autentificare | inscriere PARTENERI: Tenis live
Lousada I 2020 / Portugalia, acoperit , ATP Lousada I 2020 Tenis live calificare |
|||||||||||
02.11.20 15:30 |
optimi de finala | Schunk Nastasja Mariana (GER) (956) | 44.77% | 2 | 6 | 7 | 1.18 | I H2H O | |||
Fayard Juline (FRA) | 55.23% | 0 | 4 | 6 (4) | 4.07 | ||||||
02.11.20 15:30 |
optimi de finala | Karamoko Naima (ELV) (972) | 55.04% | 2 | 7 | 6 | 3.28 | I H2H O | |||
Dapkute Iveta (LIT) (933) | 44.96% | 0 | 5 | 4 | 1.27 | ||||||
02.11.20 12:30 |
optimi de finala | Perez-Somarriba Estela (SPA) (868) | 44.77% | 2 | 6 | 6 | 1.20 | I H2H O | |||
Ambrosio Silvia (ITA) (1162) | 55.23% | 0 | 3 | 0 | 3.80 | ||||||
02.11.20 14:00 |
optimi de finala | Visscher Stephanie Judith (HOL) (777) | 47.39% | 2 | 6 | 6 | 1.07 | I H2H O | |||
Losciale Valentina (ITA) (1316) | 52.61% | 0 | 3 | 0 | 6.31 | ||||||
02.11.20 14:00 |
optimi de finala | Gambogi Sara (ITA) (770) | 45.49% | 2 | 6 | 6 | 1.08 | I H2H O | |||
Jurna Elizabeth (EST) | 54.51% | 0 | 2 | 3 | 5.98 | ||||||
02.11.20 12:30 |
optimi de finala | Martynov Diana (FRA) (1133) | 47.31% | 2 | 7 | 6 | 1.61 | I H2H O | |||
Sanz-Llaneza Fernandez Almudena (SPA) (732) | 52.69% | 0 | 5 | 2 | 2.11 | ||||||
02.11.20 11:00 |
optimi de finala | Parres Azcoitia Olga (SPA) (844) | 52.20% | 2 | 6 | 6 | 1.26 | I H2H O | |||
Younes Kristin (ISR) (1124) | 47.80% | 0 | 3 | 1 | 3.34 | ||||||
02.11.20 11:00 |
optimi de finala | Bereznyak Shelly (ISR) (826) | 46.12% | 2 | 6 | 1 | 10 | 2.28 | I H2H O | ||
Tilbuerger Jantje (GER) (1049) | 53.88% | 1 | 4 | 6 | 3 | 1.52 | |||||
01.11.20 17:00 |
1. runda | Fayard Juline (FRA) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Alvarez Sande Eva (SPA) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
01.11.20 15:30 |
1. runda | Karamoko Naima (ELV) (972) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Retortillo Soiras Alba (SPA) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
01.11.20 14:00 |
1. runda | Ambrosio Silvia (ITA) (1162) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Del Barrio Carla (SPA) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
01.11.20 17:00 |
1. runda | Losciale Valentina (ITA) (1316) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Vlajic Tina (SUE) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
01.11.20 15:30 |
1. runda | Jurna Elizabeth (EST) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Balancho Barbara (POR) | 0 | 0 | 4 | ||||||||
01.11.20 14:00 |
1. runda | Martynov Diana (FRA) (1133) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sequeira Milla (POR) | 0 | 0 | 4 |