autentificare | inscriere    PARTENERI: Tenis live

Heraklion (XI) III 2020 / Grecia, zgura
calificare
17.11.20
09:30
optimi de finala Cervino Ruiz Celia (SPA) [1] (817) 58.72% 2 6 6 1.59 I H2H O
Kimmelmann Julia (GER) [10] (1123) 41.28% 0 3 4 2.12
17.11.20
08:30
optimi de finala Koshiishi Ayumi (JPN) [6] (936) 53.78% 2 6 6 1.01 I H2H O
Moravcova Adela (CEH) 46.22% 0 2 2 10.50
17.11.20
08:30
optimi de finala Amiraghyan Ani (ARM) [7] (1039) 51.12% 2 6 6 1.41 I H2H O
Kimchi Shavit (ISR) [5] (907) 48.88% 0 0 3 2.60
17.11.20
08:30
optimi de finala Matoula Martha (GRE) [WC] (1318) 52.02% 2 6 6 1.41 I H2H O
Davtyan Marina (ARM) 47.98% 0 4 2 2.60
17.11.20
08:30
optimi de finala Khirin Nicole (ISR) (1152) 48.22% 2 6 6 1.81 I H2H O
Christofi Eleni (GRE) [WC] (1081) 51.78% 0 1 3 1.84
17.11.20
09:30
optimi de finala Helmi Olga (DAN) [8] (1043) 51.95% 2 6 6 1.40 I H2H O
Rutlauka Sabine (LET) 48.05% 0 3 0 2.58
16.11.20
09:00
2. runda Christofi Eleni (GRE) [WC] (1081) 47.65% 2 6 3 12 1.50 I H2H O
Wildgruber Anja (GER) [3] (840) 52.35% 1 2 6 10 2.34
16.11.20
09:00
2. runda Helmi Olga (DAN) [8] (1062) 53.93% 2 6 6 1.01 I H2H O
Veleva Beloslava (BGR) 46.07% 0 0 1 10.67
16.11.20
09:00
2. runda Rutlauka Sabine (LET) 51.45% 2 6 6 1.78 I H2H O
Hrabalova Kristyna (CEH) (1317) 48.55% 0 1 3 1.86
16.11.20
09:00
2. runda Kimmelmann Julia (GER) [10] (1122) 59.36% 2 6 4 10 1.60 I H2H O
Svatikova Laura (SVK) (1193) 40.64% 1 4 6 2 2.12
16.11.20
09:00
2. runda Cervino Ruiz Celia (SPA) [1] (817) 52.34% 2 6 6 1.60 I H2H O
Ambrosio Silvia (GER) (1165) 47.66% 0 2 4 2.12
16.11.20
09:00
2. runda Khirin Nicole (ISR) (1152) 46.44% 2 5 6 10 1.01 I H2H O
Haseth Lilly Elida (NOR) (1193) 53.56% 1 7 2 5 10.67
16.11.20
09:00
2. runda Matoula Martha (GRE) [WC] (1317) 57.33% 2 6 6 1.41 I H2H O
Adaloglou Magdalini (GRE) 42.67% 0 3 4 2.57
16.11.20
09:00
2. runda Davtyan Marina (ARM) 47.49% 2 6 6 1.69 I H2H O
Karatancheva Lia (BGR) 52.51% 0 2 3 1.98
16.11.20
09:00
2. runda Kimchi Shavit (ISR) [5] (905) 55.33% 2 6 6 1.01 I H2H O
Melosch Alicia (GER) 44.67% 0 2 1 10.00
16.11.20
09:00
2. runda Amiraghyan Ani (ARM) [7] (1038) 59.22% 2 6 7 1.01 I H2H O
Sevcikova Linda (CEH) 40.78% 0 2 5 10.67
16.11.20
09:00
2. runda Koshiishi Ayumi (JPN) [6] (936) 62.50% 2 6 6 1.01 I H2H O
Lazar Stefana (ROM) 37.50% 0 0 0 10.67
16.11.20
09:00
2. runda Moravcova Adela (CEH) 53.24% 2 6 6 2.57 I H2H O
Duca Gabriela (ROM) (1139) 46.76% 0 1 4 1.41
15.11.20
09:00
1. runda Kimchi Shavit (ISR) [5] (905) 2 4 6 11 I H2H O
Krtenova Sonja (CEH) 1 6 2 9
15.11.20
09:00
1. runda Hrabalova Kristyna (CEH) (1317) 2 6 6 I H2H O
Marandel Lola (FRA) 0 4 2
15.11.20
09:00
1. runda Moravcova Adela (CEH) 2 6 3 10 I H2H O
Bejenaru Karola Patricia (ROM) [9] (1106) 1 3 6 6
15.11.20
09:00
1. runda Duca Gabriela (ROM) (1139) 2 6 6 I H2H O
Nieuwboer Perla (HOL) (1295) 0 2 2
15.11.20
09:00
1. runda Lazar Stefana (ROM) 2 6 6 I H2H O
Mrowiecova Karolina (CEH) 0 3 1
15.11.20
09:00
1. runda Christofi Eleni (GRE) [WC] (1081) 2 6 6 I H2H O
Del Barrio Carla (SPA) 0 2 2
15.11.20
09:00
1. runda Wildgruber Anja (GER) [3] (840) 2 6 4 10 I H2H O
Welker Emily (GER) 1 3 6 4
15.11.20
09:00
1. runda Helmi Olga (DAN) [8] (1062) 2 6 6 I H2H O
Koldobski Koral (ISR) (1274) 0 2 2
15.11.20
09:00
1. runda Veleva Beloslava (BGR) 2 6 6 I H2H O
Zafeiri Nefeli (GRE) 0 1 1
15.11.20
09:00
1. runda Rutlauka Sabine (LET) 2 6 1 10 I H2H O
Viertler Marion (ITA) [2] (838) 1 3 6 3
15.11.20
09:00
1. runda Kimmelmann Julia (GER) [10] (1122) 2 6 6 I H2H O
Nepliy Elina (RUS) (1173) 0 4 0
15.11.20
09:00
1. runda Svatikova Laura (SVK) (1193) 2 6 6 I H2H O
Daley Danielle (MB) 0 4 2
15.11.20
09:00
1. runda Ambrosio Silvia (GER) (1165) 2 6 6 I H2H O
Logotheti Ellie (GRE) [WC] 0 4 2
15.11.20
09:00
1. runda Haseth Lilly Elida (NOR) (1193) 2 6 6 I H2H O
Xantava Theodora (GRE) 0 2 4
15.11.20
09:00
1. runda Khirin Nicole (ISR) (1152) 2 6 6 I H2H O
Maloney Eliz (MB) [11] (1127) 0 2 4
15.11.20
10:00
1. runda Koshiishi Ayumi (JPN) [6] (936) 2 6 6 I H2H O
Spasova Beatris (BGR) 0 0 1
15.11.20
09:00
1. runda Amiraghyan Ani (ARM) [7] (1038) 2 6 6 I H2H O
Anane Soumeya (MB) 0 0 2
15.11.20
09:00
1. runda Sevcikova Linda (CEH) 2 7 6 I H2H O
Schmidt Antonia (GER) 0 5 3
15.11.20
09:00
1. runda Melosch Alicia (GER) 2 5 7 13 I H2H O
Akler Yarden (ISR) (1187) 1 7 5 11
15.11.20
09:00
1. runda Davtyan Marina (ARM) 2 6 6 I H2H O
Younes Kristin (ISR) [12] (1127) 0 1 0
15.11.20
09:00
1. runda Karatancheva Lia (BGR) 2 6 7 I H2H O
Alexandrova Ralitsa (BGR) 0 2 5
15.11.20
09:00
1. runda Adaloglou Magdalini (GRE) 2 6 6 I H2H O
Vasilyeva Alexandra (RUS) 0 1 2
15.11.20
09:00
1. runda Matoula Martha (GRE) [WC] (1317) 2 6 6 I H2H O
Cadar Elena-Teodora (ROM) [4] (878) 0 2 1
15.11.20
09:00
1. runda Cervino Ruiz Celia (SPA) [1] (817) 1 6 I H2H O
Krenkova Tereza (CEH) 0 0
© COPYRIGHT PredictiiTenis.ro | Conditii generale | Link-uri | Parola pierduta | Harta site-ului | Contact
18+