necunoscut | autentificare | inscriere    PARTENERI: Tenis live

Sharm El Sheikh VI 2020 / Egipt, hard
premiu / bani : 15 000 USD
17.10.20
12:30
finala Dema Viktoriia (UCR) /
Kubka Martyna (POL)
2 6 6 1.70 I H2H O
Arbuthnott Emily (MB) /
Christie Freya (MB)
0 4 3 1.96
16.10.20
13:30
semi-finala Arbuthnott Emily (MB) /
Christie Freya (MB)
2 6 4 10 1.56 I H2H O
Ivanova Dasha (USA) /
Sewing Sofia (USA)
1 4 6 5 2.21
16.10.20
14:00
semi-finala Dema Viktoriia (UCR) /
Kubka Martyna (POL)
1 6 0 2.24 I H2H O
Morgina Anna (RUS) /
Poznikhirenko Ganna (UCR)
0 4 0 1.55
15.10.20
15:25
sferturi de finala Ivanova Dasha (USA) /
Sewing Sofia (USA)
2 1 6 12 2.20 I H2H O
Ainitdinova Gozal (KAZ) /
Kulambayeva Zhibek (KAZ)
1 6 1 10 1.55
15.10.20
15:50
sferturi de finala Arbuthnott Emily (MB) /
Christie Freya (MB)
2 6 6 1.01 I H2H O
Fouad Hala (EGI) /
Sherif Dalia (EGI)
0 0 1 9.02
15.10.20
14:50
sferturi de finala Dema Viktoriia (UCR) /
Kubka Martyna (POL)
2 6 2 10 2.31 I H2H O
Scholsen Helene (BEL) /
Simmonds Chanel (JAR)
1 4 6 5 1.50
15.10.20
17:15
sferturi de finala Morgina Anna (RUS) /
Poznikhirenko Ganna (UCR)
2 4 6 12 1.43 I H2H O
Pepelyaeva Veronika (RUS) /
Tikhonova Anastasia (RUS)
1 6 3 10 2.48
13.10.20
14:55
optimi de finala Ainitdinova Gozal (KAZ) /
Kulambayeva Zhibek (KAZ)
2 6 7 1.82 I H2H O
Samir Sandra (EGI) /
Strakhova Valeriya (UCR)
0 3 6 (5) 1.82
13.10.20
15:35
optimi de finala Ivanova Dasha (USA) /
Sewing Sofia (USA)
2 6 7 1.40 I H2H O
Bogdan Elena (ROM) /
Mdlulwa Warona (JAR)
0 2 5 2.75
13.10.20
14:15
optimi de finala Arbuthnott Emily (MB) /
Christie Freya (MB)
2 7 6 1.66 I H2H O
Kazionova Ekaterina (RUS) /
Tkacheva Mariia (RUS)
0 5 4 2.10
13.10.20
17:10
optimi de finala Fouad Hala (EGI) /
Sherif Dalia (EGI)
2 2 6 10 6.25 I H2H O
Dmitrichenko Yekaterina (KAZ) /
Vig Saumya (IND)
1 6 4 4 1.07
13.10.20
13:00
optimi de finala Dema Viktoriia (UCR) /
Kubka Martyna (POL)
2 6 6 1.70 I H2H O
Kudashova Daria (RUS) /
Zolotareva Anastasia (RUS)
0 3 3 2.00
13.10.20
16:55
optimi de finala Scholsen Helene (BEL) /
Simmonds Chanel (JAR)
2 6 6 1.06 I H2H O
Karlova Yelizaveta (KAZ) /
Matusova Barbora (1999) (SVK)
0 2 1 6.65
13.10.20
13:00
optimi de finala Pepelyaeva Veronika (RUS) /
Tikhonova Anastasia (RUS)
2 1 7 10 1.50 I H2H O
Bougrat Maelys (FRA) /
Zakarlyuk Marianna (UCR)
1 6 6 (5) 5 2.50
13.10.20
16:10
optimi de finala Morgina Anna (RUS) /
Poznikhirenko Ganna (UCR)
2 7 6 13 1.16 I H2H O
Davis Emma (USA) /
Ulyashchenko Anna (USA)
1 6 (5) 7 (3) 11 4.30
© COPYRIGHT PredictiiTenis.ro | Conditii generale | Link-uri | Parola pierduta | Harta site-ului | Contact
18+