autentificare | inscriere    PARTENERI: Tenis live

Haabneeme 2020 / Estonia, acoperit
premiu / bani : 15 000 USD
21.11.20
09:30
finala Mikulskyte Justina (LIT) [3] /
Stevens Lexie (HOL)
46.40% 2 6 6 2.22 I H2H O
Appleton Emily (MB) [2] /
Kubka Martyna (POL)
53.60% 0 2 1 1.56
20.11.20
14:35
semi-finala Mikulskyte Justina (LIT) [3] /
Stevens Lexie (HOL)
47.91% 2 5 6 10 2.75 I H2H O
Cabaj Awad Jacqueline (SUE) [1] /
Eikeri Ulrikke (NOR)
52.09% 1 7 3 6 1.40
20.11.20
15:30
semi-finala Appleton Emily (MB) [2] /
Kubka Martyna (POL)
53.60% 2 6 6 1.57 I H2H O
Kulikova Anastasia (FIN) [4] /
Malygina Elena (EST)
46.40% 0 1 2 2.25
19.11.20
16:15
sferturi de finala Mikulskyte Justina (LIT) [3] /
Stevens Lexie (HOL)
52.33% 2 6 6 1.13 I H2H O
Boehner Laura (GER) /
Gadient Nicole (ELV)
47.67% 0 3 1 4.82
19.11.20
13:30
sferturi de finala Appleton Emily (MB) [2] /
Kubka Martyna (POL)
49.45% 2 6 6 1.07 I H2H O
Iila Elisabeth (EST) [WC] /
Ramenskaja Polina (EST)
50.55% 0 2 3 7.50
19.11.20
16:30
sferturi de finala Cabaj Awad Jacqueline (SUE) [1] /
Eikeri Ulrikke (NOR)
51.95% 2 6 6 1.24 I H2H O
Baszak Weronika (POL) /
Visscher Stephanie Judith (HOL)
48.05% 0 2 2 3.40
19.11.20
14:45
sferturi de finala Kulikova Anastasia (FIN) [4] /
Malygina Elena (EST)
48.18% 2 6 6 1.20 I H2H O
Hietaranta Laura (FIN) /
Zeynalova Sabina (UCR)
51.82% 0 3 4 4.33
18.11.20
15:40
optimi de finala Appleton Emily (MB) [2] /
Kubka Martyna (POL)
52.09% 2 6 6 1.26 I H2H O
Bartone Kamilla (LET) /
Kostenko Lyubov (UCR)
47.91% 0 4 3 3.43
18.11.20
15:00
optimi de finala Hietaranta Laura (FIN) /
Zeynalova Sabina (UCR)
46.99% 2 4 6 10 2.96 I H2H O
Ignatjeva Margarita (LET) [WC] /
Makarova Ekaterina (1996) (RUS)
53.01% 1 6 4 3 1.31
18.11.20
17:05
optimi de finala Boehner Laura (GER) /
Gadient Nicole (ELV)
50.00% 2 0 6 10 1.70 I H2H O
Kubre Lissi (EST) /
Roots Andrea (EST)
50.00% 1 6 4 1 1.98
18.11.20
15:35
optimi de finala Baszak Weronika (POL) /
Visscher Stephanie Judith (HOL)
52.80% 2 7 6 1.32 I H2H O
Nuudi Maileen (EST) /
Orav Saara (EST)
47.20% 0 5 2 3.05
17.11.20
16:30
optimi de finala Iila Elisabeth (EST) [WC] /
Ramenskaja Polina (EST)
49.80% 2 6 6 1.16 I H2H O
Parn Desire (EST) [WC] /
Suitso Diandra (EST)
50.20% 0 3 2 4.50
17.11.20
15:10
optimi de finala Kulikova Anastasia (FIN) [4] /
Malygina Elena (EST)
53.85% 2 6 6 1.40 I H2H O
Kaul Maria Lota (EST) /
Vismane Daniela (LET)
46.15% 0 4 2 2.89
17.11.20
15:00
optimi de finala Mikulskyte Justina (LIT) [3] /
Stevens Lexie (HOL)
51.81% 2 6 6 1.19 I H2H O
Breckova Nikola (CEH) /
Petruzelova Lucie (CEH)
48.19% 0 3 2 3.86
17.11.20
16:35
optimi de finala Cabaj Awad Jacqueline (SUE) [1] /
Eikeri Ulrikke (NOR)
52.61% 2 6 6 1.04 I H2H O
Koskel Anet Angelika (EST) /
Narmont Helena (EST)
47.39% 0 2 2 7.50
© COPYRIGHT PredictiiTenis.ro | Conditii generale | Link-uri | Parola pierduta | Harta site-ului | Contact
18+