Lilian (FRA) I H2H O
Quayle David (MB)
13.10.20
??
optimi de finala Gibbens Jack (MB) I H2H O
Allen Louis (MB)
13.10.20
??
optimi de finala Heger Tim (GER) I H2H O
Loof Thijmen (HOL)
13.10.20
??
optimi de finala Michalski Daniel (POL) I H2H O
Sigurdsson Egill (ISL)
13.10.20
??
optimi de finala Alcalde Juan Ignacio (ARG) I H2H O
Schonenberg Tom (GER)
12.10.20
08:00
1. runda Lindh Gallagher Emilie (MB) 2 6 6 I H2H O
Vig Saumya (IND) 0 0 1
12.10.20
08:00
1. runda Keller Nadine (ELV) 2 6 6 I H2H O
Zucchini Arianna (ITA) 0 2 4
12.10.20
08:00
1. runda Ulyashchenko Anna (USA) 2 6 6 I H2H O
Easwaramurthi Ashmitha (IND) 0 1 0
12.10.20
08:00
1. runda Luescher Sophie (ELV) 2 6 6 I H2H O
Poduraeva Mariya (UCR) 0 4 1
12.10.20
08:00
1. runda Conway Jasmine (MB) 2 7 6 I H2H O
Poplavska Anastasiya (UCR) 0 5 0
12.10.20
14:00
2. runda Scholsen Helene (BEL) 2 6 6 I H2H O
Pavlova Kira (RUS) 0 3 1
12.10.20
08:00
1. runda Bougrat Maelys (FRA) 2 6 6 I H2H O
Manilova Maria (RUS) 0 3 2
12.10.20
08:00
1. runda Fossa Huergo Nicole (ITA) 2 6 7 I H2H O
Mdlulwa Warona (JAR) 0 4 6
12.10.20
08:00
1. runda Michalitsch Alina (AUT) 2 6 6 I H2H O
Silich Alina (RUS) 0 3 3
12.10.20
08:00
1. runda Djakovic Mihaela (SRB) 2 6 6 I H2H O
Kerimbayeva Kamila (KAZ) 0 0 1
12.10.20
09:00
2. runda Lindh Gallagher Emilie (MB) 2 6 6 I H2H O
Keller Nadine (ELV) 0 1 4
12.10.20
12:30
2. runda Ulyashchenko Anna (USA) 2 6 6 I H2H O
Bougrat Maelys (FRA) 0 1 2
12.10.20
10:00
2. runda Fossa Huergo Nicole (ITA) 2 6 6 I H2H O
Stojanovic Jelena (AUS) 0 2 4
12.10.20
09:00
2. runda Arbuthnott Emily (MB) 2 6 6 10 I H2H O
Curmi Francesca (MLT) 1 7 (3) 0 1
12.10.20
12:30
2. runda Saidenova Noel (RUS) 2 6 6 I H2H O
Pepelyaeva Veronika (RUS) 0 3 2
12.10.20
09:00
2. runda Matusova Barbora (1999) (SVK) 2 6 6 I H2H O
Camerano Elisa Andrea (ITA) 0 4 2
12.10.20
12:30
2. runda Fouad Hala (EGI) 2 5 6 10 I H2H O
Dmitrichenko Yekaterina (KAZ) 1 7 2 7
12.10.20
14:00
2. runda Djakovic Mihaela (SRB) 2 6 6 I H2H O
Michalitsch Alina (AUT) 0 1 0
12.10.20
08:00
1. runda Pavlova Kira (RUS) 2 6 6 I H2H O
Koussenkova Valeria (SPA) 0 1 4
12.10.20
08:00
1. runda Scholsen Helene (BEL) 2 6 6 I H2H O
Panaino Tanika Tyra (JAR) 0 1 0
12.10.20
08:00
1. runda Stojanovic Jelena (AUS) 2 6 6 I H2H O
Abdel Rahim Salma (EGI) 0 0 0
12.10.20
08:00
1. runda Curmi Francesca (MLT) 2 6 6 I H2H O
Hitt Zoe (USA) 0 1 1
12.10.20
08:00
1. runda Arbuthnott Emily (MB) 2 6 7 I H2H O
Nepliy Elina (RUS) 0 2 5
12.10.20
08:00
1. runda Aney Jessie (USA) 2 6 6 12 I H2H O
Kubka Martyna (POL) 1 7 3 10
12.10.20
08:00
1. runda Fernandez Bianca Jolie (CAN) 2 6 6 I H2H O
Hefti Melody (ELV) 0 2 0
12.10.20
08:00
1. runda Pepelyaeva Veronika (RUS) 2 6 7 I H2H O
Jocovic Andjela (SRB) 0 3 5
12.10.20
08:00
1. runda Saidenova Noel (RUS) 2 7 7 I H2H O
Karlova Yelizaveta (KAZ) 0 5 6
12.10.20
08:00
1. runda Matusova Barbora (1999) (SVK) 2 6 6 I H2H O
Fawzy Caroline (EGI) 0 0 1
12.10.20
08:00
1. runda Fouad Hala (EGI) 2 7 6 I H2H O
Assanova Hatshepsut (KAZ) 0 5 2
12.10.20
08:00
1. runda Dmitrichenko Yekaterina (KAZ) 2 6 6 I H2H O
Nokes Carla (MB) 0 4 1
12.10.20
08:00
1. runda Camerano Elisa Andrea (ITA) 2 6 6 I H2H O
Glaude Laure Line (BEL) 0 4 2
12.10.20
08:00
1. runda Broomfield Ayan (CAN) 2 6 3 10 I H2H O
Welker Emily (GER) 1 2 6 7
12.10.20
08:00
1. runda Davis Emma (USA) 2 6 6 I H2H O
Sewing Sofia (USA) 0 2 1
12.10.20
10:00
2. runda Davis Emma (USA) 2 6 6 1.40 I H2H O
Broomfield Ayan (CAN) 0 4 1 2.50
12.10.20
10:00
2. runda Conway Jasmine (MB) 2 6 6 1.73 I H2H O
Luescher Sophie (ELV) 0 2 3 1.92
12.10.20
09:00
2. runda Lindh Gallagher Emilie (MB) 1.55 I H2H O
Keller Nadine (ELV) 2.25
12.10.20
12:30
2. runda Ulyashchenko Anna (USA) 1.38 I H2H O
Bougrat Maelys (FRA) 2.73
12.10.20
10:00
2. runda Fossa Huergo Nicole (ITA) 1.07 I H2H O
Stojanovic Jelena (AUS) 6.00
12.10.20
09:00
2. runda Curmi Francesca (MLT) 2.25 I H2H O
Arbuthnott Emily (MB) 1.55
12.10.20
14:00
2. runda Aney Jessie (USA) 1.75 I H2H O
Fernandez Bianca Jolie (CAN) 1.93
12.10.20
12:30
2. runda Pepelyaeva Veronika (RUS) 1.60 I H2H O
Saidenova Noel (RUS) 2.13
12.10.20
14:00
2. runda Aney Jessie (USA) 2 7 7 I H2H O
Fernandez Bianca Jolie (CAN) 0 6 (2) 5
12.10.20
14:00
2. runda Michalitsch Alina (AUT) 4.50 I H2H O
Djakovic Mihaela (SRB) 1.15
12.10.20
14:00
2. runda Scholsen Helene (BEL) 1.20 I H2H O
Pavlova Kira (RUS) 3.90
12.10.20
12:30
2. runda Fouad Hala (EGI) 6.69 I H2H O
Dmitrichenko Yekaterina (KAZ) 1.06
12.10.20
09:00
2. runda Matusova Barbora (1999) (SVK) 1.20 I H2H O
Camerano Elisa Andrea (ITA) 3.90
11.10.20
12:00
1. runda Curmi Francesca (MLT) 2 6 6 I H2H O
Hitt Zoe (USA) 0 1 1
11.10.20
11:00
1. runda Stojanovic Jelena (AUS) 2 6 6 I H2H O
Abdel Rahim Salma (EGI) 0 0 0
11.10.20
12:00
1. runda Fossa Huergo Nicole (ITA) 2 6 7 I H2H O
Mdlulwa Warona (JAR) 0 4 6
11.10.20
13:00
1. runda Bougrat Maelys (FRA) 2 6 6 I H2H O
Manilova Maria (RUS) 0 3 2
11.10.20
18:00
1. runda Ulyashchenko Anna (USA) 2 6 6 I H2H O
Easwaramurthi Ashmitha (IND) 0 1 0
11.10.20
09:00
1. runda Keller Nadine (ELV) 2 6 6 I H2H O
Zucchini Arianna (ITA) 0 2 4
11.10.20
16:30
1. runda Lindh Gallagher Emilie (MB) 2 6 6 I H2H O
Vig Saumya (IND) 0 0 1
11.10.20
10:00
1. runda Conway Jasmine (MB) 2 7 6 I H2H O
Poplavska Anastasiya (UCR) 0 5 0
11.10.20
10:00
1. runda Luescher Sophie (ELV) 2 6 6 I H2H O
Poduraeva Mariya (UCR) 0 4 1
11.10.20
11:00
1. runda Broomfield Ayan (CAN) 2 6 3 10 I H2H O
Welker Emily (GER) 1 2 6 7
11.10.20
11:00
1. runda Arbuthnott Emily (MB) 2 6 7 I H2H O
Nepliy Elina (RUS) 0 2 5
11.10.20
13:00
1. runda Aney Jessie (USA) 2 6 6 12 I H2H O
Kubka Martyna (POL) 1 7 3 10
11.10.20
14:30
1. runda Fernandez Bianca Jolie (CAN) 2 6 6 I H2H O
Hefti Melody (ELV) 0 2 0
11.10.20
18:00
1. runda Djakovic Mihaela (SRB) 2 6 6 I H2H O
Kerimbayeva Kamila (KAZ) 0 0 1
11.10.20
18:00
1. runda Michalitsch Alina (AUT) 2 6 6 I H2H O
Silich Alina (RUS) 0 3 3
11.10.20
09:00
1. runda Pavlova Kira (RUS) 2 6 6 I H2H O
Koussenkova Valeria (SPA) 0 1 4
11.10.20
16:30
1. runda Scholsen Helene (BEL) 2 6 6 I H2H O
Panaino Tanika Tyra (JAR) 0 1 0
11.10.20
16:30
1. runda Dmitrichenko Yekaterina (KAZ) 2 6 6 I H2H O
Nokes Carla (MB) 0 4 1
11.10.20
12:00
1. runda Fouad Hala (EGI) 2 7 6 I H2H O
Assanova Hatshepsut (KAZ) 0 5 2
11.10.20
13:00
1. runda Camerano Elisa Andrea (ITA) 2 6 6 I H2H O
Glaude Laure Line (BEL) 0 4 2
11.10.20
10:00
1. runda Matusova Barbora (1999) (SVK) 2 6 6 I H2H O
Fawzy Caroline (EGI) 0 0 1
11.10.20
14:30
1. runda Saidenova Noel (RUS) 2 7 7 I H2H O
Karlova Yelizaveta (KAZ) 0 5 6
11.10.20
14:30
1. runda Pepelyaeva Veronika (RUS) 2 6 7 I H2H O
Jocovic Andjela (SRB) 0 3 5
11.10.20
10:00
1. runda Davis Emma (USA) 2 6 6 I H2H O
Sewing Sofia (USA) 0 2 1
© COPYRIGHT PredictiiTenis.ro | Conditii generale | Link-uri | Parola pierduta | Harta site-ului | Contact
18+